Online

Pašreiz BMWPower skatas 46 viesi un 25 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesGata Lapāna un LAK-Y gaitas Anglijā

Pievienota: 24. Sep 2011, 22:05
Atjaunota: 24. Sep 2011, 23:37

Komentāri (39)

Visas galerijas no lietotāja LAK-Y


Jau laiciņu interneta vidē un citos medijos bija izskanējuši jautājumi, kad Latvijas drifta braucēji mērosies spēkos ar braucējiem no Eiropas, jo kā jau zināms, tad Lietuvas, Igaunijas un pat Krievijas braucēji no mums var pamācīties slīdēt skatoties caur sānu logu!
Jau vasarā, saņēmu zvanu no Gata ar tekstu, ka pēc sezonas beigām EEDC jāmeklē iespējas nostartēt kaut kur Eiropā.
Pagāja laiciņš, tika ieliktas lielas pūles, daudz darba un septembra sākumā Gatis saņēma uzaicinājumu startēt "JDM All Stars Championship Finals"Tika ieliktas vēl lielākas pūles, negulētas naktis un pateicoties daudzu cilvēku labvēlībai tika savākts nepieciešamais finansējums un bijām gatavi doties ceļā.
Auto tika pie jauna dizaina, pateicoties mūsu atbalstītājiem.Liels paldies jāsaka TC Rīga plaza par iespēju rīkot preses konferenci TC telpās, ļaut tur izvietot mūsu auto un sapulcēt mūsu draugus, atbalstītājus uc interesentus.Auto, protams, tika stumts cauri visam veikalam, rosot izbrīnu ne vienā vien veikala apmeklētājā.Tā tas notiek:


Esam veiksmīgi tikuši ārā, neliela riepu uzsildīšana un varam doties ceļā.


Spied "Play", lai skatītos video!


Dodamies ceļa, Ventspilī mūs sagaida prāmis, kas komandu nogādās jau Vācijā!Tādā paskatā nu latvieši devās iekarot Eiropu:Pēdējie kadri uz sauszemes, tālāk jau prāmis, kurš nogādās "sprīdīšus" Anglijā!
Greens reprezentē mūs kur vien tas iespējams!Esam uz prāmja, viss ir kārtībā.Ierodamies Anglijā, viss mierīgi. Komanda nogurusi un izsalkusi, taču ieraugot dalībnieku pieteikumu apetīte pāriet, jo visi saprotam, ka esam tuvu savam mērķim!Esam klāt. Fonā leģendārais Wembley stadions.LAK-Y komandas telts. Sarkanais Pontiac TRANSAM ar 600zs jaudu. Komandas rezerves auto.Kopbilde.Paralēli gonkai, tikām iepazīstināti ar kāda latvieša draugiem angļiem, kas mums piešķīra arī rezerves auto! Serviss visai interesants un TIKAI Amerikas autokā piemēram:


Turpinam dzīvoties Wembley stadiona pakājē.


Šis auto piesaistīja uzmanību. Apmēram, ar šādām riepām brauc visi dalībnieki. R16- Kas tās tādas!?


LAK-Y komandas auto uzmanību piesasitīja ne tikai ar to, ka bija vienīgā BMW īpašniece, bet arī ar riepu griezuma leņķi- 65 grādi. Uzmanības netrūka. Kā gan savādāk, jo LAK-Y ir arī Wisefab piekares oficiālie pārstāvji Latvijā.
Pēc 'speedhunters.com' vārdiem E30 ar slimāko riteņu izgriezumu.

Spied "Play", lai skatītos video!

Zīmēties beidzam un laiks doties uzklausīt tiesnešu sakāmo. Pirms sacensību dalībnieku 'breefing's':

AAAAiziet, Gatis dodas trasē!

Pēc iesildīšanās Gatis ir kā spārnos, auto brauc kā nākas, riepas turās un viss notiek.
Pirmajā vakarā paspēj nobraukt arī kvalifikāciju
uzrādot visai labus rezultātus. Tiesa Gatis pats atzīst, ka tiklīdz trase ir piebraukta, REINKAAT riepas vairs netur, tiek noplēstas momentāli un pēc viena apļa riepas prasās mainīt.
Tiek pieņemts lēmums iegādāties FEDERAL riepas uz tandēmiem.
Situāciju tas būtiski neuzlabo.
Kvalifikācija:
Spied "Play", lai skatītos video!

Kā redzams Gatis nobrauc ļoti labi, ja neskaita aizķerto barjeru, taču auto jauda un riepas neļauj cīnīties par uzvaru, jo mainoties vietām ātrākais Angļu pilots vienkārši aizmūk. Tomēr, Gatis zaudē TIKAI par vienu punktu, kas liek domāt kā būtu, ja būtu...

Līdz ar to sacīkstes ir galā, taču Gatis ar savu braukšanu un auto atstāj lielu iespaidu uz pārējiem.
Daudzi nāca klāt, runājās, izteica komplimetus.

LAK-Y komandas plānos ietilpa arī sacīkstes Vācijā un Anglijā tika uzaicinātas uz Britu Drifta sērijas noslēgumu, diemžēl finanses neļāva turpināt šo braucienu un komanda atgriezās Latvijā ātrāk kā domāts.
Kopējs sacensību apskats vērojams:
Spied "Play", lai skatītos video!

Brauciens deva gana daudz vielas pārdomām un ļoti lielu pieredzi, kā arī kontaktus visā pasaulē. Kādu mācību būsim guvuši no šīm sacensībām!? To mēs redzēsim jau nākamajā sezonā!

Diemžēl bildes man ir tikai no viena fotoaparāta, vairāk bildes no sacensībām, no citiem saitiem man nezināmu iemeslu dēļ šeit neizdevās pārpublicēt, iespējams, ka tās ir pārāk mazos izmēros.
Galeriju centīšos papildināt tiklīdz izdosies publicēt papildu bildes no pašām sacīkstēm.

Beidzot galeriju vēlos pateikt vis lielāko paldies mūsu atbalstītājiem:
KUMODE mēbelēm
APE motors
ROOT brokeru aģentūrai
DEGVIELA komandai
COOLRACE un Gvido
TC Rīga Plaza
WISEFAB
SCANDILINES
SOUL KITCHEN Restorāniem
MOTUL eļļām
kā arī liels paldies visiem, kuri turēja īkšķus un atbalstīja kaut vai ar padomu! Paldies Jums!

Uz jautājumiem atbildēsim komentāros, uztversim arī kritiku un ieteikumus.