Online
Pašreiz BMWPower skatās 171 viesi un 8 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Briesmu lietas XXXII
| Autors | Ziņojums |
| kexxx | | 01. Jun 2026, 15:05 |
#5581
|
|  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14199
Braucu ar:
|
01 Jun 2026, 14:32:21 @AK777 rakstīja:
Skaidrs, ka stulbības par to deguna sišanu. Starp degunu un galvaskausu jau ir kauls, tāpēc spiedienu nolaist caur degunu par teorētiski nevar darboties. Pareizā metode ir izurbt galvaskausā caurumu ar 6-8 mm pobedīta urbi. Tāpēc arī apzinīgiem autovadītājiem blakus aptieciņai ir jāvadā Jasper aķene.
uz akumulatoriem nevar paļauties, ja nu vajadzīgajā brīdī ir izlādējies 
| Offline | | |
RSAWorkshop  | | 01. Jun 2026, 15:16 |
#5582
|
|  Kopš: 13. Dec 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 8358
Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31
|
01 Jun 2026, 13:57:09 @treshaa_josla rakstīja:
Tikko izgāju TCCC. NAEMT akreditētos, viss pēc feng-shui
Tur viskautko mācīja, bet tāda štelle gan nebija. 
Žēl, ka kursiki beidzās, būtu uzvaicājis par šo metodi instruktoriem, nešaubīgi - sagādājis kādu jautrības brīdi 
Nu ceru, ka vismaz nav jaunums tas, ka smagumus nedrīkst cilāt pēc deguna manipulācijām ir dēļ tā, ka var ļoti ātri noasiņot un to gandrīz nevar apturēt, nevis vienkārši mediķu iegriba
P.S. Cerams, ka vismaz žņaugu likšana nav smieklīgi ne? 
----------------- RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993 | Offline | | |
| bills | | 01. Jun 2026, 16:08 |
#5583
|
|  Kopš: 02. Jan 2009
Ziņojumi: 1242
Braucu ar:
|
01 Jun 2026, 15:16:05 @RSAWorkshop rakstīja:
01 Jun 2026, 13:57:09 @treshaa_josla rakstīja:
Tikko izgāju TCCC. NAEMT akreditētos, viss pēc feng-shui
Tur viskautko mācīja, bet tāda štelle gan nebija. 
Žēl, ka kursiki beidzās, būtu uzvaicājis par šo metodi instruktoriem, nešaubīgi - sagādājis kādu jautrības brīdi 
Nu ceru, ka vismaz nav jaunums tas, ka smagumus nedrīkst cilāt pēc deguna manipulācijām ir dēļ tā, ka var ļoti ātri noasiņot un to gandrīz nevar apturēt, nevis vienkārši mediķu iegriba
P.S. Cerams, ka vismaz žņaugu likšana nav smieklīgi ne? 
Salauzts deguns jau pats par sevi ir ļoti nepatīkama trauma, ne tik sāpīga bet tieši nepatīkama. No tà vien var atslēgties.
| Offline | | |
| mrCage | | 01. Jun 2026, 16:13 |
#5584
|
| Kopš: 03. Apr 2021
Ziņojumi: 2147
Braucu ar:
|
01 Jun 2026, 11:52:03 @Mikels rakstīja:
Vot eto pavarot 
Cietušais, kurš dzimis 1998. gadā, ir dzīvs un no medicīnas iestādes palaists mājās.
https://www.delfi.lv/161/criminal/120120805/kau...esu-parkvalifice
Nu re,sitējs būs ticis cauri ar vieglu izbīli , dabūs kādu naudassodiņu vai sab. darbus un atkal varēs vicināt dūres līdz reāli kādu nositīs.
Šitādiem publiski vicināt dūres mīlētājiem jādod vismaz 10 gadi nosacīto un pēc tam reāli 10 gadi ,ja nespēj noturēties .
Par to aicinājumu iejaukties kautiņos ,ta nu nah, tā ir pašnāvība.Var dabūt nazi ribās un pēc tam vēl pašu par vainīgiem pataisīs. Šitie huligāni labi zin ,ko un kā pēc tam stāstīt policijai ,lai mēģinātu nolekt no atbildības.
Nu un tautā baumo ,ka šitādi huligāni bieži varot būt mentiem draugi un tā tiekot vaļā no atbildības.Bet nu tie droši vien ir meli .
