| Autors | Ziņojums |
| Arsm3ns | | 25. May 2026, 08:46 |
#2341
|
|
 Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1967
Braucu ar:
|
22 May 2026, 20:27:54 @badmoon rakstīja:
22 May 2026, 20:10:22 @kexxx rakstīja:
un šādi cilvēki kandidēs vēlēšanās...
https://x.com/KNL_LTV1/status/2057828476560802023
...un par viņiem arī balsos... ne jau vairākums, protams, bet savs elektorāts viņiem ir... 
ušaks ir kur tagad ir, tur arī bija ždanoka. Kas tad šiem vainas? Latvijā ir sabiedrības daļiņa, kam šie patīk, pat ja ne patīk, tad kaut vai lai balsotu PRET esošajiem.
Sabrauks pietiekami daudz indusu, kāds Sings arī nāks pulciņā ar savām idejām Tā tā demokrātija funkcionē  |
Offline | |
|
| Arsm3ns | | 25. May 2026, 14:03 |
#2342
|
|
 Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1967
Braucu ar:
| Pēteris Zigmārs par Eviku Siladei, 2.5mio Latvijas populāciju un droniem 
https://youtu.be/3IVtLIeZwkc?si=gXlkm-XSd18q6hsY |
Offline | |
|
| kkas | | 26. May 2026, 09:04 |
#2343
|
|
 Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10307
Braucu ar: Alfu
| sarkanie zemnieki normāli šeptējas pa LVM. jaunajā kulberga valdībā arī turpinās. bet pie visa tāpat vainīga vienotība 
|
Offline | |
|
| bum_bumz | | 26. May 2026, 09:43 |
#2344
|
|
Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7572
Braucu ar: E34
|
26 May 2026, 09:04:16 @kkas rakstīja:
sarkanie zemnieki normāli šeptējas pa LVM. jaunajā kulberga valdībā arī turpinās. bet pie visa tāpat vainīga vienotība 
kā var nebūt vainīga, ja neuzpasē, bet kamdēļ jāuzpasē, ja sile pilna un barā cūkas labi ēd 
Man gan liekas ka lielie valsts monopoli dzīvo savā pasaulē. Ministrija var tikai nākt palūgt, lai kautko atmet arī valsts kasē. LVM tēriņi ir unikāli. |
Offline | |
|
| kkas | | 26. May 2026, 10:08 |
#2345
|
|
 Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10307
Braucu ar: Alfu
| Tur tāds labs zzs krampis izskatās uz visu. Pat MK balso kā vajag un kad vajag. Pagaidu padome 3 gadus, tas ir kā? Izskatās principa pēc budžetā netika maksātas dividendes, gaidīja laikam veidu kā pusmiljardu izshēmot ārā.
Tagad kad būs kulbergs, 100% nebūs raksti, kviekšana par kliķi un visu pārējo. Lidzīgi bija ar Dombrovski. Rakstīja visi un visur par jebkuru viņa pirdienu, kā par premjeri kļuva zzs ome, absolūts klusums, vispār nevarēja saprast vai mums ir vai nav premjere. |
Offline | |
|
| abyss | | 26. May 2026, 10:21 |
#2346
|
|
 Kopš: 26. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 8869
Braucu ar: e39 523
| Nebūtu slikts variants aizliegt vienai partijai parvaldīt ministriju ilgāk kā 8 gadus pēc kārtas. Vai 8 gadus 16 gadu termiņa. Pat, ja partija dabū 50+% balsu tāpat jameklē tad ministrs no malas. |
Offline | |
|
| kkas | | 26. May 2026, 11:25 |
#2347
|
|
 Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10307
Braucu ar: Alfu
| sarkanie zemnieki ir nr1 ļaunums. Pēc tam rašisti un vienotība top 3 :P
tas pats bija ar depozīta sistēmu episkā zzs ministra intervija - es pa MK logu pudeles mētājamies neredzu, tātad problēmas nav. |
Offline | |
|
| KM | | 26. May 2026, 14:58 |
#2348
|
|
 Kopš: 28. Oct 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 7484
Braucu ar: ///M
| visi tur ir velli, domaju ari kulbergs dziedas citu dziesmu kad so laidis pie siles [ Šo ziņu laboja KM, 26 May 2026, 14:59:05 ] |
Offline | |
|
|
|
| versatile | | 26. May 2026, 15:43 |
#2349
|
|
 Kopš: 03. Sep 2015
Ziņojumi: 1692
Braucu ar:
| Pirmie jaunā MK noteikumi - obligātas ne tikai nrzīmes ar ģērboni (kur tad ir, btw?), bet arī Latvijas karodziņi pie logiem. |
Offline | |
|
| Arsm3ns | | 26. May 2026, 16:16 |
#2350
|
|
 Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1967
Braucu ar:
| https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/26.05.2...nasanai.a648821/
Ļoti precīza Bāltezera vai Garkalnes mājas cena. Čaļiem nebija jāiespringst kalkulējot izmaksas. |
Offline | |
|
| pikc | | 26. May 2026, 19:14 |
#2351
|
|
Kopš: 12. Mar 2010
Ziņojumi: 490
Braucu ar:
| tātad- no jūlija +3 un novembrī ES vēl 2 piemetīs |
Offline | |
|
| TIINIZ | | 26. May 2026, 20:08 |
#2352
|
|
Kopš: 20. Jul 2004
Ziņojumi: 832
Braucu ar:
|
26 May 2026, 19:14:46 @pikc rakstīja:
tātad- no jūlija +3 un novembrī ES vēl 2 piemetīs
Ne gluži tik vienkārši! Lasot 2x var saprast par preču pozīcijām un VID piemērā var but klāt arī +12€ |
Offline | |
|
| bum_bumz | | 26. May 2026, 23:29 |
#2353
|
|
Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7572
Braucu ar: E34
| Tad jau čois un temu apvienotās paciņas ķidās t.i. bez papildus izmaksām 2-3 dienas ilgāk nāks.
Pārpakojot stāvdrāzim bateriju paku, neko nevarēs nopelnīt Ar nosacījumu ja gatavās šeit nepaliek dārgāk. Jāsūta viss vairumā. Piemēram, BMS šeit vispār nevar nopirkt. Amazone = tā pati čaina |
Offline | |
|
Tune-L  | | 27. May 2026, 09:52 |
#2354
|
|
 Kopš: 12. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 20568
Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe
|
26 May 2026, 15:43:37 @versatile rakstīja:
Pirmie jaunā MK noteikumi - obligātas ne tikai nrzīmes ar ģērboni (kur tad ir, btw?), bet arī Latvijas karodziņi pie logiem.
Ģerbonis - vīriešu dzimtes 2. deklinācijas lietvārdsLocīšana
Lietojuma biežums :
1.Oficiāla (piemēram, valsts, pilsētas, iestādes, kārtas, cilts) emblēma.
2.novecojis; joma: poligrāfija Viņetes vēstuļu papīriem, aploksnēm, faktūrām, kartēm utt.
----------------- Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
|
Offline | |
|
| user | | 27. May 2026, 10:50 |
#2355
|
|
Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14493
Braucu ar:
|
27 May 2026, 09:52:57 @Tune-L rakstīja:
26 May 2026, 15:43:37 @versatile rakstīja:
Pirmie jaunā MK noteikumi - obligātas ne tikai nrzīmes ar ģērboni (kur tad ir, btw?), bet arī Latvijas karodziņi pie logiem.
Ģerbonis - vīriešu dzimtes 2. deklinācijas lietvārdsLocīšana
Lietojuma biežums :
1.Oficiāla (piemēram, valsts, pilsētas, iestādes, kārtas, cilts) emblēma.
2.novecojis; joma: poligrāfija Viņetes vēstuļu papīriem, aploksnēm, faktūrām, kartēm utt.
bet nu tā ideja par ģerboni numurzīmēs ir stulba. Papildu izdevumi un labuma nekāda.
tik pat stulbi kā izkārt ukrainas karodziņu un izlikties par Latvijas un Ukrianas patriotiem. Izkāru karodziņu Latvijas nākotnei!
Ar numuriem un ģerboni tas pats |
Offline | |
|
Tune-L  | | 27. May 2026, 10:55 |
#2356
|
|
 Kopš: 12. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 20568
Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe
| Vienkāršs bizness, lai pasmeltu naudiņu no jefiņiem. 
----------------- Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
|
Offline | |
|
|
|
| Pukstis | | 28. May 2026, 15:41 |
#2357
|
|
 Kopš: 25. Jun 2008
Ziņojumi: 1107
Braucu ar:
|
27 May 2026, 10:50:39 @user rakstīja:
27 May 2026, 09:52:57 @Tune-L rakstīja:
26 May 2026, 15:43:37 @versatile rakstīja:
Pirmie jaunā MK noteikumi - obligātas ne tikai nrzīmes ar ģērboni (kur tad ir, btw?), bet arī Latvijas karodziņi pie logiem.
Ģerbonis - vīriešu dzimtes 2. deklinācijas lietvārdsLocīšana
Lietojuma biežums :
1.Oficiāla (piemēram, valsts, pilsētas, iestādes, kārtas, cilts) emblēma.
2.novecojis; joma: poligrāfija Viņetes vēstuļu papīriem, aploksnēm, faktūrām, kartēm utt.
bet nu tā ideja par ģerboni numurzīmēs ir stulba. Papildu izdevumi un labuma nekāda.
tik pat stulbi kā izkārt ukrainas karodziņu un izlikties par Latvijas un Ukrianas patriotiem. Izkāru karodziņu Latvijas nākotnei!
Ar numuriem un ģerboni tas pats
Beidz muldēt. |
Offline | |
|
| user | | 28. May 2026, 16:31 |
#2358
|
|
Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14493
Braucu ar:
|
28 May 2026, 15:41:36 @Pukstis rakstīja:
27 May 2026, 10:50:39 @user rakstīja:
27 May 2026, 09:52:57 @Tune-L rakstīja:
26 May 2026, 15:43:37 @versatile rakstīja:
Pirmie jaunā MK noteikumi - obligātas ne tikai nrzīmes ar ģērboni (kur tad ir, btw?), bet arī Latvijas karodziņi pie logiem.
Ģerbonis - vīriešu dzimtes 2. deklinācijas lietvārdsLocīšana
Lietojuma biežums :
1.Oficiāla (piemēram, valsts, pilsētas, iestādes, kārtas, cilts) emblēma.
2.novecojis; joma: poligrāfija Viņetes vēstuļu papīriem, aploksnēm, faktūrām, kartēm utt.
bet nu tā ideja par ģerboni numurzīmēs ir stulba. Papildu izdevumi un labuma nekāda.
tik pat stulbi kā izkārt ukrainas karodziņu un izlikties par Latvijas un Ukrianas patriotiem. Izkāru karodziņu Latvijas nākotnei!
Ar numuriem un ģerboni tas pats
Beidz muldēt.
nē nu pastāsti man - kā tas ģerbonis ko mainīs? nu kādam būs peļņa, kādam izdevumi, bet tas arī viss |
Offline | |
|
Arturiks  | | 28. May 2026, 16:34 |
#2359
|
|
 Kopš: 01. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9305
Braucu ar: 26 & 26 & 11
| Vēl pašas numurzīmes kļūs neglītākas.
Bet kāds noteikti teiks, ka mēs šā stiprināsim mūsu valsts nacionālo identitāti.  |
Offline | |
|
Araajz  | | 28. May 2026, 17:30 |
#2360
|
|
 Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28637
Braucu ar: E39
| Es gan gribu ģērboni, nevis to sliedi starp burtiem un cipariem 
Bet neatrodu, ka būtu pieņemti MK noteikumi  |
Offline | |
|