Online

Pašreiz BMWPower skatās 183 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Diskusijas par BMW modeļiem » BMW 5. sērija » E39 (1995-2003)

Tēma: E39 M57D30 fuel inject kļūda - nelec silts

AutorsZiņojums
Mikurs
19. May 2026, 11:22 #1

Kopš: 19. May 2026

Ziņojumi: 1

Braucu ar:


Sveiki, vai kāds zinātu kas ir pa problēmu e39 m57, auto auksts lec ļoti labi, kā uzsilst vairs tas nelec, kā arī iespiežot pilnu pedāli pēc pāris sekundēm izmetas kļūda fuel inject system un pazūd jauda. Noslāpe un pielaid atkal viss iet ok līdz nespiež. Esmu nomainījis uz rampas sensoru, degvielas spiediena regulātoru jo no sākuma spiediens bija pa lielu.
Offline
sys9291
19. May 2026, 20:03 #2

Kopš: 13. Jun 2003

No: Ogre

Ziņojumi: 5238

Braucu ar: F20 R1200RT

vispareizākais uz diagnostiku aizbraukt. Kā viena no nelekšanas problēmām ir sadalenes devējs. Īpaši taupīgie nelekšanas brīdī to var pārbaudīt izlejot uz viņa pudeli auksta ūdens…
Offline
Mikurs
22. May 2026, 11:25 #3

Kopš: 19. May 2026

Ziņojumi: 1

Braucu ar:

Sveiks, pameiģināju tāpat nelec, ar auto diagnostiku skatījos,visi rādītāji ir labi.
Offline
RSAWorkshop
22. May 2026, 11:57 #4

Kopš: 13. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 8358

Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31

Nu tad jau viss ir kārtībā, jābrauc tikai

-----------------
RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993
Offline
smudo
22. May 2026, 14:39 #5

Kopš: 18. Jan 2015

Ziņojumi: 4257

Braucu ar: 944 turbo & Cayman & 330iX & 540ix


22 May 2026, 11:25:19 @Mikurs rakstīja:
Sveiks, pameiģināju tāpat nelec, ar auto diagnostiku skatījos,visi rādītāji ir labi.


Kļūdu nolasīšana nav auto diagnostika - diagnisticēšanu būtu jāuztic kādam, kas labi pārzina šo dzinēju darbību un ir ar attiecīgu pieredzi.
Offline
Angelz
22. May 2026, 22:29 #6

Kopš: 17. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 2891

Braucu ar: BMW

Kas tu traks, par diagnostiku tak ir jāmaksā.

Es pat nebrīnīšos, ka drīz no autora būs topiki/posti par tēmu: "EUuuu, cik tavs BMW "ēeed" degvielu...."

-----------------
▫▪□ ■ BMW a/m dažāda profila programmēšanas, kodēšanas, modernizācijas, diagnostikas elektronikas remontdarbi ■ □▪▫

Dažādu BMW multimēdiju navigāciju karšu aktuālie jauninājumi
Offline
JanisD
24. May 2026, 11:01 #7

Kopš: 28. May 2015

Ziņojumi: 92

Braucu ar: MB W211

Pa lēto vēl sanāks pārbaudīt sprauslu pārplūdi aukstam un siltam dzinējam. Nopērc 2m caurspīdīgās trubiņas, 6 palielas šprices un aidā.

[ Šo ziņu laboja JanisD, 24 May 2026, 11:02:15 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, SteelRat, linda, marihuans, noisex, smudo