Online

Pašreiz BMWPower skatas 51 viesi un 25 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesAiziet, aiziet! Svētdien viss notiks! (ģenerālmēģinājums)

Pievienota: 20. Apr 2010, 19:29
Atjaunota: 20. Apr 2010, 19:58

Komentāri (70)

Visas galerijas no lietotāja ilze


Jau pēc dažām dienām, 25. aprīlī, notiks Latvijas Dragreisa Čempionāta 1. posms „Battery Drag Meeting 2010”.
Forsāža.lv savus kolēģus un draugus dažas dienas pirms lielā notikuma – 20. aprīlī - aicināja uz īpašu mediju tikšanos, kurā bija iespēja filmēt un fotografēt, kā pasākumam gatavojas gan sportisti, gan uzaicinātie viesi!Motosportists Raimonds Pastars automašīnas izaicināja skrieties ar savu sacensībām sagatavoto motorolleru!Nav noslēpums, ka dragreisa automašīnas tiek uzlabotas un pilnveidotas tieši ziemas mēnešos, un šīs sezonas lielāko pārsteigumu – par dragsteru pārveidotu Mitsubishi 3000GT – otrdien atrādīja Latvijas Dragreisa čempionāta dalībnieks Raitis Čerņavskis.

Dragreisa taisnē pirmo reizi savus spēkus izmēģināja mūziķis Valters Frīdenbergs ar vienu no ātrākajiem BMW modeļiem M5 (E39), bet viņam pretī stājās TV zvaigzne Ketija Dombrovska, kura izbrauca ar britu karalienes Elizabetes II iecienīto auto Daimler Super V8 (viņiem šis bija ģenerālmēģinājums pirms „lielā uznāciena” sezonas atklāšanas sacensībās).Par braucēju un viesu azartu un mundrumu Biķerniekos rūpējās enerģijas dzēriens „Battery”.Šitas čalis dod virsū tā, ka maz neliekas!!!Visiem par prieku krāsainas riepas kūpināja drifteris Ingemārs Jēkabsons ar Latvijā vienīgo Mustang Shelby.

SteelRat un Valters sačomojušies

Bimmer vs TV3Bimmer vs LTVGreen velk nost savas motociklista drānas, lai motodragreisista tēlā ļautu iejusties Valteram Frīdenbergam!Pēc izbrauciena Valters rāda... un padod startiņu karalienes auto & M5!Pēdējais ģenerālmēģinājuma startiņš!Tiekamies Biķerniekos svētdien, 25. aprīlī!