Online

Pašreiz BMWPower skatās 134 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » FLEIMS

Tēma: Briesmu lietas XXXII

AutorsZiņojums
Arsm3ns
01. Jun 2026, 09:05 #5541

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1967

Braucu ar:

Tagad tieši braukājam pa visiem šiem pilsētu svētkiem. Izdzirdējām reklāmu par Jūrmalas svētkiem, iezviedzām- lol kā tad...
Offline
sipers
01. Jun 2026, 09:12 #5542

Kopš: 10. Apr 2017

Ziņojumi: 664

Braucu ar:


31 May 2026, 22:53:43 @Alter_ego_3 rakstīja:
Kāda starpība, par ko sākās. Kas ar tiem apkārtējiem? Degradēti līdz tādam līmenim, ka pat galvas aizgriež prom un iet itkā nekas nenotiek?
Pretīgi.
Filmētājs arī, stāv un izbauda kadru.

Pats baigi bieži meties pa vidu? Mosk čaļi bija pelnījusi atraut pa muti
Video izskatās, ka līdzcilvēkiem stabilā sānu guļa arī ir nedzirdēts termins.
Offline
RVR
01. Jun 2026, 09:18 #5543

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23059

Braucu ar: RVR


31 May 2026, 20:18:31 @aep_det rakstīja:

urļika no, visticamāk, Kauguriem



Tur katru gadu uz šiem bezmaksas pasākumiem savelkas urļiki no visas Pārdaugavas (Imanta, Zoļiks, Ziepniekkalns) un ne tikai. Blāķiem sabrauc ar vilcienu. Protams, gan jau arī no Kauguriem kādi ir, bet to paliek mazāk ar gadiem.
Offline
abyss
01. Jun 2026, 09:21 #5544

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8869

Braucu ar: e39 523


01 Jun 2026, 09:18:32 @RVR rakstīja:

31 May 2026, 20:18:31 @aep_det rakstīja:

urļika no, visticamāk, Kauguriem



Tur katru gadu uz šiem bezmaksas pasākumiem savelkas urļiki no visas Pārdaugavas (Imanta, Zoļiks, Ziepniekkalns) un ne tikai. Blāķiem sabrauc ar vilcienu. Protams, gan jau arī no Kauguriem kādi ir, bet to paliek mazāk ar gadiem.


Sanāk, ka aizvieto 9. Maiju?
Offline
RVR
01. Jun 2026, 09:24 #5545

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23059

Braucu ar: RVR


01 Jun 2026, 09:21:35 @abyss rakstīja:

01 Jun 2026, 09:18:32 @RVR rakstīja:

31 May 2026, 20:18:31 @aep_det rakstīja:

urļika no, visticamāk, Kauguriem



Tur katru gadu uz šiem bezmaksas pasākumiem savelkas urļiki no visas Pārdaugavas (Imanta, Zoļiks, Ziepniekkalns) un ne tikai. Blāķiem sabrauc ar vilcienu. Protams, gan jau arī no Kauguriem kādi ir, bet to paliek mazāk ar gadiem.


Sanāk, ka aizvieto 9. Maiju?


Tas tā notiek jau sen, arī kad vēl bija maija kodieni pie betona staba.

Savulaik, kad izbeidza rīkot "Jaunā viļņa" nakts diskotēkas pludmalē, viens no iemesliem bija arī tas, ka nevarēja tikt galā ar to černi, kas notika apkārt rajonā.
Offline
Alter_ego_3
01. Jun 2026, 10:18 #5546

Kopš: 10. Jan 2025

Ziņojumi: 31

Braucu ar:


01 Jun 2026, 09:12:57 @sipers rakstīja:

31 May 2026, 22:53:43 @Alter_ego_3 rakstīja:
Kāda starpība, par ko sākās. Kas ar tiem apkārtējiem? Degradēti līdz tādam līmenim, ka pat galvas aizgriež prom un iet itkā nekas nenotiek?
Pretīgi.
Filmētājs arī, stāv un izbauda kadru.

Pats baigi bieži meties pa vidu? Mosk čaļi bija pelnījusi atraut pa muti
Video izskatās, ka līdzcilvēkiem stabilā sānu guļa arī ir nedzirdēts termins.
Jā, vienu reizi metos. Labi atrāvu, bet pohuj, malā, kā pēdējais sūds, nestāvēju.
Bet ko šādā situācijā, kā tajā mēsla video, tur džeks jau ir nost, nahuj viņu vēl slānīt? Tur jau vairs nav ko sist, ja nu vienīgi nosist.
Offline
Araajz
01. Jun 2026, 10:29 #5547

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28637

Braucu ar: E39

Nu izskatijās, ka nosist arī bija mērķis, jo gāja jau vēl virsū pēc tam, tik babene neļāva
Offline
user
01. Jun 2026, 10:49 #5548

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14493

Braucu ar:


01 Jun 2026, 10:18:40 @Alter_ego_3 rakstīja:

01 Jun 2026, 09:12:57 @sipers rakstīja:

31 May 2026, 22:53:43 @Alter_ego_3 rakstīja:
Kāda starpība, par ko sākās. Kas ar tiem apkārtējiem? Degradēti līdz tādam līmenim, ka pat galvas aizgriež prom un iet itkā nekas nenotiek?
Pretīgi.
Filmētājs arī, stāv un izbauda kadru.

Pats baigi bieži meties pa vidu? Mosk čaļi bija pelnījusi atraut pa muti
Video izskatās, ka līdzcilvēkiem stabilā sānu guļa arī ir nedzirdēts termins.
Jā, vienu reizi metos. Labi atrāvu, bet pohuj, malā, kā pēdējais sūds, nestāvēju.
Bet ko šādā situācijā, kā tajā mēsla video, tur džeks jau ir nost, nahuj viņu vēl slānīt? Tur jau vairs nav ko sist, ja nu vienīgi nosist.

nu hvz, mestie pa vidu deģenerātiem ir debili.. ja siet meiteni, sievieti jā.. bet nu te nahuj. pats beigās par invalīdu paliec..

vienreiz iegāju klubā pa vidu kautiņam - apsargi savāca tieši mani, kaut biju skaidrā un tikai izšķir iegāju - da dirst ejiet.

uz ielas ar mašīnu nesen uzbraucu uz trotuāra, jo 2 džeki sita vienu, lai izšķirtu - pamuka malā.. izsaucu mentus. tikmēr pagaidīju. izkāpu ārā un tie urlas mentiem rāda, ka es esot sācis kautiņu. tāpēc nahuj to līšanu pa vidu
Offline
Lumpy
01. Jun 2026, 10:51 #5549

Kopš: 02. Sep 2012

No: Jelgava

Ziņojumi: 328

Braucu ar: XC90, Toyota, MAN

2 gadus atpakaļ paciemojāmies Īrijā.

Stāvam pie mašīnas un gaidām,kad picas izcepsies. Garām paiet manami nervozs čalis, nostriļī vienam cigareti un raitā solī dodas tālāk. Pēc minūtes cauri pašaurai stāvvietai cauri izlidoja bembis (gandrīz 2 csng izraisot).
Čali pie blakus DUS noķēra un sāka abi klapēties. Klapējās kādas 5 minūtes, izšķirt negāju tikai tādēļ, ka sieva un abi sīkie blakus, bet nākamajā rītā jau lidojums mājup. + Daudzi bija tuvāk, apkārt. Braucot prom, "bembists" sēdēja galvu saķēris, otrs gulēja "offline," pa ausīm asinis. Tātad, kā minimums, galvas trauma. Hz, kā beidzās, bet tas, ka negāju un nemēģināju izšķirt vajā mani vēljoprojām, īpaši tādēļ, ka hz, kā viss beidzās.

Nesaprotu, kā galva strādā tiem, kuriem par šādāl lietām pokuj. Kā var likt mīksto?

