| Autors | Ziņojums |
Edd  | |
Kopš: 02. Jan 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 1097
Braucu ar:
| Pārdodu Thule Wingbar Evo stieņus + 4 Thule Proride velo turētājus + stiprinājumus priekš BMW 3.sērijas G21 universāļa.
Tiek pārdots kā komplekts. 555,- EUR |
Offline | |
|
| airis1989 | |
 Kopš: 08. Jan 2016
Ziņojumi: 137
Braucu ar: 2018, 2019,2019
| Varbūt kādam ir pieredze velo sūtīšanā uz Latviju caur starpnieku servisu? Esmu noskatījis trek mtb no vācijas interneta veikala par 1.5k lētāk nekā veloprofā. Cik saprotu, tad ir kautkādi frančīzes noteikumi, ka Trekus pa taisno nevar nopirkt. Varbūt kāds var ieteikt kādu risinājumu vai servisu kuru esat izmantojuši? Gribētu gan lai es pats uzrādītos kā pircējs, jo man automatiski nāktu gada apdrošināšana. |
Offline | |
|
crime  | |
 Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9128
Braucu ar: m635csi
| mailboxde.com
tas, ja tev vajag tipa adresi vācijā, uz kuru saņemt sūtījumu. viņi pēc saņemšanas pārsūta tālāk uz LV.
visādas nelielas paciņas esmu tā sūtījis, kā būs ar velo hvz[ Šo ziņu laboja crime, 06 Jun 2026, 16:37:08 ] |
Offline | |
|
| josi | |
 Kopš: 24. May 2002
No: Sigulda
Ziņojumi: 3305
Braucu ar: Puf-puf
| lbss.de arī vēl darbojas, vari maksāt pats un tikai norādīt viņu adresi kā savējo.
|
Offline | |
|
| airis1989 | |
 Kopš: 08. Jan 2016
Ziņojumi: 137
Braucu ar: 2018, 2019,2019
|
06 Jun 2026, 18:16:54 @josi rakstīja:
lbss.de arī vēl darbojas, vari maksāt pats un tikai norādīt viņu adresi kā savējo.
Paldies. izskatās, ka šis būs labs variants |
Offline | |
|
| Lockhead | |
 Kopš: 10. Jan 2011
Ziņojumi: 1332
Braucu ar: MT3-82 AWD
| Iesakat, kurš lieto, normālu sēdekli ikldienas lietošanai, nevis to moku rīku kas nāk defaultā uz velo  |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2018
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| vnk biežāk jābrauc un viss...ja brauc reiz gadā - tad jāliek atsperu dīvāns. kāds ir tas beņķis ? [ Šo ziņu laboja oswald, 08 Jun 2026, 10:56:30 ] |
Offline | |
|
| Jurka88 | |
Kopš: 08. Nov 2021
Ziņojumi: 737
Braucu ar:
|
08 Jun 2026, 10:40:12 @Lockhead rakstīja:
Iesakat, kurš lieto, normālu sēdekli ikldienas lietošanai, nevis to moku rīku kas nāk defaultā uz velo 
Tava netrenētā dirsa ir pie vainas, nevis benkis. Šis ir 100 un 1x izrunāts.
|
Offline | |
|
|
|
| DiksIrseejs | |
Kopš: 08. Oct 2020
No: Dobele
Ziņojumi: 1475
Braucu ar: Hibrīdu
| Standartā daudziem ir tā saucamais pidaru sēdeklis. Man visiem uzlikts normāls mīkstais beņķis un nekādu problēmu. |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2018
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| nu tad jāpērk pilsētas velo, nevis sportiska tipa velo un pēc tam jāliek mīkstais beņķis... |
Offline | |
|
| Jurka88 | |
Kopš: 08. Nov 2021
Ziņojumi: 737
Braucu ar:
|
08 Jun 2026, 11:39:36 @oswald rakstīja:
nu tad jāpērk pilsētas velo, nevis sportiska tipa velo un pēc tam jāliek mīkstais beņķis...
Ar to arī dibens sāpēs  [ Šo ziņu laboja Jurka88, 08 Jun 2026, 12:25:04 ] |
Offline | |
|
GirtzB  | |
 Kopš: 15. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 22399
Braucu ar: 2x(R6+LSD)
| Izklausās pēc LLP
----------------- Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE |
Offline | |
|
Araajz  | |
 Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28636
Braucu ar: E39
| Stokā parasti nāk šaurs beņķis itāļu dirsiņām - letiņam parasti vajag 155mm platumā un būs okei.
Pašam ir SPECIALIZED POWER - pagaidām labākais kas bijis |
Offline | |
|
| juriz | |
Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2725
Braucu ar: auto
| Nākamā sūdzība - sāp rokas, mugura, arī kājas galu galā. |
Offline | |
|
| Hercogs | |
 Kopš: 11. Oct 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 292
Braucu ar: BMW i4
| Pārdošanā Bianchi Via Nirone 7
Izmērs 53/M (~170-180cm), pats esmu 182cm un ir ok!
Komplektācija:
- Campagnolo Veloce 2x10 grupa ar multi-shift
- Izturīgs alumīnija rāmis ar karbona dakšu un sēdekļa stuti
- selle italia SLR Boost TM Superflow sēdeklis
- Ārējie kabeļi, apkopēm ērti un izdevīgi
- Endurance tipa ģeometrija
- Svars: ~9,5kg ar pedāļiem.
Jaunas 28c riepas un kameras, tikko mainīta kasete. Līdzi nāk pedāļi, un baltās rokturu gumijas. Kopumā pieskatīts un kopts velosipēds.
Cena: 420EUR
Sūtīt PM!
|
Offline | |
|
| Zuc | |
Kopš: 22. Apr 2016
Ziņojumi: 676
Braucu ar: Rokām uz stūres
| Kāds izmēra rati būtu piemērotāki jaunietim, kad ritenis ar 24” ratiem ir kļuvis par mazu? Augums 153. 26” vai 27,5” ? |
Offline | |
|
|
|
| Karavs | |
Kopš: 05. Apr 2019
Ziņojumi: 838
Braucu ar:
| Lai arī pēc auguma, iespējams 26 ir laikā, tomēr 26 ir mirusi tehnoloģija, nav jēga par antikvariātu maksāt |
Offline | |
|
| Zoo | |
 Kopš: 27. Sep 2007
Ziņojumi: 7820
Braucu ar: God bless mr. Dunning and mr. Kruger
|
13 Jun 2026, 10:52:24 @Karavs rakstīja:
Lai arī pēc auguma, iespējams 26 ir laikā, tomēr 26 ir mirusi tehnoloģija, nav jēga par antikvariātu maksāt
26" ir tikai ratu izmērs, ne mirusi tehnoloģija 
Kāds izmērs der, ar tādu arī brauc  |
Offline | |
|
| bum_bumz | |
Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7568
Braucu ar: E34
| Technoloģija ir pamainījusies. 26" ratiem vairs nevar nopirkt XXL jeb 23" rāmi. Būs kādi 14-15" rāmji. Poļi cenšas ražot arī M-L, lai būtu pilnīgs budžets. 27,5" būs dārgāk. Nezin kāda iemesla dēļ, bet 27.5 baigi nepērk, varbūt tieši tie 100 eiro ir izšķiroši. |
Online | |
|
| LEICHAA | |
 Kopš: 06. Jun 2017
No: Jelgava
Ziņojumi: 69
Braucu ar:
| Kāds tirgo pilsētas vai tūrisma ričuku ?
uz 191cm[ Šo ziņu laboja LEICHAA, 13 Jun 2026, 13:17:57 ] |
Offline | |
|