Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 171 viesi un 8 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » FLEIMS

Tēma: Briesmu lietas XXXII

AutorsZiņojums
kexxx
01. Jun 2026, 15:05 #5581

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14199

Braucu ar:


01 Jun 2026, 14:32:21 @AK777 rakstīja:
Skaidrs, ka stulbības par to deguna sišanu. Starp degunu un galvaskausu jau ir kauls, tāpēc spiedienu nolaist caur degunu par teorētiski nevar darboties. Pareizā metode ir izurbt galvaskausā caurumu ar 6-8 mm pobedīta urbi. Tāpēc arī apzinīgiem autovadītājiem blakus aptieciņai ir jāvadā Jasper aķene.


uz akumulatoriem nevar paļauties, ja nu vajadzīgajā brīdī ir izlādējies

Offline
RSAWorkshop
01. Jun 2026, 15:16 #5582

Kopš: 13. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 8358

Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31


01 Jun 2026, 13:57:09 @treshaa_josla rakstīja:
Tikko izgāju TCCC. NAEMT akreditētos, viss pēc feng-shui
Tur viskautko mācīja, bet tāda štelle gan nebija.

Žēl, ka kursiki beidzās, būtu uzvaicājis par šo metodi instruktoriem, nešaubīgi - sagādājis kādu jautrības brīdi

Nu ceru, ka vismaz nav jaunums tas, ka smagumus nedrīkst cilāt pēc deguna manipulācijām ir dēļ tā, ka var ļoti ātri noasiņot un to gandrīz nevar apturēt, nevis vienkārši mediķu iegriba

P.S. Cerams, ka vismaz žņaugu likšana nav smieklīgi ne?

-----------------
RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993
Offline
bills
01. Jun 2026, 16:08 #5583

Kopš: 02. Jan 2009

Ziņojumi: 1242

Braucu ar:


01 Jun 2026, 15:16:05 @RSAWorkshop rakstīja:

01 Jun 2026, 13:57:09 @treshaa_josla rakstīja:
Tikko izgāju TCCC. NAEMT akreditētos, viss pēc feng-shui
Tur viskautko mācīja, bet tāda štelle gan nebija.

Žēl, ka kursiki beidzās, būtu uzvaicājis par šo metodi instruktoriem, nešaubīgi - sagādājis kādu jautrības brīdi

Nu ceru, ka vismaz nav jaunums tas, ka smagumus nedrīkst cilāt pēc deguna manipulācijām ir dēļ tā, ka var ļoti ātri noasiņot un to gandrīz nevar apturēt, nevis vienkārši mediķu iegriba

P.S. Cerams, ka vismaz žņaugu likšana nav smieklīgi ne?


Salauzts deguns jau pats par sevi ir ļoti nepatīkama trauma, ne tik sāpīga bet tieši nepatīkama. No tà vien var atslēgties.

Offline
mrCage
01. Jun 2026, 16:13 #5584

Kopš: 03. Apr 2021

Ziņojumi: 2147

Braucu ar:


01 Jun 2026, 11:52:03 @Mikels rakstīja:
Vot eto pavarot

Cietušais, kurš dzimis 1998. gadā, ir dzīvs un no medicīnas iestādes palaists mājās.

https://www.delfi.lv/161/criminal/120120805/kau...esu-parkvalifice


Nu re,sitējs būs ticis cauri ar vieglu izbīli , dabūs kādu naudassodiņu vai sab. darbus un atkal varēs vicināt dūres līdz reāli kādu nositīs.

Šitādiem publiski vicināt dūres mīlētājiem jādod vismaz 10 gadi nosacīto un pēc tam reāli 10 gadi ,ja nespēj noturēties .

Par to aicinājumu iejaukties kautiņos ,ta nu nah, tā ir pašnāvība.Var dabūt nazi ribās un pēc tam vēl pašu par vainīgiem pataisīs. Šitie huligāni labi zin ,ko un kā pēc tam stāstīt policijai ,lai mēģinātu nolekt no atbildības.
Nu un tautā baumo ,ka šitādi huligāni bieži varot būt mentiem draugi un tā tiekot vaļā no atbildības.Bet nu tie droši vien ir meli .

Ja nu gribās nodarboties ar taisnīgumu ,tad jānēsā līdz piparene ,vēlams to puslitra (vai cik tur iet iekšā) kanneli ,lai var noliet visu ielu.

Offline
uldens1
01. Jun 2026, 17:04 #5585

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17340

Braucu ar:


01 Jun 2026, 16:13:45 @mrCage rakstīja:

01 Jun 2026, 11:52:03 @Mikels rakstīja:
Vot eto pavarot

Cietušais, kurš dzimis 1998. gadā, ir dzīvs un no medicīnas iestādes palaists mājās.

https://www.delfi.lv/161/criminal/120120805/kau...esu-parkvalifice


Nu re,sitējs būs ticis cauri ar vieglu izbīli , dabūs kādu naudassodiņu vai sab. darbus un atkal varēs vicināt dūres līdz reāli kādu nositīs.

Šitādiem publiski vicināt dūres mīlētājiem jādod vismaz 10 gadi nosacīto un pēc tam reāli 10 gadi ,ja nespēj noturēties .

Par to aicinājumu iejaukties kautiņos ,ta nu nah, tā ir pašnāvība.Var dabūt nazi ribās un pēc tam vēl pašu par vainīgiem pataisīs. Šitie huligāni labi zin ,ko un kā pēc tam stāstīt policijai ,lai mēģinātu nolekt no atbildības.
Nu un tautā baumo ,ka šitādi huligāni bieži varot būt mentiem draugi un tā tiekot vaļā no atbildības.Bet nu tie droši vien ir meli .

Ja nu gribās nodarboties ar taisnīgumu ,tad jānēsā līdz piparene ,vēlams to puslitra (vai cik tur iet iekšā) kanneli ,lai var noliet visu ielu.


tikai kurš tur sitējs,tas kas atrāvas jau pats gāja sparingot,vismaz video tas ir redzams,protams pašu sākumu nezinu
Offline
abyss
01. Jun 2026, 17:23 #5586

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8867

Braucu ar: e39 523

Huh, sitējs latvietis un tas, kurš pa seju dabūja tad krievs? Tad ņemu, daļu savu vārdu atpakaļ. Pievienojos kopīgajama viedoklim, ka kāvušies vienmēr un visur un nevajag te no mušas ziloni uzpūst.

Atvainojos par pāragri izdarītajiem secinājumiem
Online
upis
01. Jun 2026, 21:20 #5587

Kopš: 11. Jul 2002

Ziņojumi: 6727

Braucu ar: M2A2


01 Jun 2026, 17:23:25 @abyss rakstīja:
Huh, sitējs latvietis un tas, kurš pa seju dabūja tad krievs? Tad ņemu, daļu savu vārdu atpakaļ. Pievienojos kopīgajama viedoklim, ka kāvušies vienmēr un visur un nevajag te no mušas ziloni uzpūst.

Atvainojos par pāragri izdarītajiem secinājumiem

A nu tā ir cita lieta! Tad jau viss ir ok

Offline
crime
01. Jun 2026, 21:32 #5588

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9128

Braucu ar: m635csi


01 Jun 2026, 21:20:49 @upis rakstīja:

01 Jun 2026, 17:23:25 @abyss rakstīja:
Huh, sitējs latvietis un tas, kurš pa seju dabūja tad krievs? Tad ņemu, daļu savu vārdu atpakaļ. Pievienojos kopīgajama viedoklim, ka kāvušies vienmēr un visur un nevajag te no mušas ziloni uzpūst.

Atvainojos par pāragri izdarītajiem secinājumiem

A nu tā ir cita lieta! Tad jau viss ir ok




upi, veco zēn, te daudz kas no 2002.g. ir pamainījies
Offline
user
01. Jun 2026, 22:59 #5589

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14490

Braucu ar:

tas viss ir sūds, vot šis ir konkrēti pizģec:

https://www.delfi.lv/51042635/delfi-plus/120120...-macitaju-eimani
Offline
Mizx
01. Jun 2026, 23:26 #5590

Kopš: 26. Apr 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7676

Braucu ar:


01 Jun 2026, 22:59:45 @user rakstīja:
tas viss ir sūds, vot šis ir konkrēti pizģec:

https://www.delfi.lv/51042635/delfi-plus/120120...-macitaju-eimani
10 Catholic priest all die in a bus accident. When they arrive at the pearly gates, St Peter Acknowledges them. He sees that they're all priests and immediately says: "If any of you a pedophiles, there's no point waiting here. You might as well fuck off straight to hell right now!".

9 of the priests turn around and begin to walk away.

St Peter calls after them. "AND TAKE THE DEAF BASTARD WITH YOU TOO!"
Offline
user
01. Jun 2026, 23:37 #5591

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14490

Braucu ar:


01 Jun 2026, 23:26:12 @Mizx rakstīja:

01 Jun 2026, 22:59:45 @user rakstīja:
tas viss ir sūds, vot šis ir konkrēti pizģec:

https://www.delfi.lv/51042635/delfi-plus/120120...-macitaju-eimani
10 Catholic priest all die in a bus accident. When they arrive at the pearly gates, St Peter Acknowledges them. He sees that they're all priests and immediately says: "If any of you a pedophiles, there's no point waiting here. You might as well fuck off straight to hell right now!".

9 of the priests turn around and begin to walk away.

St Peter calls after them. "AND TAKE THE DEAF BASTARD WITH YOU TOO!"


un par tēmu melns humors:

https://www.instagram.com/reels/DYbBE7wx7ys/
Offline
Dandzs
02. Jun 2026, 00:13 #5592

Kopš: 30. Jan 2009

Ziņojumi: 175

Braucu ar: 4x4


01 Jun 2026, 23:37:31 @user rakstīja:

01 Jun 2026, 23:26:12 @Mizx rakstīja:

01 Jun 2026, 22:59:45 @user rakstīja:
tas viss ir sūds, vot šis ir konkrēti pizģec:

https://www.delfi.lv/51042635/delfi-plus/120120...-macitaju-eimani
10 Catholic priest all die in a bus accident. When they arrive at the pearly gates, St Peter Acknowledges them. He sees that they're all priests and immediately says: "If any of you a pedophiles, there's no point waiting here. You might as well fuck off straight to hell right now!".

9 of the priests turn around and begin to walk away.

St Peter calls after them. "AND TAKE THE DEAF BASTARD WITH YOU TOO!"


un par tēmu melns humors:

https://www.instagram.com/reels/DYbBE7wx7ys/

https://www.youtube.com/watch?v=7Tu8Y5g8pXg
Offline
Hektors
02. Jun 2026, 08:23 #5593

Kopš: 11. Aug 2005

Ziņojumi: 3872

Braucu ar: Kas ir ar to arī braucu!


01 Jun 2026, 12:15:28 @user rakstīja:

01 Jun 2026, 12:14:09 @smudo rakstīja:

01 Jun 2026, 12:01:30 @Arsm3ns rakstīja:
Kurš tur gobzis atkal pīli palaida? Reka poliči raksta, ka viegli iepļaukāts esot un puikas tikai paālējās.


Viņš savā profilā parasti iesūtīatajai info baigo izpēti neveic - publicē gandrīz visu, ko viņam pārsūta. Galvenais ir hype un trafiks IG kontā.


jā, viņam pilnīgi pajāt viss, svarīgi sekotāji, kuri viņu apbrīno un pielūdz

pretrunās ar sevi mauc visu laiku
Bet kā viņš nabadziņš apvainojas kas kāds privatā vēstulē aizrāda ka viņam nav taisniba, nobloķe un pasaka ka viņam vienigajam ir tiesibas savā privātāja profilā rakstit ko grib un nevienam nav tiesibas mācīt vinam dzivot.

-----------------




Ja jūs domājat ka es rakstu kā daunis un kautkur nav komatu tad aizrijaties ar viņiem un saliekat paši!,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, © Toms

Offline
Arsm3ns
02. Jun 2026, 08:32 #5594

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1964

Braucu ar:


01 Jun 2026, 22:59:45 @user rakstīja:
tas viss ir sūds, vot šis ir konkrēti pizģec:

https://www.delfi.lv/51042635/delfi-plus/120120...-macitaju-eimani
bieži varas kārie ir pēdēefie epstīntrampi. Var izbaudīt varu pār tautu un sevi pasargāt nespējīgiem bērniem. Tad nu mācītājs ir tāds zema ranga.. nu līdz lielajai politikai vai šowbizam netika, tad paliek bāznīca. Jo tur arī nāk dzīves pabērni, pār kuriem sajust savu autoritātes varu. Ne tik lielu kā politikā vai šowbizā, bet tomēr, pa kādam kumosiņam atkrīt.
Un koksa vietā kāds baznīcvīns
Offline
ppp1
02. Jun 2026, 08:47 #5595

Kopš: 01. Jun 2026

Ziņojumi: 10

Braucu ar:


01 Jun 2026, 15:16:05 @RSAWorkshop rakstīja:

01 Jun 2026, 13:57:09 @treshaa_josla rakstīja:
Tikko izgāju TCCC. NAEMT akreditētos, viss pēc feng-shui
Tur viskautko mācīja, bet tāda štelle gan nebija.

Žēl, ka kursiki beidzās, būtu uzvaicājis par šo metodi instruktoriem, nešaubīgi - sagādājis kādu jautrības brīdi

Nu ceru, ka vismaz nav jaunums tas, ka smagumus nedrīkst cilāt pēc deguna manipulācijām ir dēļ tā, ka var ļoti ātri noasiņot un to gandrīz nevar apturēt, nevis vienkārši mediķu iegriba

P.S. Cerams, ka vismaz žņaugu likšana nav smieklīgi ne?


Čali, tu pielīdzini zņaugu pielietošanu, kas ir absolūti normāla, izpētīta un zinātniski pamatota, ar kaut kādu izdomātu sūdu "spiediena atbrīvošanu uzpišot pa deguju". Tu taču troļlo, ja
Offline
kexxx
02. Jun 2026, 09:25 #5596

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14199

Braucu ar:

rsa, tavi ar medicīnu saistītie padomi ir vnk zelta fonds
atklāšu noslēpumu- pēc jebkuras kaut cik nopietnas ķirurģiskas operācijas (kas ir lielāka par izrautu zobu vai nooperētu kārpu) nav vēlama fiziska slodze
Offline
uldens1
02. Jun 2026, 10:06 #5597

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17340

Braucu ar:


01 Jun 2026, 22:59:45 @user rakstīja:
tas viss ir sūds, vot šis ir konkrēti pizģec:

https://www.delfi.lv/51042635/delfi-plus/120120...-macitaju-eimani
tie baznīckungi mēdz arī būt ka nav pedofili??Jeb tur obligāta prasība būt pedofilam Pieņemu ka gaismā nāk neliela daļa no baznīckungu noziegumiem
Offline
kexxx
02. Jun 2026, 11:14 #5598

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14199

Braucu ar:

es domāju, ka vispār liela daļa no dzimumnoziegumiem kā tādiem paliek nenoziņoti/neatklāti/neizmeklēti
Offline
kkas
02. Jun 2026, 11:34 #5599

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10305

Braucu ar: Alfu

Loģiski. Zinot kādas amēbas un debiloīdi ir ticīgie, paši vecāki pieved savus bērnus, noklusē un tamlīdzīgi. Macītājs tik noloca klasiskās frāzes.
Offline
kexxx
02. Jun 2026, 13:58 #5600

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14199

Braucu ar:


02 Jun 2026, 11:34:15 @kkas rakstīja:
Loģiski. Zinot kādas amēbas un debiloīdi ir ticīgie, paši vecāki pieved savus bērnus, noklusē un tamlīdzīgi. Macītājs tik noloca klasiskās frāzes.


visbiežāk par upuriem kļūst neaizsargāti, novārtā pamesti bērni, kuriem vecāku nav (vai arī viņi ir bērnus pametuši, alkoholiķi, narkomāni utt)
tieši tā bija rakstā minētajai sievietei, citāts "Es nāku no ģimenes, kur nebiju vajadzīga, kura mani atstāja novārtā. Man vispār nav bijis bērnības kā tādas. Mammai mani nevajadzēja, tāpēc aizveda pie vecmammas, kas ik pa laikam pieskatīja."
viņiem nav kam īsti pasūdzēties, neviens viņos neklausās un tā arī varmākas izmūk no soda
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4