Online

Pašreiz BMWPower skatās 184 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » FLEIMS

Tēma: Briesmu lietas XXXII

AutorsZiņojums
user
02. Jun 2026, 15:24 #5601

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14490

Braucu ar:


02 Jun 2026, 10:06:58 @uldens1 rakstīja:

01 Jun 2026, 22:59:45 @user rakstīja:
tas viss ir sūds, vot šis ir konkrēti pizģec:

https://www.delfi.lv/51042635/delfi-plus/120120...-macitaju-eimani
tie baznīckungi mēdz arī būt ka nav pedofili??Jeb tur obligāta prasība būt pedofilam Pieņemu ka gaismā nāk neliela daļa no baznīckungu noziegumiem


šī ir laba filma par tēmu:




https://www.imdb.com/title/tt1895587/

[ Šo ziņu laboja user, 02 Jun 2026, 15:25:52 ]

Offline
user
02. Jun 2026, 21:22 #5602

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14490

Braucu ar:

Restorāns Key to Rīga Doma laukumā ir pizgec.

Normāla skaļuma skan krievu mūzika visu laiku.. kauns reāli garām iet. Tā drīkst vispār?
Offline
badmoon
02. Jun 2026, 21:28 #5603

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8854

Braucu ar: Braucu ar

Valoda jau laikam aizliegta nav, ja vienīgi tās nav tur kādas kara dziesmas utt.
Konkrētā iestāde vai nu dunduki, vai urļiki apzināti izvēlas tjip "iegriezt labusiem"
Offline
user
02. Jun 2026, 21:29 #5604

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14490

Braucu ar:

Ņemot vērā ka tumba pagriezta uz doma laukuma centru ir konkrēti piderasi
Offline
kexxx
02. Jun 2026, 21:40 #5605

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14199

Braucu ar:


02 Jun 2026, 21:22:46 @user rakstīja:
Restorāns Key to Rīga Doma laukumā ir pizgec.

Normāla skaļuma skan krievu mūzika visu laiku.. kauns reāli garām iet. Tā drīkst vispār?


brīnos, kā tas vsp vēl pastāv, ņemot vērā tā izmēru un atrašanās vietu, jo tur tak nekad nav cilvēku

edit: varbūt īpašnieks kkāds miljonārs

[ Šo ziņu laboja kexxx, 02 Jun 2026, 21:41:34 ]

Offline
user
02. Jun 2026, 21:51 #5606

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14490

Braucu ar:

īpašnieks 100% kaut kāds pideras, ja tā uzvedas
Offline
user
02. Jun 2026, 21:52 #5607

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14490

Braucu ar:

interesanti:

o intervijā DB atzīst restorānu Key to Riga (Rīgas atslēga) un Rockabilly House īpašnieks Raimonds Ungurs, kurš jau ceturto gadu pēc kārtas organizē Ziemassvētku tirdziņu Līvu laukumā, cenšoties Latvijā iedzīvināt Ziemassvētku tirdziņu kultūru un solot, ka pēc desmit gadiem šajā laukumā būs tādi pati atmosfēra kā Vācijas lielākajās pilsētās. Viņš glabā vēsturiskās Rīgas atslēgas un izveido pilsētā pirmo Ziemassvētku egli, ko rotā īstas sveces.

[ Šo ziņu laboja user, 02 Jun 2026, 21:53:09 ]

Offline
Indo
02. Jun 2026, 21:54 #5608

Kopš: 18. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 5375

Braucu ar:


02 Jun 2026, 21:22:46 @user rakstīja:
Restorāns Key to Rīga Doma laukumā ir pizgec.

Normāla skaļuma skan krievu mūzika visu laiku.. kauns reāli garām iet. Tā drīkst vispār?


Vislētākā provokācija. Lai gan, cik lēta varētu būt telpu arenda šādā lokācijā? Varianti: a) uzsākt ko un būs brēka "russkih bjut/ushemļajut jazik" - neder!

b) sarunāt ar PP, lai izslēdz uz brīdi kameras. izraut to iekārtu/skaļuni un iztīt pa lakumu.

Offline
kexxx
03. Jun 2026, 09:25 #5609

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14199

Braucu ar:

atsauksmes par to restūzi arī nu tādas- īsi sakot, pasūdīgas... reāli interesanti- kā tas joprojām turas virs ūdens...
Offline
Mizx
04. Jun 2026, 13:00 #5610

Kopš: 26. Apr 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7676

Braucu ar:


01 Jun 2026, 22:59:45 @user rakstīja:
tas viss ir sūds, vot šis ir konkrēti pizģec:

https://www.delfi.lv/51042635/delfi-plus/120120...-macitaju-eimani
Ir jau kam ne tikai bērni patīk, bet pilns komplekts sex, drugs, rock&roll.
Offline
kexxx
04. Jun 2026, 20:50 #5611

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14199

Braucu ar:

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/03.06.2...-gabalu.a650013/
Offline
user
04. Jun 2026, 22:23 #5612

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14490

Braucu ar:


04 Jun 2026, 20:50:06 @kexxx rakstīja:
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/03.06.2...-gabalu.a650013/


jā zbis kāpt kalnos!

tā viena meitene, kas gāja bojā, paskatījos viņas soc tīklus.. gaida, gatavojs, priecājas.. nu kruti , redz, ka cilvēki ir dzīvi un ko dara!

un joprojām, labāk nomirt kaifojot nekā eksistēt.

ja tā padomā - visdzīvākās sajūtas ir bijušas, kad esmu līdzīgā situācijā vistuvāk nāvei bijis. tas ir kruti
Offline
user
04. Jun 2026, 23:20 #5613

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14490

Braucu ar:

forš video par Denali jeb McKinley

Spied "Play", lai skatītos video!
Offline
abyss
04. Jun 2026, 23:51 #5614

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8867

Braucu ar: e39 523

Šeit jāpiekrīt user. Cilvēki vienmēr ir mēģinājuši pārkāpt robežas, darīt neiespējamo. Tāda ir cilvēka būtība. Protams, citi kāpj Everestā, citi atklāj jaunu zupas recepti, katram savs.
Offline
protams
05. Jun 2026, 09:26 #5615

Kopš: 11. Nov 2005

Ziņojumi: 6309

Braucu ar: NS7

Piekrītu tas viss ir skaisti, kruta utt, bet vai tur tam pasākumam ir kāda apdrošināšana pret šadiem gadījumiem, kurš par to glābšanu beigās maksā?
Saprotu, ka kādu vārdu nest pasaulē ir labi, bet kāds ir cits reāls pienesums sabiedrībai no tām kāpelēšanām un pastaigām
P.s. līdzjūtības.



-----------------
Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju!
Offline
dsks
05. Jun 2026, 09:32 #5616

Kopš: 12. Nov 2008

No: Liepāja

Ziņojumi: 1740

Braucu ar:


05 Jun 2026, 09:26:22 @protams rakstīja:
Piekrītu tas viss ir skaisti, kruta utt, bet vai tur tam pasākumam ir kāda apdrošināšana pret šadiem gadījumiem, kurš par to glābšanu beigās maksā?
Saprotu, ka kādu vārdu nest pasaulē ir labi, bet kāds ir cits reāls pienesums sabiedrībai no tām kāpelēšanām un pastaigām
P.s. līdzjūtības.




Cik tur Everestā šodien uzkāpt 40 vai 50 pakas jau nepieciešamas? Tāds arī ir pienesums, ka ap to strādā vesela infrastruktūra ... šerpām iespējams tas arī ir vienīgais ienākumu avots
Offline
RVR
05. Jun 2026, 09:35 #5617

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23059

Braucu ar: RVR


05 Jun 2026, 09:26:22 @protams rakstīja:

kāds ir cits reāls pienesums sabiedrībai



Ja tas ir privāti finansēts pasākums, tad nav jau obligāti jābūt kādam pienesumam... katrs izklaidējas kā patīk. Tas, ka slikta iznākuma gadījumā publikā ir haips, jau ir cits stāsts.

Savukārt tieši tur uz vietas iesaistītos reindžerus, glābējus, u.c., uztur vietējā vara. Viņi to dara, jo vietējiem uzņēmējiem tas ir bizness, visi tie alpīnisti un tūristi tur tērē naudu.
Offline
kexxx
05. Jun 2026, 09:50 #5618

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14199

Braucu ar:

paskatieties usera ielikto video, tur diezgan labi pastāstīts par to kalnu
uz to pelna gan mazās aviokompānijas, kuras nogādā tur kāpējus, gan tuvākā pilsētiņa, kas dzīvo pārsvarā no tūristiem
Offline
subaru
05. Jun 2026, 10:04 #5619

Kopš: 17. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 10489

Braucu ar: rokām uz stūres

Nav gan atbildēts kurš beigu beigās samaksā par glābšanas/mirstīgo atlieku nocelšanas operācijām.

Pieļauju, ka atkarīgs no valsts un kalna. Kaut kur varbūt tas ir kā parasta palīdzība. Kaut kur varbūt jābūt apdrošināšanai, kas to sedz. Kaut kur varbūt pečāk pats/mantinieki iekuļas parādos ...
Offline
user
05. Jun 2026, 11:21 #5620

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14490

Braucu ar:

Tā ir apdrošināšana, ko privāti arī paņem.

Ļoti bieži arī paliek kalnos mirstīgās atliekas, bet tāpat kā braucot slēpot vai sauļoties taču cilvēki nopērk apdrošināšanu, kur arī ietver vai neietver mirstīgo atlieku nogādāšanu atpakaļ valstī vai nocelšanu ar helikopteru no kalna, ja sūdi un tās kompānijas saņem labu naudu no apdrošinātājiem par šo
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4