Online

Pašreiz BMWPower skatas 45 viesi un 18 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesDrosmes Rings Kaijās. Video.

Pievienota: 03. Sep 2013, 10:20

Komentāri (19)

Visas galerijas no lietotāja Maxis


Spied "Play", lai skatītos video!


Drosmes Ringa” cīņu uzvarētāji noskaidroti.

Piektdienas vakarā bāra-restorāna „Ar mani atkal runā kaijas” pagalmā Stabu ielā 10, Rīgā norisinājās neparasta un līdz šim nepieredzēta formāta pasākums - „Drosmes rings”.
Īstā brīvdabas boksa ringā mēroties spēkiem ar dūrēm bija sapulcējušies džentlmeņi bez profesionālas pieredzes boksā. Visi dalībnieki bija iedalīti 3 svara kategorijās – Pūces (līdz 70kg), Lūša (līdz 90kg) un Lāča (virs 90kg).Tā kā cīņu dalībnieki līdz šim savā starpā ringā nebija tikušies, jau sākot ar pirmajām cīņām, notikumi ringā bija spraigi un neprognozējami.
Pūces svara kategorijā izteikti spraiga un notikumiem bagāta cīņa norisinājās starp 21 gadus jauno Kristapu Urpenu no Jūrmalas un 19 gadīgo sabilnieku Ramazanu Stefanu. Šīs cīņas uzvarētāju bija iespējams noteikt tikai pēc diviem papildraundiem. Diemžēl gūtā savainojuma dēļ Kristaps ierindojās otrajā vietā un par uzvarētāju kļuva Ramazans Stefans.
Lūša svara kategorijā līdz finālam nonāca divi tukumnieki no “Tukuma Brāļu” cīņu kluba – 17 gadīgais Artūrs Navičenoks un 26 gadīgais Kārlis Dundurs. Cīkstoņu spēka samēri bija līdzvērtīgi, tomēr par pirmās vietas ieguvēju savā kategorijā kļuva sacensību jaunākais dalībnieks Artūrs Navičenoks.
Savukārt Lāču kategorijā par vienbalsīgu uzvarētjāju kļuva 27 gadīgais rīdzinieks Rolands Zarakovskis, kurš tā arī savus pretiniekus ringā nesagaidīja. Kā izrādās, pirms pasākuma savu dalību Lāču kategorijā bija pieteikuši 4 dalībnieki, taču pārējiem trim drosmes nebija pat tik daudz, lai varētu kāpt ringā. Šis fakts arī apliecina, ka Drosmes Rings ir pārbaudījums ikkatra džentelmeņa drošsirdībai un spējai uzdrīkstēties.
Tehniski un vizuāli skaisti aizritēja boksa amatieru paraugcīņa starp 20 gadus vecajiem rīdziniekiem Rolandu Margenu un Antonu Buļenkovu. Šo paraugcīņu visvairāk ar ovācijām un gavilēm novērtēja tieši skatītāji, jo Rolands Margens jau pirmajā raundā nokautēja pretinieku.
Pēc amatieru cīņu apbalvošanas ceremonijas sekoja pasākuma “nagla” - profesionāļu paraugcīņa pēc K-1 noteikumiem, kurā spēkiem mērojās viens no Latvijas šī brīža labākajiem vieglā svara kikbokseriem - Latvijas K-1 čempions Gvido Seilis ar segvārdu Samurajs no cīņu kluba “Golden Glory” un Latvijas vicečempions Pāvels Nazarovs no cīņu kluba “Kihap”. Šī vieglā svara cīņa bija īpaši augstasinīga, spraiga, emocionāli un tehniski noslīpēta, radot iespaidu, ka profesionāļiem sāpju nav. Šajā 3 raundu cīņā savu pārākumu kārtējo reizi pierādīja Gvido “Samurai” Seilis.
Drošsirīgo vīriešu atlētiskie ķermeņi, precīzi un ātri sitieni, dažādas taktiskās viltības un triki, pūļa gaviles un karsējmeiteņu nedziestošie smaidi radīja „Kaijās” līdz šim nepieredzētu emociju kokteili.
Organizatori īpaši pateicas visiem dalībniekiem, skatītājiem un atbalstītājiem – DEGVIELA, GIGANTS, FITTERO, Lielvārdes novada sporta un kultūras attīstības fondam.

Ņemot vērā labās atsauksmes, organizatori arī turpmāk sola rīkot šāda formāta pasākumus un informācija par nākamo pasākumu tiks izplatīta tuvākajā laikā.

Video: Toms Uļjanovs