Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 141 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Dārza darbi un tehnika

AutorsZiņojums
KillerE90
24. May 2026, 23:09 #8521

Kopš: 10. Aug 2020

Ziņojumi: 225

Braucu ar: pirkstu pa vēderu


15 May 2026, 07:49:28 @wanksta rakstīja:

15 May 2026, 06:42:05 @juriz rakstīja:
Šiem pajautā
https://www.ss.lv/msg/lv/construction/tools-and...mers/bbxlxp.html

šķiet, labākās cenas, cik esmu meklējis


Šis ir kaut kāds būcenis puspagrabā latgalītes rajonā? Baigais krievu kantoris, pēdējo reizi biju gadus atpakaļ, babulienes nu tā mēģināja tur visu apvārdot lai pērk nevis to ko izdomājis bet kaut ko tādu pašu tikai dārgāku, kompresoram pat orģinālo ķiniizeru eļļu kas nāk kastē mazā pudelītē vilka laukā un tirgoja pa 5eiro, oglītes redzēju ka ņem laukā elektroinstrumentiem un tirgo atsevišķi pa 2eur utt

Un ja kaut kas nojūk, sūta 2 mājas tālāk? Garantija 0?
Offline
XK220
25. May 2026, 11:28 #8522

Kopš: 26. Dec 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 3310

Braucu ar: zirgu

Iesaku juriz ieteikto kantori. Viņi biznesā ir ilgāk, nekā te daži labi zem saules. bmv.lv arī labs kantoris kur makitas pirkt, dažreiz labas cenas ir arī pro mehānika.
Katrā ziņā šie mazie kantori patīk labāk nekā lielie ksenukai, kurši, diana, u.c.
Offline
wanksta
25. May 2026, 19:04 #8523

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7870

Braucu ar:

Nu tad viss ir kārtībā, pieņemsim ka esmu sajaucis ar kādu citu pagraba bodi tajā apkaimē
Offline
Modrs
25. May 2026, 22:38 #8524

Kopš: 22. Nov 2004

No: Zilupe

Ziņojumi: 10494

Braucu ar: Latvijas veiksmes stāstu


22 May 2026, 13:20:18 @e34 rakstīja:
Tur ir Talseniek rūdījums


Tā ļerkata ir tik viegla, ka tur mugura slodzi nejūt. Ar parasto benzīnnieku + ja aplami kustina rumpi, muguru jūtu.

Par to bildi: toreiz tas tests tika veikts ar orižinal metabo 3stūra ripu, kas bija līdzi komplektā. Galvenais, neģorgāt gāzes ručku, lai neaktivizējas elektriskā motora bremze, un pēc tam nav atkal jātērē enerģija, lai iegriestu ripu.

Šodien pa ilgiem laikiem uzlādēju, un dodu apgūt pļaušanas prasmes vecākajai meitai
Offline
shirminieks
29. May 2026, 10:17 #8525

Kopš: 13. Jan 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2072

Braucu ar: 81

Kāda šeit lietotājiem pieredze ar robopļāvējiem - vajag priekš 1500m2 līdzenam zālājam, kādam varbūt pozitīva/negatīva pieredze ar modeļiem vai taisīts dziļāks research?

Šobrīd skatos uz DREAME A2 vai Segway Navimow i215e LIDAR - ir kādam atsauksmes/pieredze?
Offline
wanksta
29. May 2026, 18:52 #8526

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7870

Braucu ar:

Robots ir lietojams arī teritorijās, kur ik pa laikam mainās objektu novietojums? Piem šodien var būt konteiners vienā vietā, rīt nebūt bet būt kaut kas citā vietā
Vadu loģiski ka ievilkt nav opcija un ar mobīlo es tur neko regulēt katru reizi arī netaisos, tad man vieglāk pašam ar jau esošo traktoru nobraukt

Ja tāds ir, tad varat ieteikt kaut ko kas tagad ir samērīgā ciparā ap 3500-4000m2

[ Šo ziņu laboja wanksta, 29 May 2026, 18:55:03 ]

Offline
Elbarto
29. May 2026, 19:07 #8527

Kopš: 25. Nov 2013

Ziņojumi: 221

Braucu ar:

Kas Tavā izpratnē ir samērīgs cipars?
Varbūt tomēr iedod tipu, līdz cik naudiņām esi gatavs šķirties...
Offline
wanksta
29. May 2026, 20:47 #8528

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7870

Braucu ar:

Manā izpratnē es ne no kā neesmu gatavs šķirties kamēr neredzu manām vajadzībām atbilstošu aparātu

Šodien tikai šķīros no 150rubuļiem par kaut kādu jaunā modeļa mazo Huša lapu pūtēju, redzēs kas būs
Offline
bum_bumz
30. May 2026, 10:18 #8529

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7567

Braucu ar: E34


29 May 2026, 18:52:31 @wanksta rakstīja:
Robots ir lietojams arī teritorijās, kur ik pa laikam mainās objektu novietojums? Piem šodien var būt konteiners vienā vietā, rīt nebūt bet būt kaut kas citā vietā
Vadu loģiski ka ievilkt nav opcija un ar mobīlo es tur neko regulēt katru reizi arī netaisos, tad man vieglāk pašam ar jau esošo traktoru nobraukt

Ja tāds ir, tad varat ieteikt kaut ko kas tagad ir samērīgā ciparā ap 3500-4000m2

Pats sev atbildēji
Bračkam husis pļauj 2.4ha
Pēc idejas, viņš jau appļauj svešu objektu. Vai pēc tam, kad tas pazūd, viņš nopļauj, nezinu
Offline
Sancix
30. May 2026, 10:38 #8530

Kopš: 03. May 2008

Ziņojumi: 7057

Braucu ar: e36


29 May 2026, 18:52:31 @wanksta rakstīja:
Robots ir lietojams arī teritorijās, kur ik pa laikam mainās objektu novietojums? Piem šodien var būt konteiners vienā vietā, rīt nebūt bet būt kaut kas citā vietā
Vadu loģiski ka ievilkt nav opcija un ar mobīlo es tur neko regulēt katru reizi arī netaisos, tad man vieglāk pašam ar jau esošo traktoru nobraukt

Ja tāds ir, tad varat ieteikt kaut ko kas tagad ir samērīgā ciparā ap 3500-4000m2

Visi jaunie, kam ir lidar un kameras, atpazīst objektus (piemēram bumba, ābele, šūpoles utml.). Es teiktu, ka Luba Mammotion 3 varētu būt laba izvēle. Man otro sezonu pļauj ecovacs rtk, arī viss OK, garantijas ietvaros tika nomainīts RTK antenas barošanas bloks.

-----------------

Offline
968-jk
31. May 2026, 16:35 #8531

Kopš: 08. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 14075

Braucu ar: 30niekiem

Lidar lasa šļērsļus (vadus nē šļūteni nezinu- vnm paspēju novākt). Bedres/grāvjus nelasa.

[URL=https://failiem.lv/f/wzpm35qm29]
[/URL]
Offline
Sancix
31. May 2026, 18:02 #8532

Kopš: 03. May 2008

Ziņojumi: 7057

Braucu ar: e36

Bedres/grāvjus neredz, bet tos startā vajag atzīmēt aizliegtajā zonā
Varbūt Tev izslēgta tā funkcija, kur atpazīst zvērus utml.
Bet kopumā lietojot pļaušanas robotus, nu jau laikam sesto vai septīto sezonu, nekad neatgriezīšos pie parastā traktora/raidera, nu vismaz privātmājas pagalma vajadzībām.

-----------------

Offline
Rabish
01. Jun 2026, 09:20 #8533

Kopš: 20. Nov 2019

No: Rīga

Ziņojumi: 77

Braucu ar: T3

Ir Mammotion Yuka. Ar tiem šķēršļiem tā interesanti. Kopumā jā, redz, ka kaut kas ir priekšā un tur nebrausk, bet mazas bērnu mantas, piemēram smilšu formiņu, kas guļ zālē, neredz, brauc pārī. Ar šūteni ir bijis gan, ka brauc apkārt, gan arī kad pārbrauc pāri. Šļūtene gan sanāk zem pļaušanas augstuma, līdz ar to neko nesabojā.
Bet izvairās arī no pieneņu bariņa. Ja ir tik viens zieds, tad pārbauca pāri, ja vairākas blakus, tad brauc apkārt. Tā kā pie tās objektu atpazišanas viņiem ir vēl ko strādāt.

[ Šo ziņu laboja Rabish, 01 Jun 2026, 09:21:42 ]

Offline
subaru
01. Jun 2026, 09:42 #8534

Kopš: 17. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 10489

Braucu ar: rokām uz stūres

Yarbo robotam arī interesanti ar tiem šķēršļiem.
Defaultā izmanto kameras šķēršļu atpazīšanai + no-go zonas kartē jāsazīmē, lai kaut kur nemaz nemēģina braukt. Nu ir arī kaut kāds diezgan tuvas darbības ultrasonic sensors.
Bet nu ir arī "gentle contact" opcija, kur pirms šķēršļa robots samazina ātrumu un viegli pieskaras.
Bamperī ir sensors, kas sapratīs vai šķērlis ir īsts šķērslis. Pieneņu puduram brauks pāri. Pret neiezīmētu kociņu atdursies un apbrauks apkārt.

Var arī vispār visas kameras izslēgt un lai mauc pēc kartes tikai + ar bamperi + ultrasonic sajūt šķērsli.

Bērnu mantām un šļūtenēm brauks pāri, tā, ka pagalms jātur kārtīgs

[ Šo ziņu laboja subaru, 01 Jun 2026, 09:43:43 ]

Offline
Lala
02. Jun 2026, 20:26 #8535

Kopš: 16. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 3460

Braucu ar: Visādiem pedāļiem un Svensonu kasti.

Manam Gardena opim pienācis vecums, nomaucās viens balsta ratiņš. Tas aparāts mierīgi pļauj ar 3 ratiem.
Iegāju Silā uzsūtīt jaunu ratu, pārdevējs uzbrauca, ka Gardena esot lieveikalu brends vispār. Sils kā vienmēr savā stilā - snobi vai vienkārši neieinteresēti.
:neatbalstivietējoveikalu:
Offline
Sancix
02. Jun 2026, 20:40 #8536

Kopš: 03. May 2008

Ziņojumi: 7057

Braucu ar: e36

Man tieši pirmos 2-3 gadus bija gardena ar vadu. Vispār nevienu sliktu vārdu nevaru teikt par pašu aparātu, tik cik apnika vadu labot un meklēt, kur atkal ir pārrāvums. Gardena
Ja nemaldos, tepat powerā arī abus Gardenas robotus pārdevu biedriem, pirms nopirku bezvadu.
Edit.
Lala, Tev tika mana otra gardena, tagad atcerējos, paskatījos vēstules, un vienu no diviem ratiņiem pr. es arī biju mainījis, Tev gan jau sagāzās otrs, nebija dārgs, liekas 15 eur.

[ Šo ziņu laboja Sancix, 02 Jun 2026, 20:46:11 ]



-----------------

Offline
rihardsv
10. Jun 2026, 10:19 #8537

Kopš: 20. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1870

Braucu ar: Veseliem spoguļiem


21 May 2026, 16:43:57 @edw rakstīja:

19 May 2026, 19:41:36 @Chainsaw rakstīja:
Ir te kāds jau paņēmis dreame a3 pro awd?


Paziņa paņēma pāris dienas atpakaļ. Neko vairāk nemāku vēl pateikt.



