Online

Pašreiz BMWPower skatas 68 viesi un 54 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesDari to pats (DIY) 3.0d

Pievienota: 20. Jan 2010, 22:00
Atjaunota: 20. Jan 2010, 22:21

Komentāri (57)

Visas galerijas no lietotāja Rifo


Galerija vistiešākā veidā attiecās uz manu iepriekš izveidoto galeriju par vaarstinju nahrenizeešanu.

http://www.bmwpower.lv/member_gallery.php?gal_id=4866

Karoč bija tā, ka mans 330d sāka neadekvāti daudz ēst degvielu un tākā pastiprināti dūmot ieminot grīdā. nu vismaz man tā likās 13l/100km 90% pilsēta - auksts motors.

Sāku meklēt kas varētu būt pie vainas, un kā viena no idejām bija, ka tad, kad ravēju vārstus ie kapeiku un nenomainīju blīvītes ieplūdes kolektoram.
Nessen runājot ar Driver par to tēmu viņš tieši ieminējās, ka vecā blīve ar jauno biezuma starbība var būt pat 1.2mm kas ir pietiekami lai ieplūde nebūtu hermētiska, un daļu no gaisa izpūš ārā, līdz ar to veidojās nepareizs maisiijums, un ceļās patēriņs un palielinās dūmainība.

Noņemot kolektoru izrādījās ka viņam ir taisnība:

+ visam baigi kaitina EGR (exhaust gas recirculation) vārsts kurš laiž daļu no izplūdes gāzēm uz otrreizējo pārstrādi, līdz ar to viņš brutāli aizdirš ieplūdes kolektoru.

EGR vārsts:Aizdirsts kolektors:

Bildēs īsti nevar redzēt, taču uzaugums kolektora iekšpusē ir no 2-4mm

Te jau lielums ar pirkstu izskrāpēts:No sākuma domāju tīrīt ar lupatiņu visu, bet iztīrot EGR vārstu secināju, ka ar lupatiņu nebūs līdzēts.
Aizvedu uz moiku pie šašlikiem kur man pa 3ls vinju izmazgāja ar kerkeri un speciālu ķīmiju.
Džeks laikam baigi steidzās jo tāpat pēc tam nācās ar lupatiņu daudz piestrādāt.Aizsprostoju arī EGR vārstu, nezinu kas būs. Būs slikti, izņemšu.Ieliku šaibu un tur kur vakumnjiks ieliku skrūvi
Tagad bākā ir 25l diizeļa (līdz lampiņai)
iepriekš varēju nobraukt 200km, tagad ceru ka vismaz 250 vareešu + jaudai arī noteikti jāpieaug, jo ieplūdes kolektora iekšpuses diametrs ir palielinājies no 4-8mm

Un bonusam uztaisīju ziemas ātrsildītāju
Sory par bilžu kvalitāti, un maz bildēm, bet tā jau nācās telefonu aiztikt ar eļļainām rokām, lai vismaz kko jums atrādītu