Pirmā oficiālā informācija un attēli ar jauno ’MINI’

 • Raksta opcijas
 • Lasīt komentārus (12)
 • Drukāt
 • 17-08-2006

  Kompānija „BMW” izplatījusi pirmo informāciju un attēlus ar jaunās paaudzes „MINI”. Jaunajā „MINI” vairāk izmaiņu veiktas tā tehnoloģiskajos risinājumos, kamēr āriene piedzīvojusi nelielu modernizāciju.

  Automobiļa garums palielināts par sešiem centimetriem (līdz 3,7 metriem), pateicoties pārveidotajai virsbūves priekšdaļai un pārstrādātajam izsvarojumam pa asīm. Šādas izmaiņas bija nepieciešamas, lai padarītu automobili atbilstīgu Eiropas Savienības drošības prasībām sadursmē ar gājēju.

  :

  ::
  :

  Kompānija „BMW” sadarbībā ar franču „PSA Peugeot-Citroen” koncernu šim modelim izstrādājusi jaunu 1,6-litru četrcilindru dzinēju. Tas būs pieejams divās versijās: atmosfēriskajā versijā („MINI Cooper”) ar 120 zirgspēkiem un 160 Nm un versijā ar turbīnu („MINI Cooper S”), attīstot 175 ZS un 240 Nm, bet maksimāla apgriezienu kāpinājuma gadījumā – 260 Nm.

  „MINI Cooper” no vietas līdz simts kilometriem stundā spēs paātrināties 9,1 sekundē un sasniegt 203 km/h maksimālo ātrumu. Savukārt „MINI Cooper S” iepriekšminēto disciplīnu spēs veikt 7,1 sekundē un sasniegt 225 km/h maksimālo ātrumu.

  :

  ::
  :

  Bāzes versijā „MINI Cooper One” automobilis iegūs 1,4-litru benzīna dzinēju ar 95 zirgspēkiem. Bet šī modifikācija tirdzniecībā nonāks pusgadu vēlāk.

  „MINI” modelis tiks komplektēts ar sešpakāpju mehānisko vai automātisko pārnesumkārbu pēc pircēja izvēles. Turklāt automātiskās transmisijas vadības sviras tiks dublētas uz stūresrata, ļaujot autovadītājam pārslēgties ar attiecīgiem taustiņiem pie stūresrata.

  :

  ::
  :

  Kā apgalvo „BMW” koncerna pārstāvji, jaunajam „MINI” izdevies saglabāt savu pievilcību aktīva dzīvesveida piekritēju acīs, tomēr tas ieguvis virkni uzlabojumu komforta un uzticamības ziņā, pateicoties modernizētajai šasijai. Tāpat „MINI” ieguvis modernizētu interjeru, piemēram, klimata kontroles vadības sviras viduskonsolē tagad izkārtotas markas emblēmas veidolā.

  „MINI” jaunā paaudze oficiāli tiks prezentēta šoruden Parīzes autoizstādes ietvaros, bet tirdzniecībā tā nonāks šā gada nogalē. „MINI Cooper One” cena Vācijā būs no 15’450 eiro, „MINI Cooper” – no 17’350 eiro; un „MINI Cooper S” – no 21’050 eiro.


  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties

  www.Rezervesdalas24.lv

  www.siguldaadventures.com

  www.bungee.lv