Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 108 viesi un 12 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » FLEIMS

Tēma: Banānrepublika VI

AutorsZiņojums
Pukstis
28. May 2026, 17:38 #2361

Kopš: 25. Jun 2008

Ziņojumi: 1107

Braucu ar:


28 May 2026, 16:31:01 @user rakstīja:

28 May 2026, 15:41:36 @Pukstis rakstīja:

27 May 2026, 10:50:39 @user rakstīja:

27 May 2026, 09:52:57 @Tune-L rakstīja:

26 May 2026, 15:43:37 @versatile rakstīja:
Pirmie jaunā MK noteikumi - obligātas ne tikai nrzīmes ar ģērboni (kur tad ir, btw?), bet arī Latvijas karodziņi pie logiem.



Ģerbonis - vīriešu dzimtes 2. deklinācijas lietvārdsLocīšana
Lietojuma biežums :
1.Oficiāla (piemēram, valsts, pilsētas, iestādes, kārtas, cilts) emblēma.
2.novecojis; joma: poligrāfija Viņetes vēstuļu papīriem, aploksnēm, faktūrām, kartēm utt.

bet nu tā ideja par ģerboni numurzīmēs ir stulba. Papildu izdevumi un labuma nekāda.

tik pat stulbi kā izkārt ukrainas karodziņu un izlikties par Latvijas un Ukrianas patriotiem. Izkāru karodziņu Latvijas nākotnei!

Ar numuriem un ģerboni tas pats

Beidz muldēt.


nē nu pastāsti man - kā tas ģerbonis ko mainīs? nu kādam būs peļņa, kādam izdevumi, bet tas arī viss

Es šeit ne par ģērboni rakstīju.
Offline
Mixzzz
28. May 2026, 23:31 #2362

Kopš: 09. May 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 3122

Braucu ar: e34 un e91 kuuc


28 May 2026, 16:31:01 @user rakstīja:

28 May 2026, 15:41:36 @Pukstis rakstīja:

27 May 2026, 10:50:39 @user rakstīja:

27 May 2026, 09:52:57 @Tune-L rakstīja:

26 May 2026, 15:43:37 @versatile rakstīja:
Pirmie jaunā MK noteikumi - obligātas ne tikai nrzīmes ar ģērboni (kur tad ir, btw?), bet arī Latvijas karodziņi pie logiem.



Ģerbonis - vīriešu dzimtes 2. deklinācijas lietvārdsLocīšana
Lietojuma biežums :
1.Oficiāla (piemēram, valsts, pilsētas, iestādes, kārtas, cilts) emblēma.
2.novecojis; joma: poligrāfija Viņetes vēstuļu papīriem, aploksnēm, faktūrām, kartēm utt.

bet nu tā ideja par ģerboni numurzīmēs ir stulba. Papildu izdevumi un labuma nekāda.

tik pat stulbi kā izkārt ukrainas karodziņu un izlikties par Latvijas un Ukrianas patriotiem. Izkāru karodziņu Latvijas nākotnei!

Ar numuriem un ģerboni tas pats

Beidz muldēt.


nē nu pastāsti man - kā tas ģerbonis ko mainīs? nu kādam būs peļņa, kādam izdevumi, bet tas arī viss
Jā, jo uzprintēt papildus to ģērboni būs baigās izmaksas. Vari varbūt but mazāk nožēlojams?
Offline
user
29. May 2026, 13:45 #2363

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14493

Braucu ar:


28 May 2026, 23:31:37 @Mixzzz rakstīja:

28 May 2026, 16:31:01 @user rakstīja:

28 May 2026, 15:41:36 @Pukstis rakstīja:

27 May 2026, 10:50:39 @user rakstīja:

27 May 2026, 09:52:57 @Tune-L rakstīja:

26 May 2026, 15:43:37 @versatile rakstīja:
Pirmie jaunā MK noteikumi - obligātas ne tikai nrzīmes ar ģērboni (kur tad ir, btw?), bet arī Latvijas karodziņi pie logiem.



Ģerbonis - vīriešu dzimtes 2. deklinācijas lietvārdsLocīšana
Lietojuma biežums :
1.Oficiāla (piemēram, valsts, pilsētas, iestādes, kārtas, cilts) emblēma.
2.novecojis; joma: poligrāfija Viņetes vēstuļu papīriem, aploksnēm, faktūrām, kartēm utt.

bet nu tā ideja par ģerboni numurzīmēs ir stulba. Papildu izdevumi un labuma nekāda.

tik pat stulbi kā izkārt ukrainas karodziņu un izlikties par Latvijas un Ukrianas patriotiem. Izkāru karodziņu Latvijas nākotnei!

Ar numuriem un ģerboni tas pats

Beidz muldēt.


nē nu pastāsti man - kā tas ģerbonis ko mainīs? nu kādam būs peļņa, kādam izdevumi, bet tas arī viss
Jā, jo uzprintēt papildus to ģērboni būs baigās izmaksas. Vari varbūt but mazāk nožēlojams?


Davai - pasaki kā to visu organizēt, izdarīt! kaut vienreiz dzīvē padomā un parēķini

miljons auto, 2 miljoni numuru. Visu vest, skrūvēt, mainīt, drukāt.. nē nu bļe - Tu reāli māki rēķināt? visiem atrast laiku vēl tam.. ai, nav vērts.

uzdrukā sev uz pieres ģerboni un uz priekšu.

galvenais - ko tas maina? un cik tas ir svarīgi, nozīmīgi un nepieciešami?


p.s. @Tune-L taču ierakstīja vārda "ģerbonis" pareizrakstību, kādēļ citējat viņu un spītīgi rakstāt nepareizi?

[ Šo ziņu laboja user, 29 May 2026, 13:46:44 ]

Offline
RVR
29. May 2026, 13:48 #2364

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23059

Braucu ar: RVR

Šķiet, te kāds nav pamanījis niansi, ka tā nav (nebūs) obligāta prasība visiem nomainīt numura zīmes.
Kas gribēs, tie mainīs.
Offline
Mikels
29. May 2026, 13:57 #2365

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5498

Braucu ar: cieņu

+1, tāpat kā, kad pārgājām uz ES numuriem, arī tagad numuri nebūs obligāti jāmaina, kā arī tie kas ņems jaunumus numurus varēs izvēlēties numuru ar defisi vai ar ģerboni, tākā es vispār nesaprotu par ko cepiens

[ Šo ziņu laboja Mikels, 29 May 2026, 13:58:30 ]

Online
user
29. May 2026, 14:02 #2366

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14493

Braucu ar:


29 May 2026, 13:57:41 @Mikels rakstīja:
+1, tāpat kā, kad pārgājām uz ES numuriem, arī tagad numuri nebūs obligāti jāmaina, kā arī tie kas ņems jaunumus numurus varēs izvēlēties numuru ar defisi vai ar ģerboni, tākā es vispār nesaprotu par ko cepiens


nav jau baigā cepiena - viedoklis. ne visur jābūt mega cepienam. vienkārši nevajadzīgi tērēts laiks, līdzekļi un enerģija valsts pārvaldē, kad ir daudz aktuālākas lietas un šeit jau viss ir kārtībā tagad, nevis jādara tāpat
Offline
Zalespljavejs
29. May 2026, 14:16 #2367

Kopš: 28. Jul 2015

Ziņojumi: 2899

Braucu ar: tautas auto


29 May 2026, 13:57:41 @Mikels rakstīja:
+1, tāpat kā, kad pārgājām uz ES numuriem, arī tagad numuri nebūs obligāti jāmaina, kā arī tie kas ņems jaunumus numurus varēs izvēlēties numuru ar defisi vai ar ģerboni, tākā es vispār nesaprotu par ko cepiens



Tas viss ir lai tādiem idiņiem kā user ir par ko pacepties un padragāt pa klaviatūru. Aizdomāties vai izlasīt par niansēm - tas ir par grūtu.
Offline
Mikels
29. May 2026, 14:29 #2368

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5498

Braucu ar: cieņu


29 May 2026, 14:02:11 @user rakstīja:

29 May 2026, 13:57:41 @Mikels rakstīja:
+1, tāpat kā, kad pārgājām uz ES numuriem, arī tagad numuri nebūs obligāti jāmaina, kā arī tie kas ņems jaunumus numurus varēs izvēlēties numuru ar defisi vai ar ģerboni, tākā es vispār nesaprotu par ko cepiens


nav jau baigā cepiena - viedoklis. ne visur jābūt mega cepienam. vienkārši nevajadzīgi tērēts laiks, līdzekļi un enerģija valsts pārvaldē, kad ir daudz aktuālākas lietas un šeit jau viss ir kārtībā tagad, nevis jādara tāpat

Nu CSDD sludinot jaunu numuru iepirkumu specenē būs jāieliek viena rindiņa par ģerboni, domāju tas neprasa faktiski nekādu resursu. Ja paskatās kādos sūdos un projektos Rīgas dome tērē līdzekļus, tad šis vēl liekas ok.
Online
user
02. Jun 2026, 23:52 #2369

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14493

Braucu ar:

Spied "Play", lai skatītos video!


Kulbergs ir iesācis ļoti labi. cits līmenis salīdzinot ar kaut kādu Eviku, kas vispār pārpratums kaut kāds

[ Šo ziņu laboja user, 02 Jun 2026, 23:55:34 ]

Offline
badmoon
03. Jun 2026, 01:09 #2370

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8856

Braucu ar: Braucu ar

Sensenos laikos čoms & co (komandā, lai savāktu lamatu, biju arī es) piedalījās Auto Exotica. Gads apm 2003. Coolbergam Audi S2 kupeja, hameleons, lakota, pulēta, mums visiem acis uz
Tehniskajā šis dabūja pirmo vietu. Salonu vērtējumā ar rozā vilnu iepakotam Golf 2 pirmā vieta, manam čomam 2.vieta. Bija 3 vērtējuma kategorijas - ārējais vizuālais, tehniskais, salons.
Balvā par 2.vietu 150 Ls dāvanu karte kaut kāda auto loriņu veikalā (aliexpress pirmsākums)
Forši laiki
Bildes no pasākuma uz HDD, kurš jau negrib kustēt badblock dēļ.

Offtopic, sry..

Tagad senseno laiku tūneris MP...nice

[ Šo ziņu laboja badmoon, 03 Jun 2026, 01:16:20 ]

Offline
SilentShadow
03. Jun 2026, 08:19 #2371

Kopš: 01. Aug 2006

Ziņojumi: 840

Braucu ar: Mokka-e & 3008Phev; VespaPower


03 Jun 2026, 01:09:46 @badmoon rakstīja:
Sensenos laikos čoms & co (komandā, lai savāktu lamatu, biju arī es) piedalījās Auto Exotica. Gads apm 2003. Coolbergam Audi S2 kupeja, hameleons, lakota, pulēta, mums visiem acis uz
Tehniskajā šis dabūja pirmo vietu. Salonu vērtējumā ar rozā vilnu iepakotam Golf 2 pirmā vieta, manam čomam 2.vieta. Bija 3 vērtējuma kategorijas - ārējais vizuālais, tehniskais, salons.
Balvā par 2.vietu 150 Ls dāvanu karte kaut kāda auto loriņu veikalā (aliexpress pirmsākums)
Forši laiki
Bildes no pasākuma uz HDD, kurš jau negrib kustēt badblock dēļ.

Offtopic, sry..

Tagad senseno laiku tūneris MP...nice

Sanāca ilgu laiku vienā ēkā strādāt(asociācija telpas īrēja), pīpētavā bieži tikāmies, ļoti saturīgas sarunas gan par auto, gan citām lietām, ļoti patīkams iespaids un labas atmiņas
Offline
kkas
03. Jun 2026, 09:24 #2372

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10307

Braucu ar: Alfu


02 Jun 2026, 23:52:56 @user rakstīja:


Kulbergs ir iesācis ļoti labi. cits līmenis salīdzinot ar kaut kādu Eviku, kas vispār pārpratums kaut kāds

Kādi taustāmi rezultāti mums ir no viņa Rīgas Siltuma kampaņas?

Nevajag aizmirst ka viņš ir nācis no dark side politiskās skatuves. Viņam aizmugurē ir ex tautas partijas un tamlīdzīgi kadri. Viņam birojā savākti visādi atstādinātie un pašpasludinātie ekonomisti. Skaisti vārdi vēl neko nenozīmē.
Offline
Samsasi
03. Jun 2026, 09:31 #2373

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5641

Braucu ar:


03 Jun 2026, 09:24:37 @kkas rakstīja:

02 Jun 2026, 23:52:56 @user rakstīja:


Kulbergs ir iesācis ļoti labi. cits līmenis salīdzinot ar kaut kādu Eviku, kas vispār pārpratums kaut kāds

Kādi taustāmi rezultāti mums ir no viņa Rīgas Siltuma kampaņas?

Nevajag aizmirst ka viņš ir nācis no dark side politiskās skatuves. Viņam aizmugurē ir ex tautas partijas un tamlīdzīgi kadri. Viņam birojā savākti visādi atstādinātie un pašpasludinātie ekonomisti. Skaisti vārdi vēl neko nenozīmē.


taustāmajiem rezultatiem janāk no policijas. itkā esot iesniegums uzrakstīts.
Offline
RVR
03. Jun 2026, 09:43 #2374

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23059

Braucu ar: RVR

Pagaidām visas tās viņa aktivitātes vairāk izskatās pēc paša PR kampaņas. Vēlēšanas tomēr jau tepat tuvumā.
Par šī brīža premjerēšanu vienmēr varēs pateikt - ko tad var paspēt tik īsā laikā, ja iepriekš viss sabojāts, vismaz centos, utt.
Offline
user
03. Jun 2026, 10:21 #2375

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14493

Braucu ar:


03 Jun 2026, 09:43:56 @RVR rakstīja:
Pagaidām visas tās viņa aktivitātes vairāk izskatās pēc paša PR kampaņas. Vēlēšanas tomēr jau tepat tuvumā.
Par šī brīža premjerēšanu vienmēr varēs pateikt - ko tad var paspēt tik īsā laikā, ja iepriekš viss sabojāts, vismaz centos, utt.



Ļoti labi, vismaz godīgi arī pasaka cik ir laikā palicis, ko darīt un ko nevar paspēt.

Cerams pēc vēlēšanām turpinās nevis tupa Siliņa ar co
Offline
kexxx
03. Jun 2026, 10:22 #2376

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14202

Braucu ar:

pagaidām no viņa nāk tikai populisms- viss dirsā, visur bardaks, bla bla
redzēs, kā būs ar darbiem
Offline
user
03. Jun 2026, 10:22 #2377

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14493

Braucu ar:

Un tas būtu tikai pareizi izdarīt visu, lai viņu ievēlētu. Uz to arī jāstrādā šajos mēnešos
Offline
user
03. Jun 2026, 10:24 #2378

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14493

Braucu ar:


03 Jun 2026, 10:22:18 @kexxx rakstīja:
pagaidām no viņa nāk tikai populisms- viss dirsā, visur bardaks, bla bla
redzēs, kā būs ar darbiem


Un kur nav taisnības? Vismaz runa Un stāsta kas notiek, nevis kā tupā Siliņa - viss slepeni, epastus noguļ un laiku vienkārši nodirš
Offline
Zalespljavejs
03. Jun 2026, 10:29 #2379

Kopš: 28. Jul 2015

Ziņojumi: 2899

Braucu ar: tautas auto


03 Jun 2026, 10:22:38 @user rakstīja:
Un tas būtu tikai pareizi izdarīt visu, lai viņu ievēlētu. Uz to arī jāstrādā šajos mēnešos


Uz kāda pamata par viņu būtu jāvēl? Kā jau pārējie minēja - šobrīd viņš vienkārši bīda savu priekšvēlēšanu kampaņu. Tad, kad būs kādi reāli darbi(Kaut vai ar to pašu Rīgas Siltumu), tad arī varēs par to domāt.

Izskatās ka tev pietiek ar skaistiem vārdiem. Siliņa vismaz nenodarbojās ar demagoģiju, bet tas useram ir par maz - vajag skaļus saukļus un saldus vārdus.
Offline
user
03. Jun 2026, 10:37 #2380

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14493

Braucu ar:


03 Jun 2026, 10:29:45 @Zalespljavejs rakstīja:

03 Jun 2026, 10:22:38 @user rakstīja:
Un tas būtu tikai pareizi izdarīt visu, lai viņu ievēlētu. Uz to arī jāstrādā šajos mēnešos


Uz kāda pamata par viņu būtu jāvēl? Kā jau pārējie minēja - šobrīd viņš vienkārši bīda savu priekšvēlēšanu kampaņu. Tad, kad būs kādi reāli darbi(Kaut vai ar to pašu Rīgas Siltumu), tad arī varēs par to domāt.

Izskatās ka tev pietiek ar skaistiem vārdiem. Siliņa vismaz nenodarbojās ar demagoģiju, bet tas useram ir par maz - vajag skaļus saukļus un saldus vārdus.


Siliņa nenodarbojas ar neko. Tas fakts.

Pastāsti ko Siliņa ir izdairjusi šajos gados? Kas gājis uz labo pusi?

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4