Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 150 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Velosipēdu topiks

AutorsZiņojums
oswald
26. May 2026, 12:04 #20301

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2018

Braucu ar: banderomobīli 4x4

vai arī nesāks ...jo imho šaurs būs loks pircēju..cilvēki ar vidējo un zemāku augumu diez vai pirks un diez vai tas viņiem būs piemērots...bet nu redzēs..
Offline
xn3x
26. May 2026, 12:50 #20302

Kopš: 09. Sep 2007

Ziņojumi: 2806

Braucu ar: sieviešu auto


26 May 2026, 12:04:43 @oswald rakstīja:
vai arī nesāks ...jo imho šaurs būs loks pircēju..cilvēki ar vidējo un zemāku augumu diez vai pirks un diez vai tas viņiem būs piemērots...bet nu redzēs..

Precīzi to pašu gan jau kāds rakstītu par 29" ratiem 26" laikos
Offline
oswald
26. May 2026, 12:54 #20303

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2018

Braucu ar: banderomobīli 4x4

29 jau nebija nekas jauns, vnk resnāks 28
tagad jau īsie 1,5-1,6 velo braucēji izskatās komiski uz 29 collām...iedomājos kā izskatīsies uz 32
Offline
juriz
26. May 2026, 14:24 #20304

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2721

Braucu ar: auto

Pie mums garie, kam tas 32 būtu pašā laikā, varētu būt 25% no tirgus. Vienīgi, kad pienāks laiks, kad tie visi sagribēs pārkāpt uz 32.
Bet tirgus jau arī globāls, tad jau interneta bodēs gan jau būs 32 par labāk cenām. Bet gan jau būs nedaudz uagstākas, tā pat kā grāvļiem.
Offline
wheelie
26. May 2026, 14:39 #20305

Kopš: 21. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 6857

Braucu ar: 1.6


26 May 2026, 11:49:14 @juriz rakstīja:
Tas pasākums jau tik sāk attīstīties. Gan jau drīz sekos arī lētāki piedāvājumi, gan pašiem velo, gan riepām, aplocēm


https://www.instagram.com/p/DYy75kgIDrJ/?utm_so...MzRlODBiNWFlZA==

-----------------
8)
Offline
raw
26. May 2026, 15:44 #20306

Kopš: 12. Jun 2016

Ziņojumi: 3

Braucu ar:

Esmu vairākkārt te manījis pieminētus mtb parkus Polijā, Čehijā, Slovākijā. Vai kāds varētu, lūdzu, ieteikt vietas, kur kalnā augšā būtu iespējams tikt pacelājā kopā ar visu velo un nobrauciena takas būtu tehniski vienkāršas un vieglas - vairāk paredzētas skaistu kalnu ainavu baudīšanai.
Offline
Jurka88
26. May 2026, 15:50 #20307

Kopš: 08. Nov 2021

Ziņojumi: 737

Braucu ar:


26 May 2026, 12:54:42 @oswald rakstīja:
29 jau nebija nekas jauns, vnk resnāks 28
tagad jau īsie 1,5-1,6 velo braucēji izskatās komiski uz 29 collām...iedomājos kā izskatīsies uz 32

Punduri lai brauc ar 27.5'
Vidējie ar 29'
Garie ar 32'


Šim izskatās ka ir pat vieta priekšējam pārslēdzējam, lai nav jābrauc ar lēno 1x

[ Šo ziņu laboja Jurka88, 26 May 2026, 15:54:17 ]

Offline
juriz
26. May 2026, 17:48 #20308

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2721

Braucu ar: auto

Kā tad ar 26"
Offline
oswald
26. May 2026, 17:54 #20309

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2018

Braucu ar: banderomobīli 4x4

27,5 jau ir 26 ar resnāku riepu

[ Šo ziņu laboja oswald, 26 May 2026, 17:55:15 ]

Offline
smudo
26. May 2026, 20:56 #20310

Kopš: 18. Jan 2015

Ziņojumi: 4256

Braucu ar: 944 turbo & Cayman & 330iX & 540ix


26 May 2026, 15:44:50 @raw rakstīja:
Esmu vairākkārt te manījis pieminētus mtb parkus Polijā, Čehijā, Slovākijā. Vai kāds varētu, lūdzu, ieteikt vietas, kur kalnā augšā būtu iespējams tikt pacelājā kopā ar visu velo un nobrauciena takas būtu tehniski vienkāršas un vieglas - vairāk paredzētas skaistu kalnu ainavu baudīšanai.


Daudzos bike parkos ir tā sauktās zaļās trases. Piemeram, Dolni Morava ari tada ir. Es gan to nekad neesmu braucis, bet dzeki kas tur netisam ietrapija, teica ka tur tas aplis ir ka parasta XC kalnu taka iesacejiem.
Offline
UldisUldis
27. May 2026, 00:59 #20311

Kopš: 29. Mar 2017

No: Smiltene

Ziņojumi: 489

Braucu ar: 528i E39, 535i F10


26 May 2026, 15:44:50 @raw rakstīja:
Esmu vairākkārt te manījis pieminētus mtb parkus Polijā, Čehijā, Slovākijā. Vai kāds varētu, lūdzu, ieteikt vietas, kur kalnā augšā būtu iespējams tikt pacelājā kopā ar visu velo un nobrauciena takas būtu tehniski vienkāršas un vieglas - vairāk paredzētas skaistu kalnu ainavu baudīšanai.


Enduro Trails - Bielsko-Biała, tur viss ir easy, augšā var tikt ar gondolu, apakšā var dzert alu. Visur, kur grib, ar pacēlāju gan nevar tikt, ir arī jāpaminas.
Offline
peecise28
27. May 2026, 13:44 #20312

Kopš: 19. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 3649

Braucu ar: r1100s, dažādi depresīvi auto


26 May 2026, 15:50:05 @Jurka88 rakstīja:
Punduri lai brauc ar 27.5'
Vidējie ar 29'
Garie ar 32'

...

27.5 mūsdienās jau "paraksta" 135 cm braucējiem
https://www.mysport.lv/en/beany-zero-275-junior-bike-white.html

[ Šo ziņu laboja peecise28, 27 May 2026, 13:45:08 ]

Offline
oswald
27. May 2026, 14:19 #20313

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2018

Braucu ar: banderomobīli 4x4

nu tai bildē izskatās "šauras riepas" - 27,5 ar 1,95 riepu būs tikai diametrā par 5mm lielāka nekā 26 ar 2,35. Imho no 27, 5 ir jēga ja liek platāko iespējamo... nu un tas ka īsajiem braucējiem 27,5 ir ērtāks..paziņa mainīja 29 uz 27.5 jo viņai tas velo likās par lielu un viņa nejutās komfortabli, kaut izmērs bija s vai xs, neatceros, ne par velti daži ražotāji mazos izmērus piedāvā ar 27.5. Bet tā jau protams katram savs, labāk braukt vairāk, un vienalga ar kādu felli
Offline
bum_bumz
27. May 2026, 14:27 #20314

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7565

Braucu ar: E34


27 May 2026, 13:44:07 @peecise28 rakstīja:

26 May 2026, 15:50:05 @Jurka88 rakstīja:
Punduri lai brauc ar 27.5'
Vidējie ar 29'
Garie ar 32'

...

27.5 mūsdienās jau "paraksta" 135 cm braucējiem
https://www.mysport.lv/en/beany-zero-275-junior-bike-white.html

Bildē kaķīt's pavisam nav 135cm
Ar labu brauktprasmi varbūt ir ok. Pa trotuāriem starp cilvēkiem manevrēt nu tā.
Offline
raw
27. May 2026, 17:16 #20315

Kopš: 12. Jun 2016

Ziņojumi: 3

Braucu ar:


27 May 2026, 00:59:34 @UldisUldis rakstīja:

26 May 2026, 15:44:50 @raw rakstīja:
Esmu vairākkārt te manījis pieminētus mtb parkus Polijā, Čehijā, Slovākijā. Vai kāds varētu, lūdzu, ieteikt vietas, kur kalnā augšā būtu iespējams tikt pacelājā kopā ar visu velo un nobrauciena takas būtu tehniski vienkāršas un vieglas - vairāk paredzētas skaistu kalnu ainavu baudīšanai.


Enduro Trails - Bielsko-Biała, tur viss ir easy, augšā var tikt ar gondolu, apakšā var dzert alu. Visur, kur grib, ar pacēlāju gan nevar tikt, ir arī jāpaminas.


Paldies jums ar Smudo par info un ieteikumiem. Atradu vēl arī tādu vietu kā Szczyrk Bike Park tajā reģionā. Būs ok pirmajai reizei ar velo kalnos! Varēs salīdzināt un saprast, kas patīk un kas nē.
Offline
peecise28
27. May 2026, 18:03 #20316

Kopš: 19. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 3649

Braucu ar: r1100s, dažādi depresīvi auto


27 May 2026, 14:27:19 @bum_bumz rakstīja:

27 May 2026, 13:44:07 @peecise28 rakstīja:

26 May 2026, 15:50:05 @Jurka88 rakstīja:
Punduri lai brauc ar 27.5'
Vidējie ar 29'
Garie ar 32'

...

27.5 mūsdienās jau "paraksta" 135 cm braucējiem
https://www.mysport.lv/en/beany-zero-275-junior-bike-white.html

Bildē kaķīt's pavisam nav 135cm
Ar labu brauktprasmi varbūt ir ok. Pa trotuāriem starp cilvēkiem manevrēt nu tā.

Ir tieši 135cm. Bilde no pirmās dienas, kad nopirku, plānā bija 26, bet, kamēr gaidijām pavasari, izauga līdz 135 un paņēmām 27.5
Offline
smudo
27. May 2026, 20:43 #20317

Kopš: 18. Jan 2015

Ziņojumi: 4256

Braucu ar: 944 turbo & Cayman & 330iX & 540ix


27 May 2026, 17:16:23 @raw rakstīja:

27 May 2026, 00:59:34 @UldisUldis rakstīja:

26 May 2026, 15:44:50 @raw rakstīja:
Esmu vairākkārt te manījis pieminētus mtb parkus Polijā, Čehijā, Slovākijā. Vai kāds varētu, lūdzu, ieteikt vietas, kur kalnā augšā būtu iespējams tikt pacelājā kopā ar visu velo un nobrauciena takas būtu tehniski vienkāršas un vieglas - vairāk paredzētas skaistu kalnu ainavu baudīšanai.


Enduro Trails - Bielsko-Biała, tur viss ir easy, augšā var tikt ar gondolu, apakšā var dzert alu. Visur, kur grib, ar pacēlāju gan nevar tikt, ir arī jāpaminas.


Paldies jums ar Smudo par info un ieteikumiem. Atradu vēl arī tādu vietu kā Szczyrk Bike Park tajā reģionā. Būs ok pirmajai reizei ar velo kalnos! Varēs salīdzināt un saprast, kas patīk un kas nē.


Ir būts PL Szczyrk bike park pirms 3 gadiem - bija labs, bet tur ta zilā trase palikusi atmina ka tada, kur jau vajag basic iemanas, lai gan ja lenu brauc, tad var ari visu izrupinat, ik pa laikam poestajot un atpusoties.

Bet tur apkart ir ari daudz meza taku ar mazak iespaidigiem skatiem, bet minamas iesacejiem, vienigi tajas trail trases nav paclaju.

Atradu vienu video no zilas trases augsas ieskatam.

YT short video

[ Šo ziņu laboja smudo, 27 May 2026, 21:01:47 ]

Offline
Sendzaa
31. May 2026, 19:24 #20318

Kopš: 01. Dec 2016

Ziņojumi: 414

Braucu ar:

Sveiki vīri, sagūglēju, bet nav miera, varbūt kāds zinās teikt, oficiālais Giant serviss Latvijā ir Veloshops un elektro braucamais arī tur vedams?
Uztaisīts apdeits, izvilku ārā šodien, bļin minot jūt kkur motorā, ceentra asī taka kautkas maļās, kā gultņi beigti un skan nepatīkami, nobraukti tikai 1.7k km
Giant Trance E+ pro
Offline
Araajz
31. May 2026, 19:37 #20319

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28635

Braucu ar: E39


31 May 2026, 19:24:53 @Sendzaa rakstīja:
Sveiki vīri, sagūglēju, bet nav miera, varbūt kāds zinās teikt, oficiālais Giant serviss Latvijā ir Veloshops un elektro braucamais arī tur vedams?
Uztaisīts apdeits, izvilku ārā šodien, bļin minot jūt kkur motorā, ceentra asī taka kautkas maļās, kā gultņi beigti un skan nepatīkami, nobraukti tikai 1.7k km
Giant Trance E+ pro

Veloshops ir ciet.
Giant pārstāvis ir feelfree - droši ved tur
Online
Sendzaa
31. May 2026, 19:46 #20320

Kopš: 01. Dec 2016

Ziņojumi: 414

Braucu ar:

Paldies
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo