Online
Pašreiz BMWPower skatās 111 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Vispār nesaprotu, kas notiek ar 740i
| Autors | Ziņojums |
| emilsdimants | |  Kopš: 01. Apr 2026
Ziņojumi: 5
Braucu ar:
| Sveiciens visiem, karoče centīšos kautcik skaidri izstāstīt
Dabuju e65fl no izsoles pa labu naudu, dzinējs nevienmērīgi stradā, iepriekš nočakarējos ar mazo obd lasītāju un tagad dabuju INPA ar DCAN kabeli lai tiešām zinātu kas par desām.
Nolasot kļūdas visu laiku teica ka ir pa zobu aizpeldējis salīdzinājumā pēc kloķvārpstas, un par vanos ir ķļūda
Ķēde nav izstiepusies un viss ir pēc atmetkām pārbaudīju ar visām dakšām un pareizajiem instrumentiem(ja nu kādam vajag, varu arī izīrēt par nelielu samaksu bet tas P.M.)
Bet dzinējs tāpat stradā nevienmērīgi, samainīju vanos solenoīdus un 2 bankai vanos zobratus
Vēljoprojām nevienmērīgi stradā
Nodzēšot adaptācijas arī nav palīdzējis, ja es to izdarīju pareizi, man tā šķīet
pie camshaft adaptation, izplūdes ir vienkārši šausmīgi 79,6
Atvainojos par nesmukiem izteicieniem un gramatiku, bet rakstu šo jau plēšot matus arā no galvas ]null | Offline | | |
smudo  | |  Kopš: 18. Jan 2015
Ziņojumi: 4257
Braucu ar: 944 turbo & Cayman & 330iX & 540ix
| Čoms, kas pats skrūvē savu e65 740i, balstoties uz interneta diagnostiku saka, ka, iespējams, ir jāpārlasa vanosi. Iesaka notestēt saleonīdus (kā fāzes grozās), pieslēdzot tiem pa tiešo elekto padevi un pārliecināties, ka ECU izeja uz saleonīdu strādā. | Offline | | |
| emilsdimants | |  Kopš: 01. Apr 2026
Ziņojumi: 5
Braucu ar:
| Ir jaunumi, taču vēl problēmas.
Kad atvienoju ieplūdes solenoīdus un ieliku citas spoles, misfire un nobīde pa zobu pazuda.
taču kad pievieno atpakaļ tad inpa rāda ka sadalenes pagriežas un tad vienkārši līdz pilnai pozīcijai iemetas un negriežas atpakaļ, plusā tam visam sadales pozīcijas sensoram ir open circuit tagad 
Kāda iemesla pēc lai sadalene gribētu stāvēt maximāli pagriezusies visu laiku??
Un paturpinot uz Jūsu atbildi, cik vispār strāvai uz solenoīdu štekeriem un vai viņai janāk ir plūstoši vai impulsos? | Offline | | |
| Mixzzz | |  Kopš: 09. May 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 3122
Braucu ar: e34 un e91 kuuc
|
02 Jun 2026, 09:56:32 @emilsdimants rakstīja:
Ir jaunumi, taču vēl problēmas.
Kad atvienoju ieplūdes solenoīdus un ieliku citas spoles, misfire un nobīde pa zobu pazuda.
taču kad pievieno atpakaļ tad inpa rāda ka sadalenes pagriežas un tad vienkārši līdz pilnai pozīcijai iemetas un negriežas atpakaļ, plusā tam visam sadales pozīcijas sensoram ir open circuit tagad 
Kāda iemesla pēc lai sadalene gribētu stāvēt maximāli pagriezusies visu laiku??
Un paturpinot uz Jūsu atbildi, cik vispār strāvai uz solenoīdu štekeriem un vai viņai janāk ir plūstoši vai impulsos?
ehkm...Vadi vanos solenoīdiem nav sajaukti vietām? | Offline | | |
| HiJaCKeR | |  Kopš: 04. Aug 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 4966
Braucu ar: BMW E90 330i
|
02 Jun 2026, 10:27:42 @Mixzzz rakstīja:
02 Jun 2026, 09:56:32 @emilsdimants rakstīja:
Ir jaunumi, taču vēl problēmas.
Kad atvienoju ieplūdes solenoīdus un ieliku citas spoles, misfire un nobīde pa zobu pazuda.
taču kad pievieno atpakaļ tad inpa rāda ka sadalenes pagriežas un tad vienkārši līdz pilnai pozīcijai iemetas un negriežas atpakaļ, plusā tam visam sadales pozīcijas sensoram ir open circuit tagad 
Kāda iemesla pēc lai sadalene gribētu stāvēt maximāli pagriezusies visu laiku??
Un paturpinot uz Jūsu atbildi, cik vispār strāvai uz solenoīdu štekeriem un vai viņai janāk ir plūstoši vai impulsos?
ehkm...Vadi vanos solenoīdiem nav sajaukti vietām?
