Tēma: Aplīmēšana ar aizsargplēvi
| Autors | Ziņojums |
| subaru | |  Kopš: 17. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 10489
Braucu ar: rokām uz stūres
| Pamēģināju ar to Koch Orange Power ... huiņa .. nekas tur tolkom netīrās.
Mēģinās ar bituma noņēmēju
[ Šo ziņu laboja subaru, 23 May 2024, 14:55:58 ] | Offline | | |
| keto | |  Kopš: 17. Nov 2015
Ziņojumi: 60
Braucu ar:
| Savulaik paliekas no līmlentas pārsteidzošā kārtā ļoti labi ņēma motora mazgāšanas līdzeklis, kurš skaitījās bioloģiski noārdāms, ņēmu kaut kādu no IC. Kādas sekas krāsai paliek nezinu, man netraucēja. | Offline | | |
| duzis89 | |  Kopš: 29. Sep 2013
Ziņojumi: 414
Braucu ar: 318i
| Kur var aplīmēt automašīnas jumtu ar melnu glancētu plēvi? | Offline | | |
Tune-L  | |  Kopš: 12. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 20568
Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe
|
27 May 2026, 01:11:25 @duzis89 rakstīja:
Kur var aplīmēt automašīnas jumtu ar melnu glancētu plēvi?
https://mehanik.lv/
----------------- Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
| Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo