| Autors | Ziņojums |
| dsks | |
 Kopš: 12. Nov 2008
No: Liepāja
Ziņojumi: 1740
Braucu ar:
| bills, nav ko raudāt, skarbais kapitālisms dara savu. Berči arhitektūru būvējot no jauna šodien var pacelt jau vairs faktiski neviens un pie 35m2 penthausa samerā sarežģīti ir nedzīvot virtuvē uz dīvāna.
Par nākotnes infrastruktūru nav nozīmes dīdīt attīstītāju, jātramda ir pašvaldība, jo mēdz atdzīvoties pat pacmit gadus iesaldēti projekti, nemaz jau nerunājot par jauniem. Kā reiz viens tāds Liepājā atdzīvosies un vienam otram māja pie ezera tagad būs māja pie ezera, tikai asfaltēts ceļš ar visu veloceliņu ies cauri sētai  |
Offline | |
|
| kkas | |
 Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10305
Braucu ar: Alfu
|
02 Jun 2026, 22:18:36 @pelu_junkurs rakstīja:
Cik nez tur maksā tie dzīvokļi vispār? Pēdējoreiz (pag.gad.), kad uzzināju deglava tajās 10.stāvenēs cenu, paliku uz pakaļas, ka pa mūsidenu bloķeni tādu cenu slauc, un sienas ar griestiem brauc virsū 
Plānots tuvākajā laikā Ādažu pusē andelēt dvīņu mājas daļu, būs tikai pāris kaimiņi, bet savs pagalms 
viena guļamistaba - 130k eur
divas- 195k eur
trīs - 260k eur |
Offline | |
|
| michals1 | |
 Kopš: 17. Apr 2019
No: Salaspils
Ziņojumi: 2218
Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!
| https://www.city24.lv/real-estate/new-projects-...nas-iela/5399487
Nekas ípašs,bet cipars par metru jau virs 4k.
https://pillarliving.lv/lv/evalda-valtera/1/3-stavs/20-dzivoklis
Savukārt ja nebaida sociālās mājas kaimiņos,tad par nieka 2,4k./m var vēl ko ieķert Dreiliņu priedēs.
Teiksiet sūdīga lokācija? Protams! Toties sviestmaizes cena.
|
Offline | |
|
| s-line | |
 Kopš: 08. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 2617
Braucu ar: kūtiņu
| Ir šeit kāds vērtētājs, kura vētējums der seb un luminor? Nepieciešams rīt/parīt vienu īpāsumu novērtēt. |
Offline | |
|
| Arsm3ns | |
 Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1964
Braucu ar:
| Neskatījos un neinteresē, bet tieši vakar Tribusisti ielika savu Ezerjuglu revīvu.
https://youtu.be/9k1royHYLnw?si=7_H04_cqh1AEYxgX[ Šo ziņu laboja Arsm3ns, 03 Jun 2026, 13:23:07 ] |
Offline | |
|
| bills | |
 Kopš: 02. Jan 2009
Ziņojumi: 1242
Braucu ar:
|
03 Jun 2026, 12:17:10 @dsks rakstīja:
bills, nav ko raudāt, skarbais kapitālisms dara savu. Berči arhitektūru būvējot no jauna šodien var pacelt jau vairs faktiski neviens un pie 35m2 penthausa samerā sarežģīti ir nedzīvot virtuvē uz dīvāna.
Par nākotnes infrastruktūru nav nozīmes dīdīt attīstītāju, jātramda ir pašvaldība, jo mēdz atdzīvoties pat pacmit gadus iesaldēti projekti, nemaz jau nerunājot par jauniem. Kā reiz viens tāds Liepājā atdzīvosies un vienam otram māja pie ezera tagad būs māja pie ezera, tikai asfaltēts ceļš ar visu veloceliņu ies cauri sētai 
Es protams kaut kur pārspīlēju, bet kopumā skatoties tehnoloģijas attīstās, nāk jauni risinājumi, labāki, ātrāki, pieejamāki, bet vai tiešām nevar izdomāt, kā, piemēram, cīnīties ar ēku skaņas izolāciju, ventilàciju, nerunājot pat par elementāru dzesēšanu.
Kāds teiks tas viss maksā.
Paskatījos kā m. būvēja vienu 6aveni. kaut vai celtni viņi nomainīja 4x, aizveda, atveda vēl kādas 10 reizes. Cik tas viss izmaksā tikai kustināt iekārtas starp objektiem man pat baill iedomāties. Un tādas pozīcijas tur ir x 101.
|
Offline | |
|
| dsks | |
 Kopš: 12. Nov 2008
No: Liepāja
Ziņojumi: 1740
Braucu ar:
| Pēc noklusējuma jaunos projektos ( ja tas nav pilnīgs budžets ) ir gan siltās grīdas ar kontroli katrai istabai, gan sava lokālā ventilācija ar gaisa apstrādes iekārtu, gan split dzesēšanas sistēma ( citur ir pilna, citur tikai caurules, barošanu ievelk un pats klients liek savu brendu ) ... santehniku daudz kur neliek, jo tas ir baigi individuāls pasākums un katrs izvēlas savu ... par skaņu nemācēšanu komentēt, zinu ka viesnīcās ir bijuši precendenti, kur skaņa pa ventilācijas kanāliem nostaigā, kas pilnīgi atkrīt voņa gadījumā ...
Tehnoloģijas baigi nemainas katru gadu, tur desmitgades aiziet ... |
Offline | |
|
| dsks | |
 Kopš: 12. Nov 2008
No: Liepāja
Ziņojumi: 1740
Braucu ar:
| Par celtni nav ko satraukties, tos darbus visticamāk veic apakšuzņēmējs un attīstītājam ir sekundāri cik reizes tas tiek atvests un aizvests ... tāmes cipari ir atrunāti un tie nemainas pie būtiskām projekta izmaiņām |
Offline | |
|
|
|
| bills | |
 Kopš: 02. Jan 2009
Ziņojumi: 1242
Braucu ar:
|
03 Jun 2026, 13:38:17 @dsks rakstīja:
Par celtni nav ko satraukties, tos darbus visticamāk veic apakšuzņēmējs un attīstītājam ir sekundāri cik reizes tas tiek atvests un aizvests ... tāmes cipari ir atrunāti un tie nemainas pie būtiskām projekta izmaiņām
Bet tieši tā, ja faktiski celtnis savu darbu varētu paveikt teiksim 40
dienās, tad AU iedos izmaksās tàmi par pusgadu. Un tā visu sumējot beigās arī sanāk 2k par 1m3 + ofiss+ peļņa un galā 3k. |
Offline | |
|
| bills | |
 Kopš: 02. Jan 2009
Ziņojumi: 1242
Braucu ar:
|
03 Jun 2026, 13:35:07 @dsks rakstīja:
Pēc noklusējuma jaunos projektos ( ja tas nav pilnīgs budžets ) ir gan siltās grīdas ar kontroli katrai istabai, gan sava lokālā ventilācija ar gaisa apstrādes iekārtu, gan split dzesēšanas sistēma ( citur ir pilna, citur tikai caurules, barošanu ievelk un pats klients liek savu brendu ) ... santehniku daudz kur neliek, jo tas ir baigi individuāls pasākums un katrs izvēlas savu ... par skaņu nemācēšanu komentēt, zinu ka viesnīcās ir bijuši precendenti, kur skaņa pa ventilācijas kanāliem nostaigā, kas pilnīgi atkrīt voņa gadījumā ...
Tehnoloģijas baigi nemainas katru gadu, tur desmitgades aiziet ...
Manuprāt tie jau būs projekti 3,5k par m2. un uz augšu.
Par dzesēšanu likt splitus būtu pārāk šiki, pietiktu ar vienu ventilācijas stāvvadu un un koilu no zemes. varbūt papildus mazu kanāla ventilātoru uz dzīvokļa atzaru. Dzīvokļiem neko vairāk nevajag. |
Offline | |
|
| dsks | |
 Kopš: 12. Nov 2008
No: Liepāja
Ziņojumi: 1740
Braucu ar:
| Nesatraucies par apakšuzņēmēja peļņu - pēc noklusējuma attīstītājs uztaisa projektu un to izmētā vismaz pacmit apakšuzņēmējiem ( katrai sadaļai ) , sākās `izģērbšanās` un tad visi izklopējas līdz kamēr kāds salūzt un ir gatavs parakstīt līgumu ... vairums gadījumu kamēr tiek līdz līgumam meklējas arī ar alternatīviem risinājumiem ( lasīt - lētākiem ) ... nu nenotiek nekad tā, ka apakšuzņēmējs uzmet ciparu un tas uzreiz aiziet  |
Offline | |
|
| dsks | |
 Kopš: 12. Nov 2008
No: Liepāja
Ziņojumi: 1740
Braucu ar:
| Dzesēšana vonim ar to pašu split sadārdzinās projektu plus mīnus par 50 euro uz kvadrātu ( atkarībā no brenda ) ... ja uz 3500 euro par kvadrātu vēl 50 euro klāt liekas jau dārgi,nu ... nu tad neko  |
Offline | |
|
| bills | |
 Kopš: 02. Jan 2009
Ziņojumi: 1242
Braucu ar:
|
03 Jun 2026, 14:03:37 @dsks rakstīja:
Nesatraucies par apakšuzņēmēja peļņu - pēc noklusējuma attīstītājs uztaisa projektu un to izmētā vismaz pacmit apakšuzņēmējiem ( katrai sadaļai ) , sākās `izģērbšanās` un tad visi izklopējas līdz kamēr kāds salūzt un ir gatavs parakstīt līgumu ... vairums gadījumu kamēr tiek līdz līgumam meklējas arī ar alternatīviem risinājumiem ( lasīt - lētākiem ) ... nu nenotiek nekad tā, ka apakšuzņēmējs uzmet ciparu un tas uzreiz aiziet 
Es vairāk par to, ka šodienas jauno projektu "standarta" kvalitāte ir kritiski zema. Un te nedomāju par materiālu izvēli, bet tieši projektēšana, dizains un plānošana, risinājumi, siltuma un skaņas izolācija uc funkcijas.
Faktiski to pašucenu varētu saņemt kvalitatīvàku produktu, ja būtu efektīvāka loģistika darbu organizēšana.
Nezinu, kā AU rēķina savas tāmes, bet nu tur urbums nevar maksàt 50 eur, ja faktiski to var izdarīt 10min pīpējot un visu saurbt pa vienu dienu, nevis braukt 5 reizes. utt.
|
Offline | |
|
protams  | |
 Kopš: 11. Nov 2005
Ziņojumi: 6309
Braucu ar: NS7
|
03 Jun 2026, 13:14:44 @Arsm3ns rakstīja:
Neskatījos un neinteresē, bet tieši vakar Tribusisti ielika savu Ezerjuglu revīvu.
https://youtu.be/9k1royHYLnw?si=7_H04_cqh1AEYxgX
No sludinājuma:
Dzīvoklim ir lieliska siltumnoturība pateicoties 3-stiklu pakešu logiem un 180 mm ārsienu siltinājumam ar akmens vati.
Man liekas, ka 180 mm starp reģipšiem jau pirms 15+ gadiem skaitījās "pa lēto" 
----------------- Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju! |
Offline | |
|
| kkas | |
 Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10305
Braucu ar: Alfu
| amizantas durvis tiem biznesa klases dzīvokļiem.
jebkuru kkad remontētu psrs bloķenes dzīvokli ar labākām durvīm, tad var saukt par korporatīvās klases dzīvokli. |
Offline | |
|
| wanksta | |
 Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7870
Braucu ar:
| Nu tas grāvis pa vidu ir kaut kas kapitāls, ja viņš jauns izskatās pēc tāda sūda, kas notiks pēc 10 gadiem |
Offline | |
|
|
|
| Mizx | |
 Kopš: 26. Apr 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 7676
Braucu ar:
|
03 Jun 2026, 20:40:25 @wanksta rakstīja:
Nu tas grāvis pa vidu ir kaut kas kapitāls, ja viņš jauns izskatās pēc tāda sūda, kas notiks pēc 10 gadiem
Nevarēju noturēties, offtopiks, bet uzreiz man atgādināja šo: Šo nevar aizmirst. |
Offline | |
|
| piradzinjsh | |
 Kopš: 29. Aug 2012
No: Liepāja
Ziņojumi: 2544
Braucu ar: vienu radzi
| Varbūt tas dīķis ir ugunsdzēsībai kā ūdens ņemšanas vieta. Tā speciāli tādu būvēt neviens aiz gara laika negribētu. |
Offline | |
|
| Zeip | |
Kopš: 22. May 2016
Ziņojumi: 207
Braucu ar:
|
03 Jun 2026, 22:45:03 @piradzinjsh rakstīja:
Varbūt tas dīķis ir ugunsdzēsībai kā ūdens ņemšanas vieta. Tā speciāli tādu būvēt neviens aiz gara laika negribētu.
Nu tur jau viscaur ir ievilkts Rīgas ūdens un vismaz 1 hidrantu uz ātro streetview pamanīju. Viņiem jau no paša sākuma visos reklāmas materiālos bija, ka tur būs tāds mega fancy kanāliņš pa vidu, kur cilvēki var iziet ārā no mājas sauļoties un tusēt pie ūdens. Uztaisīja gan centrāltirgus kanālu realitātē. |
Offline | |
|
| dsks | |
 Kopš: 12. Nov 2008
No: Liepāja
Ziņojumi: 1740
Braucu ar:
|
03 Jun 2026, 20:14:17 @protams rakstīja:
03 Jun 2026, 13:14:44 @Arsm3ns rakstīja:
Neskatījos un neinteresē, bet tieši vakar Tribusisti ielika savu Ezerjuglu revīvu.
https://youtu.be/9k1royHYLnw?si=7_H04_cqh1AEYxgX
No sludinājuma:
Dzīvoklim ir lieliska siltumnoturība pateicoties 3-stiklu pakešu logiem un 180 mm ārsienu siltinājumam ar akmens vati.
Man liekas, ka 180 mm starp reģipšiem jau pirms 15+ gadiem skaitījās "pa lēto" 
Pat ja pieņemam ka māja turās uz reģipsi un 180mm akmens vati, tad vienalga iet cauri šodienas būvnormatīvam, kas attiecas uz daudzdzīvokli ... tādai sienai U ≈ 0,19 W/(m²·K) ... pirms 15plus mauca hruščovkas ar simto vati un tas pret šo ir par saviem 30% sliktāks rādītājs ... tā ka liekas ir ok priekš budžeta sērījām ... |
Offline | |
|