Online

Pašreiz BMWPower skatas 102 viesi un 35 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties
HGK E92 EUROFIGHTER

[1-20]  21-40  [41-60]  [61-80]  [81-100]  [101-120]  [121-140] 

waldmenz 24. Oct 2017, 07:10

Pievienošu šai sarunai nedaudz teorijas daļas no FD noteikumiem, skat zemāk Tandēmu vērtēšanas kritērijus, kas arī atbild uz iepriekš uzdotajiem jautājumiem.

5.11.TANDEM JUDGING CRITERIA
Judges are looking for the driver that performs better overall in the tandem battle, but if the judges are unable to find a clear winner, a One More Time (OMT) is called. The Judges will watch both Run 1 and Run 2. They will also compare both lead runs and both chase runs and then determine which driver was the better overall driver once both runs have been completed.

LEAD DRIVER GOALS:
 Run the qualifying line
 Run a 100 point qualifying run
 Run a chaseable lead run
 Follow the Accel/Decel map

Chaseable lead run will have filled the zones, hit the clips and maintained a consistent speed and/or slowed/braked in the proper areas, which gives the chase driver a reasonable
opportunity to chase and mimic with good proximity. Unchaseable lead run will have a variety of errors and or deductions that make it difficult for the chase driver to mimic or keep up with while in drift.

CHASE DRIVER GOALS
 Initiate no later than the lead driver
 Maintain close proximity to the lead driver with as much duration as possible
 Match or better the lead drivers angle
 Mimic the lead driver’s transitions and line throughout the course
The chase driver’s goal is to complete the course with as much proximity to the lead driver as possible, while mimicking the lead driver’s angle, line and transition points and style. The chase driver must initiate no later than the lead driver, make no corrections or mistakes, and remain in drift until the finish line has been passed to show his/her abilities in comparison to the other driver. A chase driver that does not establish and maintain proximity may be at a
disadvantage.

Locis 24. Oct 2017, 00:17

Man skiet,ka nav tāds minimālais,var būt tikai bez sānslīdes un tad ir ''0'',neieskaitās brauciens.
Ja pareizi atceros,tad ir doti 10 punkti,kas jāizdala uz abiem braucējiem. pienemsim,ja aizbrauksi ,kā prieksejais tālu prom,bet nelielā sānslīdē,dabūsiet abi pa 5 punkti(ne Tu brauc lenki,ne vins var atsedet-abi ne sadi,ne tadi ).
pēc tam otrajā braucienā,tas ,kas ķēra,jau brauks nopietnākā leņķī,bet Tu nebūsi baigi tālu,viņš dabūs 6,bet Tu 4. Tu ,kā priekšējais brauci 'taisni' lidz ar to,vinam pēc tam pietika tikai ar viena punkta pārsvaru,lai vinnētu Tevi.

Principa esot,ka prieksejam,ir jabrauc pareizas trajektorijas un lenki,baigi aizmukt nav kur. To savu uzvaru Tu izcinisi pec tam, sekojot-kopejot prieksejo ar max tuvu distanci.

user 23. Oct 2017, 23:59

nu jā, te liekas, ka vadošais varētu braukt mazākā leņķī, lai max ātrums, bet, kāds ir tas minimālais leņķis?

Locis 23. Oct 2017, 23:41

Vadošais braucējs var uzlikt labākas riepas un jaudīgāku motoru,lai vairāk atrautos jau startā.
Es precīzi nezinu kurā seriālā un klasē ir kā,bet ir platuma ierobežojumi riepām,kā arī laikam ne visur var likt pusslikus un slikus.
Ja kvalifikācijā centās braukt skatāmāk,ar lielākiem dūmiem,leņķiem,tad uz tandēmu,mūkot varbūt ir jābrauc ātrāk,brutālāk,lai grūtāk atsēdēt astē.

Locis 23. Oct 2017, 23:36Viena lieta,kāpēc driftu varētu vēl saukt par auto sportu,ir tas,ka tur nav sarakstits scenarijs. Ir japielagojas pie situacijas. Tev tagad būs tāds un tāds pretinieks,piemēram ,jāizdomā kādas pret šo riepas liksi. Tas viss ir jāizara ierobežotā laikā. Kaut kas saplīst autiņam,tiek dots laiks to saremontet,nepaspej,esi zaudejis. Tā tad ,ir zaudētājs un vinnētājs-tās ir sacīkstes.

User, es baigi neiespringstu driftu aizstāvēt,vispār neinteresējos par to,jo viens MTB maratons un visa interese par driftu ,kā ar nazi tika nogriezta.

user 23. Oct 2017, 23:26

ok, emocijas pie malas un varbūt kāds tiešām var normāli atbildēt uz jautājumiem:

1) ko var darīt vadošais braucējs, lai neļautu otram sev max tuvu sekot? (jo saprotu, ka otrajam ir max tuvu jāseko, iespējams kļūdos)
2) cik ir tā jaudas atšķirība, līdz kurai divi vienāda līmeņa braucēji var sacensties un cīnīties?

vienkārši jautājumi un zinot atbildes es varbūt nākošreiz, kad uzslēgšu Bluša cīņu pievērsīšu uzmanību tam, ko nezinu.

user 23. Oct 2017, 23:06

Nepareizs links aia ir gana vecs joks te..

Bwt tiesam gruti uzrakatit normalu atbildi? JZ to izdarija un respect, jo vins seko lidzi autosportam.. nebija gruti. Kadel te viss velk uz to, kurs vairak kuram uzdirsis, nevis sakarogi parunat par temu?

Valcha 23. Oct 2017, 22:57

user.. atbilde tev būs šajā linkā

Links

user 23. Oct 2017, 20:25

Kads man var atbildet ko kursh var darit un 2 vardos uzrakstit par driftu?

Un ja, ja pasaule ir 2 seriali, kuros kaut kas tiek uztverts nopietnak gluzi to neparada, bet par to jau sen vairs nerunaju..

Es par visam lietam, kas man patik varu atri uzrakatit kapec tas ir tiesi tas vai kapec tas ir interesanti un jebkuram speju atbildet uz jautajumiem nevis - tu neko nezini, neko neteiksu... labs skolotajs butu 6500

Ja amerika fd ir sports un bikerniekos nav, ka te saka, tad kartings ir sports gan pasaule, gan lv..

agniSV 23. Oct 2017, 20:15

user - biju līdzi HGK uz šīs seonas pēdējo posmu. Varu pateikt tikai to, ka tur (ASV) tas tiešām ir autosports. Tur ir komandas ar n cilvēkiem, attieksme pret sacensībām, sponsori (nevis čoma serviss, kur ļauj samontēt ratus, bet reāli auto ražotāji utt). Auto tiek regulēti attiecīgi katrai trasei - tas ir autosports. Tas, ka neskaita sekundes, nenosaka neko. Kā jau minēja Archuks - katram braucējam ir uzdevums, kuru nosaka tiesneši.

user 23. Oct 2017, 20:12

Diezgan logiski, ka megonot normali runat un preti sanemot - esi lohs, es nonaku lidz secinajumiem.. 10x atbikzu vieta tikao dzirdu - neko neteiksu, es visu zinu, neko neteiksu jo yu neko nezini utt kuriem tad Tu ko saki? Tiem, kuri zina labak par Tevi? Jo citiem jai nav jegas..

user 23. Oct 2017, 20:00

Joprojam nevari atbildet? Es tiesi tagad saku rakstit kaa Tu, lidz tam gribeju ko dzirdet no tevis, bet neko nerakstiji..

Un jaa jaa, Tu zini, protams, ko es daru un ko ne

6500 23. Oct 2017, 19:50

...taa ari user sosejas treninus neatbrauci pie manim uzbraukt bikeros pirms vairakiem gadiem... ari tad tu daudz runaji internetaa,biji mega racers uz ielam utt ...piedod,bet gadiem ejot,taa ari esi radijis sevi ka nenopietnu teelu ...ja tik loti interese sovs vai autosports,tad iesaku apmeklet nakossezon kadu lielo gonku un pasam saprast kur sakas autosports un kur sovs...nevis komentaru sadala telot ekspertu par to,kas ir autosports,kas nav...

sn 23. Oct 2017, 19:42

user, tev kāds drifteris brūti nocēla? :HeyResnaisVSdīzeļi:

6500 23. Oct 2017, 19:27

...sarunas te sen aizgajusas raznosaa ar tevi prieksgala!!!

ko Tev vel skaidrot??!!

user 23. Oct 2017, 18:32

Kaut ka neizklausies pec normala sava "sporta veida" pazineja vai pat, ka Tevi tas aizrauj.. normali cilveki popularize un runa par savam aizrausanas un hobijies.. atri vien tev normali uzrakatitu, ja pats te liktu bildes ar saviem hobijiem vai ja prasjtu kadel braukt izvelejies tiesi tur vai tur.. tadel nesaprptama Tava dirsana jai sakot ar pirmo postu.. un parejiem te svarigi tikai diski.. tadi ari sez tribines bikerniekos, kuri pat nesaprot ko skatas..

user 23. Oct 2017, 18:18

6500, butu normali atbildejis, nevis tikai sudus rakstijis..

Neliekas, ka eai idiots, ja Tev normali pajautaju - ko drifta drikst un kadas iespejas ir vadosajam braucejam?

Ja viss ko var atbildet - Tu tiesam nesaproti driftu.. saprotu vairak ka 90% bikernieku skatitaju un uzdevu pilnigi normalu jautajumu.. ta vieta, lai tiesam parunatu par driftu spej tikai dirst.. kaut ka nezinot Tevi tomer likas, ka esi adekvataks.. ne es nacu nodirst driftu neko, jo pateikt ka tas ir sovs nav nekada nodirsana tapat ka koncerti ir baudami pasakumi ..

Atkal sac ar dirsanu, skiet pasam ir problemas izteikties un uztvert citu teikto, jo neko citu kaa manis nodirsanu no tevis neesmu te lasijis pat pec normaliem jautajumiem..

Drifta eksperts blin.. autosportam ari seko vai tikai driftam?

6500 23. Oct 2017, 17:28

User,Tev kaut kadas uzmanibas probleemas?!

ZulandersKebabish 23. Oct 2017, 16:01

Vel cinas - drifts = zeme izmesta nauda un suc, viss kas par to ir jazin

Arturiks 23. Oct 2017, 15:31

User, ko Tu tur cīnies ar tiem drifteriem? Neviens, kas tajā ir iesaistīts, nekad neteiks, ka tas ir šovs.

[1-20]  21-40  [41-60]  [61-80]  [81-100]  [101-120]  [121-140] 

Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


Reģistrēties

www.Rezervesdalas24.lv

www.siguldaadventures.com

www.bungee.lv