Online
Pašreiz BMWPower skatās 130 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Dārza darbi un tehnika
| Autors | Ziņojums |
| JankyLV | | 18. May 2026, 14:23 |
#8501
|
|  Kopš: 23. Jul 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 3213
Braucu ar: imperialblau
| Var kāds ieteikt kur nomāt bobcat ar operatoru?
Objekts Mārupē.
Iepriekš ņemtajam rinda mēnesis  | Offline | | |
| juriz | | 18. May 2026, 14:50 |
#8502
|
| Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2717
Braucu ar: auto
| Gan jau citiem tas pats. Vari mēģināt kādu pierunāt, lai ieliek kādā paralēlajā rindā, ja kāds klients pazūd, lai paņem tavu objektu. | Offline | | |
| Arsm3ns | | 18. May 2026, 15:06 |
#8503
|
|  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1952
Braucu ar:
| Ņem lielāku rādiusu. Nomalēs mazāk noslogoti un cik tad tur vairāk par to ceļu paņems.. | Offline | | |
| Nello | | 18. May 2026, 18:37 |
#8504
|
|  Kopš: 15. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2647
Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...
|
18 May 2026, 09:08:32 @Vienpatis rakstīja:
Nu hz man tāds metabo ir.... Pamatīgi ataugušu zāli, gar tūjām, žogu un vietās, kur robots nevbrauc pļauj uz urrā. Man max 1h vajag, lai visu nostaigātu, tāpēc īsti neuztrauc darbības laiks. Aķīši man bija un trimeri dabūju pa lēto uz kkādu akciju stokkerī. Personīgi manām vajadzībām ir ļoti ok.
Sveiks.. Ak kādu baču pļauj un cik ilgi novelk? | Offline | | |
| Vienpatis | | 19. May 2026, 08:01 |
#8505
|
|  Kopš: 27. Oct 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 470
Braucu ar: BMW 535xd (f10)
|
18 May 2026, 18:37:19 @Nello rakstīja:
18 May 2026, 09:08:32 @Vienpatis rakstīja:
Nu hz man tāds metabo ir.... Pamatīgi ataugušu zāli, gar tūjām, žogu un vietās, kur robots nevbrauc pļauj uz urrā. Man max 1h vajag, lai visu nostaigātu, tāpēc īsti neuztrauc darbības laiks. Aķīši man bija un trimeri dabūju pa lēto uz kkādu akciju stokkerī. Personīgi manām vajadzībām ir ļoti ok.
Sveiks.. Ak kādu baču pļauj un cik ilgi novelk?
5.5Ah baterija. Stabili 30-40 min pilnā ručkā. Ar hronometru gluži neesmu mērījis. Ja kustos lēni, tad bišķi vajag otru beteriju, ja ātri, tad man pietiek ar vienu bateriju. Lauku ar šo trimeri nenopļausi, ja nav vismaz 4 baterijas un ātrais lādējamais, bet visas malas mierīgi. Manuprāt price/performance ir tīri ok. [ Šo ziņu laboja Vienpatis, 19 May 2026, 08:04:41 ] | Offline | | |
| Chainsaw | | 19. May 2026, 19:41 |
#8506
|
|  Kopš: 28. Oct 2006
Ziņojumi: 6564
Braucu ar: trimmeri
| Ir te kāds jau paņēmis dreame a3 pro awd? | Offline | | |
| edw | | 21. May 2026, 16:43 |
#8507
|
|  Kopš: 29. May 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 630
Braucu ar: G05
|
19 May 2026, 19:41:36 @Chainsaw rakstīja:
Ir te kāds jau paņēmis dreame a3 pro awd?
Paziņa paņēma pāris dienas atpakaļ. Neko vairāk nemāku vēl pateikt. | Offline | | |
| Modrs | | 22. May 2026, 07:51 |
#8508
|
|  Kopš: 22. Nov 2004
No: Zilupe
Ziņojumi: 10494
Braucu ar: Latvijas veiksmes stāstu
|
16 May 2026, 14:53:23 @Nello rakstīja:
Varbūt kādam ir šāds trimmeris un var iedot reālu atsauksmi, ir vērts ņemt? Metabo RTD 18 LTX BL 30
Nav gluži tas, par ko prasi atsauksmi, bet šad tad lietoju šo:
FSB 36-18 LTX BL 40 (601611850)
Baroju ar 2x10ah 18v un 2x8ah aķiem. Pirmajā setupā ar ripu var izvilkt pat 1,5h, bet pie nosacījuma, ka ar gāzi operē tā, lai nedarbojas motora bremze un vairāk ir inerce. Ar auklu max 45min.
Ļoti reti izvelku, godīgi sakot, varēju arī nepirkt, jo jauda tā kā ir, bet, kad pāreju atpakaļ uz benzīnnieku, tad uz šo vairs skatīties negribas.
Lai vai kā, ja kāds tēmē uz akku trimmeriem, tad lietojiet tikai ar max ietilpības aķiem. Un, skatīties tos aķus, kur ir 20700 elementi, nevis pokemoniskie 18650
tur kkur bildes vidū ir trimmeris
[ Šo ziņu laboja Modrs, 22 May 2026, 07:54:01 ] | Offline | | |
|
|
| bum_bumz | | 22. May 2026, 09:15 |
#8509
|
| Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7556
Braucu ar: E34
|
22 May 2026, 07:51:18 @Modrs rakstīja:
Lai vai kā, ja kāds tēmē uz akku trimmeriem, tad lietojiet tikai ar max ietilpības aķiem. Un, skatīties tos aķus, kur ir 20700 elementi, nevis pokemoniskie 18650
21700, bet kapēc 18650 ir pokemoniskie 101 vieta, kur 18 ir izdevīgāk gan izmēra, gan cenas ziņā
Tā var saprast, ka Metabo tie 21700 ir tajās HD pakās sabāzti
Šiem jautātājiem vajag 2-3 cm augstu zāli gar maliņām appļaut, tu rādi lauku, kur pļauj 5mm resnas smilgas  | Offline | | |
| kexxx | | 22. May 2026, 13:07 |
#8510
|
|  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14191
Braucu ar:
|
22 May 2026, 07:51:18 @Modrs rakstīja:
...
tur kkur bildes vidū ir trimmeris
jopcik, tur tak traktoru tādai pļavai prasās, mugurai nav ppc pēc tādas pļaušanas?  | Offline | | |
| e34 | | 22. May 2026, 13:20 |
#8511
|
|  Kopš: 11. Feb 2004
Ziņojumi: 4183
Braucu ar: e53 V8/KTM 1290 SAS
| Tur ir Talseniek rūdījums  | Offline | | |
crime  | | 22. May 2026, 13:23 |
#8512
|
|  Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9123
Braucu ar: m635csi
|
22 May 2026, 13:07:16 @kexxx rakstīja:
22 May 2026, 07:51:18 @Modrs rakstīja:
...
tur kkur bildes vidū ir trimmeris
jopcik, tur tak traktoru tādai pļavai prasās, mugurai nav ppc pēc tādas pļaušanas? 
redzi keksiņ, modrs ir trenēts lauķis ar krunku, kamēr tu esi nīkulis, kuram smagākais cēliens ir zīmulis no valsts apmaksātā rakstāmgalda  | Offline | | |
| kexxx | | 22. May 2026, 14:12 |
#8513
|
|  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14191
Braucu ar:
|
22 May 2026, 13:23:08 @crime rakstīja:
22 May 2026, 13:07:16 @kexxx rakstīja:
22 May 2026, 07:51:18 @Modrs rakstīja:
...
tur kkur bildes vidū ir trimmeris
jopcik, tur tak traktoru tādai pļavai prasās, mugurai nav ppc pēc tādas pļaušanas? 
redzi keksiņ, modrs ir trenēts lauķis ar krunku, kamēr tu esi nīkulis, kuram smagākais cēliens ir zīmulis no valsts apmaksātā rakstāmgalda 
labāk domā, kā poda birsti cilāt, parašu tīrītāj  | Offline | | |
| Nello | | 22. May 2026, 18:19 |
#8514
|
|  Kopš: 15. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2647
Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...
|
22 May 2026, 07:51:18 @Modrs rakstīja:
16 May 2026, 14:53:23 @Nello rakstīja:
Varbūt kādam ir šāds trimmeris un var iedot reālu atsauksmi, ir vērts ņemt? Metabo RTD 18 LTX BL 30
Nav gluži tas, par ko prasi atsauksmi, bet šad tad lietoju šo:
FSB 36-18 LTX BL 40 (601611850)
Baroju ar 2x10ah 18v un 2x8ah aķiem. Pirmajā setupā ar ripu var izvilkt pat 1,5h, bet pie nosacījuma, ka ar gāzi operē tā, lai nedarbojas motora bremze un vairāk ir inerce. Ar auklu max 45min.
Ļoti reti izvelku, godīgi sakot, varēju arī nepirkt, jo jauda tā kā ir, bet, kad pāreju atpakaļ uz benzīnnieku, tad uz šo vairs skatīties negribas.
Lai vai kā, ja kāds tēmē uz akku trimmeriem, tad lietojiet tikai ar max ietilpības aķiem. Un, skatīties tos aķus, kur ir 20700 elementi, nevis pokemoniskie 18650
tur kkur bildes vidū ir trimmeris
Nu tik garu zāli pat mans oleomaks pūstu un stenētu... | Offline | | |
| Oo_jaa_rs | | 22. May 2026, 18:29 |
#8515
|
| Kopš: 14. Nov 2016
No: Rīga
Ziņojumi: 710
Braucu ar: Subaru
| Aķenieks, šādai, 30 min max izvilks. Tie tiešām domāti maliņām, pēc raidera.
Jocīgi, ka trimmerēji šķērseniski, ne gareniski. Bet nu tas kā kuram ērtāk. Un jā, šādai jau dīzeļ kubotas raideris 2x jālaiž pāri, pirmoreiz ar paceltu pannu, otreiz jau pēc vēlamā garuma. | Offline | | |
| kexxx | | 22. May 2026, 20:04 |
#8516
|
|  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14191
Braucu ar:
| ja tā padomā, tad tādu pļavu var tikpat labi ar izkapti pļaut- jāvicina tāpat kā trimmeri... vienīgi sver mazāk... un nav jālādē/benzīns jālej  | Offline | | |
|
|
| Elbarto | | 22. May 2026, 21:44 |
#8517
|
| Kopš: 25. Nov 2013
Ziņojumi: 221
Braucu ar:
|
22 May 2026, 20:04:08 @kexxx rakstīja:
ja tā padomā, tad tādu pļavu var tikpat labi ar izkapti pļaut- jāvicina tāpat kā trimmeri... vienīgi sver mazāk... un nav jālādē/benzīns jālej 
Jā, tikai trimmerim atvēzienā spēks nav jāpielieto. | Offline | | |
| Nello | | 22. May 2026, 21:49 |
#8518
|
|  Kopš: 15. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2647
Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...
|
22 May 2026, 20:04:08 @kexxx rakstīja:
ja tā padomā, tad tādu pļavu var tikpat labi ar izkapti pļaut- jāvicina tāpat kā trimmeri... vienīgi sver mazāk... un nav jālādē/benzīns jālej 
Ja rumpis ļauj... | Offline | | |
| wanksta | | 23. May 2026, 20:32 |
#8519
|
|  Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7868
Braucu ar:
| Sieva dīc ka vajagot jaunu kublu
Varbūt ir ieteikumi kur paskatīt - dziļais, iekšējā krāsns, varbūt arī kādu masāžu, bet domāju vai vajag, jo netiek pārāk bieži lietots un kā būs ar tīrīšanu viņam
Vai gluži pretēji - kur labāk nav vērts[ Šo ziņu laboja wanksta, 23 May 2026, 21:44:21 ] | Offline | | |
| toolis | | 24. May 2026, 00:07 |
#8520
|
|  Kopš: 13. Jan 2016
No: Rīga
Ziņojumi: 1887
Braucu ar: xc90 / cbr1000rr
|
29 Apr 2026, 00:17:45 @toolis rakstīja:
kurš no dīleriem atsaucīgāks uzsūtīt kaut ko no kataloga? interesē normāls trimmeris bez uzkares, ieskatam https://www.myoleo-mac.com/p/bc-400-s-12800/
vēl aktuāli. pāris kantoriem uzrakstiju, bet laikam tik skaista dzīve, ka pat neuzskata par vajadzīgu atbildēt  | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|