Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 130 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Dārza darbi un tehnika

AutorsZiņojums
JankyLV
18. May 2026, 14:23 #8501

Kopš: 23. Jul 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 3213

Braucu ar: imperialblau

Var kāds ieteikt kur nomāt bobcat ar operatoru?
Objekts Mārupē.
Iepriekš ņemtajam rinda mēnesis
Offline
juriz
18. May 2026, 14:50 #8502

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2717

Braucu ar: auto

Gan jau citiem tas pats. Vari mēģināt kādu pierunāt, lai ieliek kādā paralēlajā rindā, ja kāds klients pazūd, lai paņem tavu objektu.
Offline
Arsm3ns
18. May 2026, 15:06 #8503

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1952

Braucu ar:

Ņem lielāku rādiusu. Nomalēs mazāk noslogoti un cik tad tur vairāk par to ceļu paņems..
Offline
Nello
18. May 2026, 18:37 #8504

Kopš: 15. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2647

Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...


18 May 2026, 09:08:32 @Vienpatis rakstīja:
Nu hz man tāds metabo ir.... Pamatīgi ataugušu zāli, gar tūjām, žogu un vietās, kur robots nevbrauc pļauj uz urrā. Man max 1h vajag, lai visu nostaigātu, tāpēc īsti neuztrauc darbības laiks. Aķīši man bija un trimeri dabūju pa lēto uz kkādu akciju stokkerī. Personīgi manām vajadzībām ir ļoti ok.

Sveiks.. Ak kādu baču pļauj un cik ilgi novelk?
Offline
Vienpatis
19. May 2026, 08:01 #8505

Kopš: 27. Oct 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 470

Braucu ar: BMW 535xd (f10)


18 May 2026, 18:37:19 @Nello rakstīja:

18 May 2026, 09:08:32 @Vienpatis rakstīja:
Nu hz man tāds metabo ir.... Pamatīgi ataugušu zāli, gar tūjām, žogu un vietās, kur robots nevbrauc pļauj uz urrā. Man max 1h vajag, lai visu nostaigātu, tāpēc īsti neuztrauc darbības laiks. Aķīši man bija un trimeri dabūju pa lēto uz kkādu akciju stokkerī. Personīgi manām vajadzībām ir ļoti ok.

Sveiks.. Ak kādu baču pļauj un cik ilgi novelk?


5.5Ah baterija. Stabili 30-40 min pilnā ručkā. Ar hronometru gluži neesmu mērījis. Ja kustos lēni, tad bišķi vajag otru beteriju, ja ātri, tad man pietiek ar vienu bateriju. Lauku ar šo trimeri nenopļausi, ja nav vismaz 4 baterijas un ātrais lādējamais, bet visas malas mierīgi. Manuprāt price/performance ir tīri ok.

[ Šo ziņu laboja Vienpatis, 19 May 2026, 08:04:41 ]

Offline
Chainsaw
19. May 2026, 19:41 #8506

Kopš: 28. Oct 2006

Ziņojumi: 6564

Braucu ar: trimmeri

Ir te kāds jau paņēmis dreame a3 pro awd?
Offline
edw
21. May 2026, 16:43 #8507

Kopš: 29. May 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 630

Braucu ar: G05


19 May 2026, 19:41:36 @Chainsaw rakstīja:
Ir te kāds jau paņēmis dreame a3 pro awd?


Paziņa paņēma pāris dienas atpakaļ. Neko vairāk nemāku vēl pateikt.
Offline
Modrs
22. May 2026, 07:51 #8508

Kopš: 22. Nov 2004

No: Zilupe

Ziņojumi: 10494

Braucu ar: Latvijas veiksmes stāstu


16 May 2026, 14:53:23 @Nello rakstīja:
Varbūt kādam ir šāds trimmeris un var iedot reālu atsauksmi, ir vērts ņemt? Metabo RTD 18 LTX BL 30


Nav gluži tas, par ko prasi atsauksmi, bet šad tad lietoju šo:
FSB 36-18 LTX BL 40 (601611850)
Baroju ar 2x10ah 18v un 2x8ah aķiem. Pirmajā setupā ar ripu var izvilkt pat 1,5h, bet pie nosacījuma, ka ar gāzi operē tā, lai nedarbojas motora bremze un vairāk ir inerce. Ar auklu max 45min.
Ļoti reti izvelku, godīgi sakot, varēju arī nepirkt, jo jauda tā kā ir, bet, kad pāreju atpakaļ uz benzīnnieku, tad uz šo vairs skatīties negribas.

Lai vai kā, ja kāds tēmē uz akku trimmeriem, tad lietojiet tikai ar max ietilpības aķiem. Un, skatīties tos aķus, kur ir 20700 elementi, nevis pokemoniskie 18650


tur kkur bildes vidū ir trimmeris

[ Šo ziņu laboja Modrs, 22 May 2026, 07:54:01 ]

Offline
bum_bumz
22. May 2026, 09:15 #8509

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7556

Braucu ar: E34


22 May 2026, 07:51:18 @Modrs rakstīja:
Lai vai kā, ja kāds tēmē uz akku trimmeriem, tad lietojiet tikai ar max ietilpības aķiem. Un, skatīties tos aķus, kur ir 20700 elementi, nevis pokemoniskie 18650

21700, bet kapēc 18650 ir pokemoniskie 101 vieta, kur 18 ir izdevīgāk gan izmēra, gan cenas ziņā
Tā var saprast, ka Metabo tie 21700 ir tajās HD pakās sabāzti

Šiem jautātājiem vajag 2-3 cm augstu zāli gar maliņām appļaut, tu rādi lauku, kur pļauj 5mm resnas smilgas
Offline
kexxx
22. May 2026, 13:07 #8510

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14191

Braucu ar:


22 May 2026, 07:51:18 @Modrs rakstīja:
...

tur kkur bildes vidū ir trimmeris



jopcik, tur tak traktoru tādai pļavai prasās, mugurai nav ppc pēc tādas pļaušanas?
Offline
e34
22. May 2026, 13:20 #8511

Kopš: 11. Feb 2004

Ziņojumi: 4183

Braucu ar: e53 V8/KTM 1290 SAS

Tur ir Talseniek rūdījums
Offline
crime
22. May 2026, 13:23 #8512

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9123

Braucu ar: m635csi


22 May 2026, 13:07:16 @kexxx rakstīja:

22 May 2026, 07:51:18 @Modrs rakstīja:
...

tur kkur bildes vidū ir trimmeris



jopcik, tur tak traktoru tādai pļavai prasās, mugurai nav ppc pēc tādas pļaušanas?

redzi keksiņ, modrs ir trenēts lauķis ar krunku, kamēr tu esi nīkulis, kuram smagākais cēliens ir zīmulis no valsts apmaksātā rakstāmgalda
Offline
kexxx
22. May 2026, 14:12 #8513

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14191

Braucu ar:


22 May 2026, 13:23:08 @crime rakstīja:

22 May 2026, 13:07:16 @kexxx rakstīja:

22 May 2026, 07:51:18 @Modrs rakstīja:
...

tur kkur bildes vidū ir trimmeris



jopcik, tur tak traktoru tādai pļavai prasās, mugurai nav ppc pēc tādas pļaušanas?

redzi keksiņ, modrs ir trenēts lauķis ar krunku, kamēr tu esi nīkulis, kuram smagākais cēliens ir zīmulis no valsts apmaksātā rakstāmgalda


labāk domā, kā poda birsti cilāt, parašu tīrītāj
Offline
Nello
22. May 2026, 18:19 #8514

Kopš: 15. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2647

Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...


22 May 2026, 07:51:18 @Modrs rakstīja:

16 May 2026, 14:53:23 @Nello rakstīja:
Varbūt kādam ir šāds trimmeris un var iedot reālu atsauksmi, ir vērts ņemt? Metabo RTD 18 LTX BL 30


Nav gluži tas, par ko prasi atsauksmi, bet šad tad lietoju šo:
FSB 36-18 LTX BL 40 (601611850)
Baroju ar 2x10ah 18v un 2x8ah aķiem. Pirmajā setupā ar ripu var izvilkt pat 1,5h, bet pie nosacījuma, ka ar gāzi operē tā, lai nedarbojas motora bremze un vairāk ir inerce. Ar auklu max 45min.
Ļoti reti izvelku, godīgi sakot, varēju arī nepirkt, jo jauda tā kā ir, bet, kad pāreju atpakaļ uz benzīnnieku, tad uz šo vairs skatīties negribas.

Lai vai kā, ja kāds tēmē uz akku trimmeriem, tad lietojiet tikai ar max ietilpības aķiem. Un, skatīties tos aķus, kur ir 20700 elementi, nevis pokemoniskie 18650


tur kkur bildes vidū ir trimmeris

Nu tik garu zāli pat mans oleomaks pūstu un stenētu...
Offline
Oo_jaa_rs
22. May 2026, 18:29 #8515

Kopš: 14. Nov 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 710

Braucu ar: Subaru

Aķenieks, šādai, 30 min max izvilks. Tie tiešām domāti maliņām, pēc raidera.
Jocīgi, ka trimmerēji šķērseniski, ne gareniski. Bet nu tas kā kuram ērtāk. Un jā, šādai jau dīzeļ kubotas raideris 2x jālaiž pāri, pirmoreiz ar paceltu pannu, otreiz jau pēc vēlamā garuma.
Offline
kexxx
22. May 2026, 20:04 #8516

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14191

Braucu ar:

ja tā padomā, tad tādu pļavu var tikpat labi ar izkapti pļaut- jāvicina tāpat kā trimmeri... vienīgi sver mazāk... un nav jālādē/benzīns jālej
Offline
Elbarto
22. May 2026, 21:44 #8517

Kopš: 25. Nov 2013

Ziņojumi: 221

Braucu ar:


22 May 2026, 20:04:08 @kexxx rakstīja:
ja tā padomā, tad tādu pļavu var tikpat labi ar izkapti pļaut- jāvicina tāpat kā trimmeri... vienīgi sver mazāk... un nav jālādē/benzīns jālej


Jā, tikai trimmerim atvēzienā spēks nav jāpielieto.
Offline
Nello
22. May 2026, 21:49 #8518

Kopš: 15. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2647

Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...


22 May 2026, 20:04:08 @kexxx rakstīja:
ja tā padomā, tad tādu pļavu var tikpat labi ar izkapti pļaut- jāvicina tāpat kā trimmeri... vienīgi sver mazāk... un nav jālādē/benzīns jālej

Ja rumpis ļauj...
Offline
wanksta
23. May 2026, 20:32 #8519

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7868

Braucu ar:

Sieva dīc ka vajagot jaunu kublu
Varbūt ir ieteikumi kur paskatīt - dziļais, iekšējā krāsns, varbūt arī kādu masāžu, bet domāju vai vajag, jo netiek pārāk bieži lietots un kā būs ar tīrīšanu viņam

Vai gluži pretēji - kur labāk nav vērts

[ Šo ziņu laboja wanksta, 23 May 2026, 21:44:21 ]

Offline
toolis
24. May 2026, 00:07 #8520

Kopš: 13. Jan 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 1887

Braucu ar: xc90 / cbr1000rr


29 Apr 2026, 00:17:45 @toolis rakstīja:
kurš no dīleriem atsaucīgāks uzsūtīt kaut ko no kataloga? interesē normāls trimmeris bez uzkares, ieskatam https://www.myoleo-mac.com/p/bc-400-s-12800/


vēl aktuāli. pāris kantoriem uzrakstiju, bet laikam tik skaista dzīve, ka pat neuzskata par vajadzīgu atbildēt
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo