Online
Pašreiz BMWPower skatās 108 viesi un 12 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Banānrepublika VI
| Autors | Ziņojums |
| Pukstis | | 28. May 2026, 17:38 |
#2361
|
|  Kopš: 25. Jun 2008
Ziņojumi: 1107
Braucu ar:
|
28 May 2026, 16:31:01 @user rakstīja:
28 May 2026, 15:41:36 @Pukstis rakstīja:
27 May 2026, 10:50:39 @user rakstīja:
27 May 2026, 09:52:57 @Tune-L rakstīja:
26 May 2026, 15:43:37 @versatile rakstīja:
Pirmie jaunā MK noteikumi - obligātas ne tikai nrzīmes ar ģērboni (kur tad ir, btw?), bet arī Latvijas karodziņi pie logiem.
Ģerbonis - vīriešu dzimtes 2. deklinācijas lietvārdsLocīšana
Lietojuma biežums :
1.Oficiāla (piemēram, valsts, pilsētas, iestādes, kārtas, cilts) emblēma.
2.novecojis; joma: poligrāfija Viņetes vēstuļu papīriem, aploksnēm, faktūrām, kartēm utt.
bet nu tā ideja par ģerboni numurzīmēs ir stulba. Papildu izdevumi un labuma nekāda.
tik pat stulbi kā izkārt ukrainas karodziņu un izlikties par Latvijas un Ukrianas patriotiem. Izkāru karodziņu Latvijas nākotnei!
Ar numuriem un ģerboni tas pats
Beidz muldēt.
nē nu pastāsti man - kā tas ģerbonis ko mainīs? nu kādam būs peļņa, kādam izdevumi, bet tas arī viss
Es šeit ne par ģērboni rakstīju. | Offline | | |
| Mixzzz | | 28. May 2026, 23:31 |
#2362
|
|  Kopš: 09. May 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 3122
Braucu ar: e34 un e91 kuuc
|
28 May 2026, 16:31:01 @user rakstīja:
28 May 2026, 15:41:36 @Pukstis rakstīja:
27 May 2026, 10:50:39 @user rakstīja:
27 May 2026, 09:52:57 @Tune-L rakstīja:
26 May 2026, 15:43:37 @versatile rakstīja:
Pirmie jaunā MK noteikumi - obligātas ne tikai nrzīmes ar ģērboni (kur tad ir, btw?), bet arī Latvijas karodziņi pie logiem.
Ģerbonis - vīriešu dzimtes 2. deklinācijas lietvārdsLocīšana
Lietojuma biežums :
1.Oficiāla (piemēram, valsts, pilsētas, iestādes, kārtas, cilts) emblēma.
2.novecojis; joma: poligrāfija Viņetes vēstuļu papīriem, aploksnēm, faktūrām, kartēm utt.
bet nu tā ideja par ģerboni numurzīmēs ir stulba. Papildu izdevumi un labuma nekāda.
tik pat stulbi kā izkārt ukrainas karodziņu un izlikties par Latvijas un Ukrianas patriotiem. Izkāru karodziņu Latvijas nākotnei!
Ar numuriem un ģerboni tas pats
Beidz muldēt.
nē nu pastāsti man - kā tas ģerbonis ko mainīs? nu kādam būs peļņa, kādam izdevumi, bet tas arī viss
Jā, jo uzprintēt papildus to ģērboni būs baigās izmaksas. Vari varbūt but mazāk nožēlojams? | Offline | | |
| user | | 29. May 2026, 13:45 |
#2363
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14493
Braucu ar:
|
28 May 2026, 23:31:37 @Mixzzz rakstīja:
28 May 2026, 16:31:01 @user rakstīja:
28 May 2026, 15:41:36 @Pukstis rakstīja:
27 May 2026, 10:50:39 @user rakstīja:
27 May 2026, 09:52:57 @Tune-L rakstīja:
26 May 2026, 15:43:37 @versatile rakstīja:
Pirmie jaunā MK noteikumi - obligātas ne tikai nrzīmes ar ģērboni (kur tad ir, btw?), bet arī Latvijas karodziņi pie logiem.
Ģerbonis - vīriešu dzimtes 2. deklinācijas lietvārdsLocīšana
Lietojuma biežums :
1.Oficiāla (piemēram, valsts, pilsētas, iestādes, kārtas, cilts) emblēma.
2.novecojis; joma: poligrāfija Viņetes vēstuļu papīriem, aploksnēm, faktūrām, kartēm utt.
bet nu tā ideja par ģerboni numurzīmēs ir stulba. Papildu izdevumi un labuma nekāda.
tik pat stulbi kā izkārt ukrainas karodziņu un izlikties par Latvijas un Ukrianas patriotiem. Izkāru karodziņu Latvijas nākotnei!
Ar numuriem un ģerboni tas pats
Beidz muldēt.
nē nu pastāsti man - kā tas ģerbonis ko mainīs? nu kādam būs peļņa, kādam izdevumi, bet tas arī viss
Jā, jo uzprintēt papildus to ģērboni būs baigās izmaksas. Vari varbūt but mazāk nožēlojams?
Davai - pasaki kā to visu organizēt, izdarīt! kaut vienreiz dzīvē padomā un parēķini 
miljons auto, 2 miljoni numuru. Visu vest, skrūvēt, mainīt, drukāt.. nē nu bļe - Tu reāli māki rēķināt? visiem atrast laiku vēl tam.. ai, nav vērts.
uzdrukā sev uz pieres ģerboni un uz priekšu.
galvenais - ko tas maina? un cik tas ir svarīgi, nozīmīgi un nepieciešami? 
p.s. @Tune-L taču ierakstīja vārda "ģerbonis" pareizrakstību, kādēļ citējat viņu un spītīgi rakstāt nepareizi?  [ Šo ziņu laboja user, 29 May 2026, 13:46:44 ] | Offline | | |
RVR  | | 29. May 2026, 13:48 |
#2364
|
|  Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23059
Braucu ar: RVR
| Šķiet, te kāds nav pamanījis niansi, ka tā nav (nebūs) obligāta prasība visiem nomainīt numura zīmes.
Kas gribēs, tie mainīs. | Offline | | |
| Mikels | | 29. May 2026, 13:57 |
#2365
|
|  Kopš: 28. Jan 2011
Ziņojumi: 5498
Braucu ar: cieņu
| +1, tāpat kā, kad pārgājām uz ES numuriem, arī tagad numuri nebūs obligāti jāmaina, kā arī tie kas ņems jaunumus numurus varēs izvēlēties numuru ar defisi vai ar ģerboni, tākā es vispār nesaprotu par ko cepiens  [ Šo ziņu laboja Mikels, 29 May 2026, 13:58:30 ] | Online | | |
| user | | 29. May 2026, 14:02 |
#2366
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14493
Braucu ar:
|
29 May 2026, 13:57:41 @Mikels rakstīja:
+1, tāpat kā, kad pārgājām uz ES numuriem, arī tagad numuri nebūs obligāti jāmaina, kā arī tie kas ņems jaunumus numurus varēs izvēlēties numuru ar defisi vai ar ģerboni, tākā es vispār nesaprotu par ko cepiens 
nav jau baigā cepiena - viedoklis. ne visur jābūt mega cepienam. vienkārši nevajadzīgi tērēts laiks, līdzekļi un enerģija valsts pārvaldē, kad ir daudz aktuālākas lietas un šeit jau viss ir kārtībā tagad, nevis jādara tāpat | Offline | | |
| Zalespljavejs | | 29. May 2026, 14:16 |
#2367
|
|  Kopš: 28. Jul 2015
Ziņojumi: 2899
Braucu ar: tautas auto
|
29 May 2026, 13:57:41 @Mikels rakstīja:
+1, tāpat kā, kad pārgājām uz ES numuriem, arī tagad numuri nebūs obligāti jāmaina, kā arī tie kas ņems jaunumus numurus varēs izvēlēties numuru ar defisi vai ar ģerboni, tākā es vispār nesaprotu par ko cepiens 
Tas viss ir lai tādiem idiņiem kā user ir par ko pacepties un padragāt pa klaviatūru. Aizdomāties vai izlasīt par niansēm - tas ir par grūtu.  | Offline | | |
| Mikels | | 29. May 2026, 14:29 |
#2368
|
|  Kopš: 28. Jan 2011
Ziņojumi: 5498
Braucu ar: cieņu
|
29 May 2026, 14:02:11 @user rakstīja:
29 May 2026, 13:57:41 @Mikels rakstīja:
+1, tāpat kā, kad pārgājām uz ES numuriem, arī tagad numuri nebūs obligāti jāmaina, kā arī tie kas ņems jaunumus numurus varēs izvēlēties numuru ar defisi vai ar ģerboni, tākā es vispār nesaprotu par ko cepiens 
nav jau baigā cepiena - viedoklis. ne visur jābūt mega cepienam. vienkārši nevajadzīgi tērēts laiks, līdzekļi un enerģija valsts pārvaldē, kad ir daudz aktuālākas lietas un šeit jau viss ir kārtībā tagad, nevis jādara tāpat
Nu CSDD sludinot jaunu numuru iepirkumu specenē būs jāieliek viena rindiņa par ģerboni, domāju tas neprasa faktiski nekādu resursu. Ja paskatās kādos sūdos un projektos Rīgas dome tērē līdzekļus, tad šis vēl liekas ok. | Online | | |
|
|
| user | | 02. Jun 2026, 23:52 |
#2369
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14493
Braucu ar:
|  Spied "Play", lai skatītos video!
Kulbergs ir iesācis ļoti labi. cits līmenis salīdzinot ar kaut kādu Eviku, kas vispār pārpratums kaut kāds[ Šo ziņu laboja user, 02 Jun 2026, 23:55:34 ] | Offline | | |
badmoon  | | 03. Jun 2026, 01:09 |
#2370
|
|  Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8856
Braucu ar: Braucu ar
| Sensenos laikos čoms & co (komandā, lai savāktu lamatu, biju arī es) piedalījās Auto Exotica. Gads apm 2003. Coolbergam Audi S2 kupeja, hameleons, lakota, pulēta, mums visiem acis uz 
Tehniskajā šis dabūja pirmo vietu. Salonu vērtējumā ar rozā vilnu iepakotam Golf 2 pirmā vieta, manam čomam 2.vieta. Bija 3 vērtējuma kategorijas - ārējais vizuālais, tehniskais, salons.
Balvā par 2.vietu 150 Ls dāvanu karte kaut kāda auto loriņu veikalā (aliexpress pirmsākums)
Forši laiki 
Bildes no pasākuma uz HDD, kurš jau negrib kustēt badblock dēļ.
Offtopic, sry..
Tagad senseno laiku tūneris MP...nice  [ Šo ziņu laboja badmoon, 03 Jun 2026, 01:16:20 ] | Offline | | |
| SilentShadow | | 03. Jun 2026, 08:19 |
#2371
|
|  Kopš: 01. Aug 2006
Ziņojumi: 840
Braucu ar: Mokka-e & 3008Phev; VespaPower
|
03 Jun 2026, 01:09:46 @badmoon rakstīja:
Sensenos laikos čoms & co (komandā, lai savāktu lamatu, biju arī es) piedalījās Auto Exotica. Gads apm 2003. Coolbergam Audi S2 kupeja, hameleons, lakota, pulēta, mums visiem acis uz 
Tehniskajā šis dabūja pirmo vietu. Salonu vērtējumā ar rozā vilnu iepakotam Golf 2 pirmā vieta, manam čomam 2.vieta. Bija 3 vērtējuma kategorijas - ārējais vizuālais, tehniskais, salons.
Balvā par 2.vietu 150 Ls dāvanu karte kaut kāda auto loriņu veikalā (aliexpress pirmsākums)
Forši laiki 
Bildes no pasākuma uz HDD, kurš jau negrib kustēt badblock dēļ.
Offtopic, sry..
Tagad senseno laiku tūneris MP...nice 
Sanāca ilgu laiku vienā ēkā strādāt(asociācija telpas īrēja), pīpētavā bieži tikāmies, ļoti saturīgas sarunas gan par auto, gan citām lietām, ļoti patīkams iespaids un labas atmiņas  | Offline | | |
| kkas | | 03. Jun 2026, 09:24 |
#2372
|
|  Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10307
Braucu ar: Alfu
|
02 Jun 2026, 23:52:56 @user rakstīja:
Kulbergs ir iesācis ļoti labi. cits līmenis salīdzinot ar kaut kādu Eviku, kas vispār pārpratums kaut kāds
Kādi taustāmi rezultāti mums ir no viņa Rīgas Siltuma kampaņas?
Nevajag aizmirst ka viņš ir nācis no dark side politiskās skatuves. Viņam aizmugurē ir ex tautas partijas un tamlīdzīgi kadri. Viņam birojā savākti visādi atstādinātie un pašpasludinātie ekonomisti. Skaisti vārdi vēl neko nenozīmē. | Offline | | |
| Samsasi | | 03. Jun 2026, 09:31 |
#2373
|
|  Kopš: 01. Nov 2014
Ziņojumi: 5641
Braucu ar:
|
03 Jun 2026, 09:24:37 @kkas rakstīja:
02 Jun 2026, 23:52:56 @user rakstīja:
Kulbergs ir iesācis ļoti labi. cits līmenis salīdzinot ar kaut kādu Eviku, kas vispār pārpratums kaut kāds
Kādi taustāmi rezultāti mums ir no viņa Rīgas Siltuma kampaņas?
Nevajag aizmirst ka viņš ir nācis no dark side politiskās skatuves. Viņam aizmugurē ir ex tautas partijas un tamlīdzīgi kadri. Viņam birojā savākti visādi atstādinātie un pašpasludinātie ekonomisti. Skaisti vārdi vēl neko nenozīmē.
taustāmajiem rezultatiem janāk no policijas. itkā esot iesniegums uzrakstīts. | Offline | | |
RVR  | | 03. Jun 2026, 09:43 |
#2374
|
|  Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23059
Braucu ar: RVR
| Pagaidām visas tās viņa aktivitātes vairāk izskatās pēc paša PR kampaņas. Vēlēšanas tomēr jau tepat tuvumā.
Par šī brīža premjerēšanu vienmēr varēs pateikt - ko tad var paspēt tik īsā laikā, ja iepriekš viss sabojāts, vismaz centos, utt. | Offline | | |
| user | | 03. Jun 2026, 10:21 |
#2375
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14493
Braucu ar:
|
03 Jun 2026, 09:43:56 @RVR rakstīja:
Pagaidām visas tās viņa aktivitātes vairāk izskatās pēc paša PR kampaņas. Vēlēšanas tomēr jau tepat tuvumā.
Par šī brīža premjerēšanu vienmēr varēs pateikt - ko tad var paspēt tik īsā laikā, ja iepriekš viss sabojāts, vismaz centos, utt.
Ļoti labi, vismaz godīgi arī pasaka cik ir laikā palicis, ko darīt un ko nevar paspēt.
Cerams pēc vēlēšanām turpinās nevis tupa Siliņa ar co | Offline | | |
| kexxx | | 03. Jun 2026, 10:22 |
#2376
|
|  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14202
Braucu ar:
| pagaidām no viņa nāk tikai populisms- viss dirsā, visur bardaks, bla bla
redzēs, kā būs ar darbiem | Offline | | |
|
|
| user | | 03. Jun 2026, 10:22 |
#2377
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14493
Braucu ar:
| Un tas būtu tikai pareizi izdarīt visu, lai viņu ievēlētu. Uz to arī jāstrādā šajos mēnešos | Offline | | |
| user | | 03. Jun 2026, 10:24 |
#2378
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14493
Braucu ar:
|
03 Jun 2026, 10:22:18 @kexxx rakstīja:
pagaidām no viņa nāk tikai populisms- viss dirsā, visur bardaks, bla bla
redzēs, kā būs ar darbiem
Un kur nav taisnības? Vismaz runa Un stāsta kas notiek, nevis kā tupā Siliņa - viss slepeni, epastus noguļ un laiku vienkārši nodirš | Offline | | |
| Zalespljavejs | | 03. Jun 2026, 10:29 |
#2379
|
|  Kopš: 28. Jul 2015
Ziņojumi: 2899
Braucu ar: tautas auto
|
03 Jun 2026, 10:22:38 @user rakstīja:
Un tas būtu tikai pareizi izdarīt visu, lai viņu ievēlētu. Uz to arī jāstrādā šajos mēnešos
Uz kāda pamata par viņu būtu jāvēl? Kā jau pārējie minēja - šobrīd viņš vienkārši bīda savu priekšvēlēšanu kampaņu. Tad, kad būs kādi reāli darbi(Kaut vai ar to pašu Rīgas Siltumu), tad arī varēs par to domāt.
Izskatās ka tev pietiek ar skaistiem vārdiem. Siliņa vismaz nenodarbojās ar demagoģiju, bet tas useram ir par maz - vajag skaļus saukļus un saldus vārdus.  | Offline | | |
| user | | 03. Jun 2026, 10:37 |
#2380
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14493
Braucu ar:
|
03 Jun 2026, 10:29:45 @Zalespljavejs rakstīja:
03 Jun 2026, 10:22:38 @user rakstīja:
Un tas būtu tikai pareizi izdarīt visu, lai viņu ievēlētu. Uz to arī jāstrādā šajos mēnešos
Uz kāda pamata par viņu būtu jāvēl? Kā jau pārējie minēja - šobrīd viņš vienkārši bīda savu priekšvēlēšanu kampaņu. Tad, kad būs kādi reāli darbi(Kaut vai ar to pašu Rīgas Siltumu), tad arī varēs par to domāt.
Izskatās ka tev pietiek ar skaistiem vārdiem. Siliņa vismaz nenodarbojās ar demagoģiju, bet tas useram ir par maz - vajag skaļus saukļus un saldus vārdus. 
Siliņa nenodarbojas ar neko. Tas fakts.
Pastāsti ko Siliņa ir izdairjusi šajos gados? Kas gājis uz labo pusi?
| Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4
|