Online

Pašreiz BMWPower skatas 31 viesi un 1 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesE21 323i projekts nav miris...PART IV

Pievienota: 10. Feb 2010, 22:26
Atjaunota: 11. Apr 2010, 22:27

Komentāri (130)

Visas galerijas no lietotāja Phasma


Kaut temperatūra boksā ir tāda pati kā ārā, deguns zils un grābekļi stīvi - darbi turpinās!

Beidzot ir jāfinišē izplūdes sistēma. Saņēmos un sāku projektēt izeju priekš wastegate. Motortelpā ir ārkārtīgi maz vietas un arī kolektora konfigurācija nepieļāva variantu daudzveidību.
Tātad optimālais risinājums:

Wastegate rores vajadzēja izplānot tā, lai viss, ieskaitot wastegate, ietilptu motortelpā un, vajadzības gadījumā konstrukciju varētu viegli izjaukt un atkal salikt!
Optimālais EGT novietojums:Gala rezultāts ar termoizolāciju:Tālāk downpipe vai precīzāk, sidepipe meistarošana:

Finišs ar zondēm un termoizolāciju:

Snuķis sanāca tieši tā kā plānoju! Spārna apdare sekos vēlāk.

Kopsavilkums uz doto brīdi ar iesāktu degvielas sistēmu, kas ir nākamā pēc saraksta.

10.03.2010.
Tā kā noteikumos paredzēts, ka bagāžas nodalījumam un salonam ir jābūt norobežotam ar starpsienu, nācās projektēt starpsienas maketu. Paldies Ilms Motorsport par maketa elektronizēšanu, materiālu un lāzerdarbiem! Rezultāts:Degvielas sistēmas izvadi vietā. Krājam naudu pareizajām šļaukām!...pa to laiku pienāca stiklašķiedras E30 panelis. Nācās pacīnīties ar pielāgošanu un ievietošanu, nostiprināšanu utt. Vajadzēja visu izplānot tā, lai varētu bez grūtībām ielikt un izņemt.

Stingram pamatam piekniedēju alumīnija ieliktni. Paneļa pārredzamību krietni ierobežoja mazā diametra stūres rats, tāpēc atgriezos pie vecās ērtās Alpinas, kas ātri atrisināja problēmu.Daudz stundu ir pavadīts pie papīra lapām, skicējot iespējamās mērinstrumentu un slēdžu izvietojuma variācijas un loģiskās kombinācijas. Rēbusa rezultāti būs drīz redzami! Tagad ievācu informāciju un piedāvājumus par paneļa flokošanas pakalpojumiem un cenām - ja kādam kas ir zināms, lūdzu uz PM!

11.04.2010. Paldies tiem, kas atsaucās un dalījās ar info par flokošanu. Konkurss noslēdzies, darbs ir padarīts godam! Pulksteņi, slēdži, LCD nu ir vietā!Šodien radu iedvesmu uzbūvēt paliktni priekš ECU un elektromezglam (relejiem, drošinātāju kārbām).>>>turpinājums sekos<<<
Kaķis aizbēga, ienācās kaut kāds Fuji FinePix

PS. Projekta jēga ir uzbūvēt kaut cik konkurētspējīgu, iespēju robežās, profesionālu dragsteri! Neceru to izdarīt ar pirmo reizi, tāpēc process būs ilgstošs līdz uzvarai!