+1
ir youtubā video redzēti | Online | | |
| emilsdimants | |  Kopš: 01. Apr 2026
Ziņojumi: 5
Braucu ar:
| Nekas nemainijās kad samainīju štekerus | Offline | | |
| emilsdimants | |  Kopš: 01. Apr 2026
Ziņojumi: 5
Braucu ar:
| Vai tas ka gaisa masas mērītājs lasa ļoti daudz nevarētu būt iemesls?
Jo ja no sākuma viss ir okey bet pēc tam vinš aizgriež sadalenes līdz max un tur iemet avārijas režīmā, jo es inpa skatījos un gmm pilnu skalu ar ! rāda un ispējams viņš kompensē priekš tā ka domā ka par daudz gaisu rauj iekšā
Bet viņam vai tad vajadzētu lasīt tik traki vairāk ja nav gaisa kaste ar filtru uzlikta? | Offline | | |
| atrabotka | |  Kopš: 01. Mar 2022
Ziņojumi: 219
Braucu ar:
| E65: It's finally time to die
emilsdimants suddenly appears | Offline | | |
|
|
crime  | |  Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9128
Braucu ar: m635csi
|
03 Jun 2026, 09:49:57 @atrabotka rakstīja:
E65: It's finally time to die
emilsdimants suddenly appears
emils ar savām darbībām grib viņu piebeigt, e65 labprāt vēl padzīvotu  | Offline | | |
| juriz | | Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2725
Braucu ar: auto
| Ne par velti Emils to dabūja izsolē par "labu naudu".  | Offline | | |
smudo  | |  Kopš: 18. Jan 2015
Ziņojumi: 4257
Braucu ar: 944 turbo & Cayman & 330iX & 540ix
| Coms, kam ir 740i bez kludam liedava Tev sadu opciju.
“Ja viņam gribas zinat kādus datus rāda normali darbojošs motors, lai brauc pie manis un slēdzas klāt ar inpu, taisa aktuācijas, sprauž nost štekerus utt... un skatās kā mainās rādījumi.”
PM, ja interese, iedosu kontaktu.
Bet laikam labak butu aizvest pie kada diagnosta ar pieredzi. | Offline | | |
| kexxx | |  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14199
Braucu ar:
| sameklē info, kā tie vanosi strādā, katra diagnostikas parametra aprakstu un studē, līdz ir pilnīgi saprotams, ko katrs cipariņš diagnostikā nozīmē
vai arī samaksā kādam, kurš jau to visu zina un saprot
randomā raustīt nost štekerus, dzēst kļūdas un mainīt komponentes uz dullo- diez vai sanāks
visticamāk, auto tāpēc arī tik lēti atdeva, ka defekts tam ir sarežģītāks, nekā nomainīt pirmo sensoru, ko internets iesaka | Offline | | |
| RR04 | |  Kopš: 15. Nov 2016
Ziņojumi: 4039
Braucu ar: 41
| blakus vanosiem kontiniuma pārslēdzēju skatījies? Ir reizes kad kļūdas nemet, bet aizgājis pie dieviem | Offline | | |
smudo  | |  Kopš: 18. Jan 2015
Ziņojumi: 4257
Braucu ar: 944 turbo & Cayman & 330iX & 540ix
|
03 Jun 2026, 12:08:13 @kexxx rakstīja:
sameklē info, kā tie vanosi strādā, katra diagnostikas parametra aprakstu un studē, līdz ir pilnīgi saprotams, ko katrs cipariņš diagnostikā nozīmē
vai arī samaksā kādam, kurš jau to visu zina un saprot
randomā raustīt nost štekerus, dzēst kļūdas un mainīt komponentes uz dullo- diez vai sanāks
visticamāk, auto tāpēc arī tik lēti atdeva, ka defekts tam ir sarežģītāks, nekā nomainīt pirmo sensoru, ko internets iesaka
Tas ir 20 gadīgs e65 ar V8 benzīnu, kam ejošam tirgus cena ir 3-5k EUR - Tu esi ļoti optimistiks par iepriekšējā īpašnieka ieinteresētību to remontēt un apkopt pie BMW speciālistiem.
Ar interesi sekoju līdzi Mat Armstron Bugatti Veyron projektam, ko viņš arī iegādjās ar ievērojamu atlaidi izsolē kā neejošu (par nepilnu 1mil GBP) un, lai tehniski to padarītu braucamu, iztērēja tikai nepilnus 1200 GBP detaļās (kopā remonti un apkopes), kas pie dīlera būtu bijis 20-40k GBP rēķins.
Bet protams, lai līdz tam tiktu, tika patērēti vairāki desmiti stundu, veicot diagnostikas un skrūvēšanas darbus, ar minimālu pieredzi un palīdzību, jo Bugatti nav pieejama nekāda tehniskā info un detaļas pat basic eļļas maiņas procedūrai ārpus dīlera telpām, kas tur maksā no 20k. | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, SteelRat, linda, marihuans, noisex, smudo
|