Ja nu gribās nodarboties ar taisnīgumu ,tad jānēsā līdz piparene ,vēlams to puslitra (vai cik tur iet iekšā) kanneli ,lai var noliet visu ielu.
| Offline | | |
| uldens1 | | 01. Jun 2026, 17:04 |
#5585
|
|  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17340
Braucu ar:
|
01 Jun 2026, 16:13:45 @mrCage rakstīja:
01 Jun 2026, 11:52:03 @Mikels rakstīja:
Vot eto pavarot 
Cietušais, kurš dzimis 1998. gadā, ir dzīvs un no medicīnas iestādes palaists mājās.
https://www.delfi.lv/161/criminal/120120805/kau...esu-parkvalifice
Nu re,sitējs būs ticis cauri ar vieglu izbīli , dabūs kādu naudassodiņu vai sab. darbus un atkal varēs vicināt dūres līdz reāli kādu nositīs.
Šitādiem publiski vicināt dūres mīlētājiem jādod vismaz 10 gadi nosacīto un pēc tam reāli 10 gadi ,ja nespēj noturēties .
Par to aicinājumu iejaukties kautiņos ,ta nu nah, tā ir pašnāvība.Var dabūt nazi ribās un pēc tam vēl pašu par vainīgiem pataisīs. Šitie huligāni labi zin ,ko un kā pēc tam stāstīt policijai ,lai mēģinātu nolekt no atbildības.
Nu un tautā baumo ,ka šitādi huligāni bieži varot būt mentiem draugi un tā tiekot vaļā no atbildības.Bet nu tie droši vien ir meli .
Ja nu gribās nodarboties ar taisnīgumu ,tad jānēsā līdz piparene ,vēlams to puslitra (vai cik tur iet iekšā) kanneli ,lai var noliet visu ielu.
tikai kurš tur sitējs,tas kas atrāvas jau pats gāja sparingot,vismaz video tas ir redzams,protams pašu sākumu nezinu | Offline | | |
| abyss | | 01. Jun 2026, 17:23 |
#5586
|
|  Kopš: 26. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 8867
Braucu ar: e39 523
| Huh, sitējs latvietis un tas, kurš pa seju dabūja tad krievs? Tad ņemu, daļu savu vārdu atpakaļ. Pievienojos kopīgajama viedoklim, ka kāvušies vienmēr un visur un nevajag te no mušas ziloni uzpūst.
Atvainojos par pāragri izdarītajiem secinājumiem  | Online | | |
upis  | | 01. Jun 2026, 21:20 |
#5587
|
| Kopš: 11. Jul 2002
Ziņojumi: 6727
Braucu ar: M2A2
|
01 Jun 2026, 17:23:25 @abyss rakstīja:
Huh, sitējs latvietis un tas, kurš pa seju dabūja tad krievs? Tad ņemu, daļu savu vārdu atpakaļ. Pievienojos kopīgajama viedoklim, ka kāvušies vienmēr un visur un nevajag te no mušas ziloni uzpūst.
Atvainojos par pāragri izdarītajiem secinājumiem 
A nu tā ir cita lieta! Tad jau viss ir ok 
| Offline | | |
crime  | | 01. Jun 2026, 21:32 |
#5588
|
|  Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9128
Braucu ar: m635csi
|
01 Jun 2026, 21:20:49 @upis rakstīja:
01 Jun 2026, 17:23:25 @abyss rakstīja:
Huh, sitējs latvietis un tas, kurš pa seju dabūja tad krievs? Tad ņemu, daļu savu vārdu atpakaļ. Pievienojos kopīgajama viedoklim, ka kāvušies vienmēr un visur un nevajag te no mušas ziloni uzpūst.
Atvainojos par pāragri izdarītajiem secinājumiem 
A nu tā ir cita lieta! Tad jau viss ir ok 
upi, veco zēn, te daudz kas no 2002.g. ir pamainījies  | Offline | | |
|
|
| user | | 01. Jun 2026, 22:59 |
#5589
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14490
Braucu ar:
| tas viss ir sūds, vot šis ir konkrēti pizģec:
https://www.delfi.lv/51042635/delfi-plus/120120...-macitaju-eimani | Offline | | |
| Mizx | | 01. Jun 2026, 23:26 |
#5590
|
|  Kopš: 26. Apr 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 7676
Braucu ar:
|
01 Jun 2026, 22:59:45 @user rakstīja:
tas viss ir sūds, vot šis ir konkrēti pizģec:
https://www.delfi.lv/51042635/delfi-plus/120120...-macitaju-eimani
10 Catholic priest all die in a bus accident. When they arrive at the pearly gates, St Peter Acknowledges them. He sees that they're all priests and immediately says: "If any of you a pedophiles, there's no point waiting here. You might as well fuck off straight to hell right now!".
9 of the priests turn around and begin to walk away.
St Peter calls after them. "AND TAKE THE DEAF BASTARD WITH YOU TOO!" | Offline | | |
| user | | 01. Jun 2026, 23:37 |
#5591
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14490
Braucu ar:
|
01 Jun 2026, 23:26:12 @Mizx rakstīja:
01 Jun 2026, 22:59:45 @user rakstīja:
tas viss ir sūds, vot šis ir konkrēti pizģec:
https://www.delfi.lv/51042635/delfi-plus/120120...-macitaju-eimani
10 Catholic priest all die in a bus accident. When they arrive at the pearly gates, St Peter Acknowledges them. He sees that they're all priests and immediately says: "If any of you a pedophiles, there's no point waiting here. You might as well fuck off straight to hell right now!".
9 of the priests turn around and begin to walk away.
St Peter calls after them. "AND TAKE THE DEAF BASTARD WITH YOU TOO!"
un par tēmu melns humors:
https://www.instagram.com/reels/DYbBE7wx7ys/ | Offline | | |
| Dandzs | | 02. Jun 2026, 00:13 |
#5592
|
|  Kopš: 30. Jan 2009
Ziņojumi: 175
Braucu ar: 4x4
|
01 Jun 2026, 23:37:31 @user rakstīja:
01 Jun 2026, 23:26:12 @Mizx rakstīja:
01 Jun 2026, 22:59:45 @user rakstīja:
tas viss ir sūds, vot šis ir konkrēti pizģec:
https://www.delfi.lv/51042635/delfi-plus/120120...-macitaju-eimani
10 Catholic priest all die in a bus accident. When they arrive at the pearly gates, St Peter Acknowledges them. He sees that they're all priests and immediately says: "If any of you a pedophiles, there's no point waiting here. You might as well fuck off straight to hell right now!".
9 of the priests turn around and begin to walk away.
St Peter calls after them. "AND TAKE THE DEAF BASTARD WITH YOU TOO!"
un par tēmu melns humors:
https://www.instagram.com/reels/DYbBE7wx7ys/
https://www.youtube.com/watch?v=7Tu8Y5g8pXg | Offline | | |
Hektors  | | 02. Jun 2026, 08:23 |
#5593
|
|  Kopš: 11. Aug 2005
Ziņojumi: 3872
Braucu ar: Kas ir ar to arī braucu!
|
01 Jun 2026, 12:15:28 @user rakstīja:
01 Jun 2026, 12:14:09 @smudo rakstīja:
01 Jun 2026, 12:01:30 @Arsm3ns rakstīja:
Kurš tur gobzis atkal pīli palaida? Reka poliči raksta, ka viegli iepļaukāts esot un puikas tikai paālējās.
Viņš savā profilā parasti iesūtīatajai info baigo izpēti neveic - publicē gandrīz visu, ko viņam pārsūta. Galvenais ir hype un trafiks IG kontā.
jā, viņam pilnīgi pajāt viss, svarīgi sekotāji, kuri viņu apbrīno un pielūdz 
pretrunās ar sevi mauc visu laiku 
Bet kā viņš nabadziņš apvainojas kas kāds privatā vēstulē aizrāda ka viņam nav taisniba, nobloķe un pasaka ka viņam vienigajam ir tiesibas savā privātāja profilā rakstit ko grib un nevienam nav tiesibas mācīt vinam dzivot. 
-----------------
Ja jūs domājat ka es rakstu kā daunis un kautkur nav komatu tad aizrijaties ar viņiem un saliekat paši!,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, © Toms
| Offline | | |
| Arsm3ns | | 02. Jun 2026, 08:32 |
#5594
|
|  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1964
Braucu ar:
|
01 Jun 2026, 22:59:45 @user rakstīja:
tas viss ir sūds, vot šis ir konkrēti pizģec:
https://www.delfi.lv/51042635/delfi-plus/120120...-macitaju-eimani
bieži varas kārie ir pēdēefie epstīntrampi. Var izbaudīt varu pār tautu un sevi pasargāt nespējīgiem bērniem. Tad nu mācītājs ir tāds zema ranga.. nu līdz lielajai politikai vai šowbizam netika, tad paliek bāznīca. Jo tur arī nāk dzīves pabērni, pār kuriem sajust savu autoritātes varu. Ne tik lielu kā politikā vai šowbizā, bet tomēr, pa kādam kumosiņam atkrīt.
Un koksa vietā kāds baznīcvīns  | Offline | | |
| ppp1 | | 02. Jun 2026, 08:47 |
#5595
|
| Kopš: 01. Jun 2026
Ziņojumi: 10
Braucu ar:
|
01 Jun 2026, 15:16:05 @RSAWorkshop rakstīja:
01 Jun 2026, 13:57:09 @treshaa_josla rakstīja:
Tikko izgāju TCCC. NAEMT akreditētos, viss pēc feng-shui
Tur viskautko mācīja, bet tāda štelle gan nebija. 
Žēl, ka kursiki beidzās, būtu uzvaicājis par šo metodi instruktoriem, nešaubīgi - sagādājis kādu jautrības brīdi 
Nu ceru, ka vismaz nav jaunums tas, ka smagumus nedrīkst cilāt pēc deguna manipulācijām ir dēļ tā, ka var ļoti ātri noasiņot un to gandrīz nevar apturēt, nevis vienkārši mediķu iegriba
P.S. Cerams, ka vismaz žņaugu likšana nav smieklīgi ne? 
Čali, tu pielīdzini zņaugu pielietošanu, kas ir absolūti normāla, izpētīta un zinātniski pamatota, ar kaut kādu izdomātu sūdu "spiediena atbrīvošanu uzpišot pa deguju". Tu taču troļlo, ja  | Offline | | |
| kexxx | | 02. Jun 2026, 09:25 |
#5596
|
|  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14199
Braucu ar:
| rsa, tavi ar medicīnu saistītie padomi ir vnk zelta fonds 
atklāšu noslēpumu- pēc jebkuras kaut cik nopietnas ķirurģiskas operācijas (kas ir lielāka par izrautu zobu vai nooperētu kārpu) nav vēlama fiziska slodze | Offline | | |
|
|
| uldens1 | | 02. Jun 2026, 10:06 |
#5597
|
|  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17340
Braucu ar:
|
01 Jun 2026, 22:59:45 @user rakstīja:
tas viss ir sūds, vot šis ir konkrēti pizģec:
https://www.delfi.lv/51042635/delfi-plus/120120...-macitaju-eimani
tie baznīckungi mēdz arī būt ka nav pedofili??Jeb tur obligāta prasība būt pedofilam Pieņemu ka gaismā nāk neliela daļa no baznīckungu noziegumiem | Offline | | |
| kexxx | | 02. Jun 2026, 11:14 |
#5598
|
|  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14199
Braucu ar:
| es domāju, ka vispār liela daļa no dzimumnoziegumiem kā tādiem paliek nenoziņoti/neatklāti/neizmeklēti | Offline | | |
| kkas | | 02. Jun 2026, 11:34 |
#5599
|
|  Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10305
Braucu ar: Alfu
| Loģiski. Zinot kādas amēbas un debiloīdi ir ticīgie, paši vecāki pieved savus bērnus, noklusē un tamlīdzīgi. Macītājs tik noloca klasiskās frāzes. | Offline | | |
| kexxx | | 02. Jun 2026, 13:58 |
#5600
|
|  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14199
Braucu ar:
|
02 Jun 2026, 11:34:15 @kkas rakstīja:
Loģiski. Zinot kādas amēbas un debiloīdi ir ticīgie, paši vecāki pieved savus bērnus, noklusē un tamlīdzīgi. Macītājs tik noloca klasiskās frāzes.
visbiežāk par upuriem kļūst neaizsargāti, novārtā pamesti bērni, kuriem vecāku nav (vai arī viņi ir bērnus pametuši, alkoholiķi, narkomāni utt)
tieši tā bija rakstā minētajai sievietei, citāts "Es nāku no ģimenes, kur nebiju vajadzīga, kura mani atstāja novārtā. Man vispār nav bijis bērnības kā tādas. Mammai mani nevajadzēja, tāpēc aizveda pie vecmammas, kas ik pa laikam pieskatīja."
viņiem nav kam īsti pasūdzēties, neviens viņos neklausās un tā arī varmākas izmūk no soda | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4
|