Online
Pašreiz BMWPower skatās 94 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Moto lietas
| Autors | Ziņojums |
| xn3x | | 28. May 2026, 21:06 |
#4901
|
|  Kopš: 09. Sep 2007
Ziņojumi: 2806
Braucu ar: sieviešu auto
| Braukt uz kalniem bez pieredzes, ar jaunu, nepierasti lielu moci, un vēl ar pasažieri? Respekt par drosmi.
Mazāk drosmīgiem varētu noderēt pa trijniekiem vispirms pabraukāt, ar moci aprast. | Offline | | |
| bum_bumz | | 28. May 2026, 21:30 |
#4902
|
| Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7567
Braucu ar: E34
|
28 May 2026, 21:06:39 @xn3x rakstīja:
Braukt uz kalniem bez pieredzes, ar jaunu, nepierasti lielu moci, un vēl ar pasažieri? Respekt par drosmi.
Mazāk drosmīgiem varētu noderēt pa trijniekiem vispirms pabraukāt, ar moci aprast.
Es sapratu, ka viņš jau izbrauca un citiem iesaka, turklāt ir deklinējis visas Alpu valstis, kur būts  | Offline | | |
| peecise28 | | 29. May 2026, 13:31 |
#4903
|
|  Kopš: 19. Oct 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 3649
Braucu ar: r1100s, dažādi depresīvi auto
|
28 May 2026, 18:31:52 @smilee45 rakstīja:
Vīri, kam iespējas iesaku aizbraukt uz alpiem pa kalnu pārejām pabraukāt. Pārsēdos no sava mazā moča ar ko mācijos braukt cmx500 uz cmx1100, jutos godīgi nedaudz nedrošs, jo atšķirība liela. Bagāža arī līdzi - sieva. Bet pirmās pāris kalnu pārejas un tas ir kā diena pret nakti kā var atvērties uz tā moča.
Prasmes nenormāli var uzlabot.
Ir nu jau braukts pa:
Framcijas
Šveices
Austrijas
Un nu jau arī pa Itālijas kalna pārejām.
Šveice ir labākā, dēļ tā, ka pārejas nav tālu viena no otras, bezmaksas. Un iespaidīgas 
Vasarā provēs pa Stelvio ja viss sanāks, ar auto ir būts, bet tas galīgi nav tas, kas ar moci 
Apsveicu ar moča maiņu!
Es gan ieteiktu sievai pašai iegūt A burtu tiesībās, divatā uz viena moto kalnos ir mazāk jautrības  | Offline | | |
| kasparitto | | 29. May 2026, 14:17 |
#4904
|
|  Kopš: 11. Apr 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 771
Braucu ar:
| Biedri, vai kāds var ieteikt servisu teikas/purvciema/pļavnieku apkārtnē, kur nodot apkopei un nelielam remontam Honda motorolleri? Pirmo reizi tāda vajadzība. [ Šo ziņu laboja kasparitto, 29 May 2026, 14:18:19 ] | Offline | | |
| smilee45 | | 29. May 2026, 14:41 |
#4905
|
| Kopš: 26. Jan 2014
Ziņojumi: 1145
Braucu ar:
|
29 May 2026, 13:31:57 @peecise28 rakstīja:
28 May 2026, 18:31:52 @smilee45 rakstīja:
Vīri, kam iespējas iesaku aizbraukt uz alpiem pa kalnu pārejām pabraukāt. Pārsēdos no sava mazā moča ar ko mācijos braukt cmx500 uz cmx1100, jutos godīgi nedaudz nedrošs, jo atšķirība liela. Bagāža arī līdzi - sieva. Bet pirmās pāris kalnu pārejas un tas ir kā diena pret nakti kā var atvērties uz tā moča.
Prasmes nenormāli var uzlabot.
Ir nu jau braukts pa:
Framcijas
Šveices
Austrijas
Un nu jau arī pa Itālijas kalna pārejām.
Šveice ir labākā, dēļ tā, ka pārejas nav tālu viena no otras, bezmaksas. Un iespaidīgas 
Vasarā provēs pa Stelvio ja viss sanāks, ar auto ir būts, bet tas galīgi nav tas, kas ar moci 
Apsveicu ar moča maiņu!
Es gan ieteiktu sievai pašai iegūt A burtu tiesībās, divatā uz viena moto kalnos ir mazāk jautrības 
Šajā vasarā mērķis iedot pamēģināt vispār izbraukt ar mazo cmx500, vai vispār patīk. Bet pilnīga taisnība par to, ka mazāk fun divatā. Bet tas fun iet roku rokā ar nedaudz pārgalvību. Es domāju viens vienkārši līdz pensijai nenobrauktu, tas ātrums ātri aizrauj... Divatā tā atbildība piebremzē.
Bet divatā vajag būt diezgan fit, kad brauc lejā pa serpentīniem, kad bremzē ar ātrumu un bremzi pirms līkuma un nedaudz ieejā, tad viss tas sievas svars ar nāk uz priekšu un spēj tik turēt tajos 180grādu līkumos 
[ Šo ziņu laboja smilee45, 29 May 2026, 14:41:56 ] | Offline | | |
Jurchixx  | | 29. May 2026, 16:35 |
#4906
|
|  Kopš: 19. Apr 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 8340
Braucu ar: F32 M Performance, Yamaha R1
|
29 May 2026, 14:41:10 @smilee45 rakstīja:
29 May 2026, 13:31:57 @peecise28 rakstīja:
28 May 2026, 18:31:52 @smilee45 rakstīja:
Vīri, kam iespējas iesaku aizbraukt uz alpiem pa kalnu pārejām pabraukāt. Pārsēdos no sava mazā moča ar ko mācijos braukt cmx500 uz cmx1100, jutos godīgi nedaudz nedrošs, jo atšķirība liela. Bagāža arī līdzi - sieva. Bet pirmās pāris kalnu pārejas un tas ir kā diena pret nakti kā var atvērties uz tā moča.
Prasmes nenormāli var uzlabot.
Ir nu jau braukts pa:
Framcijas
Šveices
Austrijas
Un nu jau arī pa Itālijas kalna pārejām.
Šveice ir labākā, dēļ tā, ka pārejas nav tālu viena no otras, bezmaksas. Un iespaidīgas 
Vasarā provēs pa Stelvio ja viss sanāks, ar auto ir būts, bet tas galīgi nav tas, kas ar moci 
Apsveicu ar moča maiņu!
Es gan ieteiktu sievai pašai iegūt A burtu tiesībās, divatā uz viena moto kalnos ir mazāk jautrības 
Šajā vasarā mērķis iedot pamēģināt vispār izbraukt ar mazo cmx500, vai vispār patīk. Bet pilnīga taisnība par to, ka mazāk fun divatā. Bet tas fun iet roku rokā ar nedaudz pārgalvību. Es domāju viens vienkārši līdz pensijai nenobrauktu, tas ātrums ātri aizrauj... Divatā tā atbildība piebremzē.
Bet divatā vajag būt diezgan fit, kad brauc lejā pa serpentīniem, kad bremzē ar ātrumu un bremzi pirms līkuma un nedaudz ieejā, tad viss tas sievas svars ar nāk uz priekšu un spēj tik turēt tajos 180grādu līkumos 
Lai sieva stingrāk turas ar kājām pie tevis | Offline | | |
| Mikels | | 29. May 2026, 19:02 |
#4907
|
|  Kopš: 28. Jan 2011
Ziņojumi: 5496
Braucu ar: cieņu
| A cik sievai svars?  | Offline | | |
martinez  | | 29. May 2026, 20:13 |
#4908
|
|  Kopš: 25. Oct 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 29297
Braucu ar: cietu seju
| Varbūt kādam ir CMX1100 DCT Rebelis? Labprāt vēlētos pamēģināt un saprast, vai patīk.
Pretī uz testu varu iedot Āfriku CRF1000A manuāli  | Offline | | |
|
|
| smilee45 | | 30. May 2026, 00:09 |
#4909
|
| Kopš: 26. Jan 2014
Ziņojumi: 1145
Braucu ar:
|
29 May 2026, 19:02:48 @Mikels rakstīja:
A cik sievai svars? 
Nav daudz virs 60, bet nav 70kg. Bet uz rokām jūt bremzējot pa kalnu lejup.
29 May 2026, 20:13:55 @martinez rakstīja:
Varbūt kādam ir CMX1100 DCT Rebelis? Labprāt vēlētos pamēģināt un saprast, vai patīk.
Pretī uz testu varu iedot Āfriku CRF1000A manuāli 
Tas mocis ir vicliens, velk jau ko 2,5k rpm augšā. Diemžel nav DTC pašam. Bet paņem uz dienu paprovē vairākas H pabraukt. Līdz 1,9m augumā ir tīri labs ar vējstiklu. Robusts, ciets, stabils. Viss labi ar viņu. [ Šo ziņu laboja smilee45, 30 May 2026, 00:11:58 ] | Offline | | |
| cmax | | 30. May 2026, 21:15 |
#4910
|
| Kopš: 03. Jan 2013
Ziņojumi: 1191
Braucu ar:
|
29 May 2026, 14:41:10 @smilee45 rakstīja:
29 May 2026, 13:31:57 @peecise28 rakstīja:
28 May 2026, 18:31:52 @smilee45 rakstīja:
Vīri, kam iespējas iesaku aizbraukt uz alpiem pa kalnu pārejām pabraukāt. Pārsēdos no sava mazā moča ar ko mācijos braukt cmx500 uz cmx1100, jutos godīgi nedaudz nedrošs, jo atšķirība liela. Bagāža arī līdzi - sieva. Bet pirmās pāris kalnu pārejas un tas ir kā diena pret nakti kā var atvērties uz tā moča.
Prasmes nenormāli var uzlabot.
Ir nu jau braukts pa:
Framcijas
Šveices
Austrijas
Un nu jau arī pa Itālijas kalna pārejām.
Šveice ir labākā, dēļ tā, ka pārejas nav tālu viena no otras, bezmaksas. Un iespaidīgas 
Vasarā provēs pa Stelvio ja viss sanāks, ar auto ir būts, bet tas galīgi nav tas, kas ar moci 
Apsveicu ar moča maiņu!
Es gan ieteiktu sievai pašai iegūt A burtu tiesībās, divatā uz viena moto kalnos ir mazāk jautrības 
Šajā vasarā mērķis iedot pamēģināt vispār izbraukt ar mazo cmx500, vai vispār patīk. Bet pilnīga taisnība par to, ka mazāk fun divatā. Bet tas fun iet roku rokā ar nedaudz pārgalvību. Es domāju viens vienkārši līdz pensijai nenobrauktu, tas ātrums ātri aizrauj... Divatā tā atbildība piebremzē.
Bet divatā vajag būt diezgan fit, kad brauc lejā pa serpentīniem, kad bremzē ar ātrumu un bremzi pirms līkuma un nedaudz ieejā, tad viss tas sievas svars ar nāk uz priekšu un spēj tik turēt tajos 180grādu līkumos 
1. Ragi mocim ir domāti lai stūrētu nevis turētos vai atspiestos
2. Tev jāvada mocis nevis jātur sieva, viņai jāatrod cits atbalsta punkts- ar kājām pie tevis, atspiesties pret bāku, ierīkot rokturus. | Offline | | |
| Karavs | | 31. May 2026, 10:24 |
#4911
|
| Kopš: 05. Apr 2019
Ziņojumi: 838
Braucu ar:
|
28 May 2026, 21:06:39 @xn3x rakstīja:
Braukt uz kalniem bez pieredzes, ar jaunu, nepierasti lielu moci, un vēl ar pasažieri? Respekt par drosmi.
Mazāk drosmīgiem varētu noderēt pa trijniekiem vispirms pabraukāt, ar moci aprast.
Lai brauktu pa kalniem nekādu pieredzi nevajag, un trīnniekus jau nu vispār. Tas ir tikai parasts koplietošanas ceļš, vai ļoti daudzi k km ceļu kādu lv nav, brauc un baudi, nav jau sacīkstes uz kādu lielo balvu Braukt ar pasažieri vai nē , ir brīva izvēle, un kopumā abi varianti ir līdzvērtīgi, katram savi +/-. | Offline | | |
| xn3x | | 31. May 2026, 15:33 |
#4912
|
|  Kopš: 09. Sep 2007
Ziņojumi: 2806
Braucu ar: sieviešu auto
| Šis ir viss, kas man par šo tēmu ir sakāms:
https://youtube.com/shorts/HxM45nVNCFU
Bet visi ar tiesībām, protams, ir pieauguši un rīcīgspējīgi, un katrs pats zina, kā labāk 
| Offline | | |
| smilee45 | | 01. Jun 2026, 13:47 |
#4913
|
| Kopš: 26. Jan 2014
Ziņojumi: 1145
Braucu ar:
|
31 May 2026, 15:33:27 @xn3x rakstīja:
Šis ir viss, kas man par šo tēmu ir sakāms:
https://youtube.com/shorts/HxM45nVNCFU
Bet visi ar tiesībām, protams, ir pieauguši un rīcīgspējīgi, un katrs pats zina, kā labāk 
Tā jau ir Vienu gadījumu pats redzēju savām acīm. Līdzīgi kā video, ka mocis vnk pa augstu, kājas nedavelk slīpumā līdz zemei. Nevar paņemt svaru uz kāju apstājoties. Tur jau arī katrs pats kādu moci iegadājis ar tādu jādzīvo Foršs laiks vispār tuvojas 20+c  | Offline | | |
| treshaa_josla | | 01. Jun 2026, 13:53 |
#4914
|
|  Kopš: 07. Mar 2023
Ziņojumi: 719
Braucu ar:
| Stelvio ir interesants, bet kopš TG to "izreklamēja", tur ir pārāk daudz pīplu
Esmu braucis arī kad tas ceļš formāli vēl ir slēgts. Tad ir diezgan fun. Bet, manuprāt, Alpos & Dolomītos ir pietiekami daudz vismaz līdzvērtīgu, ja ne labāku pāreju
Braucu divatā solo, kā to pareizi pateikt - viens mocis, ar sievu uz astes.
Ar pietiekami lielu un ērtu moci tur nav nekā bīstama. | Offline | | |
| Mikels | | 01. Jun 2026, 13:54 |
#4915
|
|  Kopš: 28. Jan 2011
Ziņojumi: 5496
Braucu ar: cieņu
|
01 Jun 2026, 13:47:45 @smilee45 rakstīja:
31 May 2026, 15:33:27 @xn3x rakstīja:
Šis ir viss, kas man par šo tēmu ir sakāms:
https://youtube.com/shorts/HxM45nVNCFU
Bet visi ar tiesībām, protams, ir pieauguši un rīcīgspējīgi, un katrs pats zina, kā labāk 
Tā jau ir Vienu gadījumu pats redzēju savām acīm. Līdzīgi kā video, ka mocis vnk pa augstu, kājas nedavelk slīpumā līdz zemei. Nevar paņemt svaru uz kāju apstājoties. Tur jau arī katrs pats kādu moci iegadājis ar tādu jādzīvo Foršs laiks vispār tuvojas 20+c 
Tur principā visi nobremzē ar priekšējo bremzi pie izgrieztas stūres un slīpums vēl tikai piepalīdz kritienam….[ Šo ziņu laboja Mikels, 01 Jun 2026, 14:00:21 ] | Offline | | |
Staris  | | 01. Jun 2026, 17:24 |
#4916
|
|  Kopš: 24. Apr 2006
No: Ventspils
Ziņojumi: 30609
Braucu ar: ra ucuarB
| Vai joprojām cilvēks ar A kategoriju un 3+ gadu stāžu drīkst mācīt braukt otru, kurš jau piedalās autoskolas apmācībās un ir visi "mācībnieka" papīri kārtībā?
Nav tur nekas padarīts sarežģītāks pēdējo gadu laikā? | Offline | | |
|
|
| peecise28 | | 02. Jun 2026, 10:43 |
#4917
|
|  Kopš: 19. Oct 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 3649
Braucu ar: r1100s, dažādi depresīvi auto
|
01 Jun 2026, 17:24:43 @Staris rakstīja:
Vai joprojām cilvēks ar A kategoriju un 3+ gadu stāžu drīkst mācīt braukt otru, kurš jau piedalās autoskolas apmācībās un ir visi "mācībnieka" papīri kārtībā?
Nav tur nekas padarīts sarežģītāks pēdējo gadu laikā?
nekādas izmaiņas nemanu:
196. Mācību iestāžu braukšanas mācību instruktoram jābūt atbilstošās kategorijas transportlīdzekļa vadītāja un instruktora apliecībai. Individuāli mācīt vadīt atļauts transportlīdzekļa vadītājam, kura atbilstošās kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs ir vismaz trīs gadi. Individuāli ceļu satiksmē vienlaikus atļauts apmācīt tikai vienu personu. | Offline | | |
| Rockstar | | 02. Jun 2026, 20:44 |
#4918
|
| Kopš: 11. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 3941
Braucu ar:
|
01 Jun 2026, 17:24:43 @Staris rakstīja:
Vai joprojām cilvēks ar A kategoriju un 3+ gadu stāžu drīkst mācīt braukt otru, kurš jau piedalās autoskolas apmācībās un ir visi "mācībnieka" papīri kārtībā?
Nav tur nekas padarīts sarežģītāks pēdējo gadu laikā?
Ir variants vnk pa ielu braukt ar īrētu 125. Izbraukt ielas, pa kurām notiek eksāmeni, analizēt sarežģītākās vietas, kur kurā vietā atrasties uz brauktuves. utt. Jo 125cc var sasniegt pilsētā atļauto 50 un 70km/h | Offline | | |
| Zeebalds | | 11. Jun 2026, 11:16 |
#4919
|
|  Kopš: 31. Mar 2011
Ziņojumi: 1658
Braucu ar:
| ko vispār paņemt pēc bmw s 1000 r, esmu uzmetis acis triumph rocket vai ducati diavel, abi kruīzeri ir kādi ieteikumi  | Offline | | |
crime  | | 11. Jun 2026, 12:00 |
#4920
|
|  Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9128
Braucu ar: m635csi
|
11 Jun 2026, 11:16:03 @Zeebalds rakstīja:
ko vispār paņemt pēc bmw s 1000 r, esmu uzmetis acis triumph rocket vai ducati diavel, abi kruīzeri ir kādi ieteikumi 
bauskas speciālā sešpaku, šobrīd rimi tieši akcija  | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|