Online

Pašreiz BMWPower skatas 33 viesi un 6 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrētiesuz Mauritāniju ar 1978 gada MB W123 (standarta)

Pievienota: 31. Mar 2008, 21:06
Atjaunota: 04. Apr 2008, 14:19

Komentāri (49)

Visas galerijas no lietotāja mapo


Vecs mersis... barinjsh vājprātīgo ... + - 10000 km Pavizināšanās pa Sahāru...Bet sākās tas viss šādi ...
Vasaras vidū, kas ir aptuvnei pusgadu pirms starta, Mapo piedāvāja Rozālijai doties savas personības spilgtāko un izturīgāko šķautņu meklējumos. Tika nopirkts Mersedes, kuru Rozālija sasita uz Matīsa ielas. Avarijā viņa nebija vainīga. Par izmaksāto naudu tika nopirkts cits mersedess.


starp mums bija ari dāma...

Šādā ekspedīcijā ir lieliska iespēja iepazīt pašam sevi.

Ginc atdihajet )))


Nonākūši Gibraltārā, jūrā bija vētra, tapēc sēdējām 3 sutkas ostā (3? jau neatceros ...) Vietējie tur laiku velti netērēja, uzrīkoja nelielu revolūciju. Mapo & Co arī velti laiku netērāja ... naktis tika aizvadītas "Beton Hotel" (tā saucās parasta daudzstāvu auto stāvvieta) numuriņā Los Kablos (jo tika gulēts blakus kautkādam kablukam)


Un nesakiet, ka Rīgā ir sastrēgumi :P Un visas šīs mašīnas arī pīpina nemitīgi ... Skaidrā tur izturēt nevar!


Mapo demonstrē cik viņš neatvairāms


Glaunajam Mersedesam ar spineru tūningu notiek apkope - atstarpēs tiek bāztas gumijas, jo Mapo teams ir tik resns, ka nabaga mersītis to visu nevelk


Cik var dzert, atpūsties arī vajag ...


Tiesa, kas tiesa ...


Kādā apmetnē. Fonā esošajos kalnos un krūmos ir bratkas. Viņi ir visur. Viņi tevi vēro, tev seko. Viņi ir ģērbti brūnos kostīmos lai saplūstu ar kalniem, zaļos - lai saplūstu ar krūmiem un melbalti strīpainos, lai saplūstu ar ceļmalā esošajām strīpainajām barjerām ...
Esam braukuši pusnakti un dienu, izbraukuši cauri baisam kalnu narko rajonam. Ieturam pauzi, lai izlemtu pa kuru ceļu drošāk doties tālāk.
Ceļojums satuvina. No kreisās: Ginc, Jaunlatvietis, Rozālija, Mapo, Hooziņš. Netālu no Marokas galvaspilsētas Marokešas.


Kautkāds vietējo izklaides veids


Tā viņi pārvietojas


Bratkas rūķu kostīmos


Vietām ceļi ļoti labi, vietām ļoti slikti ...
Miskaste ir visur


Atlantijas okeāns.
24. decembris, Casablanka, Atlantijas okeāna krasts. Skumīgi, jo gribas kotletes un šķovētus kāpostus
Naukšota (pilsēta mauritānijā)- tas bija mūsu ekspedīcijas galamērķis. Bet neviens no mums līdz viņam nenokļuva. Katram savi iemesli, kapēc. Bet tajās dienās parādījās info, ka Mauritānijā nošauti francūži un atcelta dakāra un tur uzturas arī Bin Ladena mācību armija, kuras uzdevums ir ņemt gūstā ikvienu balto.


Trakajiem pieder pasaule