22. aprīlī notiks 'DISCOMANIA Drag Meeting 2012'

 • Raksta opcijas
 • Lasīt komentārus (18)
 • Drukāt
 • BMWPower.lv,
  20-03-2012

  22. aprīlī Biķernieku kompleksajā sporta bāzē notiks Latvijas Dragreisa čempionāta pirmais posms „DISCOMANIA Drag Meeting 2012”, kas vienlaikus būs arī Biķernieku trases atklāšanas pasākums. Sacensībās varēsim skatīt gan Baltijas ātrākos dragreisa auto, gan drifta meistaru šovu, kā arī notiks vēl neredzēta sacensība – Dragreisa čempionu spēkratus trasē izaicinās radio vadāmie off-road modeļi.

  Dragreisa čempionus 201 metra garajā trasē izaicinās gandrīz vai rotaļu mašīnas – radio vadāmie off-road modeļi, kuru konstruktori ir pārliecināti, ka ātrumā pārspēs 1000 zirgspēku sacīkšu automašīnas. Jāpiebilst, ka „RcOffroad” sacensībās piedalās 1/5 izmēra benzīna, 1/8 izmēra “Nitro” un “Elektro” klases modeļi. „RcOffroad” modeļi sacensību režīmā attīsta ātrumu līdz 70 km/h, kas tiek sasniegts trīs četrās sekundēs.

  22. aprīlī atsāksies arī visātrāko sportistu cīņa par sekundes simtdaļām. Mārim Ozoliņam un “EVO Prospeed” pēc neliela pārtraukuma izaicinājumu metīs neviens cits kā pasaules ātrākā “Audi” īpašnieks Ilmārs Zausajevs un „ILMS Motorsports” komanda, kura uz Biķerniekiem ieradīsies ar trim speciāli dragreisam sagatavotām automašīnām – “Audi Carbon Destroyer”, “Audi Carbon Destroyer Jr.” un “Chevrolet Corvette”. „Visi spēkrati ir ieguvuši nelielus tehniskus uzlabojumus, un skatīsimies, kas no tā visa iznāks,” stāsta Ilmārs. „Cerams, ka pagājušā gada pauze būs devusi tikai un vienīgi plusus. Mēģināsim iekarot augstākos pakāpienus uz pjedestāla un uzstādīt jaunus rekordus. Viegli nebūs, bet mēs esam apņēmības pilni un centīsimies sasniegt nospraustos mērķus.”


  Arī Māris Ozoliņš ir gatavs cīņai: „Mašīna ir atvieglināta un pārveidota izturīgāka, lai vairs nerastos tehniskas problēmas. Esmu gatavs startam, lai aizstāvētu čempiona titulu!” Tiesa, viņiem nopietnu konkurenci solās sagādāt Normunds Lācis ar sarkano „EVO”, kurš visu ziemu ir rūpīgi strādājis pie uzlabojumiem. Tikpat aizraujoša solās būt arī cīņa par uzvarām gan citās PRO klasēs, gan arī “Street” ieskaitē, bet pēc finālbraucieniem – jau tradicionālais „Rubbers riepu kūpināšanas šovs”, kurā uzvarētāju ar savām ovācijām noteiks paši skatītāji.

  Ar tehniskajiem noteikumiem un čempionāta nolikumu var iepazīties LAF mājas lapā, kā arī visi jaunumi un diskusijas – www.forsaza.lv. Dalībnieku on-line reģistrācija – http://www.forsaza.lv/pages/ViewEvent/l16.

  Biļešu iepriekšpārdošana jau sākusies „Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, DUS „Statoil”, kā arī www.bilesuserviss.lv. Jāatzīmē, ka līdz svētdienai, 25. martam, biļetes uz sezonas atklāšanas sacensībām iespējams iegādāties tikai par četriem latiem! Bērniem līdz sešu gadu vecumam ieeja bez maksas, bet no septiņiem līdz 14 gadiem (uzrādot skolnieka apliecību) – divi lati.

  Šogad kopumā notiks pieci Latvijas Dragreisa Čempionāta posmi. Sezonas otrais posms (402 m) notiks Igaunijā, Tartu lidlaukā 9. un 10. jūnijā, trešais (201 m) un „Moto Dragrace Cup 2012” 22. jūlijā Biķerniekos, bet ceturtais posms (402 m) notiks 26. augustā Liepājā. Lielais sezonas noslēgums paredzēts 2. septembrī, kad jau otro reizi Latvijā notiks arī Igaunijas Dragreisa Čempionāta noslēgums, kurā piedalīsies Igaunijas un Somijas ātrākie dragsteri.

  „DISCOMANIA Drag Meeting 2012” ģenerālsponsors – profesionālās skaņas un gaismas tehnikas tirdzniecības centrs “DISCOMANIA”; sacensību mediju partneri – Inbox.lv, EHR, LNT un “Kanāls 2”; oficiālais enerģijas dzēriens – „Shark”.

  Sacensības atbalsta “Čili Pica”, www.e-pica.lv, GPSPro.lv, “TSCAuto Latvija”, “Zebra”, “Ātruma cilts”, SEMS, apsardze “Berkuts”, “Rubbers”, “Motul”, Eparts.lv, “DELFI Auto”, BMWPower.lv, RcOffroad.lv, JusSTRc.lv, Travelnews.lv, Oho.lv, “Lāčplēša alus”, VitaCredit.lv, SIA „Labās balvas”, 1188.lv, “Avon”, dzirkstošais vīns “Alita”, MotoPower.lv, “VIP Autoskola”, Discomania.lv un reklāmas aģentūra SIA „Auzas Tautumeita”.


  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties


  www.Rezervesdalas24.lv

  www.siguldaadventures.com

  www.bungee.lv