Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 156 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietotas vasaras riepas

AutorsZiņojums
LAKIKS
30. Mar 2020, 18:00 #12721

Kopš: 27. Jan 2011

No: Ikšķile

Ziņojumi: 184

Braucu ar: Zirga ratiem

Pērku 255/50 un 285/45 pārus R19
Offline
DisCumple
30. Mar 2020, 18:33 #12722

Kopš: 22. May 2016

Ziņojumi: 431

Braucu ar:

Piedavajiet kads 225/45 (50)/ R16 riepas. Jaunas nevajag zinot ka braucu.

Vasaras riepas ar min prot 5mm
Offline
Piekuuns07
30. Mar 2020, 21:01 #12723

Kopš: 07. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 376

Braucu ar: Ekskavatoru

Meklēju 2 gab 195/40 R17




-----------------
e-36.lv
Offline
oseenc
31. Mar 2020, 11:36 #12724

Kopš: 28. Jul 2014

Ziņojumi: 107

Braucu ar: MOCIKLETU!

255/35/19 3-4mm atlikums
https://www.ss.com/msg/lv/transport/spare-parts....html?1585643644
Poweram atdošu pa 40eur/kompl.

225/45/17 3-4mm atlikums
Continental ContiSportContact
Atdošu pa 40eur/kompl

26120868, ir arī vairāk bildes, utt.
Ja esi gatavs savākt par zemāku cenu - dod ziņu, vietu aizņem.
Offline
wanksta
31. Mar 2020, 13:44 #12725

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

2x Barum 195 65 r15, 5mm atlikums, dot12
10eiro abas
Offline
KASELS
31. Mar 2020, 17:48 #12726

Kopš: 02. Dec 2002

Ziņojumi: 1085

Braucu ar: baudu

Sveiciens dīvānpirdēju ekspertiem wannabe drifteriem - korona karstais piedāvājums uz nospolēšanu:
1) 205/55 R16 4 gab.good year 3-4mm 40eur;
2) 255/40 R19 2 gab.sunny m+s 6-7mm 40eur;
3) 275/40 R19 2 gab.pzero rsc 2-3mm 30eur.

Bildes pēc pieprasījuma, ja kāds oligarhs ņem visu uzreiz, tad 90eur cieti

PM/PN
k.

-----------------
Ja netici man, pajautā man!
Offline
twgpd
01. Apr 2020, 18:30 #12727

Kopš: 15. Mar 2016

Ziņojumi: 153

Braucu ar:

2x Landsail LS558 UHP 225/45 R17 - 6mm 1x - EUR20


1x Continental ContiSportContact 5 225/40 R18 - 4mm EUR15

Offline
wanksta
01. Apr 2020, 23:39 #12728

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

4x 185 65 15, ar mazdas lietajiem piecu staru uz 5 skrūvēm
2 Pireļļi, 2 vredšteini, 7mm visam, komplekts 80eiro
Offline
emils_s
02. Apr 2020, 10:58 #12729

Kopš: 17. Jul 2007

Ziņojumi: 106

Braucu ar:

R15 195/65 2 gab 6mm un 2 gab. 4mm.
Diski vieglmetāla, 3 kg vieglāki par metāla. Samazina rotējošo masu.
5x120, 74.1, 7J, ET 20 laikam, uz E46 vairāk izvirzīti , aizpilda arkas.

80eur

Saulkrasti 26522220



Offline
Noro
02. Apr 2020, 11:46 #12730

Kopš: 24. Sep 2008

Ziņojumi: 100

Braucu ar:

Pārdodu divas 195/50 R 15 riepas Goodyear Hydragrip uz BMW E36 bleķa diskiem. Protektors uz aci ap 5 mm, ražotas 2009. gadā. Cena par abām - 24 eur.



[ Šo ziņu laboja Noro, 02 Apr 2020, 11:48:19 ]

Offline
JL-30
02. Apr 2020, 16:24 #12731

Kopš: 20. Apr 2017

Ziņojumi: 230

Braucu ar:

Sveicināti.
Saprotu, ka drusku ne pa tēmai , bet pajautāšu te. Vajadzīgas jaunas vasarenes, negribas daudz naudas atdot par tām, jo auto nav nekāds skrejamais. Kā ir ar tā lētā gala riepām vispār? Ir jēga skatīties? Paskatījos, ka var par pavisam salduciparu paņemt. Kāds ir dzirdējis kaut ko par šīm?https://mmkserviss.lv/riepas/vasaras-riepas/205...-sa37-sport-91v/
Offline
wanksta
02. Apr 2020, 16:30 #12732

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Gan jau izrādīsies, ka pa to cenu prece nav pieejama vai nāks 2 mēnešus tajā sūdkantorī
Offline
Instigater
02. Apr 2020, 16:38 #12733

Kopš: 08. May 2003

No: Jūrmala

Ziņojumi: 7428

Braucu ar: ne BMW

Savulaik biju ļoti patikami pārsteigts par Nexen Nblue HD plus, nav pašas lētākās, toties citādi perfekti klusas un labi tur visus ceļus.
Offline
zhurka
02. Apr 2020, 17:38 #12734

Kopš: 10. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1293

Braucu ar:


02 Apr 2020, 16:24:36 @JL-30 rakstīja:
Sveicināti.
Saprotu, ka drusku ne pa tēmai , bet pajautāšu te. Vajadzīgas jaunas vasarenes, negribas daudz naudas atdot par tām, jo auto nav nekāds skrejamais. Kā ir ar tā lētā gala riepām vispār? Ir jēga skatīties? Paskatījos, ka var par pavisam salduciparu paņemt. Kāds ir dzirdējis kaut ko par šīm?https://mmkserviss.lv/riepas/vasaras-riepas/205...-sa37-sport-91v/


Riepa nav slikta, bet tā konkŗētā ja vispār pieejama būs ar vecu ražošanas gadu!!!!

Pats padomā kas var būt labs no vismaz 3 gadīgas ķīnas riepas, ganjau kā plastmasas klucis būs sakaltusi.
Offline
dmitriyeff
02. Apr 2020, 19:30 #12735

Kopš: 14. Mar 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 321

Braucu ar: BMW

vasaras riepu izpārdošana Jaunasriepas.lv
Offline
psybtch
03. Apr 2020, 01:11 #12736

Kopš: 13. Aug 2012

No: Jūrmala

Ziņojumi: 108

Braucu ar: diesel

nopirkšu 2x 285/30 R19
Offline
Sormis
03. Apr 2020, 10:48 #12737

Kopš: 20. Jun 2011

No: Alūksne

Ziņojumi: 1651

Braucu ar: Ziemas sitamo.

Nopirkšu komplektu 235/35 r19 ar kadiem 4mm
Katra ziņa, jo letak jo labak.
22011060 vai PM
Offline
arvidos
03. Apr 2020, 12:56 #12738

Kopš: 03. Sep 2015

Ziņojumi: 172

Braucu ar:

Pardodu jaunas Laufen vasaras riepas 225/45/17. Cena par komplektu 140eiro. 28454454
Offline
S_2
03. Apr 2020, 13:06 #12739

Kopš: 16. Nov 2005

Ziņojumi: 668

Braucu ar: Audi

up

24 Feb 2020, 09:16:58 @S_2 rakstīja:
Pārdodu komplektu ļoti maz brauktas Zeta Alventi R19 235/40, protektors 6-7mm, ražotas 4817.
160eur, PM


Offline
Krapans
03. Apr 2020, 16:38 #12740

Kopš: 01. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 113

Braucu ar: E-60 (530i)

Nepieciešamība pēc 4gb:

235/45/17
vai
245/45/17
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo