Ekskluzīva BMW 750Li versija Ziemassvētkiem

 • Raksta opcijas
 • Lasīt komentārus (24)
 • Drukāt
 • Raimonds Zandovskis,
  09-10-2008

  Kompānijas „BMW” speciālo pasūtinājumu nodaļa „BMW Individual” sagatavojusi īpašu versiju jaunajam „BMW 750Li” luksusa sedanam. Kopumā tiks izgatavots vien 31 speciālās modifikācijas eksemplārs, kas tiks realizēti ASV tirgū ar ekskluzīvā „Neiman Marcus” Ziemassvētku kataloga starpniecību.

  Ierobežotais 31 eksemplāra skaits šajā sērijā nav izvēlēts nejauši, autoražotājs šogad svin 31 gada jubileju 7.sērijas modelim Amerikas tirgū. No standarta „BMW 750Li” modeļa ierobežotās sērijas modifikācija atšķirsies ar melnu virsbūves krāsojumu un īpašu lakojumu, kā arī interjera apdari ar speciāli izmeklētu ādu, tāpat tam būs uzstādīti oriģināla dizaina riteņu diski.


  „BMW 750Li Neiman Marcus Limited Edition” spēkratus tā pircēji saņems nākamā gada aprīlī „BMW Welt” kompleksā Minhenē, pēc kā tie dosies izbraucienā, kas ved caur Monako, Nīcu un Kannām. Noslēdzoties šim ceļojumam, automobiļi tiks nogādāti pie to īpašniekiem ASV.

  Speciālās sērijas „BMW” iespējams pasūtināt, sākot ar šāgada 16.oktobri par 160 tūkstošiem dolāru (aptuveni 83 tūkstošiem latu).

  Piedāvājam noskatīties saistīto video sižetu par šo īpašās sērijas sedanu - klikšķiniet šeit.


  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties

  www.Rezervesdalas24.lv

  www.siguldaadventures.com

  www.bungee.lv