Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 161 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » FLEIMS

Tēma: Banānrepublika VI

AutorsZiņojums
Zalespljavejs
03. Jun 2026, 15:30 #2401

Kopš: 28. Jul 2015

Ziņojumi: 2899

Braucu ar: tautas auto


03 Jun 2026, 15:23:57 @user rakstīja:

03 Jun 2026, 14:35:40 @abyss rakstīja:
User, Siliņa ir noiets etaps. Neviens te viņu neslavina. Piekritīsi, ka viss fokuss tagad ir Kulbergu, ko tieši viņš varēs vai nevarēs.

Beigās gan es domāju, MP.Kulbergs būs līdzīgāks Siliņai, nekā opozīcijas Kulbergam. Amats ļoti iespējams ir lielāks par cilvēku


taisnība!un nevajag arī loloti ilūzijas, ka dienās, nedēļās var ko izdarīt.

beigu beigās jau cilvēki citos amatos nemainās un iespējas ir ierobežotas īsā laikā ko izdarīt. Tāpēc neviens gudrs cilvēks nebļaus - ko Kulbergs izdarījis? ko izdarīja? ble nu ko viņš var izdarīt uzreiz? neviens neko nevar pie tam jāatceras, ka sākot citur prasīt atbildību, risināt - visi aizstāvēsies un neļausies. Tāpēc ir forši runāt, skaidrot - darīt to, ko viņš dara



Gudriniek, es tev tos jautājumus uzdevu jo tu esi pirmais kas kliedz ka Siliņa ir sliktākā premjerministre uzreiz aiz Godmaņa. Kaut kā par Laimdotu Straujumu aizmirsi kaut ko iekliegt.
Offline
user
03. Jun 2026, 15:38 #2402

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14490

Braucu ar:


03 Jun 2026, 15:30:56 @Zalespljavejs rakstīja:

03 Jun 2026, 15:23:57 @user rakstīja:

03 Jun 2026, 14:35:40 @abyss rakstīja:
User, Siliņa ir noiets etaps. Neviens te viņu neslavina. Piekritīsi, ka viss fokuss tagad ir Kulbergu, ko tieši viņš varēs vai nevarēs.

Beigās gan es domāju, MP.Kulbergs būs līdzīgāks Siliņai, nekā opozīcijas Kulbergam. Amats ļoti iespējams ir lielāks par cilvēku


taisnība!un nevajag arī loloti ilūzijas, ka dienās, nedēļās var ko izdarīt.

beigu beigās jau cilvēki citos amatos nemainās un iespējas ir ierobežotas īsā laikā ko izdarīt. Tāpēc neviens gudrs cilvēks nebļaus - ko Kulbergs izdarījis? ko izdarīja? ble nu ko viņš var izdarīt uzreiz? neviens neko nevar pie tam jāatceras, ka sākot citur prasīt atbildību, risināt - visi aizstāvēsies un neļausies. Tāpēc ir forši runāt, skaidrot - darīt to, ko viņš dara



Gudriniek, es tev tos jautājumus uzdevu jo tu esi pirmais kas kliedz ka Siliņa ir sliktākā premjerministre uzreiz aiz Godmaņa. Kaut kā par Laimdotu Straujumu aizmirsi kaut ko iekliegt.


nē, teicu, ka Godmanis bija labāks par Siliņu
Offline
kkas
03. Jun 2026, 16:22 #2403

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10305

Braucu ar: Alfu

Kad bija laimdota, tad vispār neviens nezināja ka viņa un arī valdība mums ir un ko labu vai sliktu dara. pat troļļi klusēja.
Offline
user
03. Jun 2026, 17:37 #2404

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14490

Braucu ar:


03 Jun 2026, 16:22:36 @kkas rakstīja:
Kad bija laimdota, tad vispār neviens nezināja ka viņa un arī valdība mums ir un ko labu vai sliktu dara. pat troļļi klusēja.


līdzīgi kā RĪgā mēra jau nav vairākus gadus.. Ušakovs reāli bija pēdējais, lai cik stulbi tas būtu, tas bija idiots un kopš idiota vispār Rīgai nav mēra
Offline
S_2
03. Jun 2026, 18:27 #2405

Kopš: 16. Nov 2005

Ziņojumi: 668

Braucu ar: Audi


03 Jun 2026, 17:37:00 @user rakstīja:

03 Jun 2026, 16:22:36 @kkas rakstīja:
Kad bija laimdota, tad vispār neviens nezināja ka viņa un arī valdība mums ir un ko labu vai sliktu dara. pat troļļi klusēja.


līdzīgi kā RĪgā mēra jau nav vairākus gadus.. Ušakovs reāli bija pēdējais, lai cik stulbi tas būtu, tas bija idiots un kopš idiota vispār Rīgai nav mēra


Tīri tehniski ņemot, idiots ušakovs nav. Bet kāds teiktu, zaglīgs vatenis gan.
Offline
user
03. Jun 2026, 18:44 #2406

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14490

Braucu ar:


03 Jun 2026, 18:27:55 @S_2 rakstīja:

03 Jun 2026, 17:37:00 @user rakstīja:

03 Jun 2026, 16:22:36 @kkas rakstīja:
Kad bija laimdota, tad vispār neviens nezināja ka viņa un arī valdība mums ir un ko labu vai sliktu dara. pat troļļi klusēja.


līdzīgi kā RĪgā mēra jau nav vairākus gadus.. Ušakovs reāli bija pēdējais, lai cik stulbi tas būtu, tas (TAD) bija idiots un kopš idiota vispār Rīgai nav mēra


Tīri tehniski ņemot, idiots ušakovs nav. Bet kāds teiktu, zaglīgs vatenis gan.


jā skatos, nepareizi uzrakstīju - tad bija idiots, nevis tas.. s/d burti uz klaviša blakus, aizspiedu garām

es ušakovu nesaucu par idiotu - Staķis ir tas idiots
Offline
Gatis777
11. Jun 2026, 12:43 #2407

Kopš: 26. Aug 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 233

Braucu ar: g16

Ainārs seko oranžā piemēram un fano par AI un, protams, sevi https://www.facebook.com/share/v/1EbFgmnWBG/
Offline
user
11. Jun 2026, 12:49 #2408

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14490

Braucu ar:


11 Jun 2026, 12:43:10 @Gatis777 rakstīja:
Ainārs seko oranžā piemēram un fano par AI un, protams, sevi https://www.facebook.com/share/v/1EbFgmnWBG/


Ainars rēcīgs atklājis AI jau pirms kāda laika ar savām reklāmām


bet nu Gobzems ir vispār pizgec - veidošot politiku, kas nejaucas cilvēku izvēlēs un privātajās dzīvēs kaut tikai ar jaukšanos citu privātajās dzīvēs ubago naudu cilvēkiem
Offline
kexxx
11. Jun 2026, 12:50 #2409

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14199

Braucu ar:

termins "cringe" iegūst jaunu definīciju
Offline
uldens1
11. Jun 2026, 12:53 #2410

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17340

Braucu ar:


11 Jun 2026, 12:43:10 @Gatis777 rakstīja:
Ainārs seko oranžā piemēram un fano par AI un, protams, sevi https://www.facebook.com/share/v/1EbFgmnWBG/
šeit prasītos bolivudas ekšenu vēl iekļaut
Offline
RR04
11. Jun 2026, 19:59 #2411

Kopš: 15. Nov 2016

Ziņojumi: 4039

Braucu ar: 41

kur ir tā postošā vētra? kur lidojošās govis? galvenais dalbāniem naudu iztērēt kkādai apraidei un tad ziņot par lietu
Offline
Mikels
11. Jun 2026, 20:19 #2412

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5496

Braucu ar: cieņu


11 Jun 2026, 19:59:39 @RR04 rakstīja:
kur ir tā postošā vētra? kur lidojošās govis? galvenais dalbāniem naudu iztērēt kkādai apraidei un tad ziņot par lietu

Kaut kur jau trāpīja https://www.tvnet.lv/8489248/bebrenes-pagasta-v...ravis-dalu-jumta

Bet nu šūnu apraide nav izveidota tikai, lai ziņotu par vētrām, bet jebkuru apdraudējumu

Bet nu tas ir psc,kā,lai latvietim būtu pa prātam, neziņo sūdīgi, ziņo arī sūdigi

[ Šo ziņu laboja Mikels, 11 Jun 2026, 20:24:39 ]

Offline
RR04
11. Jun 2026, 20:25 #2413

Kopš: 15. Nov 2016

Ziņojumi: 4039

Braucu ar: 41

ir jābūt debīlam, lai domātu, ka ziņojums ''būs lietus, RĪKOJIES!!!!!!!!!'' ir ok
Offline
Mikels
11. Jun 2026, 21:07 #2414

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5496

Braucu ar: cieņu


11 Jun 2026, 20:25:31 @RR04 rakstīja:
ir jābūt debīlam, lai domātu, ka ziņojums ''būs lietus, RĪKOJIES!!!!!!!!!'' ir ok

Tas Tu?

[ Šo ziņu laboja Mikels, 12 Jun 2026, 08:54:53 ]

Offline
Gatis777
11. Jun 2026, 22:09 #2415

Kopš: 26. Aug 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 233

Braucu ar: g16


11 Jun 2026, 12:43:10 @Gatis777 rakstīja:
Ainārs seko oranžā piemēram un fano par AI un, protams, sevi https://www.facebook.com/share/v/1EbFgmnWBG/

un šitais priekš ru auditorijas pat vēl labāks https://www.facebook.com/share/v/18f8QUTdJ2/

un te iedvesmas avots
https://www.stuff.co.nz/world-news/360989099/tr...-absurd-ai-video

[ Šo ziņu laboja Gatis777, 11 Jun 2026, 22:14:15 ]

Offline
Arsm3ns
12. Jun 2026, 08:33 #2416

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1964

Braucu ar:


11 Jun 2026, 20:25:31 @RR04 rakstīja:
ir jābūt debīlam, lai domātu, ka ziņojums ''būs lietus, RĪKOJIES!!!!!!!!!'' ir ok
vērtīgāk būtu "maximā Užavai 50% atlaide, rīkojies!!!!!"

Bet īstenībā baigi viss aizgāja garām. Daudzviet pierīgā pabūts, bez iespaidīgām debesīm un lietu-parasto, nekas nebija.
Offline
RR04
12. Jun 2026, 08:36 #2417

Kopš: 15. Nov 2016

Ziņojumi: 4039

Braucu ar: 41


12 Jun 2026, 08:33:32 @Arsm3ns rakstīja:

11 Jun 2026, 20:25:31 @RR04 rakstīja:
ir jābūt debīlam, lai domātu, ka ziņojums ''būs lietus, RĪKOJIES!!!!!!!!!'' ir ok
vērtīgāk būtu "maximā Užavai 50% atlaide, rīkojies!!!!!"

Bet īstenībā baigi viss aizgāja garām. Daudzviet pierīgā pabūts, bez iespaidīgām debesīm un lietu-parasto, nekas nebija.

fak jā
Offline
RaL
12. Jun 2026, 09:20 #2418

Kopš: 23. Jul 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 4057

Braucu ar: kruīzu


12 Jun 2026, 08:33:32 @Arsm3ns rakstīja:

11 Jun 2026, 20:25:31 @RR04 rakstīja:
ir jābūt debīlam, lai domātu, ka ziņojums ''būs lietus, RĪKOJIES!!!!!!!!!'' ir ok
vērtīgāk būtu "maximā Užavai 50% atlaide, rīkojies!!!!!"

Bet īstenībā baigi viss aizgāja garām. Daudzviet pierīgā pabūts, bez iespaidīgām debesīm un lietu-parasto, nekas nebija.


nuu, man arī telefona prognoze ap trijiem rādīja, ka 2 stundas vēlāk (17.00-18.00) nolīs 20mm lietus, kas ir cik daudz. Bet reāli tai laikā lietus vispār nebija.
Tā kā tās prognozes uz kaut ko ekstrēmu ir tādas aptuvenas - varbūt būs.
Offline
Samsasi
12. Jun 2026, 09:45 #2419

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5639

Braucu ar:

pēdējos gados ir problēmas ar prognožu precizitāti.
Offline
crime
13. Jun 2026, 15:58 #2420

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9128

Braucu ar: m635csi

https://www.tvnet.lv/8490280/video-vairaki-tuks...-cels-uz-brivibu

poweristi piedalās?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4