Online

Pašreiz BMWPower skatas 76 viesi un 29 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties
Rokoperas "Lāčplēsis" jauniestudējums

 1-17 

Jorens 01. Nov 2013, 14:28

Rīt tiks ievērtēta, jābūt labai! Mūzika jau vien ir ko vērta no tās izrādes!

Janchiks 01. Nov 2013, 13:37

Atvars 01. Nov 2013, 11:49

Bija 1988.gada rudens, Maskava iela, Sporta manēža, rokopera „Lāčplēsis”. Pārpildītajā sporta zālē nebija brīvu vietu. Skatītāji – latvieši, kuri atbrauca noskatīties rokoperu, kurā latvieši uzņēma brīvības enerģiju cīņai, kura uzņēma arvien lielāku ātrumu.
Koncerts beidzās un aiz zāles mūriem latviešus sagaidīja maskačaka krievu bari, kuri uzbruka ikvienam latvietim, kurš bija bez pavadoša bara. Sist latviešus pēc Lāčplēša bija krievu goda lieta, jo tie taču bija fašisti. Miliči uz šīm krievu ordām nereaģēja un mēs latvieši bijām pieraduši, ka krievi sist latviešu skolu logus, kuros notika žetonu vakari, vai pēdējā zvana svinības. Tam visam man bija jāiziet cauri, jo nereti organizēju skolu balles Rīgā. Loģiski, ka nevienu krievu milicija nenotvēra, jo tā bija sistēma.
Mums tomēr bij lemts atgūt savu Valsti, kuri kangaru alkatības dēļ esam atkal atdevuši melnajiem bruņiniekiem. Nepaies ilgs laiks, ka latvieši atkal spiedīsies bariņos, lai „jaunie saimnieki” mūs nesistu pa vienam nost...

SteelRat 01. Nov 2013, 11:26

Foxij, cik Tev gadu

Tune-L 01. Nov 2013, 11:16

91 izņēma vārdus no mutes attiecībā uz Millera dalību šajā visā

egulis 01. Nov 2013, 11:12

Ir labs, biju Ādažos. Rokopera ir nemirstīga. Gan 1988, gan pēc 25 gadiem, gan pēc vēl 100 latviešiem būs tirpas pa kauliem. Tas labi, ka neviens no vecā sastāva nav uz skatuves, vienīgi Skanis kā teicējs, bet tas nesabojāja.

Foxijs 01. Nov 2013, 01:14

boooring adult stuff

Harcix 31. Oct 2013, 20:50

Lomās:
Lāčplēsis - Daumants Kalniņš vai Juris Jope,
Kangars - Marts Kristians Kalniņš,
Lielvārdis - Jānis Kurševs,
Koknesis - Miks Dukurs vai Elvijs Bušs,
Teicējs - Jānis Skanis vai Ēriks Zeps,
Laimdota - Anna Krauja-Čena,
Staburadze - Ieva Sutugova,
Ziemeļmeita - Paula Dukure,
Līkcepure - Juris Vizbulis,
Dīterihs - Atis Ieviņš,
Raganas - Rūta Dūduma un Beāte Zviedre,
Jodi un ziņotāji - Ivo Grīsniņš Grīslis, Dāvids Kalandija, Jānis Ķirsis un Mikus Abaroniņš.
Izrādēs piedalās mūziķu grupa Kristapa Krievkalna vadībā, Rīgas Zelta koris, kā arī kordebaleta grupa.

Versetti 31. Oct 2013, 20:17

īsti patriotiskam vakaram - youtubē ir atrodams gan 1988. uzvedums, gan 2008. ar tiem pašiem aktieriem - http://www.youtube.com/watch?v=cqgWFwzYw...A8F5D9460E380

RVR 31. Oct 2013, 20:02

Biju savulaik uz pirmo "Lāčplēsi" Sporta manēžā, tāpēc tagad būtu interesanti paskatīties uz mūsdienu versiju. Vienīgi zināmu nepatiku izsauc fakts, ka tas ir tieši "producents" Millers, kurš ir pieķēries šim pasākumam.

Versetti 31. Oct 2013, 19:45

Kas tēlo Koknesi ? aktieris ?
http://youtu.be/9YiAtVPGyLo
Gribētos aiziet, par vēlu attapos, nepaspēju nopirkt biļetes, ka viss jau izpirkts... nu neko , iztikšu ar 1988. versiju

SpOrcMeN 31. Oct 2013, 19:40

neko nezinu pa jauno bet uzveco esmu bijis reizes 5 pie tam pasha pirmajaa reizee . vienmer shermulji pa kauliem un asaras acis.

kalmens 31. Oct 2013, 16:45

Par bildēm un šaurumu:
1)Jāfočē bija no pirmās rindas, attiecīgi baigos kopskatus grūti safočēt.
2)Ādažos ir salīdzinoši maza skatuve
3)Galeriju liku ar uzsvaru uz ,manuprāt, labākajām bildēm
Te ir vēl http://www.tvnet.lv/izklaide/skatuve/484...gallery/16600

p33sly 31. Oct 2013, 16:25

lai arī biju sīks, stāvēju Baltijas ceļā, miru no garlaicības Tautas Manifestā, skatījos "Lāčplēsi" pa TV, atceros Akurateres dziesmiņas un Īvāna džemperīti. Protams, ka bija baigā pacilātības un adrelanīna deva visiem. Likās, ka "uzvaras" gadījumā, sāksies leiputrija neatkarīgā, pašiem savā zemē!
Tad nāca AP vēlēšanas, pučš, janvāra notikumi, barikādes. un drīz vien romantika visiem beidzās. inflācija nodedzināja uzkrājumus, uzņēmējus dedzināja un spridzināja. drīz jau Vakara Ziņās rakstīja par Šķēles dārgajiem podiem un Kreitusu vannasistabu, un citiem politiķiem, kas kļūst bagāti noslēpumainos veidos. Banka Baltija, "ieguldījumu" krīze, Krievijas krīze, sertifikāti. deviņdesmito beigas bija vispārēja vilšanās pilnīgi visā...
Tagad.... protams, ka ir labi darīt jebko, kas spētu saliedēt un motivēt Latvijas sabiedrību kļūt būt labklājības valsti.
Es uzskatu, ka Latvija ir maza, viegli pārvaldāma valsts, kurai iespējams izveidot mērķtiecīgu, stabilu ekonomisko un politisko stratēģiju, lai sasniegtu konkrētus labklājības sasniegšanas mērķus. Jebkuram uzņēmumam ir mērķis un stratēģija. Latvija ir mazāka par, piemēram, Tele2 koncernu, kurā ietilpst bankas, mediji(tv3,LNT). Koncernos valda vispārēja darba efektivitāte, produktivitāte, amatos tiek iecelti cilvēki ar fantastiskām darba spējām un reāliem panākumiem. Atšķirība tikai-viss notiek akcionāru labā. Valsti arī var pārvaldīt efektīvi galvenā akcionāra-pilsoņu labā. Valsts ir jāpārvalda efektīvi, produktīvi. Valstij ir jādara viss iespējamais, lai sabiedrība izglītotos un pati spētu sasniegt priekšzīmīgus pasaules līmeņa rezultātus.
Politiskā iekārta nav jāmaina, Satversme nav jāpārraksta. Ministru prezidents ir ļoti spēcīga figūra, kas var turēt kabinetu ar uzaicinātiem profesionāliem ministriem bez termiņa ierobežojumiem.
Ir beidzot jāatzīst, ka Latvijas sabiedrība sastāv no latviešiem un "latvijiešiem"(nevis nelatviešiem). Sabiedrībai ir jājūtas vienotai un lepnai. Mēs visi ikdienā dzīvojam kopā, esam izglītota, kristīga sabiedrība. Nedrīkst politiķu dēļ, reizi četros gados, sākt domās nicināt kādu no saviem klasesbiedriem, kolēģiem, ģimenes locekļiem, draugiem. Mums nav tādu problēmu, kā Maskavā, kur 1/4 iedzīvotāju ir nelegālie kaukāza gastarbaiteri, vai Itālijā, kur pludmalēs izskalo imigrantu līķu simtus. Mums nav neintegrējamas radikāli reliģiozas minoritātes.
Par gudru Latviju

shvillis 31. Oct 2013, 15:19

Peec bildeem spriezzot kkaa taa beediigi izskataas

Puce 31. Oct 2013, 15:12

Vajadzētu aiziet. Bildēs kaut kā ļoti saspiesti un sveši izskatās, pēc vidusskolas dramatiskā pulciņa uzstāšanās izlaidumā.

SteelRat 31. Oct 2013, 14:38

Vaidzetu but labam, mes ejam 11.11

 1-17 

Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


Reģistrēties

www.Rezervesdalas24.lv

www.siguldaadventures.com

www.bungee.lv