| Autors | Ziņojums |
| user | | 02. Jun 2026, 15:24 |
#5601
|
|
Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14490
Braucu ar:
|
02 Jun 2026, 10:06:58 @uldens1 rakstīja:
01 Jun 2026, 22:59:45 @user rakstīja:
tas viss ir sūds, vot šis ir konkrēti pizģec:
https://www.delfi.lv/51042635/delfi-plus/120120...-macitaju-eimani
tie baznīckungi mēdz arī būt ka nav pedofili??Jeb tur obligāta prasība būt pedofilam Pieņemu ka gaismā nāk neliela daļa no baznīckungu noziegumiem
šī ir laba filma par tēmu:
https://www.imdb.com/title/tt1895587/[ Šo ziņu laboja user, 02 Jun 2026, 15:25:52 ] |
Offline | |
|
| user | | 02. Jun 2026, 21:22 |
#5602
|
|
Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14490
Braucu ar:
| Restorāns Key to Rīga Doma laukumā ir pizgec.
Normāla skaļuma skan krievu mūzika visu laiku.. kauns reāli garām iet. Tā drīkst vispār? |
Offline | |
|
badmoon  | | 02. Jun 2026, 21:28 |
#5603
|
|
 Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8854
Braucu ar: Braucu ar
| Valoda jau laikam aizliegta nav, ja vienīgi tās nav tur kādas kara dziesmas utt. 
Konkrētā iestāde vai nu dunduki, vai urļiki apzināti izvēlas tjip "iegriezt labusiem" |
Offline | |
|
| user | | 02. Jun 2026, 21:29 |
#5604
|
|
Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14490
Braucu ar:
| Ņemot vērā ka tumba pagriezta uz doma laukuma centru ir konkrēti piderasi |
Offline | |
|
| kexxx | | 02. Jun 2026, 21:40 |
#5605
|
|
 Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14199
Braucu ar:
|
02 Jun 2026, 21:22:46 @user rakstīja:
Restorāns Key to Rīga Doma laukumā ir pizgec.
Normāla skaļuma skan krievu mūzika visu laiku.. kauns reāli garām iet. Tā drīkst vispār?
brīnos, kā tas vsp vēl pastāv, ņemot vērā tā izmēru un atrašanās vietu, jo tur tak nekad nav cilvēku 
edit: varbūt īpašnieks kkāds miljonārs  [ Šo ziņu laboja kexxx, 02 Jun 2026, 21:41:34 ] |
Offline | |
|
| user | | 02. Jun 2026, 21:51 |
#5606
|
|
Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14490
Braucu ar:
| īpašnieks 100% kaut kāds pideras, ja tā uzvedas |
Offline | |
|
| user | | 02. Jun 2026, 21:52 |
#5607
|
|
Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14490
Braucu ar:
| interesanti:
o intervijā DB atzīst restorānu Key to Riga (Rīgas atslēga) un Rockabilly House īpašnieks Raimonds Ungurs, kurš jau ceturto gadu pēc kārtas organizē Ziemassvētku tirdziņu Līvu laukumā, cenšoties Latvijā iedzīvināt Ziemassvētku tirdziņu kultūru un solot, ka pēc desmit gadiem šajā laukumā būs tādi pati atmosfēra kā Vācijas lielākajās pilsētās. Viņš glabā vēsturiskās Rīgas atslēgas un izveido pilsētā pirmo Ziemassvētku egli, ko rotā īstas sveces.
[ Šo ziņu laboja user, 02 Jun 2026, 21:53:09 ] |
Offline | |
|
| Indo | | 02. Jun 2026, 21:54 |
#5608
|
|
 Kopš: 18. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 5375
Braucu ar:
|
02 Jun 2026, 21:22:46 @user rakstīja:
Restorāns Key to Rīga Doma laukumā ir pizgec.
Normāla skaļuma skan krievu mūzika visu laiku.. kauns reāli garām iet. Tā drīkst vispār?
Vislētākā provokācija. Lai gan, cik lēta varētu būt telpu arenda šādā lokācijā? Varianti: a) uzsākt ko un būs brēka "russkih bjut/ushemļajut jazik" - neder!
b) sarunāt ar PP, lai izslēdz uz brīdi kameras. izraut to iekārtu/skaļuni un iztīt pa lakumu.
|
Offline | |
|
|
|
| kexxx | | 03. Jun 2026, 09:25 |
#5609
|
|
 Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14199
Braucu ar:
| atsauksmes par to restūzi arī nu tādas- īsi sakot, pasūdīgas... reāli interesanti- kā tas joprojām turas virs ūdens... |
Offline | |
|
| Mizx | | 04. Jun 2026, 13:00 |
#5610
|
|
 Kopš: 26. Apr 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 7676
Braucu ar:
|
01 Jun 2026, 22:59:45 @user rakstīja:
tas viss ir sūds, vot šis ir konkrēti pizģec:
https://www.delfi.lv/51042635/delfi-plus/120120...-macitaju-eimani
Ir jau kam ne tikai bērni patīk, bet pilns komplekts sex, drugs, rock&roll. |
Offline | |
|
| kexxx | | 04. Jun 2026, 20:50 |
#5611
|
|
 Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14199
Braucu ar:
| https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/03.06.2...-gabalu.a650013/ |
Offline | |
|
| user | | 04. Jun 2026, 22:23 |
#5612
|
|
Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14490
Braucu ar:
|
04 Jun 2026, 20:50:06 @kexxx rakstīja:
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/03.06.2...-gabalu.a650013/
jā zbis kāpt kalnos!
tā viena meitene, kas gāja bojā, paskatījos viņas soc tīklus.. gaida, gatavojs, priecājas.. nu kruti , redz, ka cilvēki ir dzīvi un ko dara! 
un joprojām, labāk nomirt kaifojot nekā eksistēt.
ja tā padomā - visdzīvākās sajūtas ir bijušas, kad esmu līdzīgā situācijā vistuvāk nāvei bijis. tas ir kruti |
Offline | |
|
| user | | 04. Jun 2026, 23:20 |
#5613
|
|
Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14490
Braucu ar:
| forš video par Denali jeb McKinley
 Spied "Play", lai skatītos video! |
Offline | |
|
| abyss | | 04. Jun 2026, 23:51 |
#5614
|
|
 Kopš: 26. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 8867
Braucu ar: e39 523
| Šeit jāpiekrīt user. Cilvēki vienmēr ir mēģinājuši pārkāpt robežas, darīt neiespējamo. Tāda ir cilvēka būtība. Protams, citi kāpj Everestā, citi atklāj jaunu zupas recepti, katram savs. |
Offline | |
|
protams  | | 05. Jun 2026, 09:26 |
#5615
|
|
 Kopš: 11. Nov 2005
Ziņojumi: 6309
Braucu ar: NS7
| Piekrītu tas viss ir skaisti, kruta utt, bet vai tur tam pasākumam ir kāda apdrošināšana pret šadiem gadījumiem, kurš par to glābšanu beigās maksā?
Saprotu, ka kādu vārdu nest pasaulē ir labi, bet kāds ir cits reāls pienesums sabiedrībai no tām kāpelēšanām un pastaigām 
P.s. līdzjūtības.
----------------- Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju! |
Offline | |
|
| dsks | | 05. Jun 2026, 09:32 |
#5616
|
|
 Kopš: 12. Nov 2008
No: Liepāja
Ziņojumi: 1740
Braucu ar:
|
05 Jun 2026, 09:26:22 @protams rakstīja:
Piekrītu tas viss ir skaisti, kruta utt, bet vai tur tam pasākumam ir kāda apdrošināšana pret šadiem gadījumiem, kurš par to glābšanu beigās maksā?
Saprotu, ka kādu vārdu nest pasaulē ir labi, bet kāds ir cits reāls pienesums sabiedrībai no tām kāpelēšanām un pastaigām 
P.s. līdzjūtības.
Cik tur Everestā šodien uzkāpt 40 vai 50 pakas jau nepieciešamas? Tāds arī ir pienesums, ka ap to strādā vesela infrastruktūra ... šerpām iespējams tas arī ir vienīgais ienākumu avots |
Offline | |
|
|
|
RVR  | | 05. Jun 2026, 09:35 |
#5617
|
|
 Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23059
Braucu ar: RVR
|
05 Jun 2026, 09:26:22 @protams rakstīja:
kāds ir cits reāls pienesums sabiedrībai
Ja tas ir privāti finansēts pasākums, tad nav jau obligāti jābūt kādam pienesumam... katrs izklaidējas kā patīk. Tas, ka slikta iznākuma gadījumā publikā ir haips, jau ir cits stāsts.
Savukārt tieši tur uz vietas iesaistītos reindžerus, glābējus, u.c., uztur vietējā vara. Viņi to dara, jo vietējiem uzņēmējiem tas ir bizness, visi tie alpīnisti un tūristi tur tērē naudu. |
Offline | |
|
| kexxx | | 05. Jun 2026, 09:50 |
#5618
|
|
 Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14199
Braucu ar:
| paskatieties usera ielikto video, tur diezgan labi pastāstīts par to kalnu
uz to pelna gan mazās aviokompānijas, kuras nogādā tur kāpējus, gan tuvākā pilsētiņa, kas dzīvo pārsvarā no tūristiem |
Offline | |
|
| subaru | | 05. Jun 2026, 10:04 |
#5619
|
|
 Kopš: 17. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 10489
Braucu ar: rokām uz stūres
| Nav gan atbildēts kurš beigu beigās samaksā par glābšanas/mirstīgo atlieku nocelšanas operācijām.
Pieļauju, ka atkarīgs no valsts un kalna. Kaut kur varbūt tas ir kā parasta palīdzība. Kaut kur varbūt jābūt apdrošināšanai, kas to sedz. Kaut kur varbūt pečāk pats/mantinieki iekuļas parādos ... |
Offline | |
|
| user | | 05. Jun 2026, 11:21 |
#5620
|
|
Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14490
Braucu ar:
| Tā ir apdrošināšana, ko privāti arī paņem.
Ļoti bieži arī paliek kalnos mirstīgās atliekas, bet tāpat kā braucot slēpot vai sauļoties taču cilvēki nopērk apdrošināšanu, kur arī ietver vai neietver mirstīgo atlieku nogādāšanu atpakaļ valstī vai nocelšanu ar helikopteru no kalna, ja sūdi un tās kompānijas saņem labu naudu no apdrošinātājiem par šo |
Offline | |
|