Online
Pašreiz BMWPower skatās 183 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: E39 M57D30 fuel inject kļūda - nelec silts
| Autors | Ziņojums |
| Mikurs | | Kopš: 19. May 2026
Ziņojumi: 1
Braucu ar:
|
Sveiki, vai kāds zinātu kas ir pa problēmu e39 m57, auto auksts lec ļoti labi, kā uzsilst vairs tas nelec, kā arī iespiežot pilnu pedāli pēc pāris sekundēm izmetas kļūda fuel inject system un pazūd jauda. Noslāpe un pielaid atkal viss iet ok līdz nespiež. Esmu nomainījis uz rampas sensoru, degvielas spiediena regulātoru jo no sākuma spiediens bija pa lielu. | Offline | | |
| sys9291 | | Kopš: 13. Jun 2003
No: Ogre
Ziņojumi: 5238
Braucu ar: F20 R1200RT
| vispareizākais uz diagnostiku aizbraukt. Kā viena no nelekšanas problēmām ir sadalenes devējs. Īpaši taupīgie nelekšanas brīdī to var pārbaudīt izlejot uz viņa pudeli auksta ūdens… | Offline | | |
| Mikurs | | Kopš: 19. May 2026
Ziņojumi: 1
Braucu ar:
| Sveiks, pameiģināju tāpat nelec, ar auto diagnostiku skatījos,visi rādītāji ir labi. | Offline | | |
RSAWorkshop  | |  Kopš: 13. Dec 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 8358
Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31
| Nu tad jau viss ir kārtībā, jābrauc tikai
----------------- RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993 | Offline | | |
smudo  | |  Kopš: 18. Jan 2015
Ziņojumi: 4257
Braucu ar: 944 turbo & Cayman & 330iX & 540ix
|
22 May 2026, 11:25:19 @Mikurs rakstīja:
Sveiks, pameiģināju tāpat nelec, ar auto diagnostiku skatījos,visi rādītāji ir labi.
Kļūdu nolasīšana nav auto diagnostika - diagnisticēšanu būtu jāuztic kādam, kas labi pārzina šo dzinēju darbību un ir ar attiecīgu pieredzi. | Offline | | |
Angelz  | |  Kopš: 17. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 2891
Braucu ar: BMW
| Kas tu traks, par diagnostiku tak ir jāmaksā.
Es pat nebrīnīšos, ka drīz no autora būs topiki/posti par tēmu: "EUuuu, cik tavs BMW "ēeed" degvielu...." 
----------------- ▫▪□ ■ BMW a/m dažāda profila programmēšanas, kodēšanas, modernizācijas, diagnostikas elektronikas remontdarbi ■ □▪▫
Dažādu BMW multimēdiju navigāciju karšu aktuālie jauninājumi | Offline | | |
| JanisD | | Kopš: 28. May 2015
Ziņojumi: 92
Braucu ar: MB W211
| Pa lēto vēl sanāks pārbaudīt sprauslu pārplūdi aukstam un siltam dzinējam. Nopērc 2m caurspīdīgās trubiņas, 6 palielas šprices un aidā. [ Šo ziņu laboja JanisD, 24 May 2026, 11:02:15 ] | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, SteelRat, linda, marihuans, noisex, smudo
|