Online

Pašreiz BMWPower skatas 88 viesi un 57 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties



Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot ne-BMW detaļas I

AutorsZiņojums
R_S
15. Aug 2018, 10:32 #1981

Kopš: 08. Jul 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 444

Braucu ar: nākotnes klasiku

Ir OEM C63 priekšējais bamperis no Mercedes W204
OEM AMG paka no tā paša W204.

Bildes un cenas PM.
Offline
proTEST
15. Aug 2018, 19:09 #1982

Kopš: 23. Sep 2009

Ziņojumi: 2082

Braucu ar: 3 x 9

Pārdodu jaunu Magneti Marelli AUDI A6 C6 sedana aizmugures labās puses lampu.
Cena 80 eiro



Jauna oriģinālā VW Touareg 2011. gada ādas stūre.
Lētākais, kas tika atrasts Ebay ir 400 dollāri neiekļaujot pasta sūtīšanas izdevumus.
Cena 150 eiro



Pieejama jauna zobsiksna Contitech CT660
Paredzēta vecākiem Audi un VW modeļiem
Cena 5EUR



Ar mani var sazināties zvanot 26112530 vai PM
Offline
martinsz
15. Aug 2018, 21:56 #1983

Kopš: 22. Nov 2003

Ziņojumi: 5568

Braucu ar: bobiku


21 Feb 2017, 16:57:38 @martinsz rakstīja:
Aizķērusies jauna Volvo kreisā pusass. Ražotājs - Spidan. 95 eur, ja vajag var uz pavadzīmi.



Der:

> VOLVO S60 I 2.0 T 07/2000-04/2010
> VOLVO S60 I 2.3 T5 07/2000-09/2002
> VOLVO S60 I 2.4 D 12/2001-03/2005
> VOLVO S60 I 2.4 D5 07/2001-03/2005
> VOLVO S60 I 2.4 T 11/2000-07/2002
> VOLVO S60 I 2.4 T AWD 11/2001-07/2002
> VOLVO S60 I 2.4 T5 04/2004-04/2010
> VOLVO S60 I 2.5 T AWD 07/2002-
> VOLVO S60 I T5 11/2000-03/2004
> VOLVO V70 II (SW) 2.0 T 07/2001-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.3 T5 03/2000-03/2004
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 D 03/2004-03/2005
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 D5 08/2001-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 D5 AWD 03/2003-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 T 02/2000-07/2002
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 T AWD 02/2000-07/2002
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 T5 03/2004-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.5 T 07/2002-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.5 T AWD 07/2002-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) R 2,5 T AWD 03/2003-10/2007
> VOLVO XC70 CROSS COUNTRY 2.4 T XC AWD 03/2000-

OEM Nr. :
VOLVO 8689210
VOLVO 8603789
VOLVO 8602574
VOLVO 8601853
VOLVO 8252033
VOLVO 36000518
VOLVO 30783082
VOLVO 9480544
VOLVO 30735129


Jauns Jaguar Nissens radiators - 80eur, ja vajag var uz pavadzīmi.



Der:

> JAGUAR X-TYPE (CF1_) 2.0 D 07/2003-11/2009
> JAGUAR X-TYPE (CF1_) 2.1 V6 03/2002-11/2009
> JAGUAR X-TYPE (CF1_) 2.5 V6 Visu riteņu piedziņa 06/2001-11/2009
> JAGUAR X-TYPE (CF1_) 3.0 V6 Visu riteņu piedziņa 06/2001-11/2007
> JAGUAR X-TYPE Estate (CF1_) 2.0 D 02/2004-12/2009
> JAGUAR X-TYPE Estate (CF1_) 2.5 02/2004-12/2009
> JAGUAR X-TYPE Estate (CF1_) 3.0 02/2004-12/2009

OEM Nr.:
JAGUA 4H8005AF
JAGUA C2S514702
JAGUA C2S42756
JAGUA C2S042756
JAGUA C2S31599
JAGUA C2S3599
JAGUA C2S1231


Jauns VAGU ezis, der visādiem VW, AUDI un SEAT - 30eur



Noname konusi, vienam ieeja 70mm, otram 75mm - 5eur/gb



VAGU salona ventilators - 45eur



-----------------
Grāmatvedības pakalpojumi maziem un vidējiem uzņēmumiem
Offline
martinsz
15. Aug 2018, 21:58 #1984

Kopš: 22. Nov 2003

Ziņojumi: 5568

Braucu ar: bobiku

Pārdodu jaunus VAG priekšējos Fremax bremžu diskus - 30eur. Der ļoti daudziem vagiem, oem nummuri:

VAG 1J0 615 301 E
VAG 1J0 615 301 P
VAG 1J0 615 301 M

Premium Black Carbon +
Riteņa rumbas diametrs [mm]: 65
Riteņa diska urbumu skaits: 5
Minimālais biezums [mm]: 19
Virsma: Pārklāts
Apstrāde: Daudzoglekļa
Augstums [mm]: 36,5
Krāsa: Melns
Bremžu diska biezums [mm]: 22
Bremžu diska tips: Ventilējams
Diametrs [mm]: 280

-----------------
Grāmatvedības pakalpojumi maziem un vidējiem uzņēmumiem
Offline
BigBear
Vakar, 09:47 #1985

Kopš: 09. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1487

Braucu ar: Glanci

Iegādāšos lietotu bamperi normālā stāvoklī priekš volvo s60 zilā krāsā! PM lūdzu ja ir ko piedāvāt!
Offline

Moderatori: AV, CP17, DoubleD, GirtzB, Jagr, OX, Puxxx, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, muldis, niknais, noisex, zzips