| Autors | Ziņojums |
| Corey | | 30. Jan 2026, 12:55 |
#7241
|
|
 Kopš: 18. Aug 2008
Ziņojumi: 2531
Braucu ar: gc8 type-ra Honda crx
| Latvijas ATC brīdina par atmosfērā ienākošiem kosmosa atkritumiem. Pirmo reizi ko tādu dzirdu. Tas tā bieži notiek? |
Offline | |
|
| ledusskapis- | | 30. Jan 2026, 12:57 |
#7242
|
|
 Kopš: 19. Jun 2008
No: Saldus
Ziņojumi: 1569
Braucu ar: VW golf2 & Kia Ceed
| Links |
Offline | |
|
| versatile | | 30. Jan 2026, 13:27 |
#7243
|
|
 Kopš: 03. Sep 2015
Ziņojumi: 1691
Braucu ar:
|
06 Dec 2025, 13:47:55 @Koljan rakstīja:
Bet runājot par AB un citu aviokompāniju ekstrām - es uzskatu ka lidmašīna ir tāds pats sabiedriskais transportlīdzeklis kā starppilsētu autobuss.
Pieņemsim, ja brauc Rīga-Alūksne, laika ziņā tās arī ir 4 stundas.
Pa starpam ir 2 pieturvietas, kur tu vari varbūt paspēt aiziet uz WC.
Tā viņš ir, protams. Bet avio gadījumā tās 4h lidojuma tomēr ir vairāk 6-8h kopā (tikt uz/no lidostas, security, utt). Un tālajos lidojumos kur nepietiek pasnaust, bet jāguļ, parādās citas prasības. Īpaši, ja jālido bieži un tālu, un praktiski uzreiz pēc nolaišanās jāspēj strādāt. |
Offline | |
|
| Negantelis | | 30. Jan 2026, 15:17 |
#7244
|
|
 Kopš: 01. Mar 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1507
Braucu ar: M54 KOMPRESOR un daudziem motocikliem.
|
30 Jan 2026, 12:55:10 @Corey rakstīja:
Latvijas ATC brīdina par atmosfērā ienākošiem kosmosa atkritumiem. Pirmo reizi ko tādu dzirdu. Tas tā bieži notiek?
Kā Emīls teica KOMĒTA NĀK. |
Offline | |
|
| Negantelis | | 30. Jan 2026, 15:17 |
#7245
|
|
 Kopš: 01. Mar 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1507
Braucu ar: M54 KOMPRESOR un daudziem motocikliem.
|
30 Jan 2026, 12:55:10 @Corey rakstīja:
Latvijas ATC brīdina par atmosfērā ienākošiem kosmosa atkritumiem. Pirmo reizi ko tādu dzirdu. Tas tā bieži notiek?
Kā Emīls teica KOMĒTA NĀK. |
Offline | |
|
| aep_det | | 31. Jan 2026, 13:47 |
#7246
|
|
 Kopš: 12. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2426
Braucu ar: 5008
|
30 Jan 2026, 12:57:06 @ledusskapis- rakstīja:
Links
Cik tur trūka 
Ainažos kāds gandrīz Jacpot izcēla (vakar bija prognozes, ka ap Ainažiem trāpīs)
|
Offline | |
|
| e34 | | 05. Jun 2026, 15:35 |
#7247
|
|
 Kopš: 11. Feb 2004
Ziņojumi: 4183
Braucu ar: e53 V8/KTM 1290 SAS
| Šobrīd ilgstoši virs LV riņķo AVACS. Standarta procedūra  |
Offline | |
|
| user | | 05. Jun 2026, 15:47 |
#7248
|
|
Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14468
Braucu ar:
|
05 Jun 2026, 15:35:11 @e34 rakstīja:
Šobrīd ilgstoši virs LV riņķo AVACS. Standarta procedūra 
Nē, krievi uzbrūk. |
Offline | |
|
|
|
RVR  | | 05. Jun 2026, 18:54 |
#7249
|
|
 Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23054
Braucu ar: RVR
| BALTOPS mācības.
Ziņas vajag skatīties  |
Offline | |
|
| e34 | | 06. Jun 2026, 10:42 |
#7250
|
|
 Kopš: 11. Feb 2004
Ziņojumi: 4183
Braucu ar: e53 V8/KTM 1290 SAS
|
05 Jun 2026, 15:47:58 @user rakstīja:
05 Jun 2026, 15:35:11 @e34 rakstīja:
Šobrīd ilgstoši virs LV riņķo AVACS. Standarta procedūra 
Nē, krievi uzbrūk.
Ja kādreiz uzbruks,tu pirmais piemīzīsies ar puķēm rokās |
Offline | |
|
| user | | 06. Jun 2026, 13:09 |
#7251
|
|
Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14468
Braucu ar:
|
06 Jun 2026, 10:42:29 @e34 rakstīja:
05 Jun 2026, 15:47:58 @user rakstīja:
05 Jun 2026, 15:35:11 @e34 rakstīja:
Šobrīd ilgstoši virs LV riņķo AVACS. Standarta procedūra 
Nē, krievi uzbrūk.
Ja kādreiz uzbruks,tu pirmais piemīzīsies ar puķēm rokās
sakopies beidzot? |
Offline | |
|