| Autors | Ziņojums |
| Zalespljavejs | | 03. Jun 2026, 15:30 |
#2401
|
|
 Kopš: 28. Jul 2015
Ziņojumi: 2899
Braucu ar: tautas auto
|
03 Jun 2026, 15:23:57 @user rakstīja:
03 Jun 2026, 14:35:40 @abyss rakstīja:
User, Siliņa ir noiets etaps. Neviens te viņu neslavina. Piekritīsi, ka viss fokuss tagad ir Kulbergu, ko tieši viņš varēs vai nevarēs.
Beigās gan es domāju, MP.Kulbergs būs līdzīgāks Siliņai, nekā opozīcijas Kulbergam. Amats ļoti iespējams ir lielāks par cilvēku
taisnība!un nevajag arī loloti ilūzijas, ka dienās, nedēļās var ko izdarīt.
beigu beigās jau cilvēki citos amatos nemainās un iespējas ir ierobežotas īsā laikā ko izdarīt. Tāpēc neviens gudrs cilvēks nebļaus - ko Kulbergs izdarījis? ko izdarīja? ble nu ko viņš var izdarīt uzreiz? neviens neko nevar pie tam jāatceras, ka sākot citur prasīt atbildību, risināt - visi aizstāvēsies un neļausies. Tāpēc ir forši runāt, skaidrot - darīt to, ko viņš dara
Gudriniek, es tev tos jautājumus uzdevu jo tu esi pirmais kas kliedz ka Siliņa ir sliktākā premjerministre uzreiz aiz Godmaņa. Kaut kā par Laimdotu Straujumu aizmirsi kaut ko iekliegt. |
Offline | |
|
| user | | 03. Jun 2026, 15:38 |
#2402
|
|
Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14490
Braucu ar:
|
03 Jun 2026, 15:30:56 @Zalespljavejs rakstīja:
03 Jun 2026, 15:23:57 @user rakstīja:
03 Jun 2026, 14:35:40 @abyss rakstīja:
User, Siliņa ir noiets etaps. Neviens te viņu neslavina. Piekritīsi, ka viss fokuss tagad ir Kulbergu, ko tieši viņš varēs vai nevarēs.
Beigās gan es domāju, MP.Kulbergs būs līdzīgāks Siliņai, nekā opozīcijas Kulbergam. Amats ļoti iespējams ir lielāks par cilvēku
taisnība!un nevajag arī loloti ilūzijas, ka dienās, nedēļās var ko izdarīt.
beigu beigās jau cilvēki citos amatos nemainās un iespējas ir ierobežotas īsā laikā ko izdarīt. Tāpēc neviens gudrs cilvēks nebļaus - ko Kulbergs izdarījis? ko izdarīja? ble nu ko viņš var izdarīt uzreiz? neviens neko nevar pie tam jāatceras, ka sākot citur prasīt atbildību, risināt - visi aizstāvēsies un neļausies. Tāpēc ir forši runāt, skaidrot - darīt to, ko viņš dara
Gudriniek, es tev tos jautājumus uzdevu jo tu esi pirmais kas kliedz ka Siliņa ir sliktākā premjerministre uzreiz aiz Godmaņa. Kaut kā par Laimdotu Straujumu aizmirsi kaut ko iekliegt.
nē, teicu, ka Godmanis bija labāks par Siliņu |
Offline | |
|
| kkas | | 03. Jun 2026, 16:22 |
#2403
|
|
 Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10305
Braucu ar: Alfu
| Kad bija laimdota, tad vispār neviens nezināja ka viņa un arī valdība mums ir un ko labu vai sliktu dara. pat troļļi klusēja. |
Offline | |
|
| user | | 03. Jun 2026, 17:37 |
#2404
|
|
Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14490
Braucu ar:
|
03 Jun 2026, 16:22:36 @kkas rakstīja:
Kad bija laimdota, tad vispār neviens nezināja ka viņa un arī valdība mums ir un ko labu vai sliktu dara. pat troļļi klusēja.
līdzīgi kā RĪgā mēra jau nav vairākus gadus.. Ušakovs reāli bija pēdējais, lai cik stulbi tas būtu, tas bija idiots un kopš idiota vispār Rīgai nav mēra |
Offline | |
|
| S_2 | | 03. Jun 2026, 18:27 |
#2405
|
|
Kopš: 16. Nov 2005
Ziņojumi: 668
Braucu ar: Audi
|
03 Jun 2026, 17:37:00 @user rakstīja:
03 Jun 2026, 16:22:36 @kkas rakstīja:
Kad bija laimdota, tad vispār neviens nezināja ka viņa un arī valdība mums ir un ko labu vai sliktu dara. pat troļļi klusēja.