Ir kāds updeits par šo? Pašam arī ir doma par šo kā variantu. Vai Segway navimov I220E. Nevaru īsti izlemt...
Offline
wanksta
11. Jun 2026, 21:41 #8538

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7870

Braucu ar:

Meklējot jaunu un papētot aktuālos kublu/baļļu piedāvājumus esmu secinājis, ka pa ilgiem laikiem šī ir viena no tām nišām, kurā tirgotāji regulāri un apzināti sastāda maldinošus sludinājumus ar neatbilstošiem foto, cenām, ievieto kublus kuru nemaz reāli nav un ķer uz muļķi

Kantoris 1
https://www.ss.com/msg/lv/construction/plumbing...ools/cbnplm.html

Realitātē kubls neeksistē (it kā pārdots), uz to vietā atsūta kaut kādu citu vairāk kā divas reizes dārgāk. Saku nē par tādu cenu man neinterisē, ok atsūta ka esot šis https://www.ss.com/msg/lv/construction/plumbing...ools/cdpccp.html tikai cena gan tur nav ne tuvu tiem 1300 kas rakstīts, bet jau 1800 ar kapeikām. Saku nē tādu man nevajag, ir aktuāli iekšējā krāsns un tāda un tāda krāsa, uztaisiet man to kas ir linkā, saskaita ka nu jā maksāšot 2200-2450, krāsu izvēle ir par maksu, masāža nav iekšā, vāks nav iekšā, nu tipa jā tur zemāk kaut kas ir uzskaitīts kas tur ir par to cenu, bet reāli visi sludinājumi šim kantorim sākās ar "pieejams tūlīt masāžas kubls", saliktas bildes, norādīta kaut kāda cena, kurām ar tiem foto un reālo piedāvājumu beigās nav nekāda sakara

Kantoris 2
https://www.ss.com/msg/lv/construction/plumbing...pools/nbnmh.html

Citējot "Pilnas komplektācijas kubls"
Nu nezinu protams kas nu kuram ir tā pilnā komplektācija, bet atkal bildēm ar patieso piedāvājumu nav liela sakara.
Bildēs ir integrētā krāsns, dažādi interesanti krāsojumi kurus kā minēts varot izvēlēties, realitātē nekā - Krāsa maksā 130 ("par velti" var dabūt uzreiz tikai kaut kādu pretīgu grīdas pelēko, nu vismaz laikam tikai to es tur redzēju), integrētā krāsns maksā papildus 100, masāža nu it kā jau esot bet nu labāk piemest tur vēl 150 un nopirkt labāku bet ja piemet vēl 50 tad būs vēl labāk. Nu tā krāsns jau it kā ir, bet ja piemetīsi vēl 50 vai 100 vai 150 tad tomēr uzsils labāk. Eksperts neesmu, bet redzēju tikai hidro masāžu, teica gan, ka gaiss arī tur nākšot. Nu rezultātā pa 1860 izskatās tas kubls jau jauns ne pēc kā un tur neko uz vietas neko pat īsti nevar nopirkt par to, jo tā ir bāzes cena un visi kas jau ir uztaisīti ir ar papildus opcijām, kam tā labākā masāža, kuram krāsojums, kuram vēl kaut kas, nu tur skaitītājs aiziet.

Bija vēl daži kam zvanīju, kur bildes atkal neatbilst ar cenu un kur sludinājumā arī it kā ir uz vietas brauc pakaļ bet realitātē nekā nav vairs, bet varot pasūtīt tikai par citu summu protams.

Papildopcijas arī ļoti svārstās no iestādes, vienam kaut kas var maksāt 70 eiro, cits tam pašam 200.

Nu beigās jāsaka, ka sakomplektējis esmu un pasūtījis iestādē kura likās subjektīvi sakarīgākā, pārāk ilgi šim negribējās veltīt, nu pēc mēneša būs gatavs, nu tad skatīsimies kas ir kas. Aizbraucu, apskatījos opcijas/ražotni, izrunāju, viss likās adekvāti, darījums noslēgts.

[ Šo ziņu laboja wanksta, 11 Jun 2026, 21:48:52 ]

Offline
RSAWorkshop
11. Jun 2026, 21:53 #8539

Kopš: 13. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 8358

Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31


11 Jun 2026, 21:41:24 @wanksta rakstīja:
Meklējot jaunu un papētot aktuālos kublu/baļļu piedāvājumus esmu secinājis, ka pa ilgiem laikiem šī ir viena no tām nišām, kurā tirgotāji regulāri un apzināti sastāda maldinošus sludinājumus ar neatbilstošiem foto, cenām, ievieto kublus kuru nemaz reāli nav un ķer uz muļķi

Kantoris 1
https://www.ss.com/msg/lv/construction/plumbing...ools/cbnplm.html

Realitātē kubls neeksistē (it kā pārdots), uz to vietā atsūta kaut kādu citu vairāk kā divas reizes dārgāk. Saku nē par tādu cenu man neinterisē, ok atsūta ka esot šis https://www.ss.com/msg/lv/construction/plumbing...ools/cdpccp.html tikai cena gan tur nav ne tuvu tiem 1300 kas rakstīts, bet jau 1800 ar kapeikām. Saku nē tādu man nevajag, ir aktuāli iekšējā krāsns un tāda un tāda krāsa, uztaisiet man to kas ir linkā, saskaita ka nu jā maksāšot 2200-2450, krāsu izvēle ir par maksu, masāža nav iekšā, vāks nav iekšā, nu tipa jā tur zemāk kaut kas ir uzskaitīts kas tur ir par to cenu, bet reāli visi sludinājumi šim kantorim sākās ar "pieejams tūlīt masāžas kubls", saliktas bildes, norādīta kaut kāda cena, kurām ar tiem foto un reālo piedāvājumu beigās nav nekāda sakara

Kantoris 2
https://www.ss.com/msg/lv/construction/plumbing...pools/nbnmh.html

Citējot "Pilnas komplektācijas kubls"
Nu nezinu protams kas nu kuram ir tā pilnā komplektācija, bet atkal bildēm ar patieso piedāvājumu nav liela sakara.
Bildēs ir integrētā krāsns, dažādi interesanti krāsojumi kurus kā minēts varot izvēlēties, realitātē nekā - Krāsa maksā 130 ("par velti" var dabūt uzreiz tikai kaut kādu pretīgu grīdas pelēko, nu vismaz laikam tikai to es tur redzēju), integrētā krāsns maksā papildus 100, masāža nu it kā jau esot bet nu labāk piemest tur vēl 150 un nopirkt labāku bet ja piemet vēl 50 tad būs vēl labāk. Nu tā krāsns jau it kā ir, bet ja piemetīsi vēl 50 vai 100 vai 150 tad tomēr uzsils labāk. Eksperts neesmu, bet redzēju tikai hidro masāžu, teica gan, ka gaiss arī tur nākšot. Nu rezultātā pa 1860 izskatās tas kubls jau jauns ne pēc kā un tur neko uz vietas neko pat īsti nevar nopirkt par to, jo tā ir bāzes cena un visi kas jau ir uztaisīti ir ar papildus opcijām, kam tā labākā masāža, kuram krāsojums, kuram vēl kaut kas, nu tur skaitītājs aiziet.

Bija vēl daži kam zvanīju, kur bildes atkal neatbilst ar cenu un kur sludinājumā arī it kā ir uz vietas brauc pakaļ bet realitātē nekā nav vairs, bet varot pasūtīt tikai par citu summu protams.

Papildopcijas arī ļoti svārstās no iestādes, vienam kaut kas var maksāt 70 eiro, cits tam pašam 200.

Nu beigās jāsaka, ka sakomplektējis esmu un pasūtījis iestādē kura likās subjektīvi sakarīgākā, pārāk ilgi šim negribējās veltīt, nu pēc mēneša būs gatavs, nu tad skatīsimies kas ir kas. Aizbraucu, apskatījos opcijas/ražotni, izrunāju, viss likās adekvāti, darījums noslēgts.


Ja vajag kublus, tad šie ir Nr1 https://www.kztdesign.com/, nezinu vai jau uztaisīja showroom, bet bija plānā telpa, kur var uzreiz produkciju apskatīties, mājaslapā jau var sakonfigurēt kas patīk un sarēķināt cik izmaksās

-----------------
RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993
Offline
JankyLV
11. Jun 2026, 23:04 #8540

Kopš: 23. Jul 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 3214

Braucu ar: imperialblau

Pēc tam pastāstīsi kurš ir tas labais kantoris?
Un kāpēc izvēlies integrēto krāsni?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo