Kompānija BMW apsver iespēju pirkt Volvo

 • Raksta opcijas
 • Pievienot komentāru
 • Drukāt
 • 11-05-2007

  Kompānija „BMW” šāgada sākumā bija izskatījusi iespēju pirkt zviedru autoražotāju „Volvo” un pieprasīja informāciju par tā finanšu stāvokli Eiropas Investīciju bankai, ziņo izdevums „Autocar”. Tomēr šobrīd pārrunas par darījumu ir pārtrauktas.

  Speciālisti uzskata, ka ar „Volvo” kompānijas iegādi „BMW” vēlējies paplašināt savā koncernā ietilpstošo marku spektru (pašlaik tās ir „BMW”, „Rolls-Royce” un „MINI”), kā arī nostiprināt „MINI” pozīcijas tirgū, palielinot tā izlaides apjomus. Kā norāda britu izdevums, tad šā brīža „MINI” ražošanas apjomi ir nepietiekami, lai šai markai nodrošinātu ilgtermiņa nākotni.

  Bavāriešu autoražotājs bija apsvēris iespēju ražošanā ieviest „MINI” sedanu vai kompaktu apvidus automobili, izmantojot „Volvo S40” un „Volvo V50” šasiju. Savukārt jaunie „Volvo” modeļi tiktu izstrādāti uz „BMW” platformas.

  Atgādināsim, ka kompānija „Ford”, kurai pašlaik pieder „Volvo” marka, ir finansiālās grūtībās un izpārdod daļu savu aktīvu. Piemēram, amerikāņu koncerns šāgada martā jau pārdeva britu sportisko automobiļu marku „Aston Martin”.


  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties


  www.Rezervesdalas24.lv

  www.siguldaadventures.com

  www.bungee.lv