līdzīgi kā RĪgā mēra jau nav vairākus gadus.. Ušakovs reāli bija pēdējais, lai cik stulbi tas būtu, tas bija idiots un kopš idiota vispār Rīgai nav mēra
Tīri tehniski ņemot, idiots ušakovs nav. Bet kāds teiktu, zaglīgs vatenis gan. |
Offline | |
|
| user | | 03. Jun 2026, 18:44 |
#2406
|
|
Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14490
Braucu ar:
|
03 Jun 2026, 18:27:55 @S_2 rakstīja:
03 Jun 2026, 17:37:00 @user rakstīja:
03 Jun 2026, 16:22:36 @kkas rakstīja:
Kad bija laimdota, tad vispār neviens nezināja ka viņa un arī valdība mums ir un ko labu vai sliktu dara. pat troļļi klusēja.
līdzīgi kā RĪgā mēra jau nav vairākus gadus.. Ušakovs reāli bija pēdējais, lai cik stulbi tas būtu, tas (TAD) bija idiots un kopš idiota vispār Rīgai nav mēra
Tīri tehniski ņemot, idiots ušakovs nav. Bet kāds teiktu, zaglīgs vatenis gan.
jā skatos, nepareizi uzrakstīju - tad bija idiots, nevis tas.. s/d burti uz klaviša blakus, aizspiedu garām 
es ušakovu nesaucu par idiotu - Staķis ir tas idiots |
Offline | |
|
| Gatis777 | | 11. Jun 2026, 12:43 |
#2407
|
|
Kopš: 26. Aug 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 233
Braucu ar: g16
| Ainārs seko oranžā piemēram un fano par AI un, protams, sevi https://www.facebook.com/share/v/1EbFgmnWBG/  |
Offline | |
|
| user | | 11. Jun 2026, 12:49 |
#2408
|
|
Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14490
Braucu ar:
|
11 Jun 2026, 12:43:10 @Gatis777 rakstīja:
Ainārs seko oranžā piemēram un fano par AI un, protams, sevi https://www.facebook.com/share/v/1EbFgmnWBG/ 
Ainars rēcīgs atklājis AI jau pirms kāda laika ar savām reklāmām 
bet nu Gobzems ir vispār pizgec - veidošot politiku, kas nejaucas cilvēku izvēlēs un privātajās dzīvēs kaut tikai ar jaukšanos citu privātajās dzīvēs ubago naudu cilvēkiem |
Offline | |
|
|
|
| kexxx | | 11. Jun 2026, 12:50 |
#2409
|
|
 Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14199
Braucu ar:
| termins "cringe" iegūst jaunu definīciju  |
Offline | |
|
| uldens1 | | 11. Jun 2026, 12:53 |
#2410
|
|
 Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17340
Braucu ar:
|
11 Jun 2026, 12:43:10 @Gatis777 rakstīja:
Ainārs seko oranžā piemēram un fano par AI un, protams, sevi https://www.facebook.com/share/v/1EbFgmnWBG/ 
šeit prasītos bolivudas ekšenu vēl iekļaut |
Offline | |
|
| RR04 | | 11. Jun 2026, 19:59 |
#2411
|
|
 Kopš: 15. Nov 2016
Ziņojumi: 4039
Braucu ar: 41
| kur ir tā postošā vētra? kur lidojošās govis? galvenais dalbāniem naudu iztērēt kkādai apraidei un tad ziņot par lietu |
Offline | |
|
| Mikels | | 11. Jun 2026, 20:19 |
#2412
|
|
 Kopš: 28. Jan 2011
Ziņojumi: 5496
Braucu ar: cieņu
|
11 Jun 2026, 19:59:39 @RR04 rakstīja:
kur ir tā postošā vētra? kur lidojošās govis? galvenais dalbāniem naudu iztērēt kkādai apraidei un tad ziņot par lietu
Kaut kur jau trāpīja https://www.tvnet.lv/8489248/bebrenes-pagasta-v...ravis-dalu-jumta
Bet nu šūnu apraide nav izveidota tikai, lai ziņotu par vētrām, bet jebkuru apdraudējumu 
Bet nu tas ir psc,kā,lai latvietim būtu pa prātam, neziņo sūdīgi, ziņo arī sūdigi  [ Šo ziņu laboja Mikels, 11 Jun 2026, 20:24:39 ] |
Offline | |
|
| RR04 | | 11. Jun 2026, 20:25 |
#2413
|
|
 Kopš: 15. Nov 2016
Ziņojumi: 4039
Braucu ar: 41
| ir jābūt debīlam, lai domātu, ka ziņojums ''būs lietus, RĪKOJIES!!!!!!!!!'' ir ok |
Offline | |
|
| Mikels | | 11. Jun 2026, 21:07 |
#2414
|
|
 Kopš: 28. Jan 2011
Ziņojumi: 5496
Braucu ar: cieņu
|
11 Jun 2026, 20:25:31 @RR04 rakstīja:
ir jābūt debīlam, lai domātu, ka ziņojums ''būs lietus, RĪKOJIES!!!!!!!!!'' ir ok
Tas Tu? 
[ Šo ziņu laboja Mikels, 12 Jun 2026, 08:54:53 ] |
Offline | |
|
| Gatis777 | | 11. Jun 2026, 22:09 |
#2415
|
|
Kopš: 26. Aug 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 233
Braucu ar: g16
|
11 Jun 2026, 12:43:10 @Gatis777 rakstīja:
Ainārs seko oranžā piemēram un fano par AI un, protams, sevi https://www.facebook.com/share/v/1EbFgmnWBG/ 
un šitais priekš ru auditorijas pat vēl labāks https://www.facebook.com/share/v/18f8QUTdJ2/ 
un te iedvesmas avots
https://www.stuff.co.nz/world-news/360989099/tr...-absurd-ai-video[ Šo ziņu laboja Gatis777, 11 Jun 2026, 22:14:15 ] |
Offline | |
|
| Arsm3ns | | 12. Jun 2026, 08:33 |
#2416
|
|
 Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1964
Braucu ar:
|
11 Jun 2026, 20:25:31 @RR04 rakstīja:
ir jābūt debīlam, lai domātu, ka ziņojums ''būs lietus, RĪKOJIES!!!!!!!!!'' ir ok
vērtīgāk būtu "maximā Užavai 50% atlaide, rīkojies!!!!!"
Bet īstenībā baigi viss aizgāja garām. Daudzviet pierīgā pabūts, bez iespaidīgām debesīm un lietu-parasto, nekas nebija. |
Offline | |
|
|
|
| RR04 | | 12. Jun 2026, 08:36 |
#2417
|
|
 Kopš: 15. Nov 2016
Ziņojumi: 4039
Braucu ar: 41
|
12 Jun 2026, 08:33:32 @Arsm3ns rakstīja:
11 Jun 2026, 20:25:31 @RR04 rakstīja:
ir jābūt debīlam, lai domātu, ka ziņojums ''būs lietus, RĪKOJIES!!!!!!!!!'' ir ok
vērtīgāk būtu "maximā Užavai 50% atlaide, rīkojies!!!!!"
Bet īstenībā baigi viss aizgāja garām. Daudzviet pierīgā pabūts, bez iespaidīgām debesīm un lietu-parasto, nekas nebija.
fak jā  |
Offline | |
|
| RaL | | 12. Jun 2026, 09:20 |
#2418
|
|
 Kopš: 23. Jul 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 4057
Braucu ar: kruīzu
|
12 Jun 2026, 08:33:32 @Arsm3ns rakstīja:
11 Jun 2026, 20:25:31 @RR04 rakstīja:
ir jābūt debīlam, lai domātu, ka ziņojums ''būs lietus, RĪKOJIES!!!!!!!!!'' ir ok
vērtīgāk būtu "maximā Užavai 50% atlaide, rīkojies!!!!!"
Bet īstenībā baigi viss aizgāja garām. Daudzviet pierīgā pabūts, bez iespaidīgām debesīm un lietu-parasto, nekas nebija.
nuu, man arī telefona prognoze ap trijiem rādīja, ka 2 stundas vēlāk (17.00-18.00) nolīs 20mm lietus, kas ir cik daudz. Bet reāli tai laikā lietus vispār nebija.
Tā kā tās prognozes uz kaut ko ekstrēmu ir tādas aptuvenas - varbūt būs. |
Offline | |
|
| Samsasi | | 12. Jun 2026, 09:45 |
#2419
|
|
 Kopš: 01. Nov 2014
Ziņojumi: 5639
Braucu ar:
| pēdējos gados ir problēmas ar prognožu precizitāti. |
Offline | |
|
crime  | | 13. Jun 2026, 15:58 |
#2420
|
|
 Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9128
Braucu ar: m635csi
| https://www.tvnet.lv/8490280/video-vairaki-tuks...-cels-uz-brivibu
poweristi piedalās?  |
Offline | |
|