Online

Pašreiz BMWPower skatās 152 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Auto servisi un apkopes vietas

Tēma: Aplīmēšana ar aizsargplēvi

AutorsZiņojums
subaru
23. May 2024, 14:55 #121

Kopš: 17. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 10489

Braucu ar: rokām uz stūres

Pamēģināju ar to Koch Orange Power ... huiņa .. nekas tur tolkom netīrās.
Mēģinās ar bituma noņēmēju

[ Šo ziņu laboja subaru, 23 May 2024, 14:55:58 ]

Offline
keto
23. May 2024, 19:42 #122

Kopš: 17. Nov 2015

Ziņojumi: 60

Braucu ar:

Savulaik paliekas no līmlentas pārsteidzošā kārtā ļoti labi ņēma motora mazgāšanas līdzeklis, kurš skaitījās bioloģiski noārdāms, ņēmu kaut kādu no IC. Kādas sekas krāsai paliek nezinu, man netraucēja.
Offline
duzis89
27. May 2026, 01:11 #123

Kopš: 29. Sep 2013

Ziņojumi: 414

Braucu ar: 318i

Kur var aplīmēt automašīnas jumtu ar melnu glancētu plēvi?
Offline
Tune-L
27. May 2026, 09:19 #124

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe


27 May 2026, 01:11:25 @duzis89 rakstīja:
Kur var aplīmēt automašīnas jumtu ar melnu glancētu plēvi?


https://mehanik.lv/

-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo