Online

Pašreiz BMWPower skatās 121 viesi un 11 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tehniska rakstura diskusijas

Tēma: Jautājumi spečukiem 22

AutorsZiņojums
badmoon
13. May 2026, 23:19 #12681

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8854

Braucu ar: Braucu ar


13 May 2026, 22:43:14 @KillerE90 rakstīja:
Čau!
Varat ieteikt, kā uzlabot telefonam sakaru tīklu zonu?
Darbs saistīts ar mežiem, un objekti dažreiz ir tādi, kur zonas vispār nav, tik dažreiz ir E burts. Kādu šo te zonas pastiprinātāju ieteiktu? Var ar iebūvējamo bateriju, var arī 12V
'

Es teiktu, ka nebūs...diemžēl
Var mēģināt kko absolūti interesantu no CHN, bet, vai nu nestrādās, vai gaidi ciemiņus
Offline
DiksIrseejs
13. May 2026, 23:22 #12682

Kopš: 08. Oct 2020

No: Dobele

Ziņojumi: 1474

Braucu ar: Hibrīdu

Tad tikai drons ar piesietu otru telefonu. Ir mežos vietas, kur tuvumā ir pārāk maz lietotāju, lai tuvumā liktu torņus.
Offline
josi
14. May 2026, 09:21 #12683

Kopš: 24. May 2002

No: Sigulda

Ziņojumi: 3305

Braucu ar: Puf-puf


13 May 2026, 23:22:11 @DiksIrseejs rakstīja:
Tad tikai drons ar piesietu otru telefonu. Ir mežos vietas, kur tuvumā ir pārāk maz lietotāju, lai tuvumā liktu torņus.

Vēl var pacelt dirižabli ar savu antenu Vai vienkārši paņemt telefonā otru eSIM no cita operatora un lietot to, kuram konkrētajā vietā ir labāka zona. Klajākā laukā Starlink Mini ar WoWifi arī vajadzētu strādāt.
Offline
Dii
14. May 2026, 09:57 #12684

Kopš: 19. Feb 2015

Ziņojumi: 439

Braucu ar: e91


13 May 2026, 23:19:37 @badmoon rakstīja:

13 May 2026, 22:43:14 @KillerE90 rakstīja:
Čau!
Varat ieteikt, kā uzlabot telefonam sakaru tīklu zonu?
Darbs saistīts ar mežiem, un objekti dažreiz ir tādi, kur zonas vispār nav, tik dažreiz ir E burts. Kādu šo te zonas pastiprinātāju ieteiktu? Var ar iebūvējamo bateriju, var arī 12V
'

Es teiktu, ka nebūs...diemžēl
Var mēģināt kko absolūti interesantu no CHN, bet, vai nu nestrādās, vai gaidi ciemiņus




Tāā... Pastāsti sīkāk par tiem ciemiņiem lūdzu...
Online
edgarsgsm
14. May 2026, 10:42 #12685

Kopš: 03. Dec 2014

Ziņojumi: 57

Braucu ar:


14 May 2026, 09:57:54 @Dii rakstīja:

13 May 2026, 23:19:37 @badmoon rakstīja:

13 May 2026, 22:43:14 @KillerE90 rakstīja:
Čau!
Varat ieteikt, kā uzlabot telefonam sakaru tīklu zonu?
Darbs saistīts ar mežiem, un objekti dažreiz ir tādi, kur zonas vispār nav, tik dažreiz ir E burts. Kādu šo te zonas pastiprinātāju ieteiktu? Var ar iebūvējamo bateriju, var arī 12V
'

Es teiktu, ka nebūs...diemžēl
Var mēģināt kko absolūti interesantu no CHN, bet, vai nu nestrādās, vai gaidi ciemiņus




Tāā... Pastāsti sīkāk par tiem ciemiņiem lūdzu...


Meža vidū nebūs tik traki, bet tuvāk apdzīvotām vietām ķīnas brīnumi rada sakaru traucējumus, kurus valsts elekktoniskie sakari cenšas noķert.
Offline
Oo_jaa_rs
14. May 2026, 17:16 #12686

Kopš: 14. Nov 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 710

Braucu ar: Subaru

Es daudz pa mežiem braukāju...tāpat, staigāt, sēņojot vai vnk dabā. Ir bijuši gan B, gan L, gan T....un VISIEM ir daudz nezonas vietu...pat nosacīti tuvu Rīgai.
Offline
RR04
18. May 2026, 18:32 #12687

Kopš: 15. Nov 2016

Ziņojumi: 4039

Braucu ar: 41

Kā zināt vai auto ir atprogrammēts adblue? Nobraukti 10k km no iegādes un joprojām neviena paziņojuma par adblue uzpildi
Offline
Sancix
18. May 2026, 18:37 #12688

Kopš: 03. May 2008

Ziņojumi: 7057

Braucu ar: e36


18 May 2026, 18:32:19 @RR04 rakstīja:
Kā zināt vai auto ir atprogrammēts adblue? Nobraukti 10k km no iegādes un joprojām neviena paziņojuma par adblue uzpildi

Kādam auto ? Bieži rāda paša škidruma atlikumu/līmeni, vai cik km līdz uzpildei, ja tur rādās 0, tad ir norakstīts.

-----------------

Offline
crime
18. May 2026, 18:51 #12689

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9128

Braucu ar: m635csi


18 May 2026, 18:37:00 @Sancix rakstīja:

18 May 2026, 18:32:19 @RR04 rakstīja:
Kā zināt vai auto ir atprogrammēts adblue? Nobraukti 10k km no iegādes un joprojām neviena paziņojuma par adblue uzpildi

Kādam auto ? Bieži rāda paša škidruma atlikumu/līmeni, vai cik km līdz uzpildei, ja tur rādās 0, tad ir norakstīts.

var rādīt arī 9672km un būt izrakstīts laukā, vienīgais, kā 100% var pārbaudīt, ir sekot līdzi atlikumam adblue bākā uz paneļa BC, ja tas skaitlis nemainās, tad ir izrakstīts.
Offline
RR04
18. May 2026, 19:22 #12690

Kopš: 15. Nov 2016

Ziņojumi: 4039

Braucu ar: 41


18 May 2026, 18:51:10 @crime rakstīja:

18 May 2026, 18:37:00 @Sancix rakstīja:

18 May 2026, 18:32:19 @RR04 rakstīja:
Kā zināt vai auto ir atprogrammēts adblue? Nobraukti 10k km no iegādes un joprojām neviena paziņojuma par adblue uzpildi

Kādam auto ? Bieži rāda paša škidruma atlikumu/līmeni, vai cik km līdz uzpildei, ja tur rādās 0, tad ir norakstīts.

var rādīt arī 9672km un būt izrakstīts laukā, vienīgais, kā 100% var pārbaudīt, ir sekot līdzi atlikumam adblue bākā uz paneļa BC, ja tas skaitlis nemainās, tad ir izrakstīts.

Q5 2019. Neesmu arī nekur atradis panelī, ka varētu redzēt atlikumu bākā
Offline
crime
18. May 2026, 19:47 #12691

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9128

Braucu ar: m635csi


18 May 2026, 19:22:13 @RR04 rakstīja:

18 May 2026, 18:51:10 @crime rakstīja:

18 May 2026, 18:37:00 @Sancix rakstīja:

18 May 2026, 18:32:19 @RR04 rakstīja:
Kā zināt vai auto ir atprogrammēts adblue? Nobraukti 10k km no iegādes un joprojām neviena paziņojuma par adblue uzpildi

Kādam auto ? Bieži rāda paša škidruma atlikumu/līmeni, vai cik km līdz uzpildei, ja tur rādās 0, tad ir norakstīts.

var rādīt arī 9672km un būt izrakstīts laukā, vienīgais, kā 100% var pārbaudīt, ir sekot līdzi atlikumam adblue bākā uz paneļa BC, ja tas skaitlis nemainās, tad ir izrakstīts.

Q5 2019. Neesmu arī nekur atradis panelī, ka varētu redzēt atlikumu bākā


To check the AdBlue range on a 2019 Audi Q5, use the steering wheel controls to navigate the instrument cluster menu to "Driving Data" and look for the "AdBlue" or "Range" option.
Offline
Janis_Janis
18. May 2026, 21:44 #12692

Kopš: 15. Nov 2018

Ziņojumi: 237

Braucu ar:

Vēl var rādīties "---", tad arī ir norakstīts.
Offline
R86
07. Jun 2026, 22:41 #12693

Kopš: 21. Aug 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 542

Braucu ar: e30, e34

Labs vakars kungi!
E92 facelift priekšā ārējais, tā saucamais eņģelis palicis blāvāks.
Visi pārējie spoži balti.
Mēģināt samainīt lampiņu viņam?
Kāda lampiņa tur vispār vajadzīga?
Neesmu nekad tur līdis.
Tik cik xenonus tik nomainīju daudzus gadus atpakaļ.
Offline
marciss
08. Jun 2026, 11:40 #12694

Kopš: 02. Mar 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1632

Braucu ar: G30 un F31

Pazaudēta diskiem saucamā sekretka (G30), visdrīzāk, kādā no servisiem, bet tie neatzīstās. Vienīgais variants dīleris? Man to sekretku nafig nevajag, varētu citu skrūvi piemetināt un atskŗuvēt, bet laikam diskus sabojās...
Kāda pieredze?

[ Šo ziņu laboja marciss, 08 Jun 2026, 11:40:44 ]

Offline
Dils
08. Jun 2026, 14:22 #12695

Kopš: 07. Oct 2025

No: Rīga

Ziņojumi: 6

Braucu ar:

Es sekretku nolauzu un 684 riteņiem tās skrūves ir baigi dziļi caurumos, tāpēc metināšana tika atmesta un Wess'ā pa ~72€ izskrūvēja visas sekretkas un ieskūvēja parastās 17mm.
Offline
defekc
09. Jun 2026, 12:19 #12696

Kopš: 19. Sep 2006

No: Jelgava

Ziņojumi: 14480

Braucu ar: G31, F31, E46 Ci

man inchape piemekleeja pareizo sikretku uz vietas un ja nemaldos pa kkaadi 30e nopirku

ej tur pie rezerves daļu pārdevēja
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, mrc, noisex, smudo