Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 196 viesi un 8 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » FLEIMS

Tēma: Banānrepublika VI

AutorsZiņojums
Arsm3ns
25. May 2026, 08:46 #2341

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1967

Braucu ar:


22 May 2026, 20:27:54 @badmoon rakstīja:

22 May 2026, 20:10:22 @kexxx rakstīja:
un šādi cilvēki kandidēs vēlēšanās...
https://x.com/KNL_LTV1/status/2057828476560802023


...un par viņiem arī balsos... ne jau vairākums, protams, bet savs elektorāts viņiem ir...
ušaks ir kur tagad ir, tur arī bija ždanoka. Kas tad šiem vainas? Latvijā ir sabiedrības daļiņa, kam šie patīk, pat ja ne patīk, tad kaut vai lai balsotu PRET esošajiem.
Sabrauks pietiekami daudz indusu, kāds Sings arī nāks pulciņā ar savām idejām Tā tā demokrātija funkcionē
Offline
Arsm3ns
25. May 2026, 14:03 #2342

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1967

Braucu ar:

Pēteris Zigmārs par Eviku Siladei, 2.5mio Latvijas populāciju un droniem
https://youtu.be/3IVtLIeZwkc?si=gXlkm-XSd18q6hsY
Offline
kkas
26. May 2026, 09:04 #2343

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10307

Braucu ar: Alfu

sarkanie zemnieki normāli šeptējas pa LVM. jaunajā kulberga valdībā arī turpinās. bet pie visa tāpat vainīga vienotība

Offline
bum_bumz
26. May 2026, 09:43 #2344

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7572

Braucu ar: E34


26 May 2026, 09:04:16 @kkas rakstīja:
sarkanie zemnieki normāli šeptējas pa LVM. jaunajā kulberga valdībā arī turpinās. bet pie visa tāpat vainīga vienotība



kā var nebūt vainīga, ja neuzpasē, bet kamdēļ jāuzpasē, ja sile pilna un barā cūkas labi ēd
Man gan liekas ka lielie valsts monopoli dzīvo savā pasaulē. Ministrija var tikai nākt palūgt, lai kautko atmet arī valsts kasē. LVM tēriņi ir unikāli.
Offline
kkas
26. May 2026, 10:08 #2345

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10307

Braucu ar: Alfu

Tur tāds labs zzs krampis izskatās uz visu. Pat MK balso kā vajag un kad vajag. Pagaidu padome 3 gadus, tas ir kā? Izskatās principa pēc budžetā netika maksātas dividendes, gaidīja laikam veidu kā pusmiljardu izshēmot ārā.

Tagad kad būs kulbergs, 100% nebūs raksti, kviekšana par kliķi un visu pārējo. Lidzīgi bija ar Dombrovski. Rakstīja visi un visur par jebkuru viņa pirdienu, kā par premjeri kļuva zzs ome, absolūts klusums, vispār nevarēja saprast vai mums ir vai nav premjere.
Offline
abyss
26. May 2026, 10:21 #2346

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8869

Braucu ar: e39 523

Nebūtu slikts variants aizliegt vienai partijai parvaldīt ministriju ilgāk kā 8 gadus pēc kārtas. Vai 8 gadus 16 gadu termiņa. Pat, ja partija dabū 50+% balsu tāpat jameklē tad ministrs no malas.
Offline
kkas
26. May 2026, 11:25 #2347

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10307

Braucu ar: Alfu

sarkanie zemnieki ir nr1 ļaunums. Pēc tam rašisti un vienotība top 3 :P
tas pats bija ar depozīta sistēmu episkā zzs ministra intervija - es pa MK logu pudeles mētājamies neredzu, tātad problēmas nav.
Offline
KM
26. May 2026, 14:58 #2348

Kopš: 28. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 7484

Braucu ar: ///M

visi tur ir velli, domaju ari kulbergs dziedas citu dziesmu kad so laidis pie siles

[ Šo ziņu laboja KM, 26 May 2026, 14:59:05 ]

Offline
versatile
26. May 2026, 15:43 #2349

Kopš: 03. Sep 2015

Ziņojumi: 1692

Braucu ar:

Pirmie jaunā MK noteikumi - obligātas ne tikai nrzīmes ar ģērboni (kur tad ir, btw?), bet arī Latvijas karodziņi pie logiem.
Offline
Arsm3ns
26. May 2026, 16:16 #2350

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1967

Braucu ar:

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/26.05.2...nasanai.a648821/

Ļoti precīza Bāltezera vai Garkalnes mājas cena. Čaļiem nebija jāiespringst kalkulējot izmaksas.
Offline
pikc
26. May 2026, 19:14 #2351

Kopš: 12. Mar 2010

Ziņojumi: 490

Braucu ar:

tātad- no jūlija +3 un novembrī ES vēl 2 piemetīs
Offline
TIINIZ
26. May 2026, 20:08 #2352

Kopš: 20. Jul 2004

Ziņojumi: 832

Braucu ar:


26 May 2026, 19:14:46 @pikc rakstīja:
tātad- no jūlija +3 un novembrī ES vēl 2 piemetīs


Ne gluži tik vienkārši! Lasot 2x var saprast par preču pozīcijām un VID piemērā var but klāt arī +12€
Offline
bum_bumz
26. May 2026, 23:29 #2353

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7572

Braucu ar: E34

Tad jau čois un temu apvienotās paciņas ķidās t.i. bez papildus izmaksām 2-3 dienas ilgāk nāks.
Pārpakojot stāvdrāzim bateriju paku, neko nevarēs nopelnīt Ar nosacījumu ja gatavās šeit nepaliek dārgāk. Jāsūta viss vairumā. Piemēram, BMS šeit vispār nevar nopirkt. Amazone = tā pati čaina
Offline
Tune-L
27. May 2026, 09:52 #2354

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe


26 May 2026, 15:43:37 @versatile rakstīja:
Pirmie jaunā MK noteikumi - obligātas ne tikai nrzīmes ar ģērboni (kur tad ir, btw?), bet arī Latvijas karodziņi pie logiem.



Ģerbonis - vīriešu dzimtes 2. deklinācijas lietvārdsLocīšana
Lietojuma biežums :
1.Oficiāla (piemēram, valsts, pilsētas, iestādes, kārtas, cilts) emblēma.
2.novecojis; joma: poligrāfija Viņetes vēstuļu papīriem, aploksnēm, faktūrām, kartēm utt.

-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline
user
27. May 2026, 10:50 #2355

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14493

Braucu ar:


27 May 2026, 09:52:57 @Tune-L rakstīja:

26 May 2026, 15:43:37 @versatile rakstīja:
Pirmie jaunā MK noteikumi - obligātas ne tikai nrzīmes ar ģērboni (kur tad ir, btw?), bet arī Latvijas karodziņi pie logiem.



Ģerbonis - vīriešu dzimtes 2. deklinācijas lietvārdsLocīšana
Lietojuma biežums :
1.Oficiāla (piemēram, valsts, pilsētas, iestādes, kārtas, cilts) emblēma.
2.novecojis; joma: poligrāfija Viņetes vēstuļu papīriem, aploksnēm, faktūrām, kartēm utt.

bet nu tā ideja par ģerboni numurzīmēs ir stulba. Papildu izdevumi un labuma nekāda.

tik pat stulbi kā izkārt ukrainas karodziņu un izlikties par Latvijas un Ukrianas patriotiem. Izkāru karodziņu Latvijas nākotnei!

Ar numuriem un ģerboni tas pats
Offline
Tune-L
27. May 2026, 10:55 #2356

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe

Vienkāršs bizness, lai pasmeltu naudiņu no jefiņiem.

-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline
Pukstis
28. May 2026, 15:41 #2357

Kopš: 25. Jun 2008

Ziņojumi: 1107

Braucu ar:


27 May 2026, 10:50:39 @user rakstīja:

27 May 2026, 09:52:57 @Tune-L rakstīja:

26 May 2026, 15:43:37 @versatile rakstīja:
Pirmie jaunā MK noteikumi - obligātas ne tikai nrzīmes ar ģērboni (kur tad ir, btw?), bet arī Latvijas karodziņi pie logiem.



Ģerbonis - vīriešu dzimtes 2. deklinācijas lietvārdsLocīšana
Lietojuma biežums :
1.Oficiāla (piemēram, valsts, pilsētas, iestādes, kārtas, cilts) emblēma.
2.novecojis; joma: poligrāfija Viņetes vēstuļu papīriem, aploksnēm, faktūrām, kartēm utt.

bet nu tā ideja par ģerboni numurzīmēs ir stulba. Papildu izdevumi un labuma nekāda.

tik pat stulbi kā izkārt ukrainas karodziņu un izlikties par Latvijas un Ukrianas patriotiem. Izkāru karodziņu Latvijas nākotnei!

Ar numuriem un ģerboni tas pats

Beidz muldēt.
Offline
user
28. May 2026, 16:31 #2358

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14493

Braucu ar:


28 May 2026, 15:41:36 @Pukstis rakstīja:

27 May 2026, 10:50:39 @user rakstīja:

27 May 2026, 09:52:57 @Tune-L rakstīja:

26 May 2026, 15:43:37 @versatile rakstīja:
Pirmie jaunā MK noteikumi - obligātas ne tikai nrzīmes ar ģērboni (kur tad ir, btw?), bet arī Latvijas karodziņi pie logiem.



Ģerbonis - vīriešu dzimtes 2. deklinācijas lietvārdsLocīšana
Lietojuma biežums :
1.Oficiāla (piemēram, valsts, pilsētas, iestādes, kārtas, cilts) emblēma.
2.novecojis; joma: poligrāfija Viņetes vēstuļu papīriem, aploksnēm, faktūrām, kartēm utt.

bet nu tā ideja par ģerboni numurzīmēs ir stulba. Papildu izdevumi un labuma nekāda.

tik pat stulbi kā izkārt ukrainas karodziņu un izlikties par Latvijas un Ukrianas patriotiem. Izkāru karodziņu Latvijas nākotnei!

Ar numuriem un ģerboni tas pats

Beidz muldēt.


nē nu pastāsti man - kā tas ģerbonis ko mainīs? nu kādam būs peļņa, kādam izdevumi, bet tas arī viss
Offline
Arturiks
28. May 2026, 16:34 #2359

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11

Vēl pašas numurzīmes kļūs neglītākas.

Bet kāds noteikti teiks, ka mēs šā stiprināsim mūsu valsts nacionālo identitāti.
Offline
Araajz
28. May 2026, 17:30 #2360

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28637

Braucu ar: E39

Es gan gribu ģērboni, nevis to sliedi starp burtiem un cipariem

Bet neatrodu, ka būtu pieņemti MK noteikumi
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4