Online
Pašreiz BMWPower skatās 121 viesi un 11 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Jautājumi spečukiem 22
| Autors | Ziņojums |
badmoon  | |  Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8854
Braucu ar: Braucu ar
|
13 May 2026, 22:43:14 @KillerE90 rakstīja:
Čau!
Varat ieteikt, kā uzlabot telefonam sakaru tīklu zonu?
Darbs saistīts ar mežiem, un objekti dažreiz ir tādi, kur zonas vispār nav, tik dažreiz ir E burts. Kādu šo te zonas pastiprinātāju ieteiktu? Var ar iebūvējamo bateriju, var arī 12V
'
Es teiktu, ka nebūs...diemžēl
Var mēģināt kko absolūti interesantu no CHN, bet, vai nu nestrādās, vai gaidi ciemiņus 
| Offline | | |
| DiksIrseejs | | Kopš: 08. Oct 2020
No: Dobele
Ziņojumi: 1474
Braucu ar: Hibrīdu
| Tad tikai drons ar piesietu otru telefonu. Ir mežos vietas, kur tuvumā ir pārāk maz lietotāju, lai tuvumā liktu torņus. | Offline | | |
| josi | |  Kopš: 24. May 2002
No: Sigulda
Ziņojumi: 3305
Braucu ar: Puf-puf
|
13 May 2026, 23:22:11 @DiksIrseejs rakstīja:
Tad tikai drons ar piesietu otru telefonu. Ir mežos vietas, kur tuvumā ir pārāk maz lietotāju, lai tuvumā liktu torņus.
Vēl var pacelt dirižabli ar savu antenu Vai vienkārši paņemt telefonā otru eSIM no cita operatora un lietot to, kuram konkrētajā vietā ir labāka zona. Klajākā laukā Starlink Mini ar WoWifi arī vajadzētu strādāt.
| Offline | | |
| Dii | | Kopš: 19. Feb 2015
Ziņojumi: 439
Braucu ar: e91
|
13 May 2026, 23:19:37 @badmoon rakstīja:
13 May 2026, 22:43:14 @KillerE90 rakstīja:
Čau!
Varat ieteikt, kā uzlabot telefonam sakaru tīklu zonu?
Darbs saistīts ar mežiem, un objekti dažreiz ir tādi, kur zonas vispār nav, tik dažreiz ir E burts. Kādu šo te zonas pastiprinātāju ieteiktu? Var ar iebūvējamo bateriju, var arī 12V
'
Es teiktu, ka nebūs...diemžēl
Var mēģināt kko absolūti interesantu no CHN, bet, vai nu nestrādās, vai gaidi ciemiņus 
Tāā... Pastāsti sīkāk par tiem ciemiņiem lūdzu... | Online | | |
| edgarsgsm | | Kopš: 03. Dec 2014
Ziņojumi: 57
Braucu ar:
|
14 May 2026, 09:57:54 @Dii rakstīja:
13 May 2026, 23:19:37 @badmoon rakstīja:
13 May 2026, 22:43:14 @KillerE90 rakstīja:
Čau!
Varat ieteikt, kā uzlabot telefonam sakaru tīklu zonu?
Darbs saistīts ar mežiem, un objekti dažreiz ir tādi, kur zonas vispār nav, tik dažreiz ir E burts. Kādu šo te zonas pastiprinātāju ieteiktu? Var ar iebūvējamo bateriju, var arī 12V
'
Es teiktu, ka nebūs...diemžēl
Var mēģināt kko absolūti interesantu no CHN, bet, vai nu nestrādās, vai gaidi ciemiņus 
Tāā... Pastāsti sīkāk par tiem ciemiņiem lūdzu...
Meža vidū nebūs tik traki, bet tuvāk apdzīvotām vietām ķīnas brīnumi rada sakaru traucējumus, kurus valsts elekktoniskie sakari cenšas noķert. | Offline | | |
| Oo_jaa_rs | | Kopš: 14. Nov 2016
No: Rīga
Ziņojumi: 710
Braucu ar: Subaru
| Es daudz pa mežiem braukāju...tāpat, staigāt, sēņojot vai vnk dabā. Ir bijuši gan B, gan L, gan T....un VISIEM ir daudz nezonas vietu...pat nosacīti tuvu Rīgai. | Offline | | |
| RR04 | |  Kopš: 15. Nov 2016
Ziņojumi: 4039
Braucu ar: 41
| Kā zināt vai auto ir atprogrammēts adblue? Nobraukti 10k km no iegādes un joprojām neviena paziņojuma par adblue uzpildi | Offline | | |
Sancix  | |  Kopš: 03. May 2008
Ziņojumi: 7057
Braucu ar: e36
|
18 May 2026, 18:32:19 @RR04 rakstīja:
Kā zināt vai auto ir atprogrammēts adblue? Nobraukti 10k km no iegādes un joprojām neviena paziņojuma par adblue uzpildi
Kādam auto ? Bieži rāda paša škidruma atlikumu/līmeni, vai cik km līdz uzpildei, ja tur rādās 0, tad ir norakstīts.
-----------------
| Offline | | |
|
|
crime  | |  Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9128
Braucu ar: m635csi
|
18 May 2026, 18:37:00 @Sancix rakstīja:
18 May 2026, 18:32:19 @RR04 rakstīja:
Kā zināt vai auto ir atprogrammēts adblue? Nobraukti 10k km no iegādes un joprojām neviena paziņojuma par adblue uzpildi
Kādam auto ? Bieži rāda paša škidruma atlikumu/līmeni, vai cik km līdz uzpildei, ja tur rādās 0, tad ir norakstīts.
var rādīt arī 9672km un būt izrakstīts laukā, vienīgais, kā 100% var pārbaudīt, ir sekot līdzi atlikumam adblue bākā uz paneļa BC, ja tas skaitlis nemainās, tad ir izrakstīts. | Offline | | |
| RR04 | |  Kopš: 15. Nov 2016
Ziņojumi: 4039
Braucu ar: 41
|
18 May 2026, 18:51:10 @crime rakstīja:
18 May 2026, 18:37:00 @Sancix rakstīja:
18 May 2026, 18:32:19 @RR04 rakstīja:
Kā zināt vai auto ir atprogrammēts adblue? Nobraukti 10k km no iegādes un joprojām neviena paziņojuma par adblue uzpildi
Kādam auto ? Bieži rāda paša škidruma atlikumu/līmeni, vai cik km līdz uzpildei, ja tur rādās 0, tad ir norakstīts.
var rādīt arī 9672km un būt izrakstīts laukā, vienīgais, kā 100% var pārbaudīt, ir sekot līdzi atlikumam adblue bākā uz paneļa BC, ja tas skaitlis nemainās, tad ir izrakstīts.
Q5 2019. Neesmu arī nekur atradis panelī, ka varētu redzēt atlikumu bākā | Offline | | |
crime  | |  Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9128
Braucu ar: m635csi
|
18 May 2026, 19:22:13 @RR04 rakstīja:
18 May 2026, 18:51:10 @crime rakstīja:
18 May 2026, 18:37:00 @Sancix rakstīja:
18 May 2026, 18:32:19 @RR04 rakstīja:
Kā zināt vai auto ir atprogrammēts adblue? Nobraukti 10k km no iegādes un joprojām neviena paziņojuma par adblue uzpildi
Kādam auto ? Bieži rāda paša škidruma atlikumu/līmeni, vai cik km līdz uzpildei, ja tur rādās 0, tad ir norakstīts.
var rādīt arī 9672km un būt izrakstīts laukā, vienīgais, kā 100% var pārbaudīt, ir sekot līdzi atlikumam adblue bākā uz paneļa BC, ja tas skaitlis nemainās, tad ir izrakstīts.
Q5 2019. Neesmu arī nekur atradis panelī, ka varētu redzēt atlikumu bākā
To check the AdBlue range on a 2019 Audi Q5, use the steering wheel controls to navigate the instrument cluster menu to "Driving Data" and look for the "AdBlue" or "Range" option. | Offline | | |
| Janis_Janis | | Kopš: 15. Nov 2018
Ziņojumi: 237
Braucu ar:
| Vēl var rādīties "---", tad arī ir norakstīts. | Offline | | |
| R86 | |  Kopš: 21. Aug 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 542
Braucu ar: e30, e34
| Labs vakars kungi!
E92 facelift priekšā ārējais, tā saucamais eņģelis palicis blāvāks.
Visi pārējie spoži balti.
Mēģināt samainīt lampiņu viņam?
Kāda lampiņa tur vispār vajadzīga?
Neesmu nekad tur līdis.
Tik cik xenonus tik nomainīju daudzus gadus atpakaļ. | Offline | | |
| marciss | |  Kopš: 02. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1632
Braucu ar: G30 un F31
| Pazaudēta diskiem saucamā sekretka (G30), visdrīzāk, kādā no servisiem, bet tie neatzīstās. Vienīgais variants dīleris? Man to sekretku nafig nevajag, varētu citu skrūvi piemetināt un atskŗuvēt, bet laikam diskus sabojās...
Kāda pieredze?[ Šo ziņu laboja marciss, 08 Jun 2026, 11:40:44 ] | Offline | | |
| Dils | | Kopš: 07. Oct 2025
No: Rīga
Ziņojumi: 6
Braucu ar:
| Es sekretku nolauzu un 684 riteņiem tās skrūves ir baigi dziļi caurumos, tāpēc metināšana tika atmesta un Wess'ā pa ~72€ izskrūvēja visas sekretkas un ieskūvēja parastās 17mm. | Offline | | |
defekc  | |  Kopš: 19. Sep 2006
No: Jelgava
Ziņojumi: 14480
Braucu ar: G31, F31, E46 Ci
| man inchape piemekleeja pareizo sikretku uz vietas un ja nemaldos pa kkaadi 30e nopirku
ej tur pie rezerves daļu pārdevēja | Offline | | |
|
|
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, mrc, noisex, smudo
|