Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 78 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Audio, video un multimēdiju forums

Tēma: Auto eksotika LV ielās

AutorsZiņojums
CP17
28. May 2026, 02:40 #2961

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:

Nah tāds modeļa nosaukums tam ferrari? Mersis un bmw arī ieviesīs?
Offline
Tune-L
28. May 2026, 09:21 #2962

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe


28 May 2026, 02:40:44 @CP17 rakstīja:
Nah tāds modeļa nosaukums tam ferrari? Mersis un bmw arī ieviesīs?


Tas 12 jālasa kā dodici cilindri.

-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline
Mar4ello
28. May 2026, 10:24 #2963

Kopš: 13. Feb 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 5721

Braucu ar: Bmw un Vag

607kw .....
Offline
Jurka88
28. May 2026, 11:07 #2964

Kopš: 08. Nov 2021

Ziņojumi: 737

Braucu ar:


28 May 2026, 10:24:55 @Mar4ello rakstīja:
607kw .....

Top 5 labākais street legal atmo V12 ever ar 126.5Hp/l

Offline
CP17
28. May 2026, 18:36 #2965

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:

Poršiņš 58'
PORSCHE 356A

[ Šo ziņu laboja CP17, 28 May 2026, 19:56:09 ]

Offline
CP17
28. May 2026, 18:42 #2966

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:


28 May 2026, 10:24:55 @Mar4ello rakstīja:
607kw .....

Diezgan daudz
Offline
CP17
29. May 2026, 08:58 #2967

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:

826zs laikam spolē tas 12cilindri
es tik atceros kā rāva ar slikiem 600 un 800zs dragreisos biķerniekos vecie Raudi kupejas tas bija psc

[ Šo ziņu laboja CP17, 29 May 2026, 09:58:19 ]

Offline
juriz
29. May 2026, 10:00 #2968

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2725

Braucu ar: auto


28 May 2026, 18:36:25 @CP17 rakstīja:
Poršiņš 58'
PORSCHE 356A


Blakus arī eksotika, faktiski. Vismaz priekš LV
Offline
barons13
29. May 2026, 10:11 #2969

Kopš: 26. May 2008

Ziņojumi: 243

Braucu ar: G31 540ix & moto


29 May 2026, 08:58:24 @CP17 rakstīja:
826zs laikam spolē tas 12cilindri
es tik atceros kā rāva ar slikiem 600 un 800zs dragreisos biķerniekos vecie Raudi kupejas tas bija psc


bišķi netēma, bet būtu interesanti zināt kur tās monstrozās kupejas palika. Dragreisu laiks beidzās un tās kaut kur tā arī noziedēja. interesanti vai šķūnīšos vēl mētājas, jeb aizgājušas karotēs. Tāpat kā Xenon CRX un kas nu tur vēl bija tie leģendārie auto.

Par tēmu - pāris dienas atpakaļ saspiegoju Rīgā uz ielas Huracan STO. vnz 7700MM - bildi caur logu noķēru, bet hvz kā to šeit ielikt
Offline
Arturiks
29. May 2026, 10:28 #2970

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11


29 May 2026, 10:11:23 @barons13 rakstīja:

29 May 2026, 08:58:24 @CP17 rakstīja:
826zs laikam spolē tas 12cilindri
es tik atceros kā rāva ar slikiem 600 un 800zs dragreisos biķerniekos vecie Raudi kupejas tas bija psc


bišķi netēma, bet būtu interesanti zināt kur tās monstrozās kupejas palika. Dragreisu laiks beidzās un tās kaut kur tā arī noziedēja. interesanti vai šķūnīšos vēl mētājas, jeb aizgājušas karotēs. Tāpat kā Xenon CRX un kas nu tur vēl bija tie leģendārie auto.

Par tēmu - pāris dienas atpakaļ saspiegoju Rīgā uz ielas Huracan STO. vnz 7700MM - bildi caur logu noķēru, bet hvz kā to šeit ielikt

Kā tad beidzās. Tikko taču biķerniekos kaut kādi slāvi atdzīvināja un uztaisīja atgriešanos želejas laikos ar miskastēm
Offline
Jurchixx
29. May 2026, 10:41 #2971

Kopš: 19. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 8340

Braucu ar: F32 M Performance, Yamaha R1


29 May 2026, 10:11:23 @barons13 rakstīja:

29 May 2026, 08:58:24 @CP17 rakstīja:
826zs laikam spolē tas 12cilindri
es tik atceros kā rāva ar slikiem 600 un 800zs dragreisos biķerniekos vecie Raudi kupejas tas bija psc


bišķi netēma, bet būtu interesanti zināt kur tās monstrozās kupejas palika. Dragreisu laiks beidzās un tās kaut kur tā arī noziedēja. interesanti vai šķūnīšos vēl mētājas, jeb aizgājušas karotēs. Tāpat kā Xenon CRX un kas nu tur vēl bija tie leģendārie auto.

Par tēmu - pāris dienas atpakaļ saspiegoju Rīgā uz ielas Huracan STO. vnz 7700MM - bildi caur logu noķēru, bet hvz kā to šeit ielikt


Patin lapu iepriekš jau ir bilde ar to hurakānu
Offline
barons13
29. May 2026, 12:42 #2972

Kopš: 26. May 2008

Ziņojumi: 243

Braucu ar: G31 540ix & moto


29 May 2026, 10:28:32 @Arturiks rakstīja:

29 May 2026, 10:11:23 @barons13 rakstīja:

29 May 2026, 08:58:24 @CP17 rakstīja:
826zs laikam spolē tas 12cilindri
es tik atceros kā rāva ar slikiem 600 un 800zs dragreisos biķerniekos vecie Raudi kupejas tas bija psc


bišķi netēma, bet būtu interesanti zināt kur tās monstrozās kupejas palika. Dragreisu laiks beidzās un tās kaut kur tā arī noziedēja. interesanti vai šķūnīšos vēl mētājas, jeb aizgājušas karotēs. Tāpat kā Xenon CRX un kas nu tur vēl bija tie leģendārie auto.

Par tēmu - pāris dienas atpakaļ saspiegoju Rīgā uz ielas Huracan STO. vnz 7700MM - bildi caur logu noķēru, bet hvz kā to šeit ielikt

Kā tad beidzās. Tikko taču biķerniekos kaut kādi slāvi atdzīvināja un uztaisīja atgriešanos želejas laikos ar miskastēm


Kaut kā nejūtos neko palaidis garām par šo faktu neko nezinot
Offline
CP17
29. May 2026, 12:43 #2973

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:


29 May 2026, 10:11:23 @barons13 rakstīja:

29 May 2026, 08:58:24 @CP17 rakstīja:
826zs laikam spolē tas 12cilindri
es tik atceros kā rāva ar slikiem 600 un 800zs dragreisos biķerniekos vecie Raudi kupejas tas bija psc


bišķi netēma, bet būtu interesanti zināt kur tās monstrozās kupejas palika. Dragreisu laiks beidzās un tās kaut kur tā arī noziedēja. interesanti vai šķūnīšos vēl mētājas, jeb aizgājušas karotēs. Tāpat kā Xenon CRX un kas nu tur vēl bija tie leģendārie auto.

Par tēmu - pāris dienas atpakaļ saspiegoju Rīgā uz ielas Huracan STO. vnz 7700MM - bildi caur logu noķēru, bet hvz kā to šeit ielikt

Honda bija userim Green
Reku tas Huracan, nekas baigi aizraujošāks par apspriesto ferrari.

[ Šo ziņu laboja CP17, 29 May 2026, 13:24:07 ]

Offline
CP17
29. May 2026, 12:47 #2974

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:


29 May 2026, 10:28:32 @Arturiks rakstīja:

29 May 2026, 10:11:23 @barons13 rakstīja:

29 May 2026, 08:58:24 @CP17 rakstīja:
826zs laikam spolē tas 12cilindri
es tik atceros kā rāva ar slikiem 600 un 800zs dragreisos biķerniekos vecie Raudi kupejas tas bija psc


bišķi netēma, bet būtu interesanti zināt kur tās monstrozās kupejas palika. Dragreisu laiks beidzās un tās kaut kur tā arī noziedēja. interesanti vai šķūnīšos vēl mētājas, jeb aizgājušas karotēs. Tāpat kā Xenon CRX un kas nu tur vēl bija tie leģendārie auto.

Par tēmu - pāris dienas atpakaļ saspiegoju Rīgā uz ielas Huracan STO. vnz 7700MM - bildi caur logu noķēru, bet hvz kā to šeit ielikt

Kā tad beidzās. Tikko taču biķerniekos kaut kādi slāvi atdzīvināja un uztaisīja atgriešanos želejas laikos ar miskastēm

Šitas? Tas jau nebija slāvu, sporc ar bmwklubu rīkoja (nejaukt ar bmwclub kas ir slāvu)
https://www.instagram.com/reel/DYus2K2MTvM/?igs...cHJqZjB4ZjJlZQ==
Offline
CP17
30. May 2026, 09:43 #2975

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:


28 May 2026, 18:36:25 @CP17 rakstīja:
Poršiņš 58'
PORSCHE 356A


Diezgan braukā, respect

[ Šo ziņu laboja CP17, 30 May 2026, 09:44:27 ]

Offline
Arturiks
30. May 2026, 10:41 #2976

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11


29 May 2026, 12:47:48 @CP17 rakstīja:

29 May 2026, 10:28:32 @Arturiks rakstīja:

29 May 2026, 10:11:23 @barons13 rakstīja:

29 May 2026, 08:58:24 @CP17 rakstīja:
826zs laikam spolē tas 12cilindri
es tik atceros kā rāva ar slikiem 600 un 800zs dragreisos biķerniekos vecie Raudi kupejas tas bija psc


bišķi netēma, bet būtu interesanti zināt kur tās monstrozās kupejas palika. Dragreisu laiks beidzās un tās kaut kur tā arī noziedēja. interesanti vai šķūnīšos vēl mētājas, jeb aizgājušas karotēs. Tāpat kā Xenon CRX un kas nu tur vēl bija tie leģendārie auto.

Par tēmu - pāris dienas atpakaļ saspiegoju Rīgā uz ielas Huracan STO. vnz 7700MM - bildi caur logu noķēru, bet hvz kā to šeit ielikt

Kā tad beidzās. Tikko taču biķerniekos kaut kādi slāvi atdzīvināja un uztaisīja atgriešanos želejas laikos ar miskastēm

Šitas? Tas jau nebija slāvu, sporc ar bmwklubu rīkoja (nejaukt ar bmwclub kas ir slāvu)
https://www.instagram.com/reel/DYus2K2MTvM/?igs...cHJqZjB4ZjJlZQ==


Nē, šķiet, ka nākamajā dienā 24.05.
Offline
wheelie
05. Jun 2026, 17:23 #2977

Kopš: 21. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 6857

Braucu ar: 1.6

Edizione Maserati



-----------------
8)
Offline
Rudzins
05. Jun 2026, 17:27 #2978

Kopš: 06. Oct 2011

Ziņojumi: 2573

Braucu ar: tavas sievas māsīcas bērna krustmātes māsu


30 May 2026, 09:43:40 @CP17 rakstīja:

28 May 2026, 18:36:25 @CP17 rakstīja:
Poršiņš 58'
PORSCHE 356A


Diezgan braukā, respect



Jā. Pirms kāda mēneša vienu nedēļas nogali pa Kuldīgu vizinājās. Ļoti skaists un kopts auto.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, Mberg, PERFS, RVR, Staris, SteelRat, VLD, linda, maxell, mrc, noisex, smudo