Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 111 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Diskusijas par BMW modeļiem » BMW 7. sērija » E65 / E66 (2001-2008)

Tēma: Vispār nesaprotu, kas notiek ar 740i

AutorsZiņojums
emilsdimants
01. Jun 2026, 14:50 #1

Kopš: 01. Apr 2026

Ziņojumi: 5

Braucu ar:

Sveiciens visiem, karoče centīšos kautcik skaidri izstāstīt
Dabuju e65fl no izsoles pa labu naudu, dzinējs nevienmērīgi stradā, iepriekš nočakarējos ar mazo obd lasītāju un tagad dabuju INPA ar DCAN kabeli lai tiešām zinātu kas par desām.
Nolasot kļūdas visu laiku teica ka ir pa zobu aizpeldējis salīdzinājumā pēc kloķvārpstas, un par vanos ir ķļūda
Ķēde nav izstiepusies un viss ir pēc atmetkām pārbaudīju ar visām dakšām un pareizajiem instrumentiem(ja nu kādam vajag, varu arī izīrēt par nelielu samaksu bet tas P.M.)
Bet dzinējs tāpat stradā nevienmērīgi, samainīju vanos solenoīdus un 2 bankai vanos zobratus
Vēljoprojām nevienmērīgi stradā
Nodzēšot adaptācijas arī nav palīdzējis, ja es to izdarīju pareizi, man tā šķīet
pie camshaft adaptation, izplūdes ir vienkārši šausmīgi 79,6

Atvainojos par nesmukiem izteicieniem un gramatiku, bet rakstu šo jau plēšot matus arā no galvas ]null
Offline
smudo
01. Jun 2026, 15:16 #2

Kopš: 18. Jan 2015

Ziņojumi: 4257

Braucu ar: 944 turbo & Cayman & 330iX & 540ix

Čoms, kas pats skrūvē savu e65 740i, balstoties uz interneta diagnostiku saka, ka, iespējams, ir jāpārlasa vanosi. Iesaka notestēt saleonīdus (kā fāzes grozās), pieslēdzot tiem pa tiešo elekto padevi un pārliecināties, ka ECU izeja uz saleonīdu strādā.
Offline
emilsdimants
02. Jun 2026, 09:56 #3

Kopš: 01. Apr 2026

Ziņojumi: 5

Braucu ar:

Ir jaunumi, taču vēl problēmas.
Kad atvienoju ieplūdes solenoīdus un ieliku citas spoles, misfire un nobīde pa zobu pazuda.
taču kad pievieno atpakaļ tad inpa rāda ka sadalenes pagriežas un tad vienkārši līdz pilnai pozīcijai iemetas un negriežas atpakaļ, plusā tam visam sadales pozīcijas sensoram ir open circuit tagad
Kāda iemesla pēc lai sadalene gribētu stāvēt maximāli pagriezusies visu laiku??
Un paturpinot uz Jūsu atbildi, cik vispār strāvai uz solenoīdu štekeriem un vai viņai janāk ir plūstoši vai impulsos?
Offline
Mixzzz
02. Jun 2026, 10:27 #4

Kopš: 09. May 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 3122

Braucu ar: e34 un e91 kuuc


02 Jun 2026, 09:56:32 @emilsdimants rakstīja:
Ir jaunumi, taču vēl problēmas.
Kad atvienoju ieplūdes solenoīdus un ieliku citas spoles, misfire un nobīde pa zobu pazuda.
taču kad pievieno atpakaļ tad inpa rāda ka sadalenes pagriežas un tad vienkārši līdz pilnai pozīcijai iemetas un negriežas atpakaļ, plusā tam visam sadales pozīcijas sensoram ir open circuit tagad
Kāda iemesla pēc lai sadalene gribētu stāvēt maximāli pagriezusies visu laiku??
Un paturpinot uz Jūsu atbildi, cik vispār strāvai uz solenoīdu štekeriem un vai viņai janāk ir plūstoši vai impulsos?
ehkm...Vadi vanos solenoīdiem nav sajaukti vietām?
Offline
HiJaCKeR
02. Jun 2026, 18:53 #5

Kopš: 04. Aug 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4966

Braucu ar: BMW E90 330i


02 Jun 2026, 10:27:42 @Mixzzz rakstīja:

02 Jun 2026, 09:56:32 @emilsdimants rakstīja:
Ir jaunumi, taču vēl problēmas.
Kad atvienoju ieplūdes solenoīdus un ieliku citas spoles, misfire un nobīde pa zobu pazuda.
taču kad pievieno atpakaļ tad inpa rāda ka sadalenes pagriežas un tad vienkārši līdz pilnai pozīcijai iemetas un negriežas atpakaļ, plusā tam visam sadales pozīcijas sensoram ir open circuit tagad
Kāda iemesla pēc lai sadalene gribētu stāvēt maximāli pagriezusies visu laiku??
Un paturpinot uz Jūsu atbildi, cik vispār strāvai uz solenoīdu štekeriem un vai viņai janāk ir plūstoši vai impulsos?
ehkm...Vadi vanos solenoīdiem nav sajaukti vietām?

+1

ir youtubā video redzēti
Online
emilsdimants
02. Jun 2026, 22:51 #6

Kopš: 01. Apr 2026

Ziņojumi: 5

Braucu ar:

Nekas nemainijās kad samainīju štekerus
Offline
emilsdimants
02. Jun 2026, 22:56 #7

Kopš: 01. Apr 2026

Ziņojumi: 5

Braucu ar:

Vai tas ka gaisa masas mērītājs lasa ļoti daudz nevarētu būt iemesls?
Jo ja no sākuma viss ir okey bet pēc tam vinš aizgriež sadalenes līdz max un tur iemet avārijas režīmā, jo es inpa skatījos un gmm pilnu skalu ar ! rāda un ispējams viņš kompensē priekš tā ka domā ka par daudz gaisu rauj iekšā
Bet viņam vai tad vajadzētu lasīt tik traki vairāk ja nav gaisa kaste ar filtru uzlikta?
Offline
atrabotka
03. Jun 2026, 09:49 #8

Kopš: 01. Mar 2022

Ziņojumi: 219

Braucu ar:

E65: It's finally time to die
emilsdimants suddenly appears
Offline
crime
03. Jun 2026, 10:01 #9

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9128

Braucu ar: m635csi


03 Jun 2026, 09:49:57 @atrabotka rakstīja:
E65: It's finally time to die
emilsdimants suddenly appears

emils ar savām darbībām grib viņu piebeigt, e65 labprāt vēl padzīvotu
Offline
juriz
03. Jun 2026, 10:02 #10

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2725

Braucu ar: auto

Ne par velti Emils to dabūja izsolē par "labu naudu".
Offline
smudo
03. Jun 2026, 11:00 #11

Kopš: 18. Jan 2015

Ziņojumi: 4257

Braucu ar: 944 turbo & Cayman & 330iX & 540ix

Coms, kam ir 740i bez kludam liedava Tev sadu opciju.

“Ja viņam gribas zinat kādus datus rāda normali darbojošs motors, lai brauc pie manis un slēdzas klāt ar inpu, taisa aktuācijas, sprauž nost štekerus utt... un skatās kā mainās rādījumi.”

PM, ja interese, iedosu kontaktu.

Bet laikam labak butu aizvest pie kada diagnosta ar pieredzi.
Offline
kexxx
03. Jun 2026, 12:08 #12

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14199

Braucu ar:

sameklē info, kā tie vanosi strādā, katra diagnostikas parametra aprakstu un studē, līdz ir pilnīgi saprotams, ko katrs cipariņš diagnostikā nozīmē
vai arī samaksā kādam, kurš jau to visu zina un saprot
randomā raustīt nost štekerus, dzēst kļūdas un mainīt komponentes uz dullo- diez vai sanāks
visticamāk, auto tāpēc arī tik lēti atdeva, ka defekts tam ir sarežģītāks, nekā nomainīt pirmo sensoru, ko internets iesaka
Offline
RR04
03. Jun 2026, 13:03 #13

Kopš: 15. Nov 2016

Ziņojumi: 4039

Braucu ar: 41

blakus vanosiem kontiniuma pārslēdzēju skatījies? Ir reizes kad kļūdas nemet, bet aizgājis pie dieviem
Offline
smudo
03. Jun 2026, 14:42 #14

Kopš: 18. Jan 2015

Ziņojumi: 4257

Braucu ar: 944 turbo & Cayman & 330iX & 540ix


03 Jun 2026, 12:08:13 @kexxx rakstīja:
sameklē info, kā tie vanosi strādā, katra diagnostikas parametra aprakstu un studē, līdz ir pilnīgi saprotams, ko katrs cipariņš diagnostikā nozīmē
vai arī samaksā kādam, kurš jau to visu zina un saprot
randomā raustīt nost štekerus, dzēst kļūdas un mainīt komponentes uz dullo- diez vai sanāks
visticamāk, auto tāpēc arī tik lēti atdeva, ka defekts tam ir sarežģītāks, nekā nomainīt pirmo sensoru, ko internets iesaka


Tas ir 20 gadīgs e65 ar V8 benzīnu, kam ejošam tirgus cena ir 3-5k EUR - Tu esi ļoti optimistiks par iepriekšējā īpašnieka ieinteresētību to remontēt un apkopt pie BMW speciālistiem.

Ar interesi sekoju līdzi Mat Armstron Bugatti Veyron projektam, ko viņš arī iegādjās ar ievērojamu atlaidi izsolē kā neejošu (par nepilnu 1mil GBP) un, lai tehniski to padarītu braucamu, iztērēja tikai nepilnus 1200 GBP detaļās (kopā remonti un apkopes), kas pie dīlera būtu bijis 20-40k GBP rēķins.

Bet protams, lai līdz tam tiktu, tika patērēti vairāki desmiti stundu, veicot diagnostikas un skrūvēšanas darbus, ar minimālu pieredzi un palīdzību, jo Bugatti nav pieejama nekāda tehniskā info un detaļas pat basic eļļas maiņas procedūrai ārpus dīlera telpām, kas tur maksā no 20k.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, SteelRat, linda, marihuans, noisex, smudo