Online

Pašreiz BMWPower skatas 106 viesi un 55 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties



Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot ne-BMW detaļas I

AutorsZiņojums
m4z
03. Sep 2018, 10:32 #1981

Kopš: 14. Aug 2010

Ziņojumi: 367

Braucu ar: 61

Meklēju divstatņu pacelaju, lietotu vai jaunu pa labu cenu, ja kadam ir info PM
Offline
kristaps_sh
08. Sep 2018, 19:13 #1982

Kopš: 18. Nov 2011

Ziņojumi: 282

Braucu ar: dīzeli

[size=150]Pārdodu dažādas detaļas.
MK4 bora lukturi priekšai un aizmugurei[/size]
[spoiler]*Bora priekšējie HELLA(laikam) lukturi ar miglas lukturu funkciju 50eur/kompl


*Bora aizmugurējās HELLA lampas, vienai neliela plaisa 20eur/kompl

[/spoiler]


TDI detaļas - 1.9 TDI karteris (jauns, nav lietots), divmasu spararats, tērauda kartera aizsargs[/size]
[spoiler]*1.9 TDI alumīnija karteris ar eļļas līmeņa devēja vietu JAUNS - 15eur


*Divmasu spararats no ALH dzinēja (slīdēja sajūgs, spararats negrabēja, nevibrēja - jāuzliek jauns disks un kurvis) 50eur



20mm engine spacers jeb dzinēja starplikas[/size]
[spoiler]40eur
[/spoiler]
[size=150]

[size=150]
Diski 5x100 R18 8,5J ET35 ar 205/40 2016.g. riepām[/size]
[spoiler]Cena 400eur
[/spoiler]
[size=150]

[size=150]
MK4 oriģinālie amortizātori un sēdinātās -40mm atsperes[/size]
[spoiler]*Priekšējie KYB amortizatori (pasvaigi) 30eur/kompl
*Aizmugurējie bilstein amortizatori (pasvaigi) 30eur/kompl
* Mīnus 40mm sēdinātās atsperes 30eur/kompl
Viss kopā 70 eur
[/spoiler]
[size=150]
Sazināties tikai un vienīgi zvanot vai rakstot sms/whatsapp pa tālruni divi6482140
Detaļas atrodas daļa Rīgā, daļa Tukumā, varu visu atgādāt uz Rīgu ~ nedēļas laikā
Cenas nav akmenī kaltas, var piedāvāt savu ciparu [/size]

[ Šo ziņu laboja kristaps_sh, 15 Sep 2018, 15:20:07 ]

Offline
968-jk
08. Sep 2018, 21:18 #1983

Kopš: 08. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 7642

Braucu ar: 30niekiem

Varbūt kādam garāžā mētājas ligzda ar vadiem no gabarīta vai nr.apgaismojuma, kurā var iespraust šādu lampiņu? Autoveikalos nav un šroti brīvdienās.


Tiešām nevienam nav?

[ Šo ziņu laboja 968-jk, 09 Sep 2018, 09:03:11 ]

Offline
Locis
12. Sep 2018, 22:59 #1984

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 7231

Braucu ar: F11 3,0D chip 580nm, Ghost Lector 6,Scott Addict 30,Giant TCX,sarkanu kasti

Pilnigi jauns OEM Citroen Jumper 2009. 3,0 hdi kondicioniera sūknis,der gan jau arī Ducato un Boxer.

VW 5 Golf priekšējais amortizators Monroe,jauns,kastē. 20 euro

2.0 TDI VW Audi drosele, VDO,jauna,kaste 80 euro

PM, cenas un kodi vēlāk,bet būs lētāk kā jauni no vairumnieka.

[ Šo ziņu laboja Locis, 12 Sep 2018, 23:00:06 ]

Offline
crime
12. Sep 2018, 23:02 #1985

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 7240

Braucu ar: m635csi

moš kādam ir pieslegums intercars catalogam? varbūt var uzmest aci, vai viņiem ir šādas detaļas pieejamas, kodi 443615611B un 443615612B, danke
Offline
Locis
12. Sep 2018, 23:04 #1986

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 7231

Braucu ar: F11 3,0D chip 580nm, Ghost Lector 6,Scott Addict 30,Giant TCX,sarkanu kasti

Nav pasutāms.
Offline
crime
12. Sep 2018, 23:06 #1987

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 7240

Braucu ar: m635csi

nja, ok, paldies, jabrauc pa šrotiem būs
Offline
e30fanatic
13. Sep 2018, 13:19 #1988

Kopš: 11. Dec 2010

No: Valmiera

Ziņojumi: 514

Braucu ar: ragavām

Divi MB W124 uz jaukshanu, pagalma tiiriishana.
Offline
lk130
15. Sep 2018, 18:50 #1989

Kopš: 15. Oct 2014

Ziņojumi: 241

Braucu ar:

Perku salona ventilatoru Seat Alhambra 1.9TDI 2003, dzineja kods AUY.
Offline
Lauriko
15. Sep 2018, 19:49 #1990

Kopš: 25. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4027

Braucu ar: Visādiem VW

Visas detaļas no Audi A4 B5 1,9tdi PD


Cenas -
turbīna lielā no 130hp 150€
ABS AH 40€
Lukturi, jauni DEPO 80€abi
Bampers vesels, sīkas skrambas 50€
Spārni bez rūsas, ir buktes, 40€/gb
Maģis Symphony ar kodu 60€
Jauni TRW suporti aizmugurējie pa 45€/gb

[ Šo ziņu laboja Lauriko, 15 Sep 2018, 19:50:19 ]

Offline
runiigais
18. Sep 2018, 18:14 #1991

Kopš: 24. Dec 2007

No: Bauska

Ziņojumi: 1841

Braucu ar: e53 FL 3.0d+chip-DPF 2006

Kur meklēt opel frontera A detaļas 1998g. 2.5D ?
Vajag reduktoram saļņiku, bukses starp rāmi un kuzavu kā arī sajūga hidrocilindrītim remkomplektu(tam kas iet kārbā).
Jaunas orižinal detaļas kosmosu maksā. Ir kāds kas var piemeklēt kko no citām markām?
Baumo,ka no Isuzu un hondas daudz kas derot...

Nopirku kā medību auto, bet nu prasītos sakārtot.

Pamazām sāku meklēt arī dubļu riepas uz r16 kko no budžeta gala bet kas reāli arī dubļos ir braucmas pa mežu.

[ Šo ziņu laboja runiigais, 18 Sep 2018, 18:16:06 ]

Offline
andzhi
23. Sep 2018, 12:52 #1992

Kopš: 09. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 548

Braucu ar:

Perku gaismas/pagriezienu ieslegsanas rucku no Renault Clio 2, kangoo, varbut vel kkas ~2000g
Offline
martinsz
15. Oct 2018, 13:12 #1993

Kopš: 22. Nov 2003

Ziņojumi: 5667

Braucu ar: bobiku

Pārdodu jaunus VAG priekšējos Fremax bremžu diskus - 25eur. Der ļoti daudziem vagiem, oem nummuri:

VAG 1J0 615 301 E
VAG 1J0 615 301 P
VAG 1J0 615 301 M

Premium Black Carbon +
Riteņa rumbas diametrs [mm]: 65
Riteņa diska urbumu skaits: 5
Minimālais biezums [mm]: 19
Virsma: Pārklāts
Apstrāde: Daudzoglekļa
Augstums [mm]: 36,5
Krāsa: Melns
Bremžu diska biezums [mm]: 22
Bremžu diska tips: Ventilējams
Diametrs [mm]: 280

-----------------
Grāmatvedības pakalpojumi maziem un vidējiem uzņēmumiem
Online
martinsz
22. Oct 2018, 21:42 #1994

Kopš: 22. Nov 2003

Ziņojumi: 5667

Braucu ar: bobiku


21 Feb 2017, 16:57:38 @martinsz rakstīja:
Jauna Volvo kreisā pusass. Ražotājs - Spidan. 95 eur, ja vajag var uz pavadzīmi.



Der:

> VOLVO S60 I 2.0 T 07/2000-04/2010
> VOLVO S60 I 2.3 T5 07/2000-09/2002
> VOLVO S60 I 2.4 D 12/2001-03/2005
> VOLVO S60 I 2.4 D5 07/2001-03/2005
> VOLVO S60 I 2.4 T 11/2000-07/2002
> VOLVO S60 I 2.4 T AWD 11/2001-07/2002
> VOLVO S60 I 2.4 T5 04/2004-04/2010
> VOLVO S60 I 2.5 T AWD 07/2002-
> VOLVO S60 I T5 11/2000-03/2004
> VOLVO V70 II (SW) 2.0 T 07/2001-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.3 T5 03/2000-03/2004
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 D 03/2004-03/2005
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 D5 08/2001-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 D5 AWD 03/2003-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 T 02/2000-07/2002
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 T AWD 02/2000-07/2002
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 T5 03/2004-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.5 T 07/2002-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.5 T AWD 07/2002-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) R 2,5 T AWD 03/2003-10/2007
> VOLVO XC70 CROSS COUNTRY 2.4 T XC AWD 03/2000-

OEM Nr. :
VOLVO 8689210
VOLVO 8603789
VOLVO 8602574
VOLVO 8601853
VOLVO 8252033
VOLVO 36000518
VOLVO 30783082
VOLVO 9480544
VOLVO 30735129


Jauns Jaguar Nissens radiators - 80eur, ja vajag var uz pavadzīmi.



Der:

> JAGUAR X-TYPE (CF1_) 2.0 D 07/2003-11/2009
> JAGUAR X-TYPE (CF1_) 2.1 V6 03/2002-11/2009
> JAGUAR X-TYPE (CF1_) 2.5 V6 Visu riteņu piedziņa 06/2001-11/2009
> JAGUAR X-TYPE (CF1_) 3.0 V6 Visu riteņu piedziņa 06/2001-11/2007
> JAGUAR X-TYPE Estate (CF1_) 2.0 D 02/2004-12/2009
> JAGUAR X-TYPE Estate (CF1_) 2.5 02/2004-12/2009
> JAGUAR X-TYPE Estate (CF1_) 3.0 02/2004-12/2009

OEM Nr.:
JAGUA 4H8005AF
JAGUA C2S514702
JAGUA C2S42756
JAGUA C2S042756
JAGUA C2S31599
JAGUA C2S3599
JAGUA C2S1231


Jauns VAGU ezis, der visādiem VW, AUDI un SEAT - 30eur




VAGU salona ventilators - 45eur



-----------------
Grāmatvedības pakalpojumi maziem un vidējiem uzņēmumiem
Online
andzhi
28. Oct 2018, 21:48 #1995

Kopš: 09. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 548

Braucu ar:

Perku egr varstu prieks HONDAS.
konkretais ir no 2008 civic 1.8benz 103kw.
Iespejams der ari no citiem.


Ps vajag lietotu, max leti!

[ Šo ziņu laboja andzhi, 31 Oct 2018, 20:33:42 ]

Offline
Arturiks
30. Oct 2018, 22:01 #1996

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 8361

Braucu ar: 26 & 94

Nepieciešama pāreja šadai sekretkai. Varbūt kādam ir, vai var ieteikt, kur meklēt?



Offline
Redliner
02. Nov 2018, 13:38 #1997

Kopš: 05. May 2004

Ziņojumi: 4281

Braucu ar: Cadillac

Pārdodu "kubika" (G-klases) pakaļējo amortizātoru augšējos stiprinajumus, kas metinās pie ramja. Zinu, ka mēdz nopūt. Ir pieejami abu pušu stiprinājumi, jauni. 60 eur/gab.
Offline
TD91
15. Nov 2018, 16:20 #1998

Kopš: 20. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2666

Braucu ar: BMW

Varbūt kādam ir uz daļām w203 c270 cdi ?
Interesē automāts un vēl šis tas ! PM ja ir ko piedāvāt
Bilde informatīva :

[ Šo ziņu laboja TD91, 15 Nov 2018, 16:51:33 ]

Offline
Endreiks
20. Nov 2018, 10:46 #1999

Kopš: 05. Jan 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 23

Braucu ar: BMW E46 330d

Pardodu vw tiguan aiz. stiklu org. tonets ,2007-
Offline
APe
25. Nov 2018, 15:58 #2000

Kopš: 02. Dec 2009

Ziņojumi: 125

Braucu ar:

Detaļas no DAF 45 - 150





Offline

Moderatori: AV, DoubleD, GirtzB, Jagr, OX, Puxxx, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, muldis, niknais, noisex, zzips