Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 94 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Moto lietas

AutorsZiņojums
xn3x
28. May 2026, 21:06 #4901

Kopš: 09. Sep 2007

Ziņojumi: 2806

Braucu ar: sieviešu auto

Braukt uz kalniem bez pieredzes, ar jaunu, nepierasti lielu moci, un vēl ar pasažieri? Respekt par drosmi.
Mazāk drosmīgiem varētu noderēt pa trijniekiem vispirms pabraukāt, ar moci aprast.
Offline
bum_bumz
28. May 2026, 21:30 #4902

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7567

Braucu ar: E34


28 May 2026, 21:06:39 @xn3x rakstīja:
Braukt uz kalniem bez pieredzes, ar jaunu, nepierasti lielu moci, un vēl ar pasažieri? Respekt par drosmi.
Mazāk drosmīgiem varētu noderēt pa trijniekiem vispirms pabraukāt, ar moci aprast.

Es sapratu, ka viņš jau izbrauca un citiem iesaka, turklāt ir deklinējis visas Alpu valstis, kur būts
Offline
peecise28
29. May 2026, 13:31 #4903

Kopš: 19. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 3649

Braucu ar: r1100s, dažādi depresīvi auto


28 May 2026, 18:31:52 @smilee45 rakstīja:
Vīri, kam iespējas iesaku aizbraukt uz alpiem pa kalnu pārejām pabraukāt. Pārsēdos no sava mazā moča ar ko mācijos braukt cmx500 uz cmx1100, jutos godīgi nedaudz nedrošs, jo atšķirība liela. Bagāža arī līdzi - sieva. Bet pirmās pāris kalnu pārejas un tas ir kā diena pret nakti kā var atvērties uz tā moča.
Prasmes nenormāli var uzlabot.
Ir nu jau braukts pa:
Framcijas
Šveices
Austrijas
Un nu jau arī pa Itālijas kalna pārejām.
Šveice ir labākā, dēļ tā, ka pārejas nav tālu viena no otras, bezmaksas. Un iespaidīgas
Vasarā provēs pa Stelvio ja viss sanāks, ar auto ir būts, bet tas galīgi nav tas, kas ar moci

Apsveicu ar moča maiņu!
Es gan ieteiktu sievai pašai iegūt A burtu tiesībās, divatā uz viena moto kalnos ir mazāk jautrības
Offline
kasparitto
29. May 2026, 14:17 #4904

Kopš: 11. Apr 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 771

Braucu ar:

Biedri, vai kāds var ieteikt servisu teikas/purvciema/pļavnieku apkārtnē, kur nodot apkopei un nelielam remontam Honda motorolleri? Pirmo reizi tāda vajadzība.

[ Šo ziņu laboja kasparitto, 29 May 2026, 14:18:19 ]

Offline
smilee45
29. May 2026, 14:41 #4905

Kopš: 26. Jan 2014

Ziņojumi: 1145

Braucu ar:


29 May 2026, 13:31:57 @peecise28 rakstīja:

28 May 2026, 18:31:52 @smilee45 rakstīja:
Vīri, kam iespējas iesaku aizbraukt uz alpiem pa kalnu pārejām pabraukāt. Pārsēdos no sava mazā moča ar ko mācijos braukt cmx500 uz cmx1100, jutos godīgi nedaudz nedrošs, jo atšķirība liela. Bagāža arī līdzi - sieva. Bet pirmās pāris kalnu pārejas un tas ir kā diena pret nakti kā var atvērties uz tā moča.
Prasmes nenormāli var uzlabot.
Ir nu jau braukts pa:
Framcijas
Šveices
Austrijas
Un nu jau arī pa Itālijas kalna pārejām.
Šveice ir labākā, dēļ tā, ka pārejas nav tālu viena no otras, bezmaksas. Un iespaidīgas
Vasarā provēs pa Stelvio ja viss sanāks, ar auto ir būts, bet tas galīgi nav tas, kas ar moci

Apsveicu ar moča maiņu!
Es gan ieteiktu sievai pašai iegūt A burtu tiesībās, divatā uz viena moto kalnos ir mazāk jautrības

Šajā vasarā mērķis iedot pamēģināt vispār izbraukt ar mazo cmx500, vai vispār patīk. Bet pilnīga taisnība par to, ka mazāk fun divatā. Bet tas fun iet roku rokā ar nedaudz pārgalvību. Es domāju viens vienkārši līdz pensijai nenobrauktu, tas ātrums ātri aizrauj... Divatā tā atbildība piebremzē.
Bet divatā vajag būt diezgan fit, kad brauc lejā pa serpentīniem, kad bremzē ar ātrumu un bremzi pirms līkuma un nedaudz ieejā, tad viss tas sievas svars ar nāk uz priekšu un spēj tik turēt tajos 180grādu līkumos

