Online
Pašreiz BMWPower skatās 150 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Velosipēdu topiks
| Autors | Ziņojums |
| oswald | |  Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2018
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| vai arī nesāks ...jo imho šaurs būs loks pircēju..cilvēki ar vidējo un zemāku augumu diez vai pirks un diez vai tas viņiem būs piemērots...bet nu redzēs.. | Offline | | |
| xn3x | |  Kopš: 09. Sep 2007
Ziņojumi: 2806
Braucu ar: sieviešu auto
|
26 May 2026, 12:04:43 @oswald rakstīja:
vai arī nesāks ...jo imho šaurs būs loks pircēju..cilvēki ar vidējo un zemāku augumu diez vai pirks un diez vai tas viņiem būs piemērots...bet nu redzēs..
Precīzi to pašu gan jau kāds rakstītu par 29" ratiem 26" laikos | Offline | | |
| oswald | |  Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2018
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| 29 jau nebija nekas jauns, vnk resnāks 28 
tagad jau īsie 1,5-1,6 velo braucēji izskatās komiski uz 29 collām...iedomājos kā izskatīsies uz 32 | Offline | | |
| juriz | | Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2721
Braucu ar: auto
| Pie mums garie, kam tas 32 būtu pašā laikā, varētu būt 25% no tirgus. Vienīgi, kad pienāks laiks, kad tie visi sagribēs pārkāpt uz 32.
Bet tirgus jau arī globāls, tad jau interneta bodēs gan jau būs 32 par labāk cenām. Bet gan jau būs nedaudz uagstākas, tā pat kā grāvļiem. | Offline | | |
wheelie  | | Kopš: 21. Mar 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 6857
Braucu ar: 1.6
|
26 May 2026, 11:49:14 @juriz rakstīja:
Tas pasākums jau tik sāk attīstīties. Gan jau drīz sekos arī lētāki piedāvājumi, gan pašiem velo, gan riepām, aplocēm
https://www.instagram.com/p/DYy75kgIDrJ/?utm_so...MzRlODBiNWFlZA==
----------------- 8) | Offline | | |
| raw | | Kopš: 12. Jun 2016
Ziņojumi: 3
Braucu ar:
| Esmu vairākkārt te manījis pieminētus mtb parkus Polijā, Čehijā, Slovākijā. Vai kāds varētu, lūdzu, ieteikt vietas, kur kalnā augšā būtu iespējams tikt pacelājā kopā ar visu velo un nobrauciena takas būtu tehniski vienkāršas un vieglas - vairāk paredzētas skaistu kalnu ainavu baudīšanai. | Offline | | |
| Jurka88 | | Kopš: 08. Nov 2021
Ziņojumi: 737
Braucu ar:
|
26 May 2026, 12:54:42 @oswald rakstīja:
29 jau nebija nekas jauns, vnk resnāks 28 
tagad jau īsie 1,5-1,6 velo braucēji izskatās komiski uz 29 collām...iedomājos kā izskatīsies uz 32
Punduri lai brauc ar 27.5'
Vidējie ar 29'
Garie ar 32'
Šim izskatās ka ir pat vieta priekšējam pārslēdzējam, lai nav jābrauc ar lēno 1x
[ Šo ziņu laboja Jurka88, 26 May 2026, 15:54:17 ] | Offline | | |
| juriz | | Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2721
Braucu ar: auto
| Kā tad ar 26"  | Offline | | |
|
|
| oswald | |  Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2018
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| 27,5 jau ir 26 ar resnāku riepu  [ Šo ziņu laboja oswald, 26 May 2026, 17:55:15 ] | Offline | | |
smudo  | |  Kopš: 18. Jan 2015
Ziņojumi: 4256
Braucu ar: 944 turbo & Cayman & 330iX & 540ix
|
26 May 2026, 15:44:50 @raw rakstīja:
Esmu vairākkārt te manījis pieminētus mtb parkus Polijā, Čehijā, Slovākijā. Vai kāds varētu, lūdzu, ieteikt vietas, kur kalnā augšā būtu iespējams tikt pacelājā kopā ar visu velo un nobrauciena takas būtu tehniski vienkāršas un vieglas - vairāk paredzētas skaistu kalnu ainavu baudīšanai.
Daudzos bike parkos ir tā sauktās zaļās trases. Piemeram, Dolni Morava ari tada ir. Es gan to nekad neesmu braucis, bet dzeki kas tur netisam ietrapija, teica ka tur tas aplis ir ka parasta XC kalnu taka iesacejiem. | Offline | | |
| UldisUldis | |  Kopš: 29. Mar 2017
No: Smiltene
Ziņojumi: 489
Braucu ar: 528i E39, 535i F10
|
26 May 2026, 15:44:50 @raw rakstīja:
Esmu vairākkārt te manījis pieminētus mtb parkus Polijā, Čehijā, Slovākijā. Vai kāds varētu, lūdzu, ieteikt vietas, kur kalnā augšā būtu iespējams tikt pacelājā kopā ar visu velo un nobrauciena takas būtu tehniski vienkāršas un vieglas - vairāk paredzētas skaistu kalnu ainavu baudīšanai.
Enduro Trails - Bielsko-Biała, tur viss ir easy, augšā var tikt ar gondolu, apakšā var dzert alu. Visur, kur grib, ar pacēlāju gan nevar tikt, ir arī jāpaminas. | Offline | | |
| peecise28 | |  Kopš: 19. Oct 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 3649
Braucu ar: r1100s, dažādi depresīvi auto
|
26 May 2026, 15:50:05 @Jurka88 rakstīja:
Punduri lai brauc ar 27.5'
Vidējie ar 29'
Garie ar 32'
...
27.5 mūsdienās jau "paraksta" 135 cm braucējiem 
https://www.mysport.lv/en/beany-zero-275-junior-bike-white.html
[ Šo ziņu laboja peecise28, 27 May 2026, 13:45:08 ] | Offline | | |
| oswald | |  Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2018
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| nu tai bildē izskatās "šauras riepas" - 27,5 ar 1,95 riepu būs tikai diametrā par 5mm lielāka nekā 26 ar 2,35. Imho no 27, 5 ir jēga ja liek platāko iespējamo... nu un tas ka īsajiem braucējiem 27,5 ir ērtāks..paziņa mainīja 29 uz 27.5 jo viņai tas velo likās par lielu un viņa nejutās komfortabli, kaut izmērs bija s vai xs, neatceros, ne par velti daži ražotāji mazos izmērus piedāvā ar 27.5. Bet tā jau protams katram savs, labāk braukt vairāk, un vienalga ar kādu felli | Offline | | |
| bum_bumz | | Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7565
Braucu ar: E34
|
27 May 2026, 13:44:07 @peecise28 rakstīja:
26 May 2026, 15:50:05 @Jurka88 rakstīja:
Punduri lai brauc ar 27.5'
Vidējie ar 29'
Garie ar 32'
...
27.5 mūsdienās jau "paraksta" 135 cm braucējiem 
https://www.mysport.lv/en/beany-zero-275-junior-bike-white.html
Bildē kaķīt's pavisam nav 135cm
Ar labu brauktprasmi varbūt ir ok. Pa trotuāriem starp cilvēkiem manevrēt nu tā. | Offline | | |
| raw | | Kopš: 12. Jun 2016
Ziņojumi: 3
Braucu ar:
|
27 May 2026, 00:59:34 @UldisUldis rakstīja:
26 May 2026, 15:44:50 @raw rakstīja:
Esmu vairākkārt te manījis pieminētus mtb parkus Polijā, Čehijā, Slovākijā. Vai kāds varētu, lūdzu, ieteikt vietas, kur kalnā augšā būtu iespējams tikt pacelājā kopā ar visu velo un nobrauciena takas būtu tehniski vienkāršas un vieglas - vairāk paredzētas skaistu kalnu ainavu baudīšanai.
Enduro Trails - Bielsko-Biała, tur viss ir easy, augšā var tikt ar gondolu, apakšā var dzert alu. Visur, kur grib, ar pacēlāju gan nevar tikt, ir arī jāpaminas.
Paldies jums ar Smudo par info un ieteikumiem. Atradu vēl arī tādu vietu kā Szczyrk Bike Park tajā reģionā. Būs ok pirmajai reizei ar velo kalnos! Varēs salīdzināt un saprast, kas patīk un kas nē. | Offline | | |
| peecise28 | |  Kopš: 19. Oct 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 3649
Braucu ar: r1100s, dažādi depresīvi auto
|
27 May 2026, 14:27:19 @bum_bumz rakstīja:
27 May 2026, 13:44:07 @peecise28 rakstīja:
26 May 2026, 15:50:05 @Jurka88 rakstīja:
Punduri lai brauc ar 27.5'
Vidējie ar 29'
Garie ar 32'
...
27.5 mūsdienās jau "paraksta" 135 cm braucējiem 
https://www.mysport.lv/en/beany-zero-275-junior-bike-white.html
Bildē kaķīt's pavisam nav 135cm
Ar labu brauktprasmi varbūt ir ok. Pa trotuāriem starp cilvēkiem manevrēt nu tā.
Ir tieši 135cm. Bilde no pirmās dienas, kad nopirku, plānā bija 26, bet, kamēr gaidijām pavasari, izauga līdz 135 un paņēmām 27.5 | Offline | | |
|
|
smudo  | |  Kopš: 18. Jan 2015
Ziņojumi: 4256
Braucu ar: 944 turbo & Cayman & 330iX & 540ix
|
27 May 2026, 17:16:23 @raw rakstīja:
27 May 2026, 00:59:34 @UldisUldis rakstīja:
26 May 2026, 15:44:50 @raw rakstīja:
Esmu vairākkārt te manījis pieminētus mtb parkus Polijā, Čehijā, Slovākijā. Vai kāds varētu, lūdzu, ieteikt vietas, kur kalnā augšā būtu iespējams tikt pacelājā kopā ar visu velo un nobrauciena takas būtu tehniski vienkāršas un vieglas - vairāk paredzētas skaistu kalnu ainavu baudīšanai.
Enduro Trails - Bielsko-Biała, tur viss ir easy, augšā var tikt ar gondolu, apakšā var dzert alu. Visur, kur grib, ar pacēlāju gan nevar tikt, ir arī jāpaminas.
Paldies jums ar Smudo par info un ieteikumiem. Atradu vēl arī tādu vietu kā Szczyrk Bike Park tajā reģionā. Būs ok pirmajai reizei ar velo kalnos! Varēs salīdzināt un saprast, kas patīk un kas nē.
Ir būts PL Szczyrk bike park pirms 3 gadiem - bija labs, bet tur ta zilā trase palikusi atmina ka tada, kur jau vajag basic iemanas, lai gan ja lenu brauc, tad var ari visu izrupinat, ik pa laikam poestajot un atpusoties.
Bet tur apkart ir ari daudz meza taku ar mazak iespaidigiem skatiem, bet minamas iesacejiem, vienigi tajas trail trases nav paclaju.
Atradu vienu video no zilas trases augsas ieskatam.
YT short video[ Šo ziņu laboja smudo, 27 May 2026, 21:01:47 ] | Offline | | |
| Sendzaa | |  Kopš: 01. Dec 2016
Ziņojumi: 414
Braucu ar:
| Sveiki vīri, sagūglēju, bet nav miera, varbūt kāds zinās teikt, oficiālais Giant serviss Latvijā ir Veloshops un elektro braucamais arī tur vedams?
Uztaisīts apdeits, izvilku ārā šodien, bļin minot jūt kkur motorā, ceentra asī taka kautkas maļās, kā gultņi beigti un skan nepatīkami, nobraukti tikai 1.7k km
Giant Trance E+ pro | Offline | | |
Araajz  | |  Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28635
Braucu ar: E39
|
31 May 2026, 19:24:53 @Sendzaa rakstīja:
Sveiki vīri, sagūglēju, bet nav miera, varbūt kāds zinās teikt, oficiālais Giant serviss Latvijā ir Veloshops un elektro braucamais arī tur vedams?
Uztaisīts apdeits, izvilku ārā šodien, bļin minot jūt kkur motorā, ceentra asī taka kautkas maļās, kā gultņi beigti un skan nepatīkami, nobraukti tikai 1.7k km
Giant Trance E+ pro
Veloshops ir ciet.
Giant pārstāvis ir feelfree - droši ved tur | Online | | |
| Sendzaa | |  Kopš: 01. Dec 2016
Ziņojumi: 414
Braucu ar:
| Paldies | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|