Online

Pašreiz BMWPower skatās 79 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Velosipēdu topiks

AutorsZiņojums
Edd
03. Jun 2026, 12:04 #20321

Kopš: 02. Jan 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 1097

Braucu ar:

Pārdodu Thule Wingbar Evo stieņus + 4 Thule Proride velo turētājus + stiprinājumus priekš BMW 3.sērijas G21 universāļa.

Tiek pārdots kā komplekts. 555,- EUR
Offline
airis1989
06. Jun 2026, 15:50 #20322

Kopš: 08. Jan 2016

Ziņojumi: 137

Braucu ar: 2018, 2019,2019

Varbūt kādam ir pieredze velo sūtīšanā uz Latviju caur starpnieku servisu? Esmu noskatījis trek mtb no vācijas interneta veikala par 1.5k lētāk nekā veloprofā. Cik saprotu, tad ir kautkādi frančīzes noteikumi, ka Trekus pa taisno nevar nopirkt. Varbūt kāds var ieteikt kādu risinājumu vai servisu kuru esat izmantojuši? Gribētu gan lai es pats uzrādītos kā pircējs, jo man automatiski nāktu gada apdrošināšana.
Offline
crime
06. Jun 2026, 16:36 #20323

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9128

Braucu ar: m635csi

mailboxde.com

tas, ja tev vajag tipa adresi vācijā, uz kuru saņemt sūtījumu. viņi pēc saņemšanas pārsūta tālāk uz LV.

visādas nelielas paciņas esmu tā sūtījis, kā būs ar velo hvz

[ Šo ziņu laboja crime, 06 Jun 2026, 16:37:08 ]

Offline
josi
06. Jun 2026, 18:16 #20324

Kopš: 24. May 2002

No: Sigulda

Ziņojumi: 3305

Braucu ar: Puf-puf

lbss.de arī vēl darbojas, vari maksāt pats un tikai norādīt viņu adresi kā savējo.
Offline
airis1989
06. Jun 2026, 21:35 #20325

Kopš: 08. Jan 2016

Ziņojumi: 137

Braucu ar: 2018, 2019,2019


06 Jun 2026, 18:16:54 @josi rakstīja:
lbss.de arī vēl darbojas, vari maksāt pats un tikai norādīt viņu adresi kā savējo.



Paldies. izskatās, ka šis būs labs variants
Offline
Lockhead
08. Jun 2026, 10:40 #20326

Kopš: 10. Jan 2011

Ziņojumi: 1332

Braucu ar: MT3-82 AWD

Iesakat, kurš lieto, normālu sēdekli ikldienas lietošanai, nevis to moku rīku kas nāk defaultā uz velo
Offline
oswald
08. Jun 2026, 10:42 #20327

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2018

Braucu ar: banderomobīli 4x4

vnk biežāk jābrauc un viss...ja brauc reiz gadā - tad jāliek atsperu dīvāns. kāds ir tas beņķis ?

[ Šo ziņu laboja oswald, 08 Jun 2026, 10:56:30 ]

Offline
Jurka88
08. Jun 2026, 11:02 #20328

Kopš: 08. Nov 2021

Ziņojumi: 737

Braucu ar:


08 Jun 2026, 10:40:12 @Lockhead rakstīja:
Iesakat, kurš lieto, normālu sēdekli ikldienas lietošanai, nevis to moku rīku kas nāk defaultā uz velo
Tava netrenētā dirsa ir pie vainas, nevis benkis. Šis ir 100 un 1x izrunāts.
Offline
DiksIrseejs
08. Jun 2026, 11:15 #20329

Kopš: 08. Oct 2020

No: Dobele

Ziņojumi: 1475

Braucu ar: Hibrīdu

Standartā daudziem ir tā saucamais pidaru sēdeklis. Man visiem uzlikts normāls mīkstais beņķis un nekādu problēmu.
Offline
oswald
08. Jun 2026, 11:39 #20330

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2018

Braucu ar: banderomobīli 4x4

nu tad jāpērk pilsētas velo, nevis sportiska tipa velo un pēc tam jāliek mīkstais beņķis...
Offline
Jurka88
08. Jun 2026, 12:24 #20331

Kopš: 08. Nov 2021

Ziņojumi: 737

Braucu ar:


08 Jun 2026, 11:39:36 @oswald rakstīja:
nu tad jāpērk pilsētas velo, nevis sportiska tipa velo un pēc tam jāliek mīkstais beņķis...
Ar to arī dibens sāpēs

[ Šo ziņu laboja Jurka88, 08 Jun 2026, 12:25:04 ]

Offline
GirtzB
08. Jun 2026, 13:12 #20332

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 22399

Braucu ar: 2x(R6+LSD)

Izklausās pēc LLP

-----------------
Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE
Offline
Araajz
08. Jun 2026, 14:23 #20333

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28636

Braucu ar: E39

Stokā parasti nāk šaurs beņķis itāļu dirsiņām - letiņam parasti vajag 155mm platumā un būs okei.

Pašam ir SPECIALIZED POWER - pagaidām labākais kas bijis
Offline
juriz
08. Jun 2026, 16:05 #20334

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2725

Braucu ar: auto

Nākamā sūdzība - sāp rokas, mugura, arī kājas galu galā.
Offline
Hercogs
10. Jun 2026, 12:04 #20335

Kopš: 11. Oct 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 292

Braucu ar: BMW i4

Pārdošanā Bianchi Via Nirone 7

Izmērs 53/M (~170-180cm), pats esmu 182cm un ir ok!

Komplektācija:
- Campagnolo Veloce 2x10 grupa ar multi-shift

- Izturīgs alumīnija rāmis ar karbona dakšu un sēdekļa stuti

- selle italia SLR Boost TM Superflow sēdeklis

- Ārējie kabeļi, apkopēm ērti un izdevīgi

- Endurance tipa ģeometrija

- Svars: ~9,5kg ar pedāļiem.

Jaunas 28c riepas un kameras, tikko mainīta kasete. Līdzi nāk pedāļi, un baltās rokturu gumijas. Kopumā pieskatīts un kopts velosipēds.

Cena: 420EUR

Sūtīt PM!


Offline
Zuc
13. Jun 2026, 10:30 #20336

Kopš: 22. Apr 2016

Ziņojumi: 676

Braucu ar: Rokām uz stūres

Kāds izmēra rati būtu piemērotāki jaunietim, kad ritenis ar 24” ratiem ir kļuvis par mazu? Augums 153. 26” vai 27,5” ?
Offline
Karavs
13. Jun 2026, 10:52 #20337

Kopš: 05. Apr 2019

Ziņojumi: 838

Braucu ar:

Lai arī pēc auguma, iespējams 26 ir laikā, tomēr 26 ir mirusi tehnoloģija, nav jēga par antikvariātu maksāt
Offline
Zoo
13. Jun 2026, 11:09 #20338

Kopš: 27. Sep 2007

Ziņojumi: 7820

Braucu ar: God bless mr. Dunning and mr. Kruger


13 Jun 2026, 10:52:24 @Karavs rakstīja:
Lai arī pēc auguma, iespējams 26 ir laikā, tomēr 26 ir mirusi tehnoloģija, nav jēga par antikvariātu maksāt


26" ir tikai ratu izmērs, ne mirusi tehnoloģija
Kāds izmērs der, ar tādu arī brauc
Offline
bum_bumz
13. Jun 2026, 11:28 #20339

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7568

Braucu ar: E34

Technoloģija ir pamainījusies. 26" ratiem vairs nevar nopirkt XXL jeb 23" rāmi. Būs kādi 14-15" rāmji. Poļi cenšas ražot arī M-L, lai būtu pilnīgs budžets. 27,5" būs dārgāk. Nezin kāda iemesla dēļ, bet 27.5 baigi nepērk, varbūt tieši tie 100 eiro ir izšķiroši.
Online
LEICHAA
13. Jun 2026, 13:17 #20340

Kopš: 06. Jun 2017

No: Jelgava

Ziņojumi: 69

Braucu ar:

Kāds tirgo pilsētas vai tūrisma ričuku ?
uz 191cm

[ Šo ziņu laboja LEICHAA, 13 Jun 2026, 13:17:57 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo