Online
Pašreiz BMWPower skatās 153 viesi un 10 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Banānrepublika VI
| Autors | Ziņojums |
| user | | 03. Jun 2026, 10:38 |
#2381
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14490
Braucu ar:
| Silinas laiks ir beidzies, varētu ļoti labi apskatīties ko ir izdarijusi nevis bļaut ka dzeks pirmajās 2 dienas neesot vēl Latviju pacēlis | Offline | | |
| user | | 03. Jun 2026, 10:38 |
#2382
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14490
Braucu ar:
| Cerams ka viņam izdosies izbīdīt savu priekšvēlēšanu kampaņu | Offline | | |
| kexxx | | 03. Jun 2026, 10:44 |
#2383
|
|  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14199
Braucu ar:
|
03 Jun 2026, 10:24:05 @user rakstīja:
03 Jun 2026, 10:22:18 @kexxx rakstīja:
pagaidām no viņa nāk tikai populisms- viss dirsā, visur bardaks, bla bla
redzēs, kā būs ar darbiem
Un kur nav taisnības? Vismaz runa Un stāsta kas notiek, nevis kā tupā Siliņa - viss slepeni, epastus noguļ un laiku vienkārši nodirš
a jēga?
tukši dirst māk jebkurš, tas vēl neliecina, ka pats spēs izdarīt labāk
kāds jau brīnījās par to, ka Kulbergs televīzijā stāsta, ka viņam neesot informācijas par RB, lai gan pats bija RB izmeklēšanas komisijā | Offline | | |
| kexxx | | 03. Jun 2026, 10:46 |
#2384
|
|  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14199
Braucu ar:
| btw, user, atceries, kā tev ar Bordānu un JKP beidzās?  | Offline | | |
| Zalespljavejs | | 03. Jun 2026, 10:46 |
#2385
|
|  Kopš: 28. Jul 2015
Ziņojumi: 2899
Braucu ar: tautas auto
|
03 Jun 2026, 10:37:01 @user rakstīja:
03 Jun 2026, 10:29:45 @Zalespljavejs rakstīja:
03 Jun 2026, 10:22:38 @user rakstīja:
Un tas būtu tikai pareizi izdarīt visu, lai viņu ievēlētu. Uz to arī jāstrādā šajos mēnešos
Uz kāda pamata par viņu būtu jāvēl? Kā jau pārējie minēja - šobrīd viņš vienkārši bīda savu priekšvēlēšanu kampaņu. Tad, kad būs kādi reāli darbi(Kaut vai ar to pašu Rīgas Siltumu), tad arī varēs par to domāt.
Izskatās ka tev pietiek ar skaistiem vārdiem. Siliņa vismaz nenodarbojās ar demagoģiju, bet tas useram ir par maz - vajag skaļus saukļus un saldus vārdus. 
Siliņa nenodarbojas ar neko. Tas fakts.
Pastāsti ko Siliņa ir izdairjusi šajos gados? Kas gājis uz labo pusi?
Bet Siliņai arī nebija nekas jādara. Labi, ir jādara - jāpārrauga viņas pakļautībā esošās ministrijas. Bet šeit būs pāris piemēri kas ir darīts Siliņas vadītās valdības laikā:
- Valsts līdzmaksājums medikamentiem.
- Aizsardzības budžeta palielinājums.
- Neapliekamā minimuma palielināšana.
Tas ir tas, kas šobrīd ienāca prātā. Gan jau ir vēl kaut kas, ko varētu pieminēt. Vai viņas pārraudzībā valdības darbs bija veiksmīgs? Nebūt nē. Bet, arī nebija tā ka viss bija tik slikti kā tu to centies pasniegt.
Kā jau teicu - pagaidām Kulbergs nav vadījis pat mēnesi, un Iekšlietu Ministra amatā ir Dombrava. Es teiktu ka ļoti veiksmīgs starts, user garantē.  | Offline | | |
| user | | 03. Jun 2026, 11:01 |
#2386
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14490
Braucu ar:
| Aizsardzības budžeta palielinājums.. aha tas notiktu tāpat un nedomāju ka tas ir kas labs..
Viņa noguļ epastus, ar nevienu nerunā un atceramies ka pati izveidoja šo situāciju ka nācās atkāpties.. pie tam cik izmisīgi viņa turējās pie krēsla kāda dirsa nonāca ka nācās atkāpties | Offline | | |
| user | | 03. Jun 2026, 11:02 |
#2387
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14490
Braucu ar:
|
03 Jun 2026, 10:46:00 @kexxx rakstīja:
btw, user, atceries, kā tev ar Bordānu un JKP beidzās? 
Nu bardans sakne ir pretīgs tipiņš bet Strīķe izbeidzās | Offline | | |
| bum_bumz | | 03. Jun 2026, 11:33 |
#2388
|
| Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7567
Braucu ar: E34
|
03 Jun 2026, 11:01:46 @user rakstīja:
Aizsardzības budžeta palielinājums.. aha tas notiktu tāpat un nedomāju ka tas ir kas labs..
Viņa noguļ epastus, ar nevienu nerunā un atceramies ka pati izveidoja šo situāciju ka nācās atkāpties.. pie tam cik izmisīgi viņa turējās pie krēsla kāda dirsa nonāca ka nācās atkāpties
Nav labuma bez ļaunuma - vismaz neko netorpēdēja, nejaucās bizītī kā priekšgājējs-čārterreisists. Pačilloja vip zālēs, uzturēja stambuliskās vērtības ar ko pilnīgi pietika 
Kulbergam 2 kompromisa ministri ir nederīgi - ne Augulis, ne Kozlovskis nepārslēgsies un modernu ministrēšanu, labi ka tikai 4 mēneši  | Offline | | |
|
|
| kkas | | 03. Jun 2026, 11:51 |
#2389
|
|  Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10305
Braucu ar: Alfu
| Kā ar burvju nūjiņu portālos nav vairs rakstu no sērijas kā kulbergs ne tā nopirdās vai cik viss ir nepareizi par jebkādu tēmu 
Tas nekas ka ministri tie paši | Offline | | |
| Lumpy | | 03. Jun 2026, 12:45 |
#2390
|
| Kopš: 02. Sep 2012
No: Jelgava
Ziņojumi: 328
Braucu ar: XC90, Toyota, MAN
| Pieļauju domu, ka tas pats ministrs var strādāpk pilnīgi citādi pie diviem dažādiem PM. Protams, ne visi, bet daži noteikti. Jo tie kretīni māk pielāgoties da jebkam, lai turētos pie amata. | Offline | | |
| cmax | | 03. Jun 2026, 12:59 |
#2391
|
| Kopš: 03. Jan 2013
Ziņojumi: 1191
Braucu ar:
|
03 Jun 2026, 10:29:45 @Zalespljavejs rakstīja:
03 Jun 2026, 10:22:38 @user rakstīja:
Un tas būtu tikai pareizi izdarīt visu, lai viņu ievēlētu. Uz to arī jāstrādā šajos mēnešos
Uz kāda pamata par viņu būtu jāvēl? Kā jau pārējie minēja - šobrīd viņš vienkārši bīda savu priekšvēlēšanu kampaņu. Tad, kad būs kādi reāli darbi(Kaut vai ar to pašu Rīgas Siltumu), tad arī varēs par to domāt.
Izskatās ka tev pietiek ar skaistiem vārdiem. Siliņa vismaz nenodarbojās ar demagoģiju, bet tas useram ir par maz - vajag skaļus saukļus un saldus vārdus. 
RS skaļa purināšana parāda visiem citiem līdzīgajiem kantoriem ka izpurināt var visu un viņi nav tik neaizsakarami kā varbūt šķiet. | Offline | | |
RVR  | | 03. Jun 2026, 13:26 |
#2392
|
|  Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23059
Braucu ar: RVR
| Skaļa bļaustīšanās (pat, ja tā ir pamatota) vēl nav īsti purināšana, bet gan vairāk imitācija.
Būtisks ir gala iznākums. | Offline | | |
| user | | 03. Jun 2026, 13:28 |
#2393
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14490
Braucu ar:
|
03 Jun 2026, 13:26:03 @RVR rakstīja:
Skaļa bļaustīšanās (pat, ja tā ir pamatota) vēl nav īsti purināšana, bet gan vairāk imitācija.
Būtisks ir gala iznākums.
nu Tu taču saproti, ka gala iznākumu nevar panākt 3 dienās, pat 3 nedēļās un 3 mēnešos ne.. te gadiem citi neko nav panākuši. pie tam citur jau cilvēki īsti nenomainās, kas sedza, tas sedz un visi par sevi domā.
principā tas nav dienu, nedēļu vai mēnešu jautājums, tam būtu jābūt skaidram.
Latvijā tiesa var iet 10-20 gadus, un ne jau tur Kulbergs vainīgs | Offline | | |
| Zalespljavejs | | 03. Jun 2026, 13:29 |
#2394
|
|  Kopš: 28. Jul 2015
Ziņojumi: 2899
Braucu ar: tautas auto
|
03 Jun 2026, 13:28:27 @user rakstīja:
03 Jun 2026, 13:26:03 @RVR rakstīja:
Skaļa bļaustīšanās (pat, ja tā ir pamatota) vēl nav īsti purināšana, bet gan vairāk imitācija.
Būtisks ir gala iznākums.
nu Tu taču saproti, ka gala iznākumu nevar panākt 3 dienās, pat 3 nedēļās un 3 mēnešos ne.. te gadiem citi neko nav panākuši. pie tam citur jau cilvēki īsti nenomainās, kas sedza, tas sedz un visi par sevi domā.
principā tas nav dienu, nedēļu vai mēnešu jautājums, tam būtu jābūt skaidram.
Latvijā tiesa var iet 10-20 gadus, un ne jau tur Kulbergs vainīgs
Bet ko Kulbergs ir panācis, lai tu tagad atdotu par viņu balsi? Atkārtošos - skaļi saukļi un saldi vārdi ir priekšvēlēšanu kampaņa.  | Offline | | |
| user | | 03. Jun 2026, 13:33 |
#2395
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14490
Braucu ar:
|
03 Jun 2026, 13:29:36 @Zalespljavejs rakstīja:
03 Jun 2026, 13:28:27 @user rakstīja:
03 Jun 2026, 13:26:03 @RVR rakstīja:
Skaļa bļaustīšanās (pat, ja tā ir pamatota) vēl nav īsti purināšana, bet gan vairāk imitācija.
Būtisks ir gala iznākums.
nu Tu taču saproti, ka gala iznākumu nevar panākt 3 dienās, pat 3 nedēļās un 3 mēnešos ne.. te gadiem citi neko nav panākuši. pie tam citur jau cilvēki īsti nenomainās, kas sedza, tas sedz un visi par sevi domā.
principā tas nav dienu, nedēļu vai mēnešu jautājums, tam būtu jābūt skaidram.
Latvijā tiesa var iet 10-20 gadus, un ne jau tur Kulbergs vainīgs
Bet ko Kulbergs ir panācis, lai tu tagad atdotu par viņu balsi? Atkārtošos - skaļi saukļi un saldi vārdi ir priekšvēlēšanu kampaņa. 
Nu viņš ir adekvāts cilvēks, kurš spēj adekvāti runāt, domāt un vismaz pateikt, kas ir dirsā jau pašā ministru prezidēšanas darbā.
visi citi sevi ir gadiem pierādījuši kā nederīgus. SIliņa vispār - stulba, pašpārlieicnāta un pāraka par visiem un pierādija, ka izdarīt nespēj neko. Godmanis tad labāks bija, kas jau ir pizģec tā pateikt  | Offline | | |
| user | | 03. Jun 2026, 13:35 |
#2396
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14490
Braucu ar:
| un jā - tas, ka tie vārdi un ministru prezidēšans līdzšinējais stulbums tiek parādīts - lai ir kā priekšvēlēšanu kampaņa, kas ir jādara un tas jau vien parāda, ka cilvēks ir adekvāts. jo tikai idiots domāt, ka var ko mainīt, 4 mēnešos iesāktu un tad atmestos, jo viņu nepārvēlēja.
pilnīgi pareizi - šie 4 mēneši jākoncentrējas, lai ievēlētu un varētu turpināt, jo 4 mēnešos neko neizdarīs, bet vairāk laika var iegūt - tikai rūpējoties, lai ievēl. jā - tas ir gudri un pareizi | Offline | | |
|
|
| kkas | | 03. Jun 2026, 14:09 |
#2397
|
|  Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10305
Braucu ar: Alfu
| | Offline | | |
| user | | 03. Jun 2026, 14:25 |
#2398
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14490
Braucu ar:
|
03 Jun 2026, 14:09:57 @kkas rakstīja:
[ig]https://i.ibb.co/nsvt8FxR/image.png[/img]
Siliņa: atlaižam Sprūdu
Siliņa: Jaunais aizsardzības ministrs būs pulkvedis, jo tas ir īpaši svarīgi, lai aizsardzības ministrs būtu ar militāro pieredzi! viss cits ir sūds
Siliņa: es demisinoēju
Siliņa: es varētu būt aizsardzības ministre, jo to militāro pieredzi vairs nevajag
[ Šo ziņu laboja user, 03 Jun 2026, 14:25:49 ] | Offline | | |
| abyss | | 03. Jun 2026, 14:35 |
#2399
|
|  Kopš: 26. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 8866
Braucu ar: e39 523
| User, Siliņa ir noiets etaps. Neviens te viņu neslavina. Piekritīsi, ka viss fokuss tagad ir Kulbergu, ko tieši viņš varēs vai nevarēs.
Beigās gan es domāju, MP.Kulbergs būs līdzīgāks Siliņai, nekā opozīcijas Kulbergam. Amats ļoti iespējams ir lielāks par cilvēku | Online | | |
| user | | 03. Jun 2026, 15:23 |
#2400
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14490
Braucu ar:
|
03 Jun 2026, 14:35:40 @abyss rakstīja:
User, Siliņa ir noiets etaps. Neviens te viņu neslavina. Piekritīsi, ka viss fokuss tagad ir Kulbergu, ko tieši viņš varēs vai nevarēs.
Beigās gan es domāju, MP.Kulbergs būs līdzīgāks Siliņai, nekā opozīcijas Kulbergam. Amats ļoti iespējams ir lielāks par cilvēku
taisnība!un nevajag arī loloti ilūzijas, ka dienās, nedēļās var ko izdarīt.
beigu beigās jau cilvēki citos amatos nemainās un iespējas ir ierobežotas īsā laikā ko izdarīt. Tāpēc neviens gudrs cilvēks nebļaus - ko Kulbergs izdarījis? ko izdarīja? ble nu ko viņš var izdarīt uzreiz? neviens neko nevar pie tam jāatceras, ka sākot citur prasīt atbildību, risināt - visi aizstāvēsies un neļausies. Tāpēc ir forši runāt, skaidrot - darīt to, ko viņš dara | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4
|