Sievas māsa (bez berniem mašīnā) piestāja uzjautāt vai ātrie izsaukti. Bembists "manāmā reibumā" tik teica, ka tas otrs ir viņa draugs, kurš mēģināja atņemt pirms tam atslēgais, lai nebrauc dzēris.
Offline
Lumpy
01. Jun 2026, 10:57 #5550

Kopš: 02. Sep 2012

No: Jelgava

Ziņojumi: 328

Braucu ar: XC90, Toyota, MAN


01 Jun 2026, 10:49:18 @user rakstīja:

01 Jun 2026, 10:18:40 @Alter_ego_3 rakstīja:

01 Jun 2026, 09:12:57 @sipers rakstīja:

31 May 2026, 22:53:43 @Alter_ego_3 rakstīja:
Kāda starpība, par ko sākās. Kas ar tiem apkārtējiem? Degradēti līdz tādam līmenim, ka pat galvas aizgriež prom un iet itkā nekas nenotiek?
Pretīgi.
Filmētājs arī, stāv un izbauda kadru.

Pats baigi bieži meties pa vidu? Mosk čaļi bija pelnījusi atraut pa muti
Video izskatās, ka līdzcilvēkiem stabilā sānu guļa arī ir nedzirdēts termins.
Jā, vienu reizi metos. Labi atrāvu, bet pohuj, malā, kā pēdējais sūds, nestāvēju.
Bet ko šādā situācijā, kā tajā mēsla video, tur džeks jau ir nost, nahuj viņu vēl slānīt? Tur jau vairs nav ko sist, ja nu vienīgi nosist.

nu hvz, mestie pa vidu deģenerātiem ir debili.. ja siet meiteni, sievieti jā.. bet nu te nahuj. pats beigās par invalīdu paliec..

vienreiz iegāju klubā pa vidu kautiņam - apsargi savāca tieši mani, kaut biju skaidrā un tikai izšķir iegāju - da dirst ejiet.

uz ielas ar mašīnu nesen uzbraucu uz trotuāra, jo 2 džeki sita vienu, lai izšķirtu - pamuka malā.. izsaucu mentus. tikmēr pagaidīju. izkāpu ārā un tie urlas mentiem rāda, ka es esot sācis kautiņu. tāpēc nahuj to līšanu pa vidu


Tas ir skaidrs, ka papīrus var gadīties "smērēt." Bet, vai tas ir svarīgāk par cita dzīvību/veselību - nezinu gan.

Par riskiem gan fakts, ka jābūt gatavam arī pašam atrauties.
Offline
user
01. Jun 2026, 11:20 #5551

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14493

Braucu ar:


01 Jun 2026, 10:57:29 @Lumpy rakstīja:

01 Jun 2026, 10:49:18 @user rakstīja:

01 Jun 2026, 10:18:40 @Alter_ego_3 rakstīja:

01 Jun 2026, 09:12:57 @sipers rakstīja:

31 May 2026, 22:53:43 @Alter_ego_3 rakstīja:
Kāda starpība, par ko sākās. Kas ar tiem apkārtējiem? Degradēti līdz tādam līmenim, ka pat galvas aizgriež prom un iet itkā nekas nenotiek?
Pretīgi.
Filmētājs arī, stāv un izbauda kadru.

Pats baigi bieži meties pa vidu? Mosk čaļi bija pelnījusi atraut pa muti
Video izskatās, ka līdzcilvēkiem stabilā sānu guļa arī ir nedzirdēts termins.
Jā, vienu reizi metos. Labi atrāvu, bet pohuj, malā, kā pēdējais sūds, nestāvēju.
Bet ko šādā situācijā, kā tajā mēsla video, tur džeks jau ir nost, nahuj viņu vēl slānīt? Tur jau vairs nav ko sist, ja nu vienīgi nosist.

nu hvz, mestie pa vidu deģenerātiem ir debili.. ja siet meiteni, sievieti jā.. bet nu te nahuj. pats beigās par invalīdu paliec..

vienreiz iegāju klubā pa vidu kautiņam - apsargi savāca tieši mani, kaut biju skaidrā un tikai izšķir iegāju - da dirst ejiet.

uz ielas ar mašīnu nesen uzbraucu uz trotuāra, jo 2 džeki sita vienu, lai izšķirtu - pamuka malā.. izsaucu mentus. tikmēr pagaidīju. izkāpu ārā un tie urlas mentiem rāda, ka es esot sācis kautiņu. tāpēc nahuj to līšanu pa vidu


Tas ir skaidrs, ka papīrus var gadīties "smērēt." Bet, vai tas ir svarīgāk par cita dzīvību/veselību - nezinu gan.

Par riskiem gan fakts, ka jābūt gatavam arī pašam atrauties.


bez diršanas teikšu - man mana veselība ir svarīgāka par nepazīstamu cilvēku dzīvību, veselību.. ja risks būtu tikai saplēstas drēbes vai zilums uz acs - pohuj. ja risks ir invaliditāte, tad nahuj, ja nepazīstams cilvēks. draugs, ģimenes loceklis ir kas cits.
Offline
Mikels
01. Jun 2026, 11:52 #5552

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5497

Braucu ar: cieņu

Vot eto pavarot

Cietušais, kurš dzimis 1998. gadā, ir dzīvs un no medicīnas iestādes palaists mājās.

https://www.delfi.lv/161/criminal/120120805/kau...esu-parkvalifice
Offline
crime
01. Jun 2026, 11:59 #5553

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9128

Braucu ar: m635csi

psc, a powerā jau raksta, ka żmuriks esot un jāpavada pēdējā gaitā
Offline
bills
01. Jun 2026, 12:01 #5554

Kopš: 02. Jan 2009

Ziņojumi: 1242

Braucu ar:

Šī ir lieliska ziņa visiem wanabi superatlētiem mahāties.. Kā reiz pilsētas svētku seznona tuvojas
Offline
Arsm3ns
01. Jun 2026, 12:01 #5555

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1967

Braucu ar:

Kurš tur gobzis atkal pīli palaida? Reka poliči raksta, ka viegli iepļaukāts esot un puikas tikai paālējās.
Offline
crime
01. Jun 2026, 12:03 #5556

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9128

Braucu ar: m635csi

vēl tik trūka ziedojumu topiks vainagam
Offline
DiksIrseejs
01. Jun 2026, 12:10 #5557

Kopš: 08. Oct 2020

No: Dobele

Ziņojumi: 1475

Braucu ar: Hibrīdu

Vai tik cietušais nav futbolists?
Offline
miklucis
01. Jun 2026, 12:11 #5558

Kopš: 12. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1032

Braucu ar: 330; (. )( .)

Cietušais, kurš dzimis 1998. gadā, ir dzīvs un no medicīnas iestādes palaists mājās.

Offline
smudo
01. Jun 2026, 12:14 #5559

Kopš: 18. Jan 2015

Ziņojumi: 4263

Braucu ar: 944 turbo & Cayman & 330iX & 540ix


01 Jun 2026, 12:01:30 @Arsm3ns rakstīja:
Kurš tur gobzis atkal pīli palaida? Reka poliči raksta, ka viegli iepļaukāts esot un puikas tikai paālējās.


Viņš savā profilā parasti iesūtīatajai info baigo izpēti neveic - publicē gandrīz visu, ko viņam pārsūta. Galvenais ir hype un trafiks IG kontā.
Offline
user
01. Jun 2026, 12:15 #5560

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14493

Braucu ar:


01 Jun 2026, 12:14:09 @smudo rakstīja:

01 Jun 2026, 12:01:30 @Arsm3ns rakstīja:
Kurš tur gobzis atkal pīli palaida? Reka poliči raksta, ka viegli iepļaukāts esot un puikas tikai paālējās.


Viņš savā profilā parasti iesūtīatajai info baigo izpēti neveic - publicē gandrīz visu, ko viņam pārsūta. Galvenais ir hype un trafiks IG kontā.


jā, viņam pilnīgi pajāt viss, svarīgi sekotāji, kuri viņu apbrīno un pielūdz

pretrunās ar sevi mauc visu laiku
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4