Online
Pašreiz BMWPower skatās 141 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Dārza darbi un tehnika
| Autors | Ziņojums |
| KillerE90 | | 24. May 2026, 23:09 |
#8521
|
|  Kopš: 10. Aug 2020
Ziņojumi: 225
Braucu ar: pirkstu pa vēderu
|
15 May 2026, 07:49:28 @wanksta rakstīja:
15 May 2026, 06:42:05 @juriz rakstīja:
Šiem pajautā
https://www.ss.lv/msg/lv/construction/tools-and...mers/bbxlxp.html
šķiet, labākās cenas, cik esmu meklējis
Šis ir kaut kāds būcenis puspagrabā latgalītes rajonā? Baigais krievu kantoris, pēdējo reizi biju gadus atpakaļ, babulienes nu tā mēģināja tur visu apvārdot lai pērk nevis to ko izdomājis bet kaut ko tādu pašu tikai dārgāku, kompresoram pat orģinālo ķiniizeru eļļu kas nāk kastē mazā pudelītē vilka laukā un tirgoja pa 5eiro, oglītes redzēju ka ņem laukā elektroinstrumentiem un tirgo atsevišķi pa 2eur utt 
Un ja kaut kas nojūk, sūta 2 mājas tālāk? Garantija 0?  | Offline | | |
| XK220 | | 25. May 2026, 11:28 |
#8522
|
| Kopš: 26. Dec 2015
No: Rīga
Ziņojumi: 3310
Braucu ar: zirgu
| Iesaku juriz ieteikto kantori. Viņi biznesā ir ilgāk, nekā te daži labi zem saules. bmv.lv arī labs kantoris kur makitas pirkt, dažreiz labas cenas ir arī pro mehānika.
Katrā ziņā šie mazie kantori patīk labāk nekā lielie ksenukai, kurši, diana, u.c. | Offline | | |
| wanksta | | 25. May 2026, 19:04 |
#8523
|
|  Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7870
Braucu ar:
| Nu tad viss ir kārtībā, pieņemsim ka esmu sajaucis ar kādu citu pagraba bodi tajā apkaimē  | Offline | | |
| Modrs | | 25. May 2026, 22:38 |
#8524
|
|  Kopš: 22. Nov 2004
No: Zilupe
Ziņojumi: 10494
Braucu ar: Latvijas veiksmes stāstu
|
22 May 2026, 13:20:18 @e34 rakstīja:
Tur ir Talseniek rūdījums 
Tā ļerkata ir tik viegla, ka tur mugura slodzi nejūt. Ar parasto benzīnnieku + ja aplami kustina rumpi, muguru jūtu.
Par to bildi: toreiz tas tests tika veikts ar orižinal metabo 3stūra ripu, kas bija līdzi komplektā. Galvenais, neģorgāt gāzes ručku, lai neaktivizējas elektriskā motora bremze, un pēc tam nav atkal jātērē enerģija, lai iegriestu ripu.
Šodien pa ilgiem laikiem uzlādēju, un dodu apgūt pļaušanas prasmes vecākajai meitai
| Offline | | |
| shirminieks | | 29. May 2026, 10:17 |
#8525
|
|  Kopš: 13. Jan 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2072
Braucu ar: 81
| Kāda šeit lietotājiem pieredze ar robopļāvējiem - vajag priekš 1500m2 līdzenam zālājam, kādam varbūt pozitīva/negatīva pieredze ar modeļiem vai taisīts dziļāks research?
Šobrīd skatos uz DREAME A2 vai Segway Navimow i215e LIDAR - ir kādam atsauksmes/pieredze? | Offline | | |
| wanksta | | 29. May 2026, 18:52 |
#8526
|
|  Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7870
Braucu ar:
| Robots ir lietojams arī teritorijās, kur ik pa laikam mainās objektu novietojums? Piem šodien var būt konteiners vienā vietā, rīt nebūt bet būt kaut kas citā vietā
Vadu loģiski ka ievilkt nav opcija un ar mobīlo es tur neko regulēt katru reizi arī netaisos, tad man vieglāk pašam ar jau esošo traktoru nobraukt
Ja tāds ir, tad varat ieteikt kaut ko kas tagad ir samērīgā ciparā ap 3500-4000m2[ Šo ziņu laboja wanksta, 29 May 2026, 18:55:03 ] | Offline | | |
| Elbarto | | 29. May 2026, 19:07 |
#8527
|
| Kopš: 25. Nov 2013
Ziņojumi: 221
Braucu ar:
| Kas Tavā izpratnē ir samērīgs cipars?
Varbūt tomēr iedod tipu, līdz cik naudiņām esi gatavs šķirties... | Offline | | |
| wanksta | | 29. May 2026, 20:47 |
#8528
|
|  Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7870
Braucu ar:
| Manā izpratnē es ne no kā neesmu gatavs šķirties kamēr neredzu manām vajadzībām atbilstošu aparātu
Šodien tikai šķīros no 150rubuļiem par kaut kādu jaunā modeļa mazo Huša lapu pūtēju, redzēs kas būs | Offline | | |
|
|
| bum_bumz | | 30. May 2026, 10:18 |
#8529
|
| Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7567
Braucu ar: E34
|
29 May 2026, 18:52:31 @wanksta rakstīja:
Robots ir lietojams arī teritorijās, kur ik pa laikam mainās objektu novietojums? Piem šodien var būt konteiners vienā vietā, rīt nebūt bet būt kaut kas citā vietā
Vadu loģiski ka ievilkt nav opcija un ar mobīlo es tur neko regulēt katru reizi arī netaisos, tad man vieglāk pašam ar jau esošo traktoru nobraukt
Ja tāds ir, tad varat ieteikt kaut ko kas tagad ir samērīgā ciparā ap 3500-4000m2
Pats sev atbildēji 
Bračkam husis pļauj 2.4ha 
Pēc idejas, viņš jau appļauj svešu objektu. Vai pēc tam, kad tas pazūd, viņš nopļauj, nezinu  | Offline | | |
Sancix  | | 30. May 2026, 10:38 |
#8530
|
|  Kopš: 03. May 2008
Ziņojumi: 7057
Braucu ar: e36
|
29 May 2026, 18:52:31 @wanksta rakstīja:
Robots ir lietojams arī teritorijās, kur ik pa laikam mainās objektu novietojums? Piem šodien var būt konteiners vienā vietā, rīt nebūt bet būt kaut kas citā vietā
Vadu loģiski ka ievilkt nav opcija un ar mobīlo es tur neko regulēt katru reizi arī netaisos, tad man vieglāk pašam ar jau esošo traktoru nobraukt
Ja tāds ir, tad varat ieteikt kaut ko kas tagad ir samērīgā ciparā ap 3500-4000m2
Visi jaunie, kam ir lidar un kameras, atpazīst objektus (piemēram bumba, ābele, šūpoles utml.). Es teiktu, ka Luba Mammotion 3 varētu būt laba izvēle. Man otro sezonu pļauj ecovacs rtk, arī viss OK, garantijas ietvaros tika nomainīts RTK antenas barošanas bloks.
-----------------
| Offline | | |
| 968-jk | | 31. May 2026, 16:35 |
#8531
|
|  Kopš: 08. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 14075
Braucu ar: 30niekiem
| Lidar lasa šļērsļus (vadus nē šļūteni nezinu- vnm paspēju novākt). Bedres/grāvjus nelasa.
[URL=https://failiem.lv/f/wzpm35qm29][/URL] | Offline | | |
Sancix  | | 31. May 2026, 18:02 |
#8532
|
|  Kopš: 03. May 2008
Ziņojumi: 7057
Braucu ar: e36
| Bedres/grāvjus neredz, bet tos startā vajag atzīmēt aizliegtajā zonā 
Varbūt Tev izslēgta tā funkcija, kur atpazīst zvērus utml.
Bet kopumā lietojot pļaušanas robotus, nu jau laikam sesto vai septīto sezonu, nekad neatgriezīšos pie parastā traktora/raidera, nu vismaz privātmājas pagalma vajadzībām.
-----------------
| Offline | | |
| Rabish | | 01. Jun 2026, 09:20 |
#8533
|
| Kopš: 20. Nov 2019
No: Rīga
Ziņojumi: 77
Braucu ar: T3
| Ir Mammotion Yuka. Ar tiem šķēršļiem tā interesanti. Kopumā jā, redz, ka kaut kas ir priekšā un tur nebrausk, bet mazas bērnu mantas, piemēram smilšu formiņu, kas guļ zālē, neredz, brauc pārī. Ar šūteni ir bijis gan, ka brauc apkārt, gan arī kad pārbrauc pāri. Šļūtene gan sanāk zem pļaušanas augstuma, līdz ar to neko nesabojā.
Bet izvairās arī no pieneņu bariņa. Ja ir tik viens zieds, tad pārbauca pāri, ja vairākas blakus, tad brauc apkārt. Tā kā pie tās objektu atpazišanas viņiem ir vēl ko strādāt.[ Šo ziņu laboja Rabish, 01 Jun 2026, 09:21:42 ] | Offline | | |
| subaru | | 01. Jun 2026, 09:42 |
#8534
|
|  Kopš: 17. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 10489
Braucu ar: rokām uz stūres
| Yarbo robotam arī interesanti ar tiem šķēršļiem.
Defaultā izmanto kameras šķēršļu atpazīšanai + no-go zonas kartē jāsazīmē, lai kaut kur nemaz nemēģina braukt. Nu ir arī kaut kāds diezgan tuvas darbības ultrasonic sensors.
Bet nu ir arī "gentle contact" opcija, kur pirms šķēršļa robots samazina ātrumu un viegli pieskaras.
Bamperī ir sensors, kas sapratīs vai šķērlis ir īsts šķērslis. Pieneņu puduram brauks pāri. Pret neiezīmētu kociņu atdursies un apbrauks apkārt.
Var arī vispār visas kameras izslēgt un lai mauc pēc kartes tikai + ar bamperi + ultrasonic sajūt šķērsli.
Bērnu mantām un šļūtenēm brauks pāri, tā, ka pagalms jātur kārtīgs  [ Šo ziņu laboja subaru, 01 Jun 2026, 09:43:43 ] | Offline | | |
| Lala | | 02. Jun 2026, 20:26 |
#8535
|
|  Kopš: 16. Nov 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 3460
Braucu ar: Visādiem pedāļiem un Svensonu kasti.
| Manam Gardena opim pienācis vecums, nomaucās viens balsta ratiņš. Tas aparāts mierīgi pļauj ar 3 ratiem.
Iegāju Silā uzsūtīt jaunu ratu, pārdevējs uzbrauca, ka Gardena esot lieveikalu brends vispār. Sils kā vienmēr savā stilā - snobi vai vienkārši neieinteresēti. 
:neatbalstivietējoveikalu: | Offline | | |
Sancix  | | 02. Jun 2026, 20:40 |
#8536
|
|  Kopš: 03. May 2008
Ziņojumi: 7057
Braucu ar: e36
| Man tieši pirmos 2-3 gadus bija gardena ar vadu. Vispār nevienu sliktu vārdu nevaru teikt par pašu aparātu, tik cik apnika vadu labot un meklēt, kur atkal ir pārrāvums. Gardena 
Ja nemaldos, tepat powerā arī abus Gardenas robotus pārdevu biedriem, pirms nopirku bezvadu.
Edit.
Lala, Tev tika mana otra gardena, tagad atcerējos, paskatījos vēstules, un vienu no diviem ratiņiem pr. es arī biju mainījis, Tev gan jau sagāzās otrs, nebija dārgs, liekas 15 eur.  [ Šo ziņu laboja Sancix, 02 Jun 2026, 20:46:11 ]
-----------------
| Offline | | |
|
|
| rihardsv | | 10. Jun 2026, 10:19 |
#8537
|
|  Kopš: 20. Apr 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 1870
Braucu ar: Veseliem spoguļiem
|
21 May 2026, 16:43:57 @edw rakstīja:
19 May 2026, 19:41:36 @Chainsaw rakstīja:
Ir te kāds jau paņēmis dreame a3 pro awd?
Paziņa paņēma pāris dienas atpakaļ. Neko vairāk nemāku vēl pateikt.
Ir kāds updeits par šo? Pašam arī ir doma par šo kā variantu. Vai Segway navimov I220E. Nevaru īsti izlemt...  | Offline | | |
| wanksta | | 11. Jun 2026, 21:41 |
#8538
|
|  Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7870
Braucu ar:
| Meklējot jaunu un papētot aktuālos kublu/baļļu piedāvājumus esmu secinājis, ka pa ilgiem laikiem šī ir viena no tām nišām, kurā tirgotāji regulāri un apzināti sastāda maldinošus sludinājumus ar neatbilstošiem foto, cenām, ievieto kublus kuru nemaz reāli nav un ķer uz muļķi
Kantoris 1
https://www.ss.com/msg/lv/construction/plumbing...ools/cbnplm.html
Realitātē kubls neeksistē (it kā pārdots), uz to vietā atsūta kaut kādu citu vairāk kā divas reizes dārgāk. Saku nē par tādu cenu man neinterisē, ok atsūta ka esot šis https://www.ss.com/msg/lv/construction/plumbing...ools/cdpccp.html tikai cena gan tur nav ne tuvu tiem 1300 kas rakstīts, bet jau 1800 ar kapeikām. Saku nē tādu man nevajag, ir aktuāli iekšējā krāsns un tāda un tāda krāsa, uztaisiet man to kas ir linkā, saskaita ka nu jā maksāšot 2200-2450, krāsu izvēle ir par maksu, masāža nav iekšā, vāks nav iekšā, nu tipa jā tur zemāk kaut kas ir uzskaitīts kas tur ir par to cenu, bet reāli visi sludinājumi šim kantorim sākās ar "pieejams tūlīt masāžas kubls", saliktas bildes, norādīta kaut kāda cena, kurām ar tiem foto un reālo piedāvājumu beigās nav nekāda sakara
Kantoris 2
https://www.ss.com/msg/lv/construction/plumbing...pools/nbnmh.html
Citējot "Pilnas komplektācijas kubls"
Nu nezinu protams kas nu kuram ir tā pilnā komplektācija, bet atkal bildēm ar patieso piedāvājumu nav liela sakara.
Bildēs ir integrētā krāsns, dažādi interesanti krāsojumi kurus kā minēts varot izvēlēties, realitātē nekā - Krāsa maksā 130 ("par velti" var dabūt uzreiz tikai kaut kādu pretīgu grīdas pelēko, nu vismaz laikam tikai to es tur redzēju), integrētā krāsns maksā papildus 100, masāža nu it kā jau esot bet nu labāk piemest tur vēl 150 un nopirkt labāku bet ja piemet vēl 50 tad būs vēl labāk. Nu tā krāsns jau it kā ir, bet ja piemetīsi vēl 50 vai 100 vai 150 tad tomēr uzsils labāk. Eksperts neesmu, bet redzēju tikai hidro masāžu, teica gan, ka gaiss arī tur nākšot. Nu rezultātā pa 1860 izskatās tas kubls jau jauns ne pēc kā un tur neko uz vietas neko pat īsti nevar nopirkt par to, jo tā ir bāzes cena un visi kas jau ir uztaisīti ir ar papildus opcijām, kam tā labākā masāža, kuram krāsojums, kuram vēl kaut kas, nu tur skaitītājs aiziet.
Bija vēl daži kam zvanīju, kur bildes atkal neatbilst ar cenu un kur sludinājumā arī it kā ir uz vietas brauc pakaļ bet realitātē nekā nav vairs, bet varot pasūtīt tikai par citu summu protams.
Papildopcijas arī ļoti svārstās no iestādes, vienam kaut kas var maksāt 70 eiro, cits tam pašam 200.
Nu beigās jāsaka, ka sakomplektējis esmu un pasūtījis iestādē kura likās subjektīvi sakarīgākā, pārāk ilgi šim negribējās veltīt, nu pēc mēneša būs gatavs, nu tad skatīsimies kas ir kas. Aizbraucu, apskatījos opcijas/ražotni, izrunāju, viss likās adekvāti, darījums noslēgts.
[ Šo ziņu laboja wanksta, 11 Jun 2026, 21:48:52 ] | Offline | | |
RSAWorkshop  | | 11. Jun 2026, 21:53 |
#8539
|
|  Kopš: 13. Dec 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 8358
Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31
|
11 Jun 2026, 21:41:24 @wanksta rakstīja:
Meklējot jaunu un papētot aktuālos kublu/baļļu piedāvājumus esmu secinājis, ka pa ilgiem laikiem šī ir viena no tām nišām, kurā tirgotāji regulāri un apzināti sastāda maldinošus sludinājumus ar neatbilstošiem foto, cenām, ievieto kublus kuru nemaz reāli nav un ķer uz muļķi
Kantoris 1
https://www.ss.com/msg/lv/construction/plumbing...ools/cbnplm.html
Realitātē kubls neeksistē (it kā pārdots), uz to vietā atsūta kaut kādu citu vairāk kā divas reizes dārgāk. Saku nē par tādu cenu man neinterisē, ok atsūta ka esot šis https://www.ss.com/msg/lv/construction/plumbing...ools/cdpccp.html tikai cena gan tur nav ne tuvu tiem 1300 kas rakstīts, bet jau 1800 ar kapeikām. Saku nē tādu man nevajag, ir aktuāli iekšējā krāsns un tāda un tāda krāsa, uztaisiet man to kas ir linkā, saskaita ka nu jā maksāšot 2200-2450, krāsu izvēle ir par maksu, masāža nav iekšā, vāks nav iekšā, nu tipa jā tur zemāk kaut kas ir uzskaitīts kas tur ir par to cenu, bet reāli visi sludinājumi šim kantorim sākās ar "pieejams tūlīt masāžas kubls", saliktas bildes, norādīta kaut kāda cena, kurām ar tiem foto un reālo piedāvājumu beigās nav nekāda sakara
Kantoris 2
https://www.ss.com/msg/lv/construction/plumbing...pools/nbnmh.html
Citējot "Pilnas komplektācijas kubls"
Nu nezinu protams kas nu kuram ir tā pilnā komplektācija, bet atkal bildēm ar patieso piedāvājumu nav liela sakara.
Bildēs ir integrētā krāsns, dažādi interesanti krāsojumi kurus kā minēts varot izvēlēties, realitātē nekā - Krāsa maksā 130 ("par velti" var dabūt uzreiz tikai kaut kādu pretīgu grīdas pelēko, nu vismaz laikam tikai to es tur redzēju), integrētā krāsns maksā papildus 100, masāža nu it kā jau esot bet nu labāk piemest tur vēl 150 un nopirkt labāku bet ja piemet vēl 50 tad būs vēl labāk. Nu tā krāsns jau it kā ir, bet ja piemetīsi vēl 50 vai 100 vai 150 tad tomēr uzsils labāk. Eksperts neesmu, bet redzēju tikai hidro masāžu, teica gan, ka gaiss arī tur nākšot. Nu rezultātā pa 1860 izskatās tas kubls jau jauns ne pēc kā un tur neko uz vietas neko pat īsti nevar nopirkt par to, jo tā ir bāzes cena un visi kas jau ir uztaisīti ir ar papildus opcijām, kam tā labākā masāža, kuram krāsojums, kuram vēl kaut kas, nu tur skaitītājs aiziet.
Bija vēl daži kam zvanīju, kur bildes atkal neatbilst ar cenu un kur sludinājumā arī it kā ir uz vietas brauc pakaļ bet realitātē nekā nav vairs, bet varot pasūtīt tikai par citu summu protams.
Papildopcijas arī ļoti svārstās no iestādes, vienam kaut kas var maksāt 70 eiro, cits tam pašam 200.
Nu beigās jāsaka, ka sakomplektējis esmu un pasūtījis iestādē kura likās subjektīvi sakarīgākā, pārāk ilgi šim negribējās veltīt, nu pēc mēneša būs gatavs, nu tad skatīsimies kas ir kas. Aizbraucu, apskatījos opcijas/ražotni, izrunāju, viss likās adekvāti, darījums noslēgts.
Ja vajag kublus, tad šie ir Nr1 https://www.kztdesign.com/, nezinu vai jau uztaisīja showroom, bet bija plānā telpa, kur var uzreiz produkciju apskatīties, mājaslapā jau var sakonfigurēt kas patīk un sarēķināt cik izmaksās
----------------- RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993 | Offline | | |
| JankyLV | | 11. Jun 2026, 23:04 |
#8540
|
|  Kopš: 23. Jul 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 3214
Braucu ar: imperialblau
| Pēc tam pastāstīsi kurš ir tas labais kantoris?
Un kāpēc izvēlies integrēto krāsni? | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|