[ Šo ziņu laboja smilee45, 29 May 2026, 14:41:56 ]

Offline
Jurchixx
29. May 2026, 16:35 #4906

Kopš: 19. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 8340

Braucu ar: F32 M Performance, Yamaha R1


29 May 2026, 14:41:10 @smilee45 rakstīja:

29 May 2026, 13:31:57 @peecise28 rakstīja:

28 May 2026, 18:31:52 @smilee45 rakstīja:
Vīri, kam iespējas iesaku aizbraukt uz alpiem pa kalnu pārejām pabraukāt. Pārsēdos no sava mazā moča ar ko mācijos braukt cmx500 uz cmx1100, jutos godīgi nedaudz nedrošs, jo atšķirība liela. Bagāža arī līdzi - sieva. Bet pirmās pāris kalnu pārejas un tas ir kā diena pret nakti kā var atvērties uz tā moča.
Prasmes nenormāli var uzlabot.
Ir nu jau braukts pa:
Framcijas
Šveices
Austrijas
Un nu jau arī pa Itālijas kalna pārejām.
Šveice ir labākā, dēļ tā, ka pārejas nav tālu viena no otras, bezmaksas. Un iespaidīgas
Vasarā provēs pa Stelvio ja viss sanāks, ar auto ir būts, bet tas galīgi nav tas, kas ar moci

Apsveicu ar moča maiņu!
Es gan ieteiktu sievai pašai iegūt A burtu tiesībās, divatā uz viena moto kalnos ir mazāk jautrības

Šajā vasarā mērķis iedot pamēģināt vispār izbraukt ar mazo cmx500, vai vispār patīk. Bet pilnīga taisnība par to, ka mazāk fun divatā. Bet tas fun iet roku rokā ar nedaudz pārgalvību. Es domāju viens vienkārši līdz pensijai nenobrauktu, tas ātrums ātri aizrauj... Divatā tā atbildība piebremzē.
Bet divatā vajag būt diezgan fit, kad brauc lejā pa serpentīniem, kad bremzē ar ātrumu un bremzi pirms līkuma un nedaudz ieejā, tad viss tas sievas svars ar nāk uz priekšu un spēj tik turēt tajos 180grādu līkumos



Lai sieva stingrāk turas ar kājām pie tevis
Offline
Mikels
29. May 2026, 19:02 #4907

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5496

Braucu ar: cieņu

A cik sievai svars?
Offline
martinez
29. May 2026, 20:13 #4908

Kopš: 25. Oct 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 29297

Braucu ar: cietu seju

Varbūt kādam ir CMX1100 DCT Rebelis? Labprāt vēlētos pamēģināt un saprast, vai patīk.
Pretī uz testu varu iedot Āfriku CRF1000A manuāli
Offline
smilee45
30. May 2026, 00:09 #4909

Kopš: 26. Jan 2014

Ziņojumi: 1145

Braucu ar:


29 May 2026, 19:02:48 @Mikels rakstīja:
A cik sievai svars?

Nav daudz virs 60, bet nav 70kg. Bet uz rokām jūt bremzējot pa kalnu lejup.

29 May 2026, 20:13:55 @martinez rakstīja:
Varbūt kādam ir CMX1100 DCT Rebelis? Labprāt vēlētos pamēģināt un saprast, vai patīk.
Pretī uz testu varu iedot Āfriku CRF1000A manuāli

Tas mocis ir vicliens, velk jau ko 2,5k rpm augšā. Diemžel nav DTC pašam. Bet paņem uz dienu paprovē vairākas H pabraukt. Līdz 1,9m augumā ir tīri labs ar vējstiklu. Robusts, ciets, stabils. Viss labi ar viņu.

[ Šo ziņu laboja smilee45, 30 May 2026, 00:11:58 ]

Offline
cmax
30. May 2026, 21:15 #4910

Kopš: 03. Jan 2013

Ziņojumi: 1191

Braucu ar:


29 May 2026, 14:41:10 @smilee45 rakstīja:

29 May 2026, 13:31:57 @peecise28 rakstīja:

28 May 2026, 18:31:52 @smilee45 rakstīja:
Vīri, kam iespējas iesaku aizbraukt uz alpiem pa kalnu pārejām pabraukāt. Pārsēdos no sava mazā moča ar ko mācijos braukt cmx500 uz cmx1100, jutos godīgi nedaudz nedrošs, jo atšķirība liela. Bagāža arī līdzi - sieva. Bet pirmās pāris kalnu pārejas un tas ir kā diena pret nakti kā var atvērties uz tā moča.
Prasmes nenormāli var uzlabot.
Ir nu jau braukts pa:
Framcijas
Šveices
Austrijas
Un nu jau arī pa Itālijas kalna pārejām.
Šveice ir labākā, dēļ tā, ka pārejas nav tālu viena no otras, bezmaksas. Un iespaidīgas
Vasarā provēs pa Stelvio ja viss sanāks, ar auto ir būts, bet tas galīgi nav tas, kas ar moci

Apsveicu ar moča maiņu!
Es gan ieteiktu sievai pašai iegūt A burtu tiesībās, divatā uz viena moto kalnos ir mazāk jautrības

Šajā vasarā mērķis iedot pamēģināt vispār izbraukt ar mazo cmx500, vai vispār patīk. Bet pilnīga taisnība par to, ka mazāk fun divatā. Bet tas fun iet roku rokā ar nedaudz pārgalvību. Es domāju viens vienkārši līdz pensijai nenobrauktu, tas ātrums ātri aizrauj... Divatā tā atbildība piebremzē.
Bet divatā vajag būt diezgan fit, kad brauc lejā pa serpentīniem, kad bremzē ar ātrumu un bremzi pirms līkuma un nedaudz ieejā, tad viss tas sievas svars ar nāk uz priekšu un spēj tik turēt tajos 180grādu līkumos


1. Ragi mocim ir domāti lai stūrētu nevis turētos vai atspiestos
2. Tev jāvada mocis nevis jātur sieva, viņai jāatrod cits atbalsta punkts- ar kājām pie tevis, atspiesties pret bāku, ierīkot rokturus.
Offline
Karavs
31. May 2026, 10:24 #4911

Kopš: 05. Apr 2019

Ziņojumi: 838

Braucu ar:


28 May 2026, 21:06:39 @xn3x rakstīja:
Braukt uz kalniem bez pieredzes, ar jaunu, nepierasti lielu moci, un vēl ar pasažieri? Respekt par drosmi.
Mazāk drosmīgiem varētu noderēt pa trijniekiem vispirms pabraukāt, ar moci aprast.

Lai brauktu pa kalniem nekādu pieredzi nevajag, un trīnniekus jau nu vispār. Tas ir tikai parasts koplietošanas ceļš, vai ļoti daudzi k km ceļu kādu lv nav, brauc un baudi, nav jau sacīkstes uz kādu lielo balvu Braukt ar pasažieri vai nē , ir brīva izvēle, un kopumā abi varianti ir līdzvērtīgi, katram savi +/-.
Offline
xn3x
31. May 2026, 15:33 #4912

Kopš: 09. Sep 2007

Ziņojumi: 2806

Braucu ar: sieviešu auto

Šis ir viss, kas man par šo tēmu ir sakāms:
https://youtube.com/shorts/HxM45nVNCFU

Bet visi ar tiesībām, protams, ir pieauguši un rīcīgspējīgi, un katrs pats zina, kā labāk
Offline
smilee45
01. Jun 2026, 13:47 #4913

Kopš: 26. Jan 2014

Ziņojumi: 1145

Braucu ar:


31 May 2026, 15:33:27 @xn3x rakstīja:
Šis ir viss, kas man par šo tēmu ir sakāms:
https://youtube.com/shorts/HxM45nVNCFU

Bet visi ar tiesībām, protams, ir pieauguši un rīcīgspējīgi, un katrs pats zina, kā labāk


Tā jau ir Vienu gadījumu pats redzēju savām acīm. Līdzīgi kā video, ka mocis vnk pa augstu, kājas nedavelk slīpumā līdz zemei. Nevar paņemt svaru uz kāju apstājoties. Tur jau arī katrs pats kādu moci iegadājis ar tādu jādzīvo Foršs laiks vispār tuvojas 20+c
Offline
treshaa_josla
01. Jun 2026, 13:53 #4914

Kopš: 07. Mar 2023

Ziņojumi: 719

Braucu ar:

Stelvio ir interesants, bet kopš TG to "izreklamēja", tur ir pārāk daudz pīplu

Esmu braucis arī kad tas ceļš formāli vēl ir slēgts. Tad ir diezgan fun. Bet, manuprāt, Alpos & Dolomītos ir pietiekami daudz vismaz līdzvērtīgu, ja ne labāku pāreju

Braucu divatā solo, kā to pareizi pateikt - viens mocis, ar sievu uz astes.
Ar pietiekami lielu un ērtu moci tur nav nekā bīstama.
Offline
Mikels
01. Jun 2026, 13:54 #4915

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5496

Braucu ar: cieņu


01 Jun 2026, 13:47:45 @smilee45 rakstīja:

31 May 2026, 15:33:27 @xn3x rakstīja:
Šis ir viss, kas man par šo tēmu ir sakāms:
https://youtube.com/shorts/HxM45nVNCFU

Bet visi ar tiesībām, protams, ir pieauguši un rīcīgspējīgi, un katrs pats zina, kā labāk


Tā jau ir Vienu gadījumu pats redzēju savām acīm. Līdzīgi kā video, ka mocis vnk pa augstu, kājas nedavelk slīpumā līdz zemei. Nevar paņemt svaru uz kāju apstājoties. Tur jau arī katrs pats kādu moci iegadājis ar tādu jādzīvo Foršs laiks vispār tuvojas 20+c

Tur principā visi nobremzē ar priekšējo bremzi pie izgrieztas stūres un slīpums vēl tikai piepalīdz kritienam….

[ Šo ziņu laboja Mikels, 01 Jun 2026, 14:00:21 ]

Offline
Staris
01. Jun 2026, 17:24 #4916

Kopš: 24. Apr 2006

No: Ventspils

Ziņojumi: 30609

Braucu ar: ra ucuarB

Vai joprojām cilvēks ar A kategoriju un 3+ gadu stāžu drīkst mācīt braukt otru, kurš jau piedalās autoskolas apmācībās un ir visi "mācībnieka" papīri kārtībā?
Nav tur nekas padarīts sarežģītāks pēdējo gadu laikā?
Offline
peecise28
02. Jun 2026, 10:43 #4917

Kopš: 19. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 3649

Braucu ar: r1100s, dažādi depresīvi auto


01 Jun 2026, 17:24:43 @Staris rakstīja:
Vai joprojām cilvēks ar A kategoriju un 3+ gadu stāžu drīkst mācīt braukt otru, kurš jau piedalās autoskolas apmācībās un ir visi "mācībnieka" papīri kārtībā?
Nav tur nekas padarīts sarežģītāks pēdējo gadu laikā?

nekādas izmaiņas nemanu:

196. Mācību iestāžu braukšanas mācību instruktoram jābūt atbilsto­šās kategorijas transportlīdzekļa vadītāja un instruktora apliecībai. Individuāli mācīt vadīt atļauts transportlīdzekļa vadītājam, kura atbilstošās kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs ir vismaz trīs gadi. Individuāli ceļu satiksmē vienlaikus atļauts apmācīt tikai vienu personu.
Offline
Rockstar
02. Jun 2026, 20:44 #4918

Kopš: 11. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 3941

Braucu ar:


01 Jun 2026, 17:24:43 @Staris rakstīja:
Vai joprojām cilvēks ar A kategoriju un 3+ gadu stāžu drīkst mācīt braukt otru, kurš jau piedalās autoskolas apmācībās un ir visi "mācībnieka" papīri kārtībā?
Nav tur nekas padarīts sarežģītāks pēdējo gadu laikā?

Ir variants vnk pa ielu braukt ar īrētu 125. Izbraukt ielas, pa kurām notiek eksāmeni, analizēt sarežģītākās vietas, kur kurā vietā atrasties uz brauktuves. utt. Jo 125cc var sasniegt pilsētā atļauto 50 un 70km/h
Offline
Zeebalds
11. Jun 2026, 11:16 #4919

Kopš: 31. Mar 2011

Ziņojumi: 1658

Braucu ar:

ko vispār paņemt pēc bmw s 1000 r, esmu uzmetis acis triumph rocket vai ducati diavel, abi kruīzeri ir kādi ieteikumi
Offline
crime
11. Jun 2026, 12:00 #4920

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9128

Braucu ar: m635csi


11 Jun 2026, 11:16:03 @Zeebalds rakstīja:
ko vispār paņemt pēc bmw s 1000 r, esmu uzmetis acis triumph rocket vai ducati diavel, abi kruīzeri ir kādi ieteikumi

bauskas speciālā sešpaku, šobrīd rimi tieši akcija
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo