| Autors | Ziņojums |
CP17  | | 28. May 2026, 02:40 |
#2961
|
|
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
| Nah tāds modeļa nosaukums tam ferrari? Mersis un bmw arī ieviesīs? |
Offline | |
|
Tune-L  | | 28. May 2026, 09:21 |
#2962
|
|
 Kopš: 12. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 20568
Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe
|
28 May 2026, 02:40:44 @CP17 rakstīja:
Nah tāds modeļa nosaukums tam ferrari? Mersis un bmw arī ieviesīs?
Tas 12 jālasa kā dodici cilindri.
----------------- Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
|
Offline | |
|
Mar4ello  | | 28. May 2026, 10:24 |
#2963
|
|
 Kopš: 13. Feb 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 5721
Braucu ar: Bmw un Vag
| 607kw .....  |
Offline | |
|
| Jurka88 | | 28. May 2026, 11:07 |
#2964
|
|
Kopš: 08. Nov 2021
Ziņojumi: 737
Braucu ar:
|
28 May 2026, 10:24:55 @Mar4ello rakstīja:
607kw ..... 
Top 5 labākais street legal atmo V12 ever ar 126.5Hp/l
|
Offline | |
|
CP17  | | 28. May 2026, 18:36 |
#2965
|
|
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
| Poršiņš 58'
PORSCHE 356A
[ Šo ziņu laboja CP17, 28 May 2026, 19:56:09 ] |
Offline | |
|
CP17  | | 28. May 2026, 18:42 |
#2966
|
|
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
|
28 May 2026, 10:24:55 @Mar4ello rakstīja:
607kw ..... 
Diezgan daudz |
Offline | |
|
CP17  | | 29. May 2026, 08:58 |
#2967
|
|
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
| 826zs laikam spolē tas 12cilindri
es tik atceros kā rāva ar slikiem 600 un 800zs dragreisos biķerniekos vecie Raudi kupejas tas bija psc[ Šo ziņu laboja CP17, 29 May 2026, 09:58:19 ] |
Offline | |
|
| juriz | | 29. May 2026, 10:00 |
#2968
|
|
Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2725
Braucu ar: auto
|
28 May 2026, 18:36:25 @CP17 rakstīja:
Poršiņš 58'
PORSCHE 356A
Blakus arī eksotika, faktiski. Vismaz priekš LV |
Offline | |
|
|
|
| barons13 | | 29. May 2026, 10:11 |
#2969
|
|
 Kopš: 26. May 2008
Ziņojumi: 243
Braucu ar: G31 540ix & moto
|
29 May 2026, 08:58:24 @CP17 rakstīja:
826zs laikam spolē tas 12cilindri
es tik atceros kā rāva ar slikiem 600 un 800zs dragreisos biķerniekos vecie Raudi kupejas tas bija psc
bišķi netēma, bet būtu interesanti zināt kur tās monstrozās kupejas palika. Dragreisu laiks beidzās un tās kaut kur tā arī noziedēja. interesanti vai šķūnīšos vēl mētājas, jeb aizgājušas karotēs. Tāpat kā Xenon CRX un kas nu tur vēl bija tie leģendārie auto.
Par tēmu - pāris dienas atpakaļ saspiegoju Rīgā uz ielas Huracan STO. vnz 7700MM - bildi caur logu noķēru, bet hvz kā to šeit ielikt  |
Offline | |
|
Arturiks  | | 29. May 2026, 10:28 |
#2970
|
|
 Kopš: 01. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9305
Braucu ar: 26 & 26 & 11
|
29 May 2026, 10:11:23 @barons13 rakstīja:
29 May 2026, 08:58:24 @CP17 rakstīja:
826zs laikam spolē tas 12cilindri
es tik atceros kā rāva ar slikiem 600 un 800zs dragreisos biķerniekos vecie Raudi kupejas tas bija psc
bišķi netēma, bet būtu interesanti zināt kur tās monstrozās kupejas palika. Dragreisu laiks beidzās un tās kaut kur tā arī noziedēja. interesanti vai šķūnīšos vēl mētājas, jeb aizgājušas karotēs. Tāpat kā Xenon CRX un kas nu tur vēl bija tie leģendārie auto.
Par tēmu - pāris dienas atpakaļ saspiegoju Rīgā uz ielas Huracan STO. vnz 7700MM - bildi caur logu noķēru, bet hvz kā to šeit ielikt 
Kā tad beidzās. Tikko taču biķerniekos kaut kādi slāvi atdzīvināja un uztaisīja atgriešanos želejas laikos ar miskastēm  |
Offline | |
|
Jurchixx  | | 29. May 2026, 10:41 |
#2971
|
|
 Kopš: 19. Apr 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 8340
Braucu ar: F32 M Performance, Yamaha R1
|
29 May 2026, 10:11:23 @barons13 rakstīja:
29 May 2026, 08:58:24 @CP17 rakstīja:
826zs laikam spolē tas 12cilindri
es tik atceros kā rāva ar slikiem 600 un 800zs dragreisos biķerniekos vecie Raudi kupejas tas bija psc
bišķi netēma, bet būtu interesanti zināt kur tās monstrozās kupejas palika. Dragreisu laiks beidzās un tās kaut kur tā arī noziedēja. interesanti vai šķūnīšos vēl mētājas, jeb aizgājušas karotēs. Tāpat kā Xenon CRX un kas nu tur vēl bija tie leģendārie auto.
Par tēmu - pāris dienas atpakaļ saspiegoju Rīgā uz ielas Huracan STO. vnz 7700MM - bildi caur logu noķēru, bet hvz kā to šeit ielikt 
Patin lapu iepriekš jau ir bilde ar to hurakānu |
Offline | |
|
| barons13 | | 29. May 2026, 12:42 |
#2972
|
|
 Kopš: 26. May 2008
Ziņojumi: 243
Braucu ar: G31 540ix & moto
|
29 May 2026, 10:28:32 @Arturiks rakstīja:
29 May 2026, 10:11:23 @barons13 rakstīja:
29 May 2026, 08:58:24 @CP17 rakstīja:
826zs laikam spolē tas 12cilindri
es tik atceros kā rāva ar slikiem 600 un 800zs dragreisos biķerniekos vecie Raudi kupejas tas bija psc
bišķi netēma, bet būtu interesanti zināt kur tās monstrozās kupejas palika. Dragreisu laiks beidzās un tās kaut kur tā arī noziedēja. interesanti vai šķūnīšos vēl mētājas, jeb aizgājušas karotēs. Tāpat kā Xenon CRX un kas nu tur vēl bija tie leģendārie auto.
Par tēmu - pāris dienas atpakaļ saspiegoju Rīgā uz ielas Huracan STO. vnz 7700MM - bildi caur logu noķēru, bet hvz kā to šeit ielikt 
Kā tad beidzās. Tikko taču biķerniekos kaut kādi slāvi atdzīvināja un uztaisīja atgriešanos želejas laikos ar miskastēm 
Kaut kā nejūtos neko palaidis garām par šo faktu neko nezinot |
Offline | |
|
CP17  | | 29. May 2026, 12:43 |
#2973
|
|
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
|
29 May 2026, 10:11:23 @barons13 rakstīja:
29 May 2026, 08:58:24 @CP17 rakstīja:
826zs laikam spolē tas 12cilindri
es tik atceros kā rāva ar slikiem 600 un 800zs dragreisos biķerniekos vecie Raudi kupejas tas bija psc
bišķi netēma, bet būtu interesanti zināt kur tās monstrozās kupejas palika. Dragreisu laiks beidzās un tās kaut kur tā arī noziedēja. interesanti vai šķūnīšos vēl mētājas, jeb aizgājušas karotēs. Tāpat kā Xenon CRX un kas nu tur vēl bija tie leģendārie auto.
Par tēmu - pāris dienas atpakaļ saspiegoju Rīgā uz ielas Huracan STO. vnz 7700MM - bildi caur logu noķēru, bet hvz kā to šeit ielikt 
Honda bija userim Green
Reku tas Huracan, nekas baigi aizraujošāks par apspriesto ferrari.
[ Šo ziņu laboja CP17, 29 May 2026, 13:24:07 ] |
Offline | |
|
CP17  | | 29. May 2026, 12:47 |
#2974
|
|
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
|
29 May 2026, 10:28:32 @Arturiks rakstīja:
29 May 2026, 10:11:23 @barons13 rakstīja:
29 May 2026, 08:58:24 @CP17 rakstīja:
826zs laikam spolē tas 12cilindri
es tik atceros kā rāva ar slikiem 600 un 800zs dragreisos biķerniekos vecie Raudi kupejas tas bija psc
bišķi netēma, bet būtu interesanti zināt kur tās monstrozās kupejas palika. Dragreisu laiks beidzās un tās kaut kur tā arī noziedēja. interesanti vai šķūnīšos vēl mētājas, jeb aizgājušas karotēs. Tāpat kā Xenon CRX un kas nu tur vēl bija tie leģendārie auto.
Par tēmu - pāris dienas atpakaļ saspiegoju Rīgā uz ielas Huracan STO. vnz 7700MM - bildi caur logu noķēru, bet hvz kā to šeit ielikt 
Kā tad beidzās. Tikko taču biķerniekos kaut kādi slāvi atdzīvināja un uztaisīja atgriešanos želejas laikos ar miskastēm 
Šitas? Tas jau nebija slāvu, sporc ar bmwklubu rīkoja (nejaukt ar bmwclub kas ir slāvu)
https://www.instagram.com/reel/DYus2K2MTvM/?igs...cHJqZjB4ZjJlZQ==
|
Offline | |
|
CP17  | | 30. May 2026, 09:43 |
#2975
|
|
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
|
28 May 2026, 18:36:25 @CP17 rakstīja:
Poršiņš 58'
PORSCHE 356A
Diezgan braukā, respect
[ Šo ziņu laboja CP17, 30 May 2026, 09:44:27 ] |
Offline | |
|
Arturiks  | | 30. May 2026, 10:41 |
#2976
|
|
 Kopš: 01. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9305
Braucu ar: 26 & 26 & 11
|
29 May 2026, 12:47:48 @CP17 rakstīja:
29 May 2026, 10:28:32 @Arturiks rakstīja:
29 May 2026, 10:11:23 @barons13 rakstīja:
29 May 2026, 08:58:24 @CP17 rakstīja:
826zs laikam spolē tas 12cilindri
es tik atceros kā rāva ar slikiem 600 un 800zs dragreisos biķerniekos vecie Raudi kupejas tas bija psc
bišķi netēma, bet būtu interesanti zināt kur tās monstrozās kupejas palika. Dragreisu laiks beidzās un tās kaut kur tā arī noziedēja. interesanti vai šķūnīšos vēl mētājas, jeb aizgājušas karotēs. Tāpat kā Xenon CRX un kas nu tur vēl bija tie leģendārie auto.
Par tēmu - pāris dienas atpakaļ saspiegoju Rīgā uz ielas Huracan STO. vnz 7700MM - bildi caur logu noķēru, bet hvz kā to šeit ielikt 
Kā tad beidzās. Tikko taču biķerniekos kaut kādi slāvi atdzīvināja un uztaisīja atgriešanos želejas laikos ar miskastēm 
Šitas? Tas jau nebija slāvu, sporc ar bmwklubu rīkoja (nejaukt ar bmwclub kas ir slāvu)
https://www.instagram.com/reel/DYus2K2MTvM/?igs...cHJqZjB4ZjJlZQ==
Nē, šķiet, ka nākamajā dienā 24.05. |
Offline | |
|
|
|
wheelie  | | 05. Jun 2026, 17:23 |
#2977
|
|
Kopš: 21. Mar 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 6857
Braucu ar: 1.6
| Edizione Maserati
----------------- 8) |
Offline | |
|
| Rudzins | | 05. Jun 2026, 17:27 |
#2978
|
|
 Kopš: 06. Oct 2011
Ziņojumi: 2573
Braucu ar: tavas sievas māsīcas bērna krustmātes māsu
|
30 May 2026, 09:43:40 @CP17 rakstīja:
28 May 2026, 18:36:25 @CP17 rakstīja:
Poršiņš 58'
PORSCHE 356A
Diezgan braukā, respect
Jā. Pirms kāda mēneša vienu nedēļas nogali pa Kuldīgu vizinājās. Ļoti skaists un kopts auto.  |
Offline | |
|