Online

Pašreiz BMWPower skatās 153 viesi un 10 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » FLEIMS

Tēma: Banānrepublika VI

AutorsZiņojums
user
03. Jun 2026, 10:38 #2381

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14490

Braucu ar:

Silinas laiks ir beidzies, varētu ļoti labi apskatīties ko ir izdarijusi nevis bļaut ka dzeks pirmajās 2 dienas neesot vēl Latviju pacēlis
Offline
user
03. Jun 2026, 10:38 #2382

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14490

Braucu ar:

Cerams ka viņam izdosies izbīdīt savu priekšvēlēšanu kampaņu
Offline
kexxx
03. Jun 2026, 10:44 #2383

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14199

Braucu ar:


03 Jun 2026, 10:24:05 @user rakstīja:

03 Jun 2026, 10:22:18 @kexxx rakstīja:
pagaidām no viņa nāk tikai populisms- viss dirsā, visur bardaks, bla bla
redzēs, kā būs ar darbiem


Un kur nav taisnības? Vismaz runa Un stāsta kas notiek, nevis kā tupā Siliņa - viss slepeni, epastus noguļ un laiku vienkārši nodirš


a jēga?
tukši dirst māk jebkurš, tas vēl neliecina, ka pats spēs izdarīt labāk
kāds jau brīnījās par to, ka Kulbergs televīzijā stāsta, ka viņam neesot informācijas par RB, lai gan pats bija RB izmeklēšanas komisijā
Offline
kexxx
03. Jun 2026, 10:46 #2384

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14199

Braucu ar:

btw, user, atceries, kā tev ar Bordānu un JKP beidzās?
Offline
Zalespljavejs
03. Jun 2026, 10:46 #2385

Kopš: 28. Jul 2015

Ziņojumi: 2899

Braucu ar: tautas auto


03 Jun 2026, 10:37:01 @user rakstīja:

03 Jun 2026, 10:29:45 @Zalespljavejs rakstīja:

03 Jun 2026, 10:22:38 @user rakstīja:
Un tas būtu tikai pareizi izdarīt visu, lai viņu ievēlētu. Uz to arī jāstrādā šajos mēnešos


Uz kāda pamata par viņu būtu jāvēl? Kā jau pārējie minēja - šobrīd viņš vienkārši bīda savu priekšvēlēšanu kampaņu. Tad, kad būs kādi reāli darbi(Kaut vai ar to pašu Rīgas Siltumu), tad arī varēs par to domāt.

Izskatās ka tev pietiek ar skaistiem vārdiem. Siliņa vismaz nenodarbojās ar demagoģiju, bet tas useram ir par maz - vajag skaļus saukļus un saldus vārdus.


Siliņa nenodarbojas ar neko. Tas fakts.

Pastāsti ko Siliņa ir izdairjusi šajos gados? Kas gājis uz labo pusi?





Bet Siliņai arī nebija nekas jādara. Labi, ir jādara - jāpārrauga viņas pakļautībā esošās ministrijas. Bet šeit būs pāris piemēri kas ir darīts Siliņas vadītās valdības laikā:

- Valsts līdzmaksājums medikamentiem.
- Aizsardzības budžeta palielinājums.
- Neapliekamā minimuma palielināšana.

Tas ir tas, kas šobrīd ienāca prātā. Gan jau ir vēl kaut kas, ko varētu pieminēt. Vai viņas pārraudzībā valdības darbs bija veiksmīgs? Nebūt nē. Bet, arī nebija tā ka viss bija tik slikti kā tu to centies pasniegt.


Kā jau teicu - pagaidām Kulbergs nav vadījis pat mēnesi, un Iekšlietu Ministra amatā ir Dombrava. Es teiktu ka ļoti veiksmīgs starts, user garantē.
Offline
user
03. Jun 2026, 11:01 #2386

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14490

Braucu ar:

Aizsardzības budžeta palielinājums.. aha tas notiktu tāpat un nedomāju ka tas ir kas labs..

Viņa noguļ epastus, ar nevienu nerunā un atceramies ka pati izveidoja šo situāciju ka nācās atkāpties.. pie tam cik izmisīgi viņa turējās pie krēsla kāda dirsa nonāca ka nācās atkāpties
Offline
user
03. Jun 2026, 11:02 #2387

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14490

Braucu ar:


03 Jun 2026, 10:46:00 @kexxx rakstīja:
btw, user, atceries, kā tev ar Bordānu un JKP beidzās?


Nu bardans sakne ir pretīgs tipiņš bet Strīķe izbeidzās
Offline
bum_bumz
03. Jun 2026, 11:33 #2388

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7567

Braucu ar: E34


03 Jun 2026, 11:01:46 @user rakstīja:
Aizsardzības budžeta palielinājums.. aha tas notiktu tāpat un nedomāju ka tas ir kas labs..

Viņa noguļ epastus, ar nevienu nerunā un atceramies ka pati izveidoja šo situāciju ka nācās atkāpties.. pie tam cik izmisīgi viņa turējās pie krēsla kāda dirsa nonāca ka nācās atkāpties

Nav labuma bez ļaunuma - vismaz neko netorpēdēja, nejaucās bizītī kā priekšgājējs-čārterreisists. Pačilloja vip zālēs, uzturēja stambuliskās vērtības ar ko pilnīgi pietika

Kulbergam 2 kompromisa ministri ir nederīgi - ne Augulis, ne Kozlovskis nepārslēgsies un modernu ministrēšanu, labi ka tikai 4 mēneši
Offline
kkas
03. Jun 2026, 11:51 #2389

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10305

Braucu ar: Alfu

Kā ar burvju nūjiņu portālos nav vairs rakstu no sērijas kā kulbergs ne tā nopirdās vai cik viss ir nepareizi par jebkādu tēmu
Tas nekas ka ministri tie paši
Offline
Lumpy
03. Jun 2026, 12:45 #2390

Kopš: 02. Sep 2012

No: Jelgava

Ziņojumi: 328

Braucu ar: XC90, Toyota, MAN

Pieļauju domu, ka tas pats ministrs var strādāpk pilnīgi citādi pie diviem dažādiem PM. Protams, ne visi, bet daži noteikti. Jo tie kretīni māk pielāgoties da jebkam, lai turētos pie amata.
Offline
cmax
03. Jun 2026, 12:59 #2391

Kopš: 03. Jan 2013

Ziņojumi: 1191

Braucu ar:


03 Jun 2026, 10:29:45 @Zalespljavejs rakstīja:

03 Jun 2026, 10:22:38 @user rakstīja:
Un tas būtu tikai pareizi izdarīt visu, lai viņu ievēlētu. Uz to arī jāstrādā šajos mēnešos


Uz kāda pamata par viņu būtu jāvēl? Kā jau pārējie minēja - šobrīd viņš vienkārši bīda savu priekšvēlēšanu kampaņu. Tad, kad būs kādi reāli darbi(Kaut vai ar to pašu Rīgas Siltumu), tad arī varēs par to domāt.

Izskatās ka tev pietiek ar skaistiem vārdiem. Siliņa vismaz nenodarbojās ar demagoģiju, bet tas useram ir par maz - vajag skaļus saukļus un saldus vārdus.

RS skaļa purināšana parāda visiem citiem līdzīgajiem kantoriem ka izpurināt var visu un viņi nav tik neaizsakarami kā varbūt šķiet.
Offline
RVR
03. Jun 2026, 13:26 #2392

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23059

Braucu ar: RVR

Skaļa bļaustīšanās (pat, ja tā ir pamatota) vēl nav īsti purināšana, bet gan vairāk imitācija.
Būtisks ir gala iznākums.
Offline
user
03. Jun 2026, 13:28 #2393

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14490

Braucu ar:


03 Jun 2026, 13:26:03 @RVR rakstīja:
Skaļa bļaustīšanās (pat, ja tā ir pamatota) vēl nav īsti purināšana, bet gan vairāk imitācija.
Būtisks ir gala iznākums.


nu Tu taču saproti, ka gala iznākumu nevar panākt 3 dienās, pat 3 nedēļās un 3 mēnešos ne.. te gadiem citi neko nav panākuši. pie tam citur jau cilvēki īsti nenomainās, kas sedza, tas sedz un visi par sevi domā.

principā tas nav dienu, nedēļu vai mēnešu jautājums, tam būtu jābūt skaidram.

Latvijā tiesa var iet 10-20 gadus, un ne jau tur Kulbergs vainīgs
Offline
Zalespljavejs
03. Jun 2026, 13:29 #2394

Kopš: 28. Jul 2015

Ziņojumi: 2899

Braucu ar: tautas auto


03 Jun 2026, 13:28:27 @user rakstīja:

03 Jun 2026, 13:26:03 @RVR rakstīja:
Skaļa bļaustīšanās (pat, ja tā ir pamatota) vēl nav īsti purināšana, bet gan vairāk imitācija.
Būtisks ir gala iznākums.


nu Tu taču saproti, ka gala iznākumu nevar panākt 3 dienās, pat 3 nedēļās un 3 mēnešos ne.. te gadiem citi neko nav panākuši. pie tam citur jau cilvēki īsti nenomainās, kas sedza, tas sedz un visi par sevi domā.

principā tas nav dienu, nedēļu vai mēnešu jautājums, tam būtu jābūt skaidram.

Latvijā tiesa var iet 10-20 gadus, un ne jau tur Kulbergs vainīgs



Bet ko Kulbergs ir panācis, lai tu tagad atdotu par viņu balsi? Atkārtošos - skaļi saukļi un saldi vārdi ir priekšvēlēšanu kampaņa.
Offline
user
03. Jun 2026, 13:33 #2395

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14490

Braucu ar:


03 Jun 2026, 13:29:36 @Zalespljavejs rakstīja:

03 Jun 2026, 13:28:27 @user rakstīja:

03 Jun 2026, 13:26:03 @RVR rakstīja:
Skaļa bļaustīšanās (pat, ja tā ir pamatota) vēl nav īsti purināšana, bet gan vairāk imitācija.
Būtisks ir gala iznākums.


nu Tu taču saproti, ka gala iznākumu nevar panākt 3 dienās, pat 3 nedēļās un 3 mēnešos ne.. te gadiem citi neko nav panākuši. pie tam citur jau cilvēki īsti nenomainās, kas sedza, tas sedz un visi par sevi domā.

principā tas nav dienu, nedēļu vai mēnešu jautājums, tam būtu jābūt skaidram.

Latvijā tiesa var iet 10-20 gadus, un ne jau tur Kulbergs vainīgs



Bet ko Kulbergs ir panācis, lai tu tagad atdotu par viņu balsi? Atkārtošos - skaļi saukļi un saldi vārdi ir priekšvēlēšanu kampaņa.


Nu viņš ir adekvāts cilvēks, kurš spēj adekvāti runāt, domāt un vismaz pateikt, kas ir dirsā jau pašā ministru prezidēšanas darbā.

visi citi sevi ir gadiem pierādījuši kā nederīgus. SIliņa vispār - stulba, pašpārlieicnāta un pāraka par visiem un pierādija, ka izdarīt nespēj neko. Godmanis tad labāks bija, kas jau ir pizģec tā pateikt
Offline
user
03. Jun 2026, 13:35 #2396

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14490

Braucu ar:

un jā - tas, ka tie vārdi un ministru prezidēšans līdzšinējais stulbums tiek parādīts - lai ir kā priekšvēlēšanu kampaņa, kas ir jādara un tas jau vien parāda, ka cilvēks ir adekvāts. jo tikai idiots domāt, ka var ko mainīt, 4 mēnešos iesāktu un tad atmestos, jo viņu nepārvēlēja.

pilnīgi pareizi - šie 4 mēneši jākoncentrējas, lai ievēlētu un varētu turpināt, jo 4 mēnešos neko neizdarīs, bet vairāk laika var iegūt - tikai rūpējoties, lai ievēl. jā - tas ir gudri un pareizi
Offline
kkas
03. Jun 2026, 14:09 #2397

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10305

Braucu ar: Alfu

Offline
user
03. Jun 2026, 14:25 #2398

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14490

Braucu ar:


03 Jun 2026, 14:09:57 @kkas rakstīja:
[ig]https://i.ibb.co/nsvt8FxR/image.png[/img]



Siliņa: atlaižam Sprūdu
Siliņa: Jaunais aizsardzības ministrs būs pulkvedis, jo tas ir īpaši svarīgi, lai aizsardzības ministrs būtu ar militāro pieredzi! viss cits ir sūds
Siliņa: es demisinoēju
Siliņa: es varētu būt aizsardzības ministre, jo to militāro pieredzi vairs nevajag


[ Šo ziņu laboja user, 03 Jun 2026, 14:25:49 ]

Offline
abyss
03. Jun 2026, 14:35 #2399

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8866

Braucu ar: e39 523

User, Siliņa ir noiets etaps. Neviens te viņu neslavina. Piekritīsi, ka viss fokuss tagad ir Kulbergu, ko tieši viņš varēs vai nevarēs.

Beigās gan es domāju, MP.Kulbergs būs līdzīgāks Siliņai, nekā opozīcijas Kulbergam. Amats ļoti iespējams ir lielāks par cilvēku
Online
user
03. Jun 2026, 15:23 #2400

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14490

Braucu ar:


03 Jun 2026, 14:35:40 @abyss rakstīja:
User, Siliņa ir noiets etaps. Neviens te viņu neslavina. Piekritīsi, ka viss fokuss tagad ir Kulbergu, ko tieši viņš varēs vai nevarēs.

Beigās gan es domāju, MP.Kulbergs būs līdzīgāks Siliņai, nekā opozīcijas Kulbergam. Amats ļoti iespējams ir lielāks par cilvēku


taisnība!un nevajag arī loloti ilūzijas, ka dienās, nedēļās var ko izdarīt.

beigu beigās jau cilvēki citos amatos nemainās un iespējas ir ierobežotas īsā laikā ko izdarīt. Tāpēc neviens gudrs cilvēks nebļaus - ko Kulbergs izdarījis? ko izdarīja? ble nu ko viņš var izdarīt uzreiz? neviens neko nevar pie tam jāatceras, ka sākot citur prasīt atbildību, risināt - visi aizstāvēsies un neļausies. Tāpēc ir forši runāt, skaidrot - darīt to, ko viņš dara
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4