Online

Pašreiz BMWPower skatas 70 viesi un 26 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesBMW E71 X6 PĀRDOTS!

Pievienota: 20. Apr 2016, 22:01
Atjaunota: 20. Apr 2016, 22:20

Komentāri (39)

Visas galerijas no lietotāja ozo


Turpinājums sekos...

Garlaicības mākts, padālīšos ar iespaidiem.

Kaut kad janvārī izdomāju, ka gribu X5 3.5D. Pabraucu, paskatījos, neiepatikās. F10/01 bija lietoti, bet ar E71 nebiju pat braucis.
Apskatijos, sapratu, ka varētu būt "tas ko vajag".Patiesībā, pirms šī auto iegādes, man bija šaubas, vai pārsēžoties no F. sērijas uz E., nebūšu vīlies. Aprunājoties ar citiem, visi teica, ka liksies novecojis utt, bet pabraucot ar to auto domas 100% mainijās. Patīk daudz labāk par F. sēriju. (To kāda tā bija var redzēt pagājušajā galerijā)
3.5D, aktīvā stūre, stabilitātes kontrole, tas viss kopā darbojas nevainojami.Eksemplārs ir ciešami nopakots, tas ko tiešām prasās ir Keyless go un HUD. Vēl iztrūkst krēslu ventilācija, masāža, panelis nošūts ar ādu, el. štorkas. Pārējais laikam ir- Soft close, HI-FI professional, stikla lūka, melni griesti utt.Izrādās, ka X drive drīkst likt tikai ražotāja norādītos riepu izmērus - dārgi.Liels paldies par bildēm - kristapsmozgirs.lv/bio.html


Lai visu padarītu vēl jautrāku, šis auto ir atrodams arī ss.lv.
Kāpēc?
Maijā uz ilgāku laiku dodos pavazāties pa siltākām vietām, ja līdz tam uzradīsies kāds, kurš par man pilnīgi pieņemamu cenu to gribēs nopirkt, neļaušu tam noputēt gaidot mani.

Paldies par uzmanību! Katrs komentārs man ir ļoti svarīgs!!!

Jauku dienu.