Online
Pašreiz BMWPower skatās 134 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Briesmu lietas XXXII
| Autors | Ziņojums |
| Arsm3ns | | 01. Jun 2026, 09:05 |
#5541
|
|  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1967
Braucu ar:
| Tagad tieši braukājam pa visiem šiem pilsētu svētkiem. Izdzirdējām reklāmu par Jūrmalas svētkiem, iezviedzām- lol kā tad... | Offline | | |
| sipers | | 01. Jun 2026, 09:12 |
#5542
|
| Kopš: 10. Apr 2017
Ziņojumi: 664
Braucu ar:
|
31 May 2026, 22:53:43 @Alter_ego_3 rakstīja:
Kāda starpība, par ko sākās. Kas ar tiem apkārtējiem? Degradēti līdz tādam līmenim, ka pat galvas aizgriež prom un iet itkā nekas nenotiek?
Pretīgi.
Filmētājs arī, stāv un izbauda kadru.
Pats baigi bieži meties pa vidu? Mosk čaļi bija pelnījusi atraut pa muti 
Video izskatās, ka līdzcilvēkiem stabilā sānu guļa arī ir nedzirdēts termins. | Offline | | |
RVR  | | 01. Jun 2026, 09:18 |
#5543
|
|  Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23059
Braucu ar: RVR
|
31 May 2026, 20:18:31 @aep_det rakstīja:
urļika no, visticamāk, Kauguriem
Tur katru gadu uz šiem bezmaksas pasākumiem savelkas urļiki no visas Pārdaugavas (Imanta, Zoļiks, Ziepniekkalns) un ne tikai. Blāķiem sabrauc ar vilcienu. Protams, gan jau arī no Kauguriem kādi ir, bet to paliek mazāk ar gadiem. | Offline | | |
| abyss | | 01. Jun 2026, 09:21 |
#5544
|
|  Kopš: 26. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 8869
Braucu ar: e39 523
|
01 Jun 2026, 09:18:32 @RVR rakstīja:
31 May 2026, 20:18:31 @aep_det rakstīja:
urļika no, visticamāk, Kauguriem
Tur katru gadu uz šiem bezmaksas pasākumiem savelkas urļiki no visas Pārdaugavas (Imanta, Zoļiks, Ziepniekkalns) un ne tikai. Blāķiem sabrauc ar vilcienu. Protams, gan jau arī no Kauguriem kādi ir, bet to paliek mazāk ar gadiem.
Sanāk, ka aizvieto 9. Maiju? | Offline | | |
RVR  | | 01. Jun 2026, 09:24 |
#5545
|
|  Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23059
Braucu ar: RVR
|
01 Jun 2026, 09:21:35 @abyss rakstīja:
01 Jun 2026, 09:18:32 @RVR rakstīja:
31 May 2026, 20:18:31 @aep_det rakstīja:
urļika no, visticamāk, Kauguriem
Tur katru gadu uz šiem bezmaksas pasākumiem savelkas urļiki no visas Pārdaugavas (Imanta, Zoļiks, Ziepniekkalns) un ne tikai. Blāķiem sabrauc ar vilcienu. Protams, gan jau arī no Kauguriem kādi ir, bet to paliek mazāk ar gadiem.
Sanāk, ka aizvieto 9. Maiju?
Tas tā notiek jau sen, arī kad vēl bija maija kodieni pie betona staba.
Savulaik, kad izbeidza rīkot "Jaunā viļņa" nakts diskotēkas pludmalē, viens no iemesliem bija arī tas, ka nevarēja tikt galā ar to černi, kas notika apkārt rajonā. | Offline | | |
| Alter_ego_3 | | 01. Jun 2026, 10:18 |
#5546
|
|  Kopš: 10. Jan 2025
Ziņojumi: 31
Braucu ar:
|
01 Jun 2026, 09:12:57 @sipers rakstīja:
31 May 2026, 22:53:43 @Alter_ego_3 rakstīja:
Kāda starpība, par ko sākās. Kas ar tiem apkārtējiem? Degradēti līdz tādam līmenim, ka pat galvas aizgriež prom un iet itkā nekas nenotiek?
Pretīgi.
Filmētājs arī, stāv un izbauda kadru.
Pats baigi bieži meties pa vidu? Mosk čaļi bija pelnījusi atraut pa muti 
Video izskatās, ka līdzcilvēkiem stabilā sānu guļa arī ir nedzirdēts termins.
Jā, vienu reizi metos. Labi atrāvu, bet pohuj, malā, kā pēdējais sūds, nestāvēju. 
Bet ko šādā situācijā, kā tajā mēsla video, tur džeks jau ir nost, nahuj viņu vēl slānīt? Tur jau vairs nav ko sist, ja nu vienīgi nosist. | Offline | | |
Araajz  | | 01. Jun 2026, 10:29 |
#5547
|
|  Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28637
Braucu ar: E39
| Nu izskatijās, ka nosist arī bija mērķis, jo gāja jau vēl virsū pēc tam, tik babene neļāva | Offline | | |
| user | | 01. Jun 2026, 10:49 |
#5548
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14493
Braucu ar:
|
01 Jun 2026, 10:18:40 @Alter_ego_3 rakstīja:
01 Jun 2026, 09:12:57 @sipers rakstīja:
31 May 2026, 22:53:43 @Alter_ego_3 rakstīja:
Kāda starpība, par ko sākās. Kas ar tiem apkārtējiem? Degradēti līdz tādam līmenim, ka pat galvas aizgriež prom un iet itkā nekas nenotiek?
Pretīgi.
Filmētājs arī, stāv un izbauda kadru.
Pats baigi bieži meties pa vidu? Mosk čaļi bija pelnījusi atraut pa muti 
Video izskatās, ka līdzcilvēkiem stabilā sānu guļa arī ir nedzirdēts termins.
Jā, vienu reizi metos. Labi atrāvu, bet pohuj, malā, kā pēdējais sūds, nestāvēju. 
Bet ko šādā situācijā, kā tajā mēsla video, tur džeks jau ir nost, nahuj viņu vēl slānīt? Tur jau vairs nav ko sist, ja nu vienīgi nosist.
nu hvz, mestie pa vidu deģenerātiem ir debili.. ja siet meiteni, sievieti jā.. bet nu te nahuj. pats beigās par invalīdu paliec..
vienreiz iegāju klubā pa vidu kautiņam - apsargi savāca tieši mani, kaut biju skaidrā un tikai izšķir iegāju - da dirst ejiet.
uz ielas ar mašīnu nesen uzbraucu uz trotuāra, jo 2 džeki sita vienu, lai izšķirtu - pamuka malā.. izsaucu mentus. tikmēr pagaidīju. izkāpu ārā un tie urlas mentiem rāda, ka es esot sācis kautiņu. tāpēc nahuj to līšanu pa vidu | Offline | | |
|
|
| Lumpy | | 01. Jun 2026, 10:51 |
#5549
|
| Kopš: 02. Sep 2012
No: Jelgava
Ziņojumi: 328
Braucu ar: XC90, Toyota, MAN
| 2 gadus atpakaļ paciemojāmies Īrijā.
Stāvam pie mašīnas un gaidām,kad picas izcepsies. Garām paiet manami nervozs čalis, nostriļī vienam cigareti un raitā solī dodas tālāk. Pēc minūtes cauri pašaurai stāvvietai cauri izlidoja bembis (gandrīz 2 csng izraisot).
Čali pie blakus DUS noķēra un sāka abi klapēties. Klapējās kādas 5 minūtes, izšķirt negāju tikai tādēļ, ka sieva un abi sīkie blakus, bet nākamajā rītā jau lidojums mājup. + Daudzi bija tuvāk, apkārt. Braucot prom, "bembists" sēdēja galvu saķēris, otrs gulēja "offline," pa ausīm asinis. Tātad, kā minimums, galvas trauma. Hz, kā beidzās, bet tas, ka negāju un nemēģināju izšķirt vajā mani vēljoprojām, īpaši tādēļ, ka hz, kā viss beidzās.
Nesaprotu, kā galva strādā tiem, kuriem par šādāl lietām pokuj. Kā var likt mīksto?
Sievas māsa (bez berniem mašīnā) piestāja uzjautāt vai ātrie izsaukti. Bembists "manāmā reibumā" tik teica, ka tas otrs ir viņa draugs, kurš mēģināja atņemt pirms tam atslēgais, lai nebrauc dzēris.
| Offline | | |
| Lumpy | | 01. Jun 2026, 10:57 |
#5550
|
| Kopš: 02. Sep 2012
No: Jelgava
Ziņojumi: 328
Braucu ar: XC90, Toyota, MAN
|
01 Jun 2026, 10:49:18 @user rakstīja:
01 Jun 2026, 10:18:40 @Alter_ego_3 rakstīja:
01 Jun 2026, 09:12:57 @sipers rakstīja:
31 May 2026, 22:53:43 @Alter_ego_3 rakstīja:
Kāda starpība, par ko sākās. Kas ar tiem apkārtējiem? Degradēti līdz tādam līmenim, ka pat galvas aizgriež prom un iet itkā nekas nenotiek?
Pretīgi.
Filmētājs arī, stāv un izbauda kadru.
Pats baigi bieži meties pa vidu? Mosk čaļi bija pelnījusi atraut pa muti 
Video izskatās, ka līdzcilvēkiem stabilā sānu guļa arī ir nedzirdēts termins.
Jā, vienu reizi metos. Labi atrāvu, bet pohuj, malā, kā pēdējais sūds, nestāvēju. 
Bet ko šādā situācijā, kā tajā mēsla video, tur džeks jau ir nost, nahuj viņu vēl slānīt? Tur jau vairs nav ko sist, ja nu vienīgi nosist.
nu hvz, mestie pa vidu deģenerātiem ir debili.. ja siet meiteni, sievieti jā.. bet nu te nahuj. pats beigās par invalīdu paliec..
vienreiz iegāju klubā pa vidu kautiņam - apsargi savāca tieši mani, kaut biju skaidrā un tikai izšķir iegāju - da dirst ejiet.
uz ielas ar mašīnu nesen uzbraucu uz trotuāra, jo 2 džeki sita vienu, lai izšķirtu - pamuka malā.. izsaucu mentus. tikmēr pagaidīju. izkāpu ārā un tie urlas mentiem rāda, ka es esot sācis kautiņu. tāpēc nahuj to līšanu pa vidu
Tas ir skaidrs, ka papīrus var gadīties "smērēt." Bet, vai tas ir svarīgāk par cita dzīvību/veselību - nezinu gan.
Par riskiem gan fakts, ka jābūt gatavam arī pašam atrauties. | Offline | | |
| user | | 01. Jun 2026, 11:20 |
#5551
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14493
Braucu ar:
|
01 Jun 2026, 10:57:29 @Lumpy rakstīja:
01 Jun 2026, 10:49:18 @user rakstīja:
01 Jun 2026, 10:18:40 @Alter_ego_3 rakstīja:
01 Jun 2026, 09:12:57 @sipers rakstīja:
31 May 2026, 22:53:43 @Alter_ego_3 rakstīja:
Kāda starpība, par ko sākās. Kas ar tiem apkārtējiem? Degradēti līdz tādam līmenim, ka pat galvas aizgriež prom un iet itkā nekas nenotiek?
Pretīgi.
Filmētājs arī, stāv un izbauda kadru.
Pats baigi bieži meties pa vidu? Mosk čaļi bija pelnījusi atraut pa muti 
Video izskatās, ka līdzcilvēkiem stabilā sānu guļa arī ir nedzirdēts termins.
Jā, vienu reizi metos. Labi atrāvu, bet pohuj, malā, kā pēdējais sūds, nestāvēju. 
Bet ko šādā situācijā, kā tajā mēsla video, tur džeks jau ir nost, nahuj viņu vēl slānīt? Tur jau vairs nav ko sist, ja nu vienīgi nosist.
nu hvz, mestie pa vidu deģenerātiem ir debili.. ja siet meiteni, sievieti jā.. bet nu te nahuj. pats beigās par invalīdu paliec..
vienreiz iegāju klubā pa vidu kautiņam - apsargi savāca tieši mani, kaut biju skaidrā un tikai izšķir iegāju - da dirst ejiet.
uz ielas ar mašīnu nesen uzbraucu uz trotuāra, jo 2 džeki sita vienu, lai izšķirtu - pamuka malā.. izsaucu mentus. tikmēr pagaidīju. izkāpu ārā un tie urlas mentiem rāda, ka es esot sācis kautiņu. tāpēc nahuj to līšanu pa vidu
Tas ir skaidrs, ka papīrus var gadīties "smērēt." Bet, vai tas ir svarīgāk par cita dzīvību/veselību - nezinu gan.
Par riskiem gan fakts, ka jābūt gatavam arī pašam atrauties.
bez diršanas teikšu - man mana veselība ir svarīgāka par nepazīstamu cilvēku dzīvību, veselību.. ja risks būtu tikai saplēstas drēbes vai zilums uz acs - pohuj. ja risks ir invaliditāte, tad nahuj, ja nepazīstams cilvēks. draugs, ģimenes loceklis ir kas cits. | Offline | | |
| Mikels | | 01. Jun 2026, 11:52 |
#5552
|
|  Kopš: 28. Jan 2011
Ziņojumi: 5497
Braucu ar: cieņu
| Vot eto pavarot 
Cietušais, kurš dzimis 1998. gadā, ir dzīvs un no medicīnas iestādes palaists mājās.
https://www.delfi.lv/161/criminal/120120805/kau...esu-parkvalifice | Offline | | |
crime  | | 01. Jun 2026, 11:59 |
#5553
|
|  Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9128
Braucu ar: m635csi
| psc, a powerā jau raksta, ka żmuriks esot un jāpavada pēdējā gaitā    | Offline | | |
| bills | | 01. Jun 2026, 12:01 |
#5554
|
|  Kopš: 02. Jan 2009
Ziņojumi: 1242
Braucu ar:
| Šī ir lieliska ziņa visiem wanabi superatlētiem mahāties.. Kā reiz pilsētas svētku seznona tuvojas | Offline | | |
| Arsm3ns | | 01. Jun 2026, 12:01 |
#5555
|
|  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1967
Braucu ar:
| Kurš tur gobzis atkal pīli palaida? Reka poliči raksta, ka viegli iepļaukāts esot un puikas tikai paālējās. | Offline | | |
crime  | | 01. Jun 2026, 12:03 |
#5556
|
|  Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9128
Braucu ar: m635csi
| vēl tik trūka ziedojumu topiks vainagam    | Offline | | |
|
|
| DiksIrseejs | | 01. Jun 2026, 12:10 |
#5557
|
| Kopš: 08. Oct 2020
No: Dobele
Ziņojumi: 1475
Braucu ar: Hibrīdu
| Vai tik cietušais nav futbolists? | Offline | | |
| miklucis | | 01. Jun 2026, 12:11 |
#5558
|
|  Kopš: 12. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1032
Braucu ar: 330; (. )( .)
| Cietušais, kurš dzimis 1998. gadā, ir dzīvs un no medicīnas iestādes palaists mājās.
| Offline | | |
smudo  | | 01. Jun 2026, 12:14 |
#5559
|
|  Kopš: 18. Jan 2015
Ziņojumi: 4263
Braucu ar: 944 turbo & Cayman & 330iX & 540ix
|
01 Jun 2026, 12:01:30 @Arsm3ns rakstīja:
Kurš tur gobzis atkal pīli palaida? Reka poliči raksta, ka viegli iepļaukāts esot un puikas tikai paālējās.
Viņš savā profilā parasti iesūtīatajai info baigo izpēti neveic - publicē gandrīz visu, ko viņam pārsūta. Galvenais ir hype un trafiks IG kontā. | Offline | | |
| user | | 01. Jun 2026, 12:15 |
#5560
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14493
Braucu ar:
|
01 Jun 2026, 12:14:09 @smudo rakstīja:
01 Jun 2026, 12:01:30 @Arsm3ns rakstīja:
Kurš tur gobzis atkal pīli palaida? Reka poliči raksta, ka viegli iepļaukāts esot un puikas tikai paālējās.
Viņš savā profilā parasti iesūtīatajai info baigo izpēti neveic - publicē gandrīz visu, ko viņam pārsūta. Galvenais ir hype un trafiks IG kontā.
jā, viņam pilnīgi pajāt viss, svarīgi sekotāji, kuri viņu apbrīno un pielūdz 
pretrunās ar sevi mauc visu laiku  